Bulletstorm

poruka: 350
|
čitano: 60.444
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

imam jedan problem sa igrom...

tocnije graficki problem pa ako je imo neko isti taj a vidim po ostalim forumima da je dosta ljudi imalo neka posalje kako je rjesio to :D

dakle stvar je u tome da mi igra radi sve normalno osim jedne stvari, a ta je da je grafika tj pojedine texture u takoreci 16-bitnoj boji, takoder i vecina sjena u igri su s*ebane...

kad stavim pauzu u igri (ESC jelte) u pozadini sve bude tako u 16 bitnoj boji.

naso sam na jednom forumu rijesenje za taj problem : http://forums.epicgames.com/showthread.php?t=764775

ali na mojem kompu to rjesenje jednostavno ne pali...tj i dalje imam taj problem..

pa ako neko zna kako to rjesit, a da je imo naravno isti taj problem bilo bi super :D

da i probo sam dvije verzije igre ista stvar..

updeato sam najnovije drivere za graficku i nista :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

Pozdrav,imam jedan problem sa Bulletstormom naime na koju god rezoluciju da postavim imam 2 crne linije jednu gore i jednu dolje..to je valjda jer mi se igra pokrece u 16:9 formatu kojeg mi monitor ne podrzava ee sad ja vas molim postoji li kakav način da igru naštimam da bude 4:3 ili 5:4 format jer ovako mi je stvarno maleno. HVALA UNAPRIJED.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Bulletstorm

Itko ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bulletstorm

Nema pomoći, jer igra ne podržava 4:3 ili 5:4 monitore.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm
memulica kaže...

Nema pomoći, jer igra ne podržava 4:3 ili 5:4 monitore.

O crkli dabogda {#},al nea veze nije ni ovako loše.

15 godina
offline
Bulletstorm
igra je predobra...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bulletstorm
Da, šteta što nije ostvario značajniji uspjeh.
Ja sam ga doživio kao definitivno osvježenje u žanru i rado ga odigram i sad nakon što sam ga dovršio.

Odličan naslov.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

imam zamolbu.

došao  sam do 2 chaptera i antivirus mi je obrisao crack,tako da moram sad sve isponova a neda mi se.

moze mi neko dati save game 2 chaptera ? hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm

Jel postoji NEW+ Game na kraju kada predjem jer mi ostaju ona osvojena ili moram ispocekta??? 

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
12 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

Grafika mi se ne sviđa baš kako je odrađeno, al' gejmplej ubija

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm

Evo igram je OK je.

Jurim flase po coskovima i one pcelice sto lete. 

Malo me nervira to sto prvo citam sta treba da uradim pa gledam kako to da izvbedem to mi malo kvari uzitak.

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bulletstorm
Ma nemoj čitat', boli te. Samo udri ovako. Na početku igra mi se nije sviđala, al' sad kad sam preš'o, igra me zadivila. Odavno nisam igr'o bolju SP priču, još od CoD 4 i F.E.A.R. -a
13 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

preso sam 2 puta igru stvarno zabavan gameplay i mnostvo nacina za smaknut karakođžule :D grafika ko grafika slici na onu iz ut3 super igra.....

Sretan Božić i godina nova!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm

Ma ja sam je instalirao proletos i nije mi se svidela. I sada valjda se prezasitio MW2, MW3, Crysis, ovo ono pa reko ajde.

Posle sledi, sta mislite... Borderlands. Nikada nisam igrao.

 

 

Znaci poludeo sam ne mogu da izvedem Gunslinger Skillshot.

Necu ni da pokusavam vise. 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 23:39 (Vlada011).
13 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm

Postigao sam Gunsliger iz 2 Fast Draw jednog sam lansirao sto je imao onaj eksp[loziv a drugi je bio 50m od mene na zemlji i umala nije pukla tastatura posto sam kao debil trcao da da postignem i neki Cannonbol koji cu lakse kasnije izvesti a nisam imao snimljenog Gunslingera(igram na Hard) i samo kada me je scepala ona biljka sto te pojede na drvetu je nisam video morao bi to ponovo da izvedem ne znam ni sam kako sam uspeo. Kada sam krenuo sa da lupam E brzinmom munje i iscupam se iz kandzi biljke. Odlepio da me je pojela znaci ne bi pipnuo drugu igricu dok to ne bi uradio a pokusao sam 100 puta.

Ali jbg nije mi samo Gunslinger falio nego i Snapshot onaj sto ga lansiras pa ne znam ni sam sta treba da uradim uvek Headshot postignem ne Snapshot.

Dobra je igra, sta sranje. Grafika je solidna, gameplay lud. 

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
13 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

neznam kako ti je to tesko :) ja sve rijesio :D

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Bulletstorm

Ta 2-3 su mi zeznuta sa pistoljem. Ne znam sta treba da radim na Snapshot.

Lansiram ga gore i sta desno dugme drzim nanisanim mu na glavu i ispadne Headshoot.

A i Gusnilnger sada nema sanse da bi uspeo ponovo.

Problem mi je i Cannonball sa 100m da da ga pogodim.

Pusku sam zavrsio, sniper sam zavrsio, secret sam zavrsio sve dokle sam stigao 4 chapter. 

Sacmara je jos 2 neotkrivena su ostala, i sve cu to uspeti.

Ali Snapshot mi je problem najveci.

 

Update: Uspeo sam da ga povucem prema sebi i izedem SNAPSHOT opet bi iz 30 puta jednom uspeo.

 

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 15:43 (Vlada011).
13 godina
neaktivan
offline
Bulletstorm

moras za onaj bic imati onaj specijalni charge od cega svi pocnu letit ugl evo ti video da ne objasnjavam

 

 

Give me some chiken!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bulletstorm

Danas sam piknuo Bulletstorm na onoj Origin-ovoj akciji ili čemu već, no javio se problem prilikom pokretanja igre. Ja ju pokrenem, javi mi se onaj launching window i izbaci mi "Bulletstorm has stopped working". Ima li ko' kakvu ideju kaj da radim?

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bulletstorm iz Epica, Bulletstorm - Walkthrough Demo, Metak po metak, Multiplayer Bulletstorma
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice