Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 80.001
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Early game review, spojleri ofkors.

 

 

 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Prva izvješća o PC performansama na Gamestar.de.

 

Sa Neogafa:

 

- Max FPS: 60fps (even with ini tweaks)
- "GTX 770 enough for 60fps in highest settings". GTX 760 offers around 40-45fps in max. settings. So take the GTX770 numbers with a grain of salt. I think you will have to turn some settings down on the GTX770 or play with 50fps average.
- No specific settings for HBAO+/MSAA/SMAA. SSAO from Low to High and AA on and off - That's it.
- Dual Core CPU is enough to start the game :/ (no comment about performance). Long loading times though.
- M+KB controls are iffy. Mouse has trouble with 4K resolution.
- Game crashed a couple of times (FROM told them that they are still optimizing).
- They use an 980 ti in the Video. 2,4 GB VRAM on max. texture settings in 1080p.#
- Uses the Bloodborne engine
- 8GB RAM more than enough

 

 

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

PC Gamer review in progress

 

PERFORMANCE

I'm playing Dark Souls 3 on a GTX 960 system and a GTX 980 Ti system, and it runs pretty well on both. The 960 hangs out between 30 and 60 frames per second with maxed settings at 1920x1080, while the 980 Ti maintains 60 without issue at 2560x1440. Options are fairly limited (see them here), and the frames per second are capped at 60, but otherwise it’s a functional port. Not a PC player’s dream, by any means, but Dark Souls 3 runs and looks better than any other in the series at release.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Dark Souls 3

Motion blure na high nije nešto što smatram poželjnim ili "max" postavkom. Inače je OK, vjerujem da će mi igra letit na GTX 970. Još tih 20ak dana se samo treba strpit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Novi Accursed trailer

 

PSN - DeniZg80
10 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

LMAo motion blur na max? To treba biti off, nadam se da se moze potpuno iskljucit, a ne samo stavit na low.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Da li je netko tko inaće igra castera pratio malo twitch streamove? Zanima me kak to ide sa manom? Nekako imam osjećaj da se sa 5-6 attunement slotova u DS1 i recimo 4-5 spelova u njima, moglo puno više castat i jače spellove castat (bolji efekt sa brojem castova), te očistit veće područje + boss, nego ovdje. Konkretno, budući se estus flask chargeovi dijele između hp i focus/mana, a večina ljudi veliki naglasak stavi na hp, iz očitih razloga, koliko je uopće praktično bit full time caster? Npr, gledao sam jednog lika, pyromancer je bio, potroši čovjek doslovce 2/3 focus/mana bara na 2-3 enemya, a ima ih 30ak na području koje je čistio. OK, vraća se stalno na bonefire, ide stalno nešto upgradat, malo čudan (za mene) ima stil igranja. Ja bih uđao na područje i čistio sve i jednog moba do slijedećeg bonefirea, skupljajući SVE iteme između. Ukoliko nisam umro, ne bih se NIKAD vraćao na bonefire da se helam.

 

Opčenito mi je igra čudna, nemrem steć nikakav dojam definitivan. Djeluje lakše nego prije, onda odjednom djeluje PUNO teže. Kažu da je ko DS 1, ali toliko je brža da je to teško za vjerovat.. Svi neprijatelji su puno agresivniji, puno brži od dosadašnjih, barem kako ih ja pamtim, ponekda djeluju jako opasno, a ponekad ipak lupaju lika po 5-6 puta, a da se niš strašno ne dogovi.... i uvijek bude dovoljno estusa za spamat hp...

 

Nemrem dočekat više, spoilat ću si previše do release, mrzim ih što je ovo izašlo u japanu skoro 3 tjedna ranije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Nisam još spao na razinu gledanja playthrougha, ali čuo sam da je čista magija beskorisna, mali dmg za puno mane, jedino se pyro čini korisno. U pvp videiama skoro svi idu na melee.

 

Ono što mi je nekako meh je da pola oružja sad ima spin2win napade koji se uglavnom mogu parirat, sad se svi samo vrte u krug s onim F. ultragreatswordom. Netcode ne izgleda ništa bolji nego prije. Inače su dojmovi uglavnom pozitivni.

 

Izgleda da je DS3 dio nove generacije igara primarno razvijanih za konzole koja guta CPU. Valjda bu moj i5 750 preživil ovo.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Edge je dao igri 9/10

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

   Nisam mogao izdrzati cekanje pa sam install DS2, ove souls igre te stvarno uvuku i moras tjerat dalje hehe, bolesno, par sati proleti dok trepnes. Jedva cekam DS3 i da svaki dio svjeta(bolesnog i genijalnog ) istrazim... Evo da mahnem ekipi sto ceka DS3 .

 

   PS. izbjegavati maksimalno sve spoilere, reviews, playtroughts itd... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dark Souls 3
MijoC kaže...

  ...

   PS. izbjegavati maksimalno sve spoilere, reviews, playtroughts itd... 

 Prekasno za mene, vidio sam barem 1/5, ako ne i 1/4 igre.

 

Ono što mi se sviđa je što ima gomila referenci na ranije naslove, ima čak i poznatih NPCova. U biti nema puno toga što mi se NE sviđa, ali naravno, nisam probao pa ne znam kako će to izgledat u zbilji.

 

Još 12 dana, + eventualni download ako ne dozvole preload (meni).

16 godina
offline
Dark Souls 3

Da li se zna koliko vremenski gameplaya igra ima? U biti bolje rečeno, koliko dugo su trajale prijašnje igre iz serijala?

 

Stvarno mi se više ne da pljuskat 40 eura na igre koje imaju 10 sati gameplaya.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

A ko to zna kod Dark Soula? Likvi su ju prelazili u 18 sati, ali to su streameri koji nisu sve istražili nego se trudili rushat koliko je moguće prema kraju.

 

DS 1 je igra u kojoj ja imam preko 30 sati gameplaya za prvi playthrough, world record, any % mislim da je oko 53 minute za kompletnu igru. Sad ti vidi.

 

Ono što kažu je da je ovo jedan od kraćih nastavaka u smislu količine terena i veličini igre, ali da je zato najkvalitetniji i najviše nakrcan sadržajem koji nije suhoparan, štogod to značilo. Ja samo znam da su ocjene jako visoke i da će doći barem 2 veća DLCa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
HAL kaže...

Da li se zna koliko vremenski gameplaya igra ima? U biti bolje rečeno, koliko dugo su trajale prijašnje igre iz serijala?

 

Stvarno mi se više ne da pljuskat 40 eura na igre koje imaju 10 sati gameplaya.

Ne zna se još, ali Souls igre su malo specifične. Dosta ovisi o tome koliko si dobar. 

Ako si veteran i znalac, vjerujem da bi ju mogao preći za 20-30 sati. 

Ako ti je ovo prva igra, onda se pripremi na duge i neprospavane noći probijanja kroz monstere i bosseve.

 

Evo ti za jedinicu i dvojku koliko traju.

 

Edit: pretekao me Rhodin ko starog stojadina.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 9:52 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...
HAL kaže...

Da li se zna koliko vremenski gameplaya igra ima? U biti bolje rečeno, koliko dugo su trajale prijašnje igre iz serijala?

 

Stvarno mi se više ne da pljuskat 40 eura na igre koje imaju 10 sati gameplaya.

Ne zna se još, ali Souls igre su malo specifične. Dosta ovisi o tome koliko si dobar. 

Ako si veteran i znalac, vjerujem da bi ju mogao preći za 20-30 sati. 

Ako ti je ovo prva igra, onda se pripremi na duge i neprospavane noći probijanja kroz monstere i bosseve.

 

Evo ti za jedinicu i dvojku koliko traju.

 

Edit: pretekao me Rhodin ko starog stojadina.

 Pa to se traži, igra koja ima težinu i dosta sati gameplaya.

 

Zadnje kaj sam kupio kao single player igru je Tomb Raider novi i iako mi je igra super zabavna, ujedno je i ultra lagana i nema neku dužinu...

 

Sada samo treba naći nešto mali jeftinije. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 9:54 (HAL).
15 godina
offline
Dark Souls 3

Ma Deni, to je sve OK, dao si puno više podataka od mene.

 

Ja sam se malo preračunao,

. Imaj na umu da su to ljudi koji se samo speedrunovima bave, prvo sam napisao da možda pogledaš ako ti se da, ali steći ćeš totalno krivi dojam o igri, radije si pogledaj neki "all boss kills" ili nešto video. Ipak najbolje što možeš je posudit/nabavit neki od ta dva naslova (DS1 je bolja igra, DS2 bolje radi na PCu out of the box), jer samo kad ju igraš možeš u potpunosti cijenit depresiju unutar same igre, osjećaj uzbuđenja sa svakim novim područjem, neprijateljem itd.

 

Pravi horor ponekad, a toliko dobro kad uspiješ sam preći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 10:51 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

Meni lagani OCD ne dopušta speed run ionak.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Ja nemrem protrčat kraj mobova, iako bi nekad bilo lakše, naprosto ih moram pobit, koliko god puta morao ići prema bossu i ubijat ih putem, ako me napadnu. Mislim da ću u DS3 to morat malo iskorigirat, naviknut se naprosto dodge i ptrotrčat jer ih ima puno više i troši se i estusa i vremena na to bez veze.

 

Što se tiče sakupljanja gluposti, vidjet drop na podu, a ne pokupit ga, naprosto nije moguće za mene... Kako proći kraj 27. broken sword hilta a ne pokupit ga, koliko god bio beskoristan? Ili ZNAT da ima neki nepokupljen predmet u području u kojem jesam, otić dalje i ne osvrtat se? ZNAM da je tamo! MORAM ga pokupit :D

 

U NG+ se svojski kontroliram da ne skupljam sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
HAL kaže...
Pa to se traži, igra koja ima težinu i dosta sati gameplaya.

 

Zadnje kaj sam kupio kao single player igru je Tomb Raider novi i iako mi je igra super zabavna, ujedno je i ultra lagana i nema neku dužinu...

 

Sada samo treba naći nešto mali jeftinije. :)

    Ako zelis istraziti svaki kutak mape i vidjeti sta je iza svakih vrata igra ti nudi 100+ sati, easy. Plus igra ima veliki replay value, ovisno od builda lika gameplay je dosta drugaciji... Sate i sate zabve nudi zbog nacina na koji je combat uradjen, nekad ces par mobova rijesit za 3 sekunde, a drugi put ti mozda dodju glave...

15 godina
offline
Dark Souls 3

Ne samo to, nego količina oružja, spelova, bufova .... svako oružje ima svoj moveset koji ti odgovara ili ne, oružja se razlikuju po načinu na koji udaraju, smjeru udarca, brzini, količini stamine koju troše, brzini udarca.... Da ne kažem po novome i "battle artsa" tj. posebnih poteza koji se njima mogu raditi. Jedno oružje može biti savršeno na otvorenom, a onda uđeš u uski prolaz, umjesto po mobu lupiš po zidu i zgineš jer se oružje odbije, ti staggeraš i dok se oporavljaš mob te pojede - nešto što u 99.99999% igara ne postoji. Da ne spominjem dodatne mehanike poput block, parry/riposte i/ili backstab koji su stvar za sebe.

 

Ova igra je genijalna, najbolji melee combat IKAD, ali i nešto na što se treba naviknut, iako će ispočetka djelovat grozno, uvjeravam te da je sustav fer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Ova igra je genijalna, najbolji melee combat IKAD, ali i nešto na što se treba naviknut, iako će ispočetka djelovat grozno, uvjeravam te da je sustav fer.

 Apsolutno se slažem.

Meni je Bloodborne bio prva Souls igra i prvih 15-ak sati sam pokušavao proći kroz Central Yarnham (bez uspjeha).

Nakon toga sam pročitao na Internetu da ne moram baš uvijek ubiti svakog moba na kojeg naiđem. 

Nakon toga mi je trebalo par sati za prvog bossa.

 

Ali prva Souls igra je uvijek posebna. Svaka sljedeća je puno lakša.

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.3.2016 13:11 (DeniZg).
15 godina
offline
Dark Souls 3

Naravno, gadovi, Dark Souls 3 PC verzija je odgođena na 25.04. Ponovo Pc najebe, a ne konzole.

 

LINK

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Nekak ti je teško za vjerovat kad pola youtubea već igra ng+3.

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3

U jeboti moram priznat da sam nasjeo haha.

15 godina
offline
Dark Souls 3

 Nisam uspio nikog doma, pa ono...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

Uredu je :D Barem sam se nasmijao kad sam skuzio  

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

 Nisam uspio nikog doma, pa ono...

 Pa da nisi Ricka Astleya bacio na link, sramota.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 12:17 (HAL).
8 godina
offline
Dark Souls 3

Ja ne znam kak bum izdrzal svaki dan sve gore , a jos bum moral i cekat da stigne disk iz UK.

 

Koje ste vi verzije uzeli ?

6 PC
1 PS4
1 Xbox One
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 12:39 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Santana kaže...

Ja ne znam kak bum izdrzal svaki dan sve gore , a jos bum moral i cekat da stigne disk iz UK.

 

Koje ste vi verzije uzeli ?

 PA da ovo pitaš na master race podforumu...

 

Ja nisam uzeo, još se promišljam, bum odigrao Bloodborne mislim prvo, pa ću vidjeti da li paše igra.

8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
HAL kaže...
Santana kaže...

Ja ne znam kak bum izdrzal svaki dan sve gore , a jos bum moral i cekat da stigne disk iz UK.

 

Koje ste vi verzije uzeli ?

 PA da ovo pitaš na master race podforumu...

 

Ja nisam uzeo, još se promišljam, bum odigrao Bloodborne mislim prvo, pa ću vidjeti da li paše igra.

 A bloodborne ces igrat na cemu ? :D
Naravno da pitam puno ljudi ima konzole samo nisu tak glasni kao ovi mustard race :P

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice