Call of Duty 5: world at war

poruka: 987
|
čitano: 597.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

Britansko izdanje gaming časopisa gamesTM donjelo je pregršt novih detalja o novome nastavku megapopularne franšize Call of Duty. Punog naziva Call of Duty: World at War prema riječima proizvođača biti će nešto dosad neviđeno. Neprijatelj će biti potpuno strašan i moćan i pametan. U borbi će upotrebljavati taktike koje će nama igračima zagorčati život. Tako kažu bar.

 

Igra će po prvi puta u serijalu ponuditi sad već popularno co-op prelaženje igre, nova vozila i squad-based elemente (multiplayer). Igra će biti smještena na područje Pacifika.

 

Igra izlazi za PC, PS3, 360 i Wi a posebno je zanimljivo po navodima ljudi iz spomenutog časopisa, kako Wii verzija igre izgleda fantastično. Nijedna igra nikad nije bila bliže izgledom PS3 i X360 verziji. I za Wii je korišten CoD 4 engine koji bi trebao ovu igru na svim platformama učiniti grafički fantastičnom.

 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
unknown kaže...

Britansko izdanje gaming časopisa gamesTM donjelo je pregršt novih detalja o novome nastavku megapopularne franšize Call of Duty. Punog naziva Call of Duty: World at War prema riječima proizvođača biti će nešto dosad neviđeno. Neprijatelj će biti potpuno strašan i moćan i pametan. U borbi će upotrebljavati taktike koje će nama igračima zagorčati život. Tako kažu bar.

 

Igra će po prvi puta u serijalu ponuditi sad već popularno co-op prelaženje igre, nova vozila i squad-based elemente (multiplayer). Igra će biti smještena na područje Pacifika.

 

Igra izlazi za PC, PS3, 360 i Wi a posebno je zanimljivo po navodima ljudi iz spomenutog časopisa, kako Wii verzija igre izgleda fantastično. Nijedna igra nikad nije bila bliže izgledom PS3 i X360 verziji. I za Wii je korišten CoD 4 engine koji bi trebao ovu igru na svim platformama učiniti grafički fantastičnom.

 E da i to čudo vidimo  Osmijeh
are you talking to me
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war

Kada to izlazi?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
unknown kaže...

 

Britansko izdanje gaming časopisa gamesTM donjelo je pregršt novih detalja o novome nastavku megapopularne franšize Call of Duty. Punog naziva Call of Duty: World at War prema riječima proizvođača biti će nešto dosad neviđeno. Neprijatelj će biti potpuno strašan i moćan i pametan. U borbi će upotrebljavati taktike koje će nama igračima zagorčati život. Tako kažu bar.

 

Igra će po prvi puta u serijalu ponuditi sad već popularno co-op prelaženje igre, nova vozila i squad-based elemente (multiplayer). Igra će biti smještena na područje Pacifika.

 

Igra izlazi za PC, PS3, 360 i Wi a posebno je zanimljivo po navodima ljudi iz spomenutog časopisa, kako Wii verzija igre izgleda fantastično. Nijedna igra nikad nije bila bliže izgledom PS3 i X360 verziji. I za Wii je korišten CoD 4 engine koji bi trebao ovu igru na svim platformama učiniti grafički fantastičnom.

 


 Zaboravio si napomenut da će se opet radit o WWII.

Karma is a funny thing
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 17:54 (CikaSpaso).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
još nije navedeno,ali vjerojatno za dva okretaja zemlje oko sunca :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war

Bilo bi lijepo, kad vec kopiras neki tekst sa interneta, da stavis i link odakle si kopirao.. Dakle, Gameplay..

You cannot change your fate, no man can...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
Kopirao sam samo zato što nitko nije otvorio ovdje temu.A baš sada da je važno od koga je..... mislim da nije.I plizzzz
nemoj spammat.
16 godina
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
CikaSpaso kaže...

 


 Zaboravio si napomenut da će se opet radit o WWII.

 Jel to istina?!?!?!?!   Joooj sta bi dao da je!! Ovo sa sadasnjosti mi je totqalni promasaj! Jedva cekam!
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
Assassin kaže...
CikaSpaso kaže...

 


 Zaboravio si napomenut da će se opet radit o WWII.

 Jel to istina?!?!?!?!   Joooj sta bi dao da je!! Ovo sa sadasnjosti mi je totqalni promasaj! Jedva cekam!
 

Nije još 100% sigurno. Ustvari, ovdje piše da jest.

 

Karma is a funny thing
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 19:02 (CikaSpaso).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
unknown kaže...
Kopirao sam samo zato što nitko nije otvorio ovdje temu.A baš sada da je važno od koga je..... mislim da nije.I plizzzz
nemoj spammat.
 Ne spammam! Kako mislis nije vazno od koga je?!? Na taj nacin narusavas autorska prava.
Neko se namucio da napise clanak, a ti ga samo kopiras kao da je tvoj, zato stavljaj link!
Btw. S obzirom kako je CoD4 bio dobar, jedva cekam peticu, nadam se samo da radnja nece biti smjestena u WWII..

Edit: Cini se da ipak hoce, steta, nedostajat ce mi P90 i Desert Eaggle :)
You cannot change your fate, no man can...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 19:28 (Dark Prince).
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

ne opet WW2, stvarno mi već ide na k***c pa svaka druga igra je na tu temu OMG

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
o čemu vi pričate WW2 je još najbolja tema za svake pucačine.
Nadam se da će staviti one izreke od poznatih filozofa ali i znanstvenika.
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

pa ima toga u cod2, kad pogineš pa ti nešto pametno piše na ekranu

"Einstein:...."

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

wtf, WW2? pa po koji put to vec igramo. MILIJUNTI. Bas mi je pasala ovaj COD4, mogu cak reci da mi je to i najbolji fps koji sam igra. A sad opet se vracamo u isti stari prozvakani WW2. a cak mi se i ne svida sto je ne radi ista kompanija, tj Infinity Ward

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 19:57 (stipe567).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
stipe567 kaže...

wtf, WW2? pa po koji put to vec igramo. MILIJUNTI. Bas mi je pasala ovaj COD4, mogu cak reci da mi je to i najbolji fps koji sam igra. A sad opet se vracamo u isti stari prozvakani WW2. a cak mi se i ne svida sto je ne radi ista kompanija, tj Infinity Ward

 Znam, i meni je vec WWII poceo ici na zivce. Svaki drugi FPS je na temu WWII, CoD4 mi se svidio zbog novih oruzja, a sada opet nazad u WWII, stvarno nerazumijem. Valjda CoD6 nece nastaviti tim tokom.. xD
You cannot change your fate, no man can...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2008 20:00 (Dark Prince).
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 5: world at war

kada će izaći call of duty 5

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
proćitaj postove iznad.
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty 5: world at war

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of Duty 5: world at war

Koliko sam ja cuo, CoD 5 ce imati tematiku WWII, sto me naravno raduje, jer sam ljubitelj WWII i presao sam vecinu boljih igara te tematike.

Inace CoD je stekao slavu sa WWII, a koga to smeta, neka igra Tom Clancy, Half Life, Crysis i ostale moderne fps kojih isto tako ima napretek..

Samo se nadam da ce biti dobar, jer sam cuo da ga nepravi isti tim, te da ce makar biti bolji od Medal of Honor: Pacific Assault i da ce imati dobar multiplayer, barem na nivou CoD2 a mogli bi i bolje...

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
boxer kaže...

Koliko sam ja cuo, CoD 5 ce imati tematiku WWII, sto me naravno raduje, jer sam ljubitelj WWII i presao sam vecinu boljih igara te tematike.

Inace CoD je stekao slavu sa WWII, a koga to smeta, neka igra Tom Clancy, Half Life, Crysis i ostale moderne fps kojih isto tako ima napretek..

Samo se nadam da ce biti dobar, jer sam cuo da ga nepravi isti tim, te da ce makar biti bolji od Medal of Honor: Pacific Assault i da ce imati dobar multiplayer, barem na nivou CoD2 a mogli bi i bolje...

 U potpunosti se slazem s ovim! Medal of Honor: Pacific Assault je jedna od najgorih igara te tematike (WWII), sve je nekako radjeno po kalupima, nema nikakve slobode i bas je dosadno! A i vise volim ubijat njemce nego japance!
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
Assassin kaže...
 U potpunosti se slazem s ovim! Medal of Honor: Pacific Assault je jedna od najgorih igara te tematike (WWII), sve je nekako radjeno po kalupima, nema nikakve slobode i bas je dosadno! A i vise volim ubijat njemce nego japance!

 Baš izgleda da će CoD5 biti protiv Japanaca. Šteta...

Karma is a funny thing
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 12:10 (CikaSpaso).
15 godina
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
CikaSpaso kaže...
Assassin kaže...
 U potpunosti se slazem s ovim! Medal of Honor: Pacific Assault je jedna od najgorih igara te tematike (WWII), sve je nekako radjeno po kalupima, nema nikakve slobode i bas je dosadno! A i vise volim ubijat njemce nego japance!

 Baš izgleda da će CoD5 biti protiv Japanaca. Šteta...

 Zato sam i rekao da se nadam da ce biti bolji od MoH:PA...Nemora nuzno biti lose ako se igra protiv kamikaza, samo da se dobro uradi, da misije budu dobre, i tako to,,,ali najvise ovisi o multiplayer komponenti. Ako ona ne bude na nivou, bit ce to samo prolazna zabava...
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

Ja sam mislio da ce cod 5, biti sličan kao cod4....tako bi bilo bolje. Već smo se zasitili WW2...

bobo desmra
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

Inače meni je osobno najbolji call of duty 2, do sad koji sam igrao (a, odigrao sam sve što je izašlo ) imam jedinicu i expanziju orginal. Četvorka mi se upće nije svidjela (svatko ima svoj ukus) i jedva sam čekao da je se riješim,(teško da ću ikad ponovno igrat) razlog  je slijedeći ,ima igara dobrih sa tematikom modernog rata, tako da mi to uopće nije sijelo. Bez obzira što je svi hvale, meni je slična, malo i posjeća grafikom na soldier of fortune payback,ima iste fore ono sa onim talibanima. Pojavio se novi tailer od call of duty 5 i igra mi barem po tom traileru izgleda super, ono što se vidi iz trailera mi ne liči baš na moderni rat, al vidjećem šta će bilti.Cool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

Super da se vracaju korjenima +sto se koristi enginene ao u codu 4 .No ono sto me smeta je sto se nitko ne trudi napraviti da u igri mozes koristiti vozila kao npr Tigar tenk,trokolicu  i slicno ;znam da je toga bilo ali zaista malo .Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 5: world at war

Treba se strpiti malo pa vidjet screenshot-ove i pročitati malo o gameplay-u. Moglo bi biti jako dobro, a moglo bi biti fuj!

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 5: world at war

 

Evo dva trailera od igre.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 5: world at war

Uh, odlično će bit.

jedva čekam

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 5: world at war
unknown kaže...

 

Britansko izdanje gaming časopisa gamesTM donjelo je pregršt novih detalja o novome nastavku megapopularne franšize Call of Duty. Punog naziva Call of Duty: World at War prema riječima proizvođača biti će nešto dosad neviđeno. Neprijatelj će biti potpuno strašan i moćan i pametan. U borbi će upotrebljavati taktike koje će nama igračima zagorčati život. Tako kažu bar.

 

Igra će po prvi puta u serijalu ponuditi sad već popularno co-op prelaženje igre, nova vozila i squad-based elemente (multiplayer). Igra će biti smještena na područje Pacifika.

 

Igra izlazi za PC, PS3, 360 i Wi a posebno je zanimljivo po navodima ljudi iz spomenutog časopisa, kako Wii verzija igre izgleda fantastično. Nijedna igra nikad nije bila bliže izgledom PS3 i X360 verziji. I za Wii je korišten CoD 4 engine koji bi trebao ovu igru na svim platformama učiniti grafički fantastičnom.

 

 Igra će biti smeećee! Ali ono teško... Nažalost svih nas... Razlog: pohlepni Activison je ponudia Infinity Ward-u (tim koji je napravia: COD1, COD2, i COD4 - sve same genijalne igre i srž COD serijala) da napravi COD5 u vremenskom roku od godine dana. Infinity Ward je to odbia jer su smatrali da se kvalitetni FPS ne može napraviti u toliko malo vremena... Nakon toga Activision odjebaje IW i predaje igru jedinom razvojnom timu koji je zasra COD serijal napravivši konzolaško govno - COD3...  Taj nastavak je bia toliko kvalitetan da PC ga nije uopće vidia... Iako je bio kao "ekskluziva" za konzole možete se kladiti da je ostvario izvrsne prodajne rezultate kao npr Gears of War i Halo da bi ga vidjeli na PC-iju.
Nadalje - Activision predaje engine COD4 ovim lapanima (kojima ne znam ime, niti želim pamtiti - i btw isti engine koji je napravila ekipa iz IW), i ovi na osnovu toga rade COD5. Naravno radnja je u WW2 jer ljudi više vole tu tematiku (čitaj to ovako: to je bia posljednji "pravedni" rat SAD-ea), a i glavni razlog je što igra također izlazi na više platformi (čitaj: više love). Danas sve igre koje izlaze su multiplatformske pa to nije neko bogohuljenje, ali ako uzmete reputaciju i iskustvo tima koji to radi imate recept za katastrofu... Još ako pratite vijesti uz COD5 kao i ja, 100% ste primjetili vijest da će COD5 možda biti iz trećeg lica - to vam je ta šema kad surađujete i imate svoj tim - nešto kao Gears of War, a sve u svrhu da se to prilagodi širim masama (čitaj: konzolaškim plitkim mozgovima = više love)... Na kraju rezultat će biti da će se konzolaši oduševiti novom prevlakom Gears of War-a na Pacifiku, a mi na PC-iju ćemo počiniti kolektivno ubojstvo - ili će se nas nekolicina smijati naivcima i čekati COD6...

p.s. možda se ovo sve čini arogantnim - nazivati igru smećem još u alpha verziji, ali virujte mi kad igrate igre ovoliko dugo kao ja (skoro pa 20godina) možete namirisat nadolazeće govno... Tako je bilo sa Hellgate London tako će biti i sa ovim naslovom... Volia bi da ispadnem totalna budala i da igra bude genijalna ali šanse za to su mizerne...
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice