BUG Online Game Server - CoD:BO zaključana tema

poruka: 245
|
čitano: 61.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Neznam što ste tolko zapeli za taj TDM, meni je to daleko najdosadniji mod. Prvenstveno radi toga jer nema neki posebni cilj.

I ne kužim u anketi je glasalo oko 100 ljudi, a ni upola tolko je ovdje s buga nema igru, barem kolko ja znam. Malo čudno.

جيمس كوكان
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

U mojoj zadnjoj anketi ste izglasali da želite promijenu moda,tako da sam za sad stavio "Domination"...

 

Ako vam ne paše domination onda dolje glasujte za nešto drugo{#}

13 Search & Destroy
16 Domination
19 Headquarters
1 Demolition
1 Capture The Flag
سمندری ڈاکو
Moj PC  
3 1 hvala 2
16 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
null kaže...

Trebalo bi uzeti TS3 paket od 20 slota, pa da se bug ekipa moze skupiti, i da nema zamornog pisanja po steam-u, nego da tko hoce igrat bo, da dodje tamo i jednostavno onda nije monotonija nego igranje i razgovaranje :)

Ak trebaš imam ja privatni Mumble server od 10 mjesta. Po kvaliteti je jednak TSu i Ventu. Podaci za spajanje su na mojem steam profilu. Trenutno je otključan i slobodan za korištenje.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2010 22:07 (ZC_Someone).
13 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Nemogu naci server... da ga jeb***... vec 5 dana trazim xD

Zduna
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Zduna kaže...

Nemogu naci server... da ga jeb***... vec 5 dana trazim xD

Ja sam to rješio da sam ostavio da mi refreša do kraja to je trajalo kojih 3- 4 min. i izlistao mi je bug server!{#}

A da ubacim svoj Hard Disk u tvoju Matičnu Ploću, te da se odmah bacimo na Plug and Play!!!
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Jucer sam probao malo pustat s&d i headquarters no cijelo to vrijeme nije bilo nikog na sreveru.. cim sam ponovo stavio TDM srver se napunio u roku 30 sekundi!!! tako da, ako se ne dogovorimo recimo za nekoliko partija dominationa hq isl. neku vecer, tdm je logican izbor!! sta kazete?

jokaCRO ingame
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
red_bull kaže...

Jucer sam probao malo pustat s&d i headquarters no cijelo to vrijeme nije bilo nikog na sreveru.. cim sam ponovo stavio TDM srver se napunio u roku 30 sekundi!!! tako da, ako se ne dogovorimo recimo za nekoliko partija dominationa hq isl. neku vecer, tdm je logican izbor!! sta kazete?

tdm je onak, za zagrijavanje, 2-3 runde, i onda se ide na nesto malo ozbiljnije :)

XFIRE; mypet
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Ja tdm ne igram jer je to najdosadniji mod.

A i kad je tdm, server je stalno pun sa nekim tamo ljudima, ne našima i ne mogu na njega.

Treba staviti neki mod ili dva koji ekipa sa foruma želi, i stalno ih vrtjeti. Ovako je stalno na serveru neka random ekipa i sa bugu na njemu vidim rjetko koga, kad i vidim to su svega 2 ili 3 igrača.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 12:19 (Jack Sparrow).
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Jack Sparrow kaže...

Ja tdm ne igram jer je to najdosadniji mod.

A i kad je tdm, server je stalno pun sa nekim tamo ljudima, ne našima i ne mogu na njega.

Treba staviti neki mod ili dva koji ekipa sa foruma želi, i stalno ih vrtjeti. Ovako je stalno na serveru neka random ekipa i sa bugu na njemu vidim rjetko koga, kad i vidim to su svega 2 ili 3 igrača.

pa i najvise glasova je dobio tdm.. a sto se tice nase ekipe, pa odite na server, jucer je bio domination i bio je prazan.. prekjucer hq i opet prazan..  neznam tesko je svima ugoditi..

jokaCRO ingame
16 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Dal se bi možda mogao zaključati server preko vikenda u večernjim satima? Onda objaviti password u ovoj temi. Mislim da bi nas se bez problema skupilo 18 s foruma da nabacimo malo međusobno.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Mislim da mjenjanje moda svake dve sekunde neće dovest do uspješnog servera.

 

A da umjesto dogovaranja modova probamo dogovoriti jedan termin da se skupi ekipa s foruma u isto vrijeme na bilo kojem modu?

Bar za početak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 13:31 (dekstroza).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
dekstroza kaže...

Mislim da mjenjanje moda svake dve sekunde neće dovest do uspješnog servera.

 

A da umjesto dogovaranja modova probamo dogovoriti jedan termin da se skupi ekipa s foruma u isto vrijeme na bilo kojem modu?

Bar za početak.

Eventualno ak će admin prvo napraviti mjesta na serveru. Dobro je Kuky rekao. Nemoguće se je spojiti na server jer je gore cijelo vrijeme neka random ekipa. Još k tome nema queinga ko u npr. BC2 pa ak i hoćeš čekat dok se oslobodi mjesta moraš cijelo vrijeme tipkat po refreshu a mislim da se to nikome ne da.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
16 godina
neaktivan
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
ZC_Someone kaže...

Nemoguće se je spojiti na server jer je gore cijelo vrijeme neka random ekipa.

 

Server je pun samo kad je TDM, kad god sam vidio neki drugi mod bilo je 0/18.

16 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Vani je i Bug Online HC server.

Ime je: Bug-Online-HC.Official

 

Možete i u rezervirana mjesta, dakle, izbaciti one koji nisu sa šifrom: lozinke za rezervirana mjesta su (pwd):

2841

2842

2843

 

Dakle trojica. :)

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
Moj PC  
11 1 hvala 11
16 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

to ej to ljudi bio hc ili ne dolazim pogotovo sad kada imamo privilegije :D

 

cesto puta sam htio igrat sa bug ekipom al nisam mogo na server..

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
naxeem kaže...

Vani je i Bug Online HC server.

Ime je: Bug-Online-HC.Official

 

Možete i u rezervirana mjesta, dakle, izbaciti one koji nisu sa šifrom: lozinke za rezervirana mjesta su (pwd):

2841

2842

2843

 

Dakle trojica. :)

 Koji je mod - e da je bar SnD

BE HAPPY xD : )
15 godina
moderator
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
Joe Cooker kaže...

 Koji je mod - e da je bar SnD

S&D je,bar je bio...

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO

Da stavite barebones mod bi igrao danonoćno. Razmislite malo o tome ;) Ja igram samo BB servere i jako sam zadovoljan. Naravno čeka se server koji će runde povećati sa 4 na barem 8 pobjedničkih :O

15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
dreammaker kaže...

Da stavite barebones mod bi igrao danonoćno. Razmislite malo o tome ;) Ja igram samo BB servere i jako sam zadovoljan. Naravno čeka se server koji će runde povećati sa 4 na barem 8 pobjedničkih :O

nazalost mislim da bi osto sam na serveru jer to i nise najpopularniji mod..

mozemo za vikend stavit recimo HQ.. ako ste za: thumb up ak ne, thumb down

jokaCRO ingame
16 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Ima previše modova i nemoguće je sve zadovoljiti. Možda je na kraju i najbolje ostaviti obični TDM. To bar svi kolko tolko igraju. Ili staviti neku rotaciju ak je ili bude moguće.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 19:36 (ZC_Someone).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
naxeem kaže...

Vani je i Bug Online HC server.

Ime je: Bug-Online-HC.Official

 

Možete i u rezervirana mjesta, dakle, izbaciti one koji nisu sa šifrom: lozinke za rezervirana mjesta su (pwd):

2841

2842

2843

 

Dakle trojica. :)

AJDE OĆE SE POPUNIT VIŠE!!!

 

Konstantno je prazan...wtf...

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
16 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Bacio nekidan par rundi da budem iskren, ne svidja mi se bas. Prepuno campanja, zlobnici bi rekli "tipican hrvatski srever" :P. Kao da svi cuce u svom kuticu i cekaju free kill. Svaka cast, al kao bivsem Quake igracu preferiram servere gdje se campere kicka. GL i svaka cast na trudu.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
doxy kaže...

AJDE OĆE SE POPUNIT VIŠE!!!

 

Konstantno je prazan...wtf...

Evo ja sad dolazim{#}

14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

E daj stavi jedan pass samo za nas admine tako da ako treba uci kikat ili banat nekoga, pa javi piratu i meni. Ja sam neki dan morao cekat 3-4 min da bi usao i stisnuo ban nekog liku koji je imao 33-0 K/D i skidao samo glave. Znaci i aimbot i wh.

 

E da jos nesto sto se tice moda. Mislim da bi bilo ok malo promijenit taj mod. Ovako ekipa samo vise kempa nego da ima recimo neke objektive za ispunjavat. Mislim da nebi bilo lose malo staviti HQ, DOM i DEM. S&D isto nije los ali se ekipi neda cekat da se respavanju.

We ride together, we die together! BaD BoY's FoR LifE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.11.2010 0:20 (TopGun).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
TopGun kaže...

E daj stavi jedan pass samo za nas admine tako da ako treba uci kikat ili banat nekoga, pa javi piratu i meni. Ja sam neki dan morao cekat 3-4 min da bi usao i stisnuo ban nekog liku koji je imao 33-0 K/D i skidao samo glave. Znaci i aimbot i wh.

 

E da jos nesto sto se tice moda. Mislim da bi bilo ok malo promijenit taj mod. Ovako ekipa samo vise kempa nego da ima recimo neke objektive za ispunjavat. Mislim da nebi bilo lose malo staviti HQ, DOM i DEM. S&D isto nije los ali se ekipi neda cekat da se respavanju.

moze sto se mene tice meni je svaki mod odlican..

sutra pocinje HQ moze?

jokaCRO ingame
15 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Moze li netko pomoci, nikako ne uspijevam pronaci BUG ove servere, probao sam razlicite filtere mjenjati itd., ali uvijek mi izlista oko 400 servera od par tisuca mogucih, i naravno medu njima nije BUG, bas bi htio malo sa bug-ovcima igrati a nemogu.

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: BUG Online Game Server - CoD:BO
zaki kaže...

Moze li netko pomoci, nikako ne uspijevam pronaci BUG ove servere, probao sam razlicite filtere mjenjati itd., ali uvijek mi izlista oko 400 servera od par tisuca mogucih, i naravno medu njima nije BUG, bas bi htio malo sa bug-ovcima igrati a nemogu.

jedini savjet koji ti mogu dat je: cekaj!! kad se izlista cim vise servera imas vise sanse da ti ga nade..

 

jokaCRO ingame
14 godina
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO
Da,resetiraj filter i pusti da se izlista.pojavit će se.ako ti je puj server imaš u temi password pa kikneš nekoga da ti uletiš.na ranked serverima ne može se namjestiti custom modovi npr bez rcxd-a.kako mi ide na živce,pižda se penje po stepenicama!wtf?
get doooooown !!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

Bug-Online-HC.Official

 

stalno server prazan, ajde ljudi malo igrat {#}

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=773925 http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=887951
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
BUG Online Game Server - CoD:BO

I jučer je bi oprazan, dok ga ja i frend nismo napunili ... tak će i danas očito.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
1 1 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Call of Duty: Black Ops
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice