Bulletstorm

poruka: 350
|
čitano: 60.429
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
DuMe kaže...
gjurki kaže...

pa napravi novi offline account i tako ti samo treba da ti sejva i to..http://forums.gamesforwindows.com/p/2542/82942.aspx

nece mi i dalje

 Imaš krivi crack.

14 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Evo, ja sam prešao igru za nekih 6-7 sati igranja tokom 4-5 dana. Igra je predivna, iskoristava sve potencijale Unreal Enginea 3. 

Ima puno jawdroppin momenta. Pogotovo slike pejzaža cijelog tog izmisljenog grada su predivne. 

 

Igra je dosta brza i nema se puno sta razmisljati igrajuci je. Meni je uvijek bio cilj tokom igranja ubiti stvorenja na sto bolji moguci nacin.

Također igra zna biti smijesna sa svojom predvidljivoscu ali to se meni cak i svidjelo. Nekad zna postati monotona, ali je ipak uvijek zabavno nabijati gamad na kaktuse :D.

Po meni je igra ispunila sva ocekivanja.

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Bulletstorm
Crotiger kaže...
DuMe kaže...
gjurki kaže...

pa napravi novi offline account i tako ti samo treba da ti sejva i to..http://forums.gamesforwindows.com/p/2542/82942.aspx

nece mi i dalje

 Imaš krivi crack.

E hvala ti..uspio {#}

14 godina
offline
Bulletstorm
meni se igra svakih 10minuta smrzne i onda jedino što mogu je ručno restartat. u čem je problem?
i kako da napravim da ne moram svaki put kad uđem u igru mijenjat kontrole pošto mi po defaultu ne pašu?
http://kasperskyme.bloger.hr/
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

isto ti je vjerojatno problem u cracku..

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bulletstorm
gjurki kaže...

isto ti je vjerojatno problem u cracku..

nije korišten crack. ali razmišljam da ga stavim. al onda možda neće radoit uopće

http://kasperskyme.bloger.hr/
15 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
KASA kaže...
gjurki kaže...

isto ti je vjerojatno problem u cracku..

nije korišten crack. ali razmišljam da ga stavim. al onda možda neće radoit uopće

Ček, ako ne koristiš crack, znaći da imaš original ključ. Onda nemoj stavljati crack ;)

http://dizanje-ratia.info
13 godina
offline
Bulletstorm

vrhunska,,radi na athlonu x2 4400+ clockan na 2.5 ghz i 4gb ddr2 i 8600gts na max sve i antialiasing 8x 1280 puta 1024 :DD

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
zoharbizo kaže...

vrhunska,,radi na athlonu x2 4400+ clockan na 2.5 ghz i 4gb ddr2 i 8600gts na max sve i antialiasing 8x 1280 puta 1024 :DD

Ma stvarno?

13 godina
offline
Re: Bulletstorm

majke mi moje :) daj slikat cu pa cu ti poslat,,daj mi u poruci email

14 godina
offline
Re: Bulletstorm
APazinjan kaže...
KASA kaže...
gjurki kaže...

isto ti je vjerojatno problem u cracku..

nije korišten crack. ali razmišljam da ga stavim. al onda možda neće radoit uopće

Ček, ako ne koristiš crack, znaći da imaš original ključ. Onda nemoj stavljati crack ;)

ne nego zbrišu se neki filelovi i zamijene s drugima. ali nekavi xll, dll i tak nešt

http://kasperskyme.bloger.hr/
13 godina
offline
Bulletstorm

užasno kratka igra {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bulletstorm

Imam 15 fpsa na 1680x1050.A imam grafu 5770 i athlona x4 640,4gige rama.

Kad stavim na medium bez aa imam 25-30 fps-a.

To mi se cini premalo?Sta da radim?

16 godina
online
Re: Bulletstorm
core2man kaže...

Imam 15 fpsa na 1680x1050.A imam grafu 5770 i athlona x4 640,4gige rama.

Kad stavim na medium bez aa imam 25-30 fps-a.

To mi se cini premalo?Sta da radim?

Smanji rezoluciju, ako hočeš igrati na višim detaljima ili kupi bolju grafu.

I'm just sayin'
13 godina
offline
Re: Bulletstorm
16 godina
online
Re: Bulletstorm

Jedan lik je napravio ovo:

 

* Install Bulletstorm
   * Update the game
   * Back up DefaultCompat.ini from your Bulletstorm\StormGame\Config\ folder, and then replace the original with the DefaultCompat.ini in this zip file: DefaultCompat.zip
   * VERY IMPORTANT Delete StormCompat.ini and StormEngine.ini from Documents\My Games\BulletStorm\StormGame\Config\ and run the game.

You're all done!

 

Dobio 40 fpsova, prije je imao 20, sada oko 60 fps. Probaj pa javi.

 

Btw, imaš li original igru?

I'm just sayin'
13 godina
offline
Re: Bulletstorm
Dodinho kaže...

Jedan lik je napravio ovo:

 

* Install Bulletstorm
   * Update the game
   * Back up DefaultCompat.ini from your Bulletstorm\StormGame\Config\ folder, and then replace the original with the DefaultCompat.ini in this zip file: DefaultCompat.zip
   * VERY IMPORTANT Delete StormCompat.ini and StormEngine.ini from Documents\My Games\BulletStorm\StormGame\Config\ and run the game.

You're all done!

 

Dobio 40 fpsova, prije je imao 20, sada oko 60 fps. Probaj pa javi.

 

Btw, imaš li original igru?

Koji update staviti???

Ja taj default compat ini nisam naso u folderu.Upaljen mi je show hidden files.

Nemam original igru.

 

16 godina
online
Re: Bulletstorm
core2man kaže...

Koji update staviti???

Ja taj default compat ini nisam naso u folderu.Upaljen mi je show hidden files.

Nemam original igru.

 

Sve si rekao, teško ćeš ju natjerati da radi dobro...

I'm just sayin'
16 godina
offline
Bulletstorm

Evo napokon je stigao moj primjerak...

 

Vi koji imate original dodajte me na live, tag mi je DannyHR pa da bacimo malo echo ili nešto.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...

Evo napokon je stigao moj primjerak...

 

Vi koji imate original dodajte me na live, tag mi je DannyHR pa da bacimo malo echo ili nešto.

  Ja imam,al na koju foru da promjenim Nick?

16 godina
offline
Bulletstorm

Ne znam kak da mijenjaš nick. Nisam siguran može li se.

 

---

 

Imao sam sinoć brutalnih problema sa GFWL-om. Naime, Bulletstorm nakon instalacije pokreće Zero Day provjeru kojom se igra automatski aktivira, međutim ZDP mi se nije nikako mogao spojiti na Games for Windows LIVE servere. Nakon duge potrage po internetu sakupio sam priličan broj bookmarka sa temama po raznim forumima u kojima se ekipa žali baš na ovaj problem.

 

Naravno, riješenja ni za lijek. Čak ni na službenim forumima, a ekipa iz Epic Gamesa i People Can Flya nije se javljala (ni dalje se ne javljaju). Microsoft je jedini koji je bio voljan pomoći i zapravo su mi oni dali nekoliko mogućih riješenja koja su nekima radila, no većini ne.

 

Na kraju sam, iz očaja, odlučio skinuti crack za igru. Međutim kako mi je bitno da mogu pristupiti multiplayeru, skinuo sam samo modificirani exe fajl za igru, ne i za GFWL. Moja ideja je upalila i na kraju sam uspio pokrenuti.

Naime, taj je crack zaobišao ZDP i normalno pokrenuo igru. Kako GFWL nije bio cracknut, on normalno radi i pitao me za key, koji sam ja utipkao i sve ostalo je radilo normalno.

 

Evo, da ima netko ako naiđe na sličan problem.

 

Ovo je prvi put da sam imao problema sa nekim DRM-om. Ne moram ni govoriti koliko sam nervozan bio budući da sam igru platio a moram ju crackati da bi radila. Na svu sreću crackom nisam izgubio ništa...

 

No dobro, dosta o tome. Bacio sam sinoć 2 runde Anarchy moda i mogu reći da je prilično zabavan.

Ajde ekipa, znam da vas je više govorilo da će kupiti igru, di ste sad... Treba tuć po protivnicima u Anarchyju.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...

Ne znam kak da mijenjaš nick. Nisam siguran može li se.

 

---

 

Imao sam sinoć brutalnih problema sa GFWL-om. Naime, Bulletstorm nakon instalacije pokreće Zero Day provjeru kojom se igra automatski aktivira, međutim ZDP mi se nije nikako mogao spojiti na Games for Windows LIVE servere. Nakon duge potrage po internetu sakupio sam priličan broj bookmarka sa temama po raznim forumima u kojima se ekipa žali baš na ovaj problem.

 

Naravno, riješenja ni za lijek. Čak ni na službenim forumima, a ekipa iz Epic Gamesa i People Can Flya nije se javljala (ni dalje se ne javljaju). Microsoft je jedini koji je bio voljan pomoći i zapravo su mi oni dali nekoliko mogućih riješenja koja su nekima radila, no većini ne.

 

Na kraju sam, iz očaja, odlučio skinuti crack za igru. Međutim kako mi je bitno da mogu pristupiti multiplayeru, skinuo sam samo modificirani exe fajl za igru, ne i za GFWL. Moja ideja je upalila i na kraju sam uspio pokrenuti.

Naime, taj je crack zaobišao ZDP i normalno pokrenuo igru. Kako GFWL nije bio cracknut, on normalno radi i pitao me za key, koji sam ja utipkao i sve ostalo je radilo normalno.

 

Evo, da ima netko ako naiđe na sličan problem.

 

Ovo je prvi put da sam imao problema sa nekim DRM-om. Ne moram ni govoriti koliko sam nervozan bio budući da sam igru platio a moram ju crackati da bi radila. Na svu sreću crackom nisam izgubio ništa...

 

No dobro, dosta o tome. Bacio sam sinoć 2 runde Anarchy moda i mogu reći da je prilično zabavan.

Ajde ekipa, znam da vas je više govorilo da će kupiti igru, di ste sad... Treba tuć po protivnicima u Anarchyju.

  Evo sve uredno radi,ajd dodat cu te pa se čujemo;)

16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Može... bacimo večeras malo Echoa ili Anarchyja. :)
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Moze li netko samo provjeriti dali se Bulletstorm moze igrati sa gamepadom na kompu?

veci mi je gust igrati sa kontrolerom nego misom i tipk :D

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Može.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Re: Bulletstorm
A iss, kaj fakat niko ne roka Bulletstorm?
Treba mi ekipa za Anarchy... :(
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
A iss, kaj fakat niko ne roka Bulletstorm?
Treba mi ekipa za Anarchy... :(

Sve ih je prošla euforija u tjedan, dva, hebiga, brzo je se zasitiš.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
A iss, kaj fakat niko ne roka Bulletstorm?
Treba mi ekipa za Anarchy... :(

  Ja sam za..

16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Koji ti je tag?
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Danny_HR kaže...
Koji ti je tag?

  Dosta je komplicirano,sutra ti u PP pošaljem.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice