Call of Duty: Modern Warfare 2

poruka: 38
|
čitano: 18.840
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

"Na posebnom reklamnom događaju koji se održao u Manhattanu, Activision/Blizzard je potvrdio kako radi na CoD4 nastavku.

Nastavak na CoD4 je nazvan Call of Duty: Modern Warfare 2 i trenutno je u izradi od developera Infinity Ward. Izlazak se očekuje u jesen 2009. godine"

 

Što mislite o ovome? Očekujete li kakve novosti, ovo-ono? Ili vam je više dosta CoD serijala? :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

"Activision has named practically its entire 2009 line-up at an in-game advertiser meeting, including Infinity Ward's Call of Duty: Modern Warfare 2.

Speaking at an 'upfront' meeting with in-game ad company Massive Inc. (responsible for the famous Obama Burnout Paradise ad), Activision named its 2009 games including tentatively titled Guitar Hero 5, a new Tony Hawk's and Modern Warfare 2. The sixth CoD game was already confirmed to be under Infinity Ward's wing (and not World at War dev Treyarch), but this news thankfully confirms that number six isn't the rumoured sci-fi spin-off we were dreading.

No details on the game were released, though it was roughly dated for release in autumn 2009."

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Nemoj srat!stvarno?samo nek rade,call of duty:waw mi je dobar al ni  priblizno kao modern warfare,jedva cekam!

Only God will judge me
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Aha..

Danas naletih na crovortex-u, pa nabrzake guglao i tu postao...

Čini mi se da će biti dobro... :)) bar se nadam..

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Jel koriste potpuno novi engine, ili pak ovaj iz COD5?

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Ako je vjerovati ovome što piše u prva dva posta, vijesti su odlične.

Jeste da se još ništa nezna, no iz naziva igre se da naslutiti da će biti nešto slično kao ovaj cod4, a budući da je cod4 bio odličan, vjerojatno će i ovaj nastavak biti takav.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

COD Modren Warfe 2? To mi zvuči primamljivo ali nema smisla jer u COD 4 cijeli tim pogine.Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

zvuči.....zanimljivo

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. add me xfire-----> leolabin8
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

jedva cekam nadam se da cu moc bar na medium na mojoj konfiOsmijeh

Moja konfa: :Amd 3x 2.10GHz :2 gb ram :HD4650
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
http://www.gametrailers.com/player/47179.html

Evo i prvi teaser za COD:MW2.

Potvrđen je i datum, trebao bi izaći 10.11.2009.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Ajme jedva čekan

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Nikad dosta cod serijala, jedva čekan ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

samo da ne zahebu ka šta su napravili sa peticon

Vjerojatno neće jer je ipak u pitanju opet Infinity i moderno ratovanje a ne prožvakani WW2

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Bit ce bolja od 5-ice jer je je peticu radio proizvodac koji je radio i 3. Sad je radi isti koji je eadio mw

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
gago kaže...

COD Modren Warfe 2? To mi zvuči primamljivo ali nema smisla jer u COD 4 cijeli tim pogine.Plač

 Ne pogine cijeli tim :) Ti ne umreš (tj. Soap) Za Cpt. Pricea se nezna, a i ostane ti Kamarov i njegovi rusi
Ojla!
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
Cerina14 kaže...
  Pokojnog Cpt.Price
Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 OC 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
kavasaki kaže...
Cerina14 kaže...
  Pokojnog Cpt.Price
 Na zna se
Ojla!
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

pre legendarno su ga napravili u igri

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Na kraju zadnje misije mi nije djelova dobro Neodlučan, daj Bože da je preživija..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
Red Devil kaže...
kavasaki kaže...
Cerina14 kaže...
  Pokojnog Cpt.Price
  Na zna se
  Pa kaj nije poginuo? De nek mi malo neko detaljnije kraj objasni (ono kad svi umiru, a ti trebas ubit imrana zakhaeva)!thx
Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 OC 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

E ovako. Imran se spusti s helicem i ubije nase ranjene, među inima i Gaza. Ssgt. Griggs je umro također. E sad tebi Price doda pištolj i ti ubiš Zakhaeva i ona dva njegova vojnika. Tad doleti Kamarov sa svojim helicem i pobije ostale Ruse. Stavi tebe na nosila i pocne te vuc u helic, a ti vidiš da jedan od Rusa pokušava oživit Pricea... E sad dal mu je to uspjelo nezna se, saznat cemo u drugom nastavku najvjerojatnije.

Ojla!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
Red Devil kaže...

E ovako. Imran se spusti s helicem i ubije nase ranjene, među inima i Gaza. Ssgt. Griggs je umro također. E sad tebi Price doda pištolj i ti ubiš Zakhaeva i ona dva njegova vojnika. Tad doleti Kamarov sa svojim helicem i pobije ostale Ruse. Stavi tebe na nosila i pocne te vuc u helic, a ti vidiš da jedan od Rusa pokušava oživit Pricea... E sad dal mu je to uspjelo nezna se, saznat cemo u drugom nastavku najvjerojatnije.

  Ja, pokušava ga oživit, i na kraju pukne šakom od njegova prsa....Logično onda da je umro.
Intel Pentium Dual Core E5200 2,53Ghz, 2MB Cache, MBO BIOSTAR G31-M7 TE, 2GB RAM Kingmax 800Mhz, Club3D Radeon HD4550 OC 512DDR3, HDD 320GB Hitachi
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Vidjet cemo ali mw2 ce najvjerovatnije bit jedan od najboljih nastavaka cod-a

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Pa taj Price je besmrtan! Bio je u WW2 (cod 1,2, za 3 neznam.) I sad u cod 4 opet a uopće se nije promjenio! On nemože umrijet!! A što se tiče MW2 jedva čekam da izadje iako igram aktivno 5-icu i super mi je!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

ma cpt. Price je odapeo, tj. cijeli tim osim vas (soap mactavish-a,ili kak se vec piše)

 

Kak ste vi tak popamtili sva imena,tj od cijelog tima? Ja to skoro nisam ni pratio...

 

Nebih volio da se cod 6 nastavi na priču cod 4, neka nesto novo naprave, i da je jos vise u buducnosti da imamo nanosuit-e...Cool


Također grafiku bolju,fiziku,te podrsku za quadove, te jos bolje mape i po mogucnosti neku u đungli.

 

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

fala bogu da ga radi infinity ward!!!!! jedva čekam!! :D

[url=http://profile.xfire.com/tonko14][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/tonko14.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty: Modern Warfare 2
Hyperion kaže...

ma cpt. Price je odapeo, tj. cijeli tim osim vas (soap mactavish-a,ili kak se vec piše)

 

Kak ste vi tak popamtili sva imena,tj od cijelog tima? Ja to skoro nisam ni pratio...

 

Nebih volio da se cod 6 nastavi na priču cod 4, neka nesto novo naprave, i da je jos vise u buducnosti da imamo nanosuit-e...Cool


Također grafiku bolju,fiziku,te podrsku za quadove, te jos bolje mape i po mogucnosti neku u đungli.

 

 time bi totalno uništili Call Of Duty serijal...
Bolje ispasti budala nego iz aviona.
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare 2

Neam pojma jel netko od vas gledao video sa onim analiziranjem, ali tako možete otkriti puno sličica koje se ne vide jednostavnim gledanjem cijelog filmića. Slika poput ronioca, 2 vrste helića, naftne platforme, kip Isusa u Brazilu, aerodrom i slično.

 

http://pc.ign.com/articles/966/966596p1.html

 

Evo tu slike na kojima se vidi Rio de Janeiro.

 

Ako vas zanima, mogu staviti još neke linkove do slika.

I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice