Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 292.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pa jasno, poanta je šta manje ulagati, šta prije izabciti smeće, i uzet lovu, nauštrb nekoliko tisuća igrača nezadovoljnih koji neće moći zaustaviti hype train.

 

Platiš par infulencera da kažu omg mw is coming home so amazing  mw3 will rock i gledaš preordere.

 

žalosno, al eto

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

COD ovih dana:

 

 

Bože dragi nisam igral 2-3 mjeseca pa koji je ovo kurac, Kevin Durant,Snopp Dogg,The Boys,Nicky Minaj wtf :D

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2023 22:36 (dad0r).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ono što se traži to se i prodaje. Sad meni bolje ovako nego da svaki mjesec plaćam live service 10-15 eur samo da ne bi bilo tih skinova.....Kompanije koje prave igre su pohlepne i gledaju monetizirati sve što se može. Tako dobijemo isprdke od igara kao Diablo Immortal, Diablo 4, Battlefield 2042, Warcraft 3 Reforged......

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Po meni najveći problem je što je nova sezona na 1/3 a recimo tko igra svaki dan malo sa ekipom, DMZ je odavno SVE riješio osim možda misija tipa gathering kao iz warcrafta, polutaj 100000 lockera i MOŽDa ti padne 1  "Small dolls"a možda nijedan.

Igra je puna cheatera da je to žalosno.

Kushai i Building 21 se izlizali.

MP, mrtav sve osim modova gdje ekipa grinda skinove , bez ikakve veze kako igraju samo skupljaju recimo , 50 kilova sa SMG om sa leđa i sl, i K/D mu je  0,3 ali on sretan jer je dobio neki skin.

Kinezi su 1/2 igrača na EU serverima.

Kada se sretnu Ukrainci i Rusi onda je jebanje majke sljedečih 10 minuta se svađaju u chatu usmeno i pismeno.

Igra puca i gora je iz dana u dan, pogotovo nakon mini patcheva.

 

Kada ovo sve gore napišem, shvačam da sam idiot zato jer ju palim svaki dan , ali ... Palim ju kada vidim ekipu on line na Discordu i tada izdržim možda 1 game možda 2 sata, 3 jer kada se sve gore navedno zbroji , fakat nebih joj više vremena trebao posvečivati...

 

Moja 2 centa.

 

lp

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Jel može gore? Ma može mileni uvjek još gore. Kojeeeeeeeeee govno, na n-tu potenciju. Kič nad kičevima, smeće svih smeća, majka i otac neukusa. Izbrisao sam sve jebeno s kompjutera, a ima veze sa COD-om. E, nikad više neću jednu vijest o ovoj igri pročitat. Pozdrav

 

 

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare II

Ima li netko da igra Warzone ranked da je makar platinum rank? nemam s kim igrat bas, a ovi randomi su nemoguci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Čitam i ne vjerujem. Likovi svjesno ubili DMZ, ko jebe zajednicu od sigurno stotinjak tisuća igarača (samo je u subreddu 70K članova, pa onda oni koji ni ne koriste reddit). Ovako odvratan potez može samo activision napravit, koje gube, strašno.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

šta su to napravili...ne igram warzone, ali baš me zanima

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Koji kretenluk ovo je strašno. Izađe mw3 i na osnovu toga Indijanci ukinu pola igrice mw2 jer je kao mw3 neki nastavak. Ne znam sto reci, da nije zalosno bilo bi smijesno. Tko kupi mw3 ovca je. 😃

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Tko kupi mw3 ovca je. 😃

 a do sad nije bio?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice