Cities Skylines, more options mod

poruka: 1
|
čitano: 1.654
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Cities Skylines, more options mod

Evo ovako.. uzeo sam cities skylines na steamu, no ne podržava određene rezolucije ekrana (uključujući i moju, 1280 x 1024), a ocito nije ni najavljeno da se to biti popravljeno sa bilo kojim patchem (a i ako bude, bas mi se i neda cekati...). E sad, nasao sam mod na steam workshopu koji omogućuje tu rezoluciju i jos mnoge druge... ali iz nekog razloga ne mogu skinuti mod sa onim subscribe gumbom... Zezam se s tim cijeli dan i nikako... support, ovo, ono, nista... pa bi bio jako zahvalan ako ima netko cities skylines, da skine taj mod, te da ga uploada na neku stranicu i posalje mi... mod vjerojatno ima samo par kb-a, kao i vecina modova... mod ce se nalaziti u igrinom folderu pod "Files" i onda "Mods"...  tamo bi trebao biti taj folder jednom kad se mod skine... trebao bi se zvati "More Options" ili nesto jako slicno... Stvarno mi je bezveze igrat igru na manjoj rezoluciji od ove moje... jednostavno nije to to...  ima puno ljudi koji se žale zbog rezolucije, ali nikakav fix nije došao niti je najavljen, tako da nam je ovaj mod jedina nada za sada... 

 

hvala, evo link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=408648436

 

Stvarno bih bio zahvalan, da ne ispadne da sam bacio novce u vjetar...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice