Destiny 2

poruka: 496
|
čitano: 97.399
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Ja ne znam otkud tebi ta mantra sa 100 sati?

Samo multiplayer/PvP igre imaju toliko contenta, a koliko znam D2 ima PvP, pa možeš rokat koliko hoćeš.

I frend ti priča gluposti, D1 vanilla nije imao uopće contenta, dok D2 u ovom stanju ima sasvim dovoljno contenta, a ekspanzija dolazi u 12. mjesecu. Malo pogledaj na kaj je to ličilo prije izlaska silnih DLC-eva.
 
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Ako netko želi da igramo skupa neka me doda na battle.netu BATMANNN#2356 

 

 

Ima li još tko problema sa lagom u igri ? Skužio sam da nakon nekih sat vremena igra dosta uspori iako fps ostane isti (oko 100 fpsa), a pokreti i ciljanje kao da je fps 30 .Probao sam ukljuciti vsync i lockati fps na 60 i ista stvar nakon sat vremena igra uspori i vsync zakljuca fps na 53.

 

Izgleda da igra ima bizaran bug. Kada se pridružite klanu nastane memory leak i igra se nakon kratkog vremena igranja ponaša kao da imate 20 fpsa iako imate 100 ili 200 fpsa .Problem se rješava ako napustite klan ili promjenite regiju na battle.netu na americas.Evo tema sa reddita

 

https://www.reddit.com/r/DestinyTechSupport/comments/78vjik/choppy_gameplay_even_with_high_fps_is_probably/

Im BATMAN !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 19:41 (cika batmen).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Destiny 2

Imamo li kakav "lokalni" klancic da se mogu pridruzit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

 Istina, ali ako želiš više od toga na publicu biti prvi i silovat njubeke, moraš ostavit sate u igri i učit mape i pozicije te kretnje. Volim taktiziranje i pikanje po mapi, a ne bezglavo trčanje.

Pričamo o istoj igri s otključanim fps i fov, tako da, ako bih igrao često, izigrao bih je za mjesec dana, i onda mi je žao tih 300kn jer kako kažem, eto taman za vraga se desi takvo što što je za život bitnije.

Super, igraš, uživaš i šta te briga i drago mi je kako sam i konstatirao.

 

Ne dvojim da je destiny dobra igra, no kažem, bio sam li la, i još se ovo desi reko nula bodova do neke jeftinije prilike, a više sadržaja.

Nije to UT gdje je trebalo dodge-ati i znati svaku mušicu na mapi koju možeš iskoristiti. Ovo je FPS, ali to nije klasični FPS, imaš gear, oružja imaju statse, možeš ti imati ne znam kako dobru poziciju ako ti gear nije dobar nećeš nešto napraviti, i obratno, ako ti je gear dobar uletiš i razvališ. Čak i stil igre ovisi o oružjima koje imaš, možeš imati uber jako, ali sa kratkim dometom pa doslovno moraš uletati jer iz daljine nećeš ništa napraviti.

 

Ponavljam, igra nije tipični FPS i ne igra se tako. Sa mapama jedino moraš upoznati gdje što je da se znaš snaći u prostoru, ali to najvećim dijelom prođeš kroz kampanju dok moraš ići pješice.

 

U vezi frenda i njegovog dojma... i dalje mi nije jasno što su ljudi očekivali. Ja sam očekivao Destiny za PC, nastavak priče, i to smo dobili. Prošao sam SP kampanju i mogu reći da je igra ista kao jedinica, samo nove mape i priča. Kako sam već i rekao, na konzolama ne bih bio sretan jer bi ispalo da su mi prodali novu ekspanziju/dlc (istina malo veću nego standardni DLC-ovi) kao novu igru. Ali na PC-u nema ničega prije i ne vidim problema. Sve u svemu, što sam očekivao sam i dobio. Igra nije ne znam kakvo umjetničko ostvarenje. Nije me oduševila, no sa druge strane ne sjećam se kada me je neka igra zadnji put oduševila. Dobra mi je i to je to. Koliko imam vremena za igru mi je OK, a nemam vremena upucati svaki dan 5-6 sati u igru, ako bude 2-3 sata koji dan to će biti puno.

 

ERM kaže...

Imamo li kakav "lokalni" klancic da se mogu pridruzit.

 Pojma nemam, ja za sada, kako i nick kaže, soliram , no sada bi već i mogao prijeći na grupne stvari pošto sam prošao kampanju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 9:04 (Solo761).
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Kaj vam nije koju stranicu prije Ashelor pričao da ima domaći klan?
 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Destiny 2

BTW, odite na Io, za one koji ne znaju - tamo je Xur koji prodaje Exotic-e za legendary shardove. Svaki tjedan mijenja "ponudu"

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Destiny 2

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Destiny 2

Poz, imam klan ali nije full domaci :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Moja greška :)
12 godina
offline
Destiny 2

Btw mali tip u vezi onih "free" klan engrama koje svi mogu uzet, nemojte ih skupit od Hawthorne sve dok ne dignete minimalno 265 light level, ti engrami su "powerful" verzije i mogu ic sve do max light levela (mislim da je 300 limit atm)

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 13:12 (Ashelor).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Destiny 2

Destiny 2 Myths - Vol.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Neko za raid oce sa nama morate biti power iznad 270 bar!

 

https://discord.gg/m55MMJ

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Destiny 2
Nvidia GTX 680 kaže...

Neko za raid oce sa nama morate biti power iznad 270 bar!

 

https://discord.gg/m55MMJ

 Ne vrijedi više taj link.

15 godina
online
Destiny 2

Pred par dana me počelo izbacivati u orbitu, pa prema forumu upalio uPnP.

 

Bilo je dobro, a evo danas me u pol sata 4 puta disconectalo. Još netko s tim problemom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny 2
TomoR kaže...

Pred par dana me počelo izbacivati u orbitu, pa prema forumu upalio uPnP.

 

Bilo je dobro, a evo danas me u pol sata 4 puta disconectalo. Još netko s tim problemom?

 Što ti baca Buffalo code?

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ BattleNet uplay: StariGAD_HR
15 godina
online
Re: Destiny 2
Butcher kaže...
TomoR kaže...

Pred par dana me počelo izbacivati u orbitu, pa prema forumu upalio uPnP.

 

Bilo je dobro, a evo danas me u pol sata 4 puta disconectalo. Još netko s tim problemom?

 Što ti baca Buffalo code?

 Ne, neki drugi. I dodatno kaže da "testira" konekciju.

15 godina
online
Destiny 2

Destiny 2 's Peer-2-Peer Netcode Is Not That Good?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Destiny 2

Hmm, dogurao do 272 light. 280 izgleda mogu solo navuć samo ako igram u grupi, tj. jako polako kroz tjedne milestone gdje mogu dobiti 275 leg gear pa moddat +5...

 

Je'l ima kod koga mjesta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
TomoR kaže...

Hmm, dogurao do 272 light. 280 izgleda mogu solo navuć samo ako igram u grupi, tj. jako polako kroz tjedne milestone gdje mogu dobiti 275 leg gear pa moddat +5...

 

Je'l ima kod koga mjesta?

 bluepill#2530

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
12 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Za mene destiny 2 je veliko razočaranje.puno toga mi nema smisla kao naprimjer power level koji je jedna iluzija napredka.

Čemu sav taj grind kada se ne vidi nikakav napredak sa većim power levelom.

Sa većim power levelom jedino se razlika vidi u leviathan raidu.

Igra je totalno Anti socijalna ,chat je neupotrebljiv i naći nekoga za igrati je noćna mora .

Igra ima jako malo sadržaja i već nakon tjedan dana mi je dopizdila.Nightfall sam jednom odradio i nikada više.

 

 

 

 

 

Im BATMAN !!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Destiny 2

Ima ko iskustva s pokretanjem igre na laptopu ovih ili slicnih specifikacija? I3 - 6100u, gtx 950m, 8gb ram? oce vrtit 30fpsa na low, da bude igrivo ili nista od ovoga?

Battle.net: Glogy#2831
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Ekipa samo da javim za ono što sam pisao, uzeo sam i ja na plati, dobije se scan key od fizičkog izdanja igre za rusko tržište i preorder bonus key.

Igra aktivirana preko ruskog proxya i to je to, dalje sve normalno.

 

Nadam se da ce igra pružiti barem stotinjak sati, ako dosadi ionako sam aktivirao na novom accountu pa se proda.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny 2
Glogić kaže...

Ima ko iskustva s pokretanjem igre na laptopu ovih ili slicnih specifikacija? I3 - 6100u, gtx 950m, 8gb ram? oce vrtit 30fpsa na low, da bude igrivo ili nista od ovoga?

Raditi će bez problema

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Poz, ligth level 265 trenutno, igram nekih 4-5 dana, casual igrac, obicno navece od 22 pa na dalje.

Ako zna neko nash neki klan, PM.

ccna, ccda, ccnp, ccdp, ccie written, eci peci pec ti si mali zec, a ja mala vjeverica, eci peci pec
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Da bilo bi dobro da ima neki domaći klan.

Evo dodajte i mene, tek sam na story-u, casual igrač Daras#21488

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Destiny 2

Imam clan, nije domaci ali ima 4-5 hrvata, trenutno smo lv3, znaci clan ima extra glimmer kod lootanja engrama i increased public event reward perkove.

Clan Discord je relativno aktivan ali ekipa s kojom igram je vecinom moja WoW ekipa, tako da su cesto i u Warcraftu.

 

Jedino sta vam za sad mogu garantirat je da cete dobiti "free" clan engrame od Hawthorne svaki tjedan za Nightfall/Crucible/Raid. Nemam ekipu za trials pa to nemogu garantirati, ali nadam se uskoro da ce svaki tjedan sva 4 engrama biti dostupna svima u klanu (samo da iskemijam nekakav Trials team).

 

Mozete se prijaviti na:

https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=2417866

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.11.2017 9:26 (Ashelor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Poslao sam ti request za klan :) Gaap je ime. Nisam nesto specijalno aktivan igrac ali sam light 280 trenutno.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Destiny 2

Well.... Uspia sam slozit ekipu za trials ovaj vikend, igrali smo 3 sata i jedva smo skupili 20 tokena za 1 komad geara.

 

Od 10 meceva pobjedili smo 2.

Nakon toga osjeca sam se tako iscrpljeno da sam otisa lec na kauc, nije mi bilo na kraj pameti upalit D2 taj dan.

Ako se u klanu kojim slucajem ne nadu neki zestoki PvP-eri nista od Trials engrama for now :P

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
Ashelor kaže...

Well.... Uspia sam slozit ekipu za trials ovaj vikend, igrali smo 3 sata i jedva smo skupili 20 tokena za 1 komad geara.

 

Od 10 meceva pobjedili smo 2.

Nakon toga osjeca sam se tako iscrpljeno da sam otisa lec na kauc, nije mi bilo na kraj pameti upalit D2 taj dan.

Ako se u klanu kojim slucajem ne nadu neki zestoki PvP-eri nista od Trials engrama for now :P

 

 

 Aim assist treba pod hitno maknuti iz pvp-a na PC verziji.

Znaju koristiti aim assist sa tipkovnicom i mišem pomoću emulatora za kontroler . 

Im BATMAN !!!
14 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Pozdrav. Ako netko zeli igrati Destiny 2 na PC-u, moze se javiti mom frendu, Battlenet tag mu je Stargazer#2246. Vec smo prosli raid, ekipa je light level oko 295-305, nije hardcore. Fali nam ponekad igraca za raid. U klanu smo iako nam ime nije najjaci adut haha. Hvala svima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 22:27 (alen29).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice