Cod2 problem..komp se zamrzne

poruka: 12
|
čitano: 2.497
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

pozdrav ljudi..naime imam jedan velik problem...dok igram cod2..komp se nakon nekog vremena zamrzne..znaci slika se zamrzne a u slusalicama se cuje iritantan zvuk(trrrrrrrrrrrrrrrr)..to se nekad desava nakon 5 minuta a nekan i nakon pol sata..i desava se samo u cod2 i u cod4...inace komp mi je star svega 2 mjeseca..konfa je slijedeca:
Intel core i5 760 2.8Ghz
nVIDIA GeForce GTX 460
Corsair (2x2gb) 1333Mhz
Corsair 650W
2 x 500gb Westerd Digital
Asrock p55 pro/usb3

trazio sam po netu i nasao sam neke teme slicne ovoj ali nisam uspio naci rjesenje...probao sam i renstall igru..memtest..hdTune..i nista nije pomoglo...pa ako znate molio bi da pomognete..hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

Procesor i grafičke se i nebi trebali zagrijavati, a ako si probao memtest i provjerio memoriju, jedini savjet koji bi ti predložio je možda da updejtaš drivere od zvučne kartice.

Imao sam davno još kada je CoD4 izašao problema za zvučnim driverima koji su se manifestovali kao kod tebe.

Aktuelni politički moto: "Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio."
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problem..komp se zamrzne

hvala..evo odma cu probat..ak bude problema javim.

13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

jesam..al opet..igro sam pol sata i opet se slika zamrznula i culo se trrrrrrrrrrrrrr..i moro sam rucno restartat komp..neznam vise kaj da radim..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

Instaliraj program Speccy i onda nakon 10-15 minuta igranja spusti igru na taskbar i provjeri temperature procesora, grafičke i hard diska u programu pa javi kakve su ili zaljepi screenshot.

 

http://www.filehippo.com/download_speccy

Aktuelni politički moto: "Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio."
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problem..komp se zamrzne

oke..hvala

13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problem..komp se zamrzne

evo slika nakon 20 min igranja..i da kazem da cim sam usliko vratio sam se u igru da jos malo odigram i nakon minutu se opet zamrzo...

slika slika
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problem..komp se zamrzne

isti problem kod mene, prvo sam igro bettlefield heroes i njemu počelo, pa sam mislio da je do igre, ali kad sam počeo igrati cod 4 isto se opet desilo, još nisam našao rješenje!

13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

ajde ak skuzis u cem je problem pls javi

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 problem..komp se zamrzne
pene1994 kaže...

ajde ak skuzis u cem je problem pls javi

pokušajem,, na svim forumima gledam da li šta mogu naći,,ali zasad ništa :( ..

 Da li ti se to dešava i kad igraš igre offline??. ja kad igram offline sve u redu,,ni jednom nije tako zaštekalo i čuo se onaj iritantan zvuk .

I gdje si kupio komp? ja sam uzeo u konikomu, složena konfiguracija !

13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

ne igram bas offline..igro sam cod7 offline i normalno radilo..stari mi je negdi uzel komp ja sam mu reko kompnente..slagan je..nisam ga gotovog kupovo

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 problem..komp se zamrzne

ajde ljudi pomozite plsss

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice