Deus Ex:Mankind Divided

poruka: 66
|
čitano: 14.478
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
Penryn kaže...

Al će se kejsovi užarit pod ovim čudom, i proc i grafe praktički na 100%, pogotovo ekipi s FXovima i AMD grafama. 

 Ajde barem ne slušamo - dx 12, dx 12, dx 12, prednost u dx 12 u mid endu, prednost u dx 12 u mid endu...

 

Sad poČekajmo famozni patch i istrpimo kmečanje

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 13:45 (DarthMarkus).
13 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
DarthMarkus kaže...
Penryn kaže...

Al će se kejsovi užarit pod ovim čudom, i proc i grafe praktički na 100%, pogotovo ekipi s FXovima i AMD grafama. 

 Ajde barem ne slušamo - dx 12, dx 12, dx 12, prednost u dx 12 u mid endu, prednost u dx 12 u mid endu

 

Ali oces uskoro jer je isti engine ko Hitman posto je igra AMD gaming evolved naslov tako da bude AMD imal dominaciju ko i u Hitmanu.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 13:45 (dad0r).
12 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
dad0r kaže...
DarthMarkus kaže...
Penryn kaže...

Al će se kejsovi užarit pod ovim čudom, i proc i grafe praktički na 100%, pogotovo ekipi s FXovima i AMD grafama. 

 Ajde barem ne slušamo - dx 12, dx 12, dx 12, prednost u dx 12 u mid endu, prednost u dx 12 u mid endu

 

Ali oces uskoro jer je isti engine ko Hitman posto je igra AMD gaming evolved naslov tako da bude AMD imal dominaciju ko i u Hitmanu.

 istina, 480 ima finu prednost nad 970 i čitava 2 fpsa nad 1060 (dok je na stocku) u dx 12 naslovima...

 

I što se tiče dominacije...............................

 

HE segmet si zaboravio ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 13:49 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
Igru nisam platio ni kune, posuđena na mjesec dana :)

Kaj se tiće detalja, moj laptop sigurno nije u stanju izvoditi ni high detalje, tako da nema tu nikakve dileme.

Ako je igra imalo nalik na prethodnika - uzitak je garantiran.
mkay?
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
DarthMarkus kaže...
dad0r kaže...
DarthMarkus kaže...
Penryn kaže...

Al će se kejsovi užarit pod ovim čudom, i proc i grafe praktički na 100%, pogotovo ekipi s FXovima i AMD grafama. 

 Ajde barem ne slušamo - dx 12, dx 12, dx 12, prednost u dx 12 u mid endu, prednost u dx 12 u mid endu

 

Ali oces uskoro jer je isti engine ko Hitman posto je igra AMD gaming evolved naslov tako da bude AMD imal dominaciju ko i u Hitmanu.

 istina, 480 ima finu prednost nad 970 i čitava 2 fpsa nad 1060 (dok je na stocku) u dx 12 naslovima...

 

I što se tiče dominacije...............................

 

HE segmet si zaboravio ?

 

Ma ja sam to samo napisal zaboravih neki sarkazam ubaciti , meni je osobno bas svejedno samo cekaj dok doleti vojska fanboya 

twice the pride double the fall
12 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Nisam skužio sarkazam, oprosti...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Deus Ex:Mankind Divided

Tek sam počeo (pola sata igre), ovo su neki dojmovi:

 

- igra izgleda fantastično (screenovi to ne pokazuju, no engine je od Rise of the Tomb Raider)

- stealth je kompleksniji (primjer potrebno je kombinirati dvije augmentacije: nevidljivost+tiho hodanje)

- iako je na prvi pogled sve slično, treba navikavanja i tutoriala, dosta je gameplay izmjena

- iako ima FOV slider, vertikalni je maaalko pre mali i na 100%

- level dizajn je još bolji nego prije, A.I. je bolji, hakiranje je bolje

- početak je mlak i nisam još osjetio atmosferu (što sam u HR imao od prve minute)

 

EDIT:

- mogu vas bez beda vidjeti u ventilaciji ako niste oprezni
- onaj pravi DX "feel" se polako vraća, glazba tu jako pomaže

 

Jasno još nemam blage o priči i tako (trudio sam se ne si spoilati), no idu mi sline trenutno :D

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 19:40 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Ja san usao samo u postavke i namjestio sve na najjace za moju rezu. U izborniku san ima 11 fpsa :D

 

Maka MSAA na x2 i jos par đingi i vece je bolje.

 

Igram sad Human Revolution pa kad zavrsim krenem s ovim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided

Mene više brine hoću li je moći zavrtiti 

16 godina
online
Deus Ex:Mankind Divided

Ja imam sve na max, bez MSAA i texture su na high zbog vram-a, nikakvih problema za sada. Biti će s tehničke strane to sve bolje, al dovraga zašto uvijek trebaju 2,3 patcha da igra svima radi kako treba...

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 22:28 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided

Prvi puta napravio refund igre.

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
Bukva kaže...

Prvi puta napravio refund igre.

 

 Može malo detaljnije?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided
Hexfire kaže...
Bukva kaže...

Prvi puta napravio refund igre.

 

 Može malo detaljnije?

 Odeš na Steam, klikneš na Support link, odabereš igru iz libraryja, klikneš bumb nešto u stilu "Očekivao sam nešto drugačije" i odabereš Refund opciju.  

 

Prvo mi je lagano već u startu tlak bio u leru zbog toga što je na PC-u igra kasnila 18h. Doslovno si već imao kompletnu pređenu kampanju na Youtubeu prije nego je PC bio dostupan (što opet govori o kvaliteti i dužini kampanje).

Nakon toga, vjerojatno zbog genijalnog DRM-a, nikako da se igra raspakira na disku (2 puta errori iskakali).

Ajd napokon i to prođe.

Uđem u igru i onda te odmah pogode mikrotransakcije u singleplayeru (ajmo malo razmisliti koliko je ovo over the top). Koliko ekipa priča kada kupiš nešto ili ovi pre-order stvari koje dobiješ imaš samo u jednom prelazu. Ako ideš dva puta igrati, drugi puta sve ti nestaje i moraš ispočetka kupovati.

Dva puta sam morao rušiti igru jer se doslovno zaglavila negdje (prvi puta kada sam one tajne pretince u stanu gledao, nisam jednostavno mogao izaći iz tog "pogleda", drugi puta kad pređeš u "crvenu zonu" kod prve misije jednostavno protivnici su se ponašali kao da mene nema iako sam htio malo combat pristup vidjeti kakav je).

Kada sam došao u Prag onoj ženskoj se na licu iscrtavao bijeli grid.

Svako malo po Pragu dešavalo se tearanje slike.

Jedan od cut scenova je imao "buffering" problem.

DLC-ovi nisu dio glavne igre, već dobiješ pre-generiranog AJ kojeg onda voziš (like WTF?, koliko lijen moraš biti da tako nešto napraviš).

 

Jednostavno igra nije ispolirana i to se već na samom početku vidi.

 

80€ (bazična igra + Season Pass) za takvo iskustvo je previše. Volim ovaj žarn igre i vjerojatno ću na Winter ili Summer salesu piknuti ponovno kada ovo dvoje zajedno bude u rangu 40-50€ (i kad dovuku dx12 support koji su obećavali, pa promptno par dana prije izlaska objavili da igra u početku ga ipak neće podržavati).

 

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided

A kad ljudi kažu: ne uzimati preorder, ne uzimati igru na day1 onda se svi sprdaju sa njima.  

 

7 godina
protjeran
offline
Deus Ex:Mankind Divided

I ovako i onako nemam vremena odigrati sve što bih htio, pa nove igre u načelu uvjek odigram s dosta zakašnjenja, što i nije loše jer su tada već pokrpane od ovakvih dječjih bolesti.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 11:01 (Prince-Arthas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Deus EX: HR sam kupio kad je bio 10-ak eura na Steamu, mislim da će tako i s ovim biti, nema žurbe.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Meni igra na momente izgleda odlično, barem kad su u prvom planu Jansen i ostali glavni likovi. Kad razgovara sa sporednim likovima dođe mi da pljunem na ekran. Smeta me i način na koji se Jansen kreće, kao da nema težine. U početku sam morao osjetljivost miša smanjiti na 20 da bi bilo barem malo igrivo. Sistem zaklona ne radi kako treba. Najčešće moraš dva puta stisnuti tipku za se stisnuti uz zaklon iako bi trebalo funkcionirati čim stisneš tipku. I još me jedino smeta što se još od jedinice nisu odmakli od ograničenih nivoa, samo što za svaku novi igru nivoi budu malo veći.

 

Sve ostalo mi je odlično. Dijalozi su obilni i dobro napravljeni, cijela pozadinska priča oko diskriminacije augmentiranih je odlična i aktualna. Već na početku sam morao donijeti tešku odluku tako da vjerujem da će igra obilovati dilemama. Za ostalo je prerano govoriti.

 

Uglavnom, igra je na tehničkom nivou prošlog desetljeća ali je zato nadoknadila na drugim poljima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Deus Ex:Mankind Divided

Danas je došao i patch koji rješava rušenja koja neki ljudi imaju, al nije im to trebalo. Dojam je da se danas toliko baci u marketing, da im ne ostane love za QA, odnosno krivo raspoređuju $. Moglo je i bez toga.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Deus Ex:Mankind Divided

Igra je pokrpana u prva dva dana. Imam 12.4h playtimea i ni jedno rušenje ili bilo kakav problem. Zbilja je šteta Bukva što nisi pričekao patch. Igra ima prvih sat do dva malo sporije "zagrijavanje", ali mi je već sada najbolje što je ove godine došlo. Imaš sve što i HR plus bolje dijaloge, ogromni hub sa zasebnim četvrtima, puno više detalja i stvarno se na svakom koraku vidi da su se trudili, nove augmentacije (neke daju fantastične mogućnosti bilo da si stealth ili rambo igrač).

Od početka mi je bila malo lošija od prethodnika, a sad bih definitivno prednost dao MD-u. Mikrotransakcije ni ne znam da u igri postoje niti me zanimaju, jednostavno igraš jer nisu baš ništa zakinuli igru time. Pre-order bonuse nisam ni pokupio jer ako sve istražuješ imaš i previše creditsa/itema, igra stvarno nagrađuje detaljne igrače. Da ne govorim kakvih zanimljivih skrivenih opcija neki questovi imaju (tipa onaj side quest s drogom, naručiš "čistače" u onom fancy apartmanu) i općenito ima skrivenih vrata tipa "o gle - ako pomaknem predmet otvori se zid" kroz igru. Obavezno za sve DX, cyberpunk, RPG i stealth fanove.

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided

Ma nakon svega što su napravili nema teorije da im iskeširam lovu, pa makar danas igra izgledala bolje od Witchera 3.

 

Kako rekoh, kad će biti neki Winter / Summer sales, ubosti ću, ali za punu cijenu, nakon što su nas izvozali ko male magarce - nema tog boga da im platim.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

The cake is a lie!

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Deus Ex:Mankind Divided

Ja sam na zadnjoj misiji, 27h playtime. GOTY za mene. Bojim se samo da zbog day1 problema za neke igrače igra neće podbaciti na PC-u (jako loš steam rating). Igra je kompleksnija od prethodnika i to mi se sviđa, neki side questovi (the harvester i nastavak) mogu posramiti main plotove današnjih prosječnih igara. A tek Golem, vizualno i socijalno CP savršenstvo kakvo samo roman može dočarati bolje od DX-a. ima baš puno detalja koji su me ostavili otvorene čeljusti, al su spoileri.
Bojim se da će gledat samo brojke i odlučiti poglupiti zadnji nastavak nove trilogije umjesto da su uložili više u QA. Realno da su ta dva patcha došla u verziji 1.0 svi bi uživali :/

A dream, all a dream, that ends in nothing, and leaves the sleeper where he lay down, but I wish you to know that you in
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Danas izasao prvi DX12 patch.

 

Za doc do njega treba u steam postavkama igre ic na betu i odabrat DX 12 preview.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Ima li još netko problem sa core clockom u igri ? Dakle gpu mi je zakucan na 99%, a core clock pada dosta čak na 800tinjak MHz, tek kad stavim power limit na 50+ onda drzi clockove na max. Samo u toj igri

EDIT: Nvm reinstalacija drivera je riješila problem

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2016 1:20 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Jel se zna točan datum izlaska Steam Edition verzije jer se navodno sastao Remedy sa Eidosom da im da par naputaka sa svoga projekta!

HardcoreOrGohome!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Deus Ex:Mankind Divided

Deus Ex ima svoje razloge zašto je toliko zahtijevan, kada se spustiš liftom dole u one glavne urede ima toliko detalja i ljudi, igra je puna teselacije, smoke i light efekata... Kad to sve uzmemo u obzir, igra super radi. Ovako u vecini slucajeva imam iznad 60fpsa, osim na centru grada i u tako nakrcanim uredima.

Sjetimo se Batmana i Nvidijinih smoke efekata, toliko je dobro radilo da su ih svi gasili...

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Evo stigao je neki 1.2gb patch, koji bi trebao malo popravit DX12

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Deus Ex:Mankind Divided

....  je vani, pa eto, tko želi da je proba... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Krenuo igru igrat jučer. Zanimljiva je u svakom slučaju. Atmosfera mi je dobra, Tron/Blade Runner feeling. Priča se nastavlja tamo gdje je stala u prethodnom nastavku.

 

Trenutno sam pri početku, u onom HQ gdje su uredi. Dobrih sat vremena sam se namučia da pronađen gdje postavit onaj uređaj. :P Ali neka, malo za promjenu da i razmišljamo u igricama. :)


Šta se tiče FPS-a, bez da sam čitao reviewe ušao ja u igru sa 100% ultra graphics, kad me skoro infarkt strefia. Lag do boli, možda 15fps-a. Malo istraživa, i podesia igru. Trenutno mi je oko 60FPS manji prostori, 45fps na trgovima i napučenim prostoriima.

 

Svakako se radujem daljnjem igranju.

youtube.com/summercroatia http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Deus Ex:Mankind Divided

Ne dižen se sa ove igre otkad san na godišnjen.. :P

 

Taman krenia da ću u banku provalit jer ova sumnjiva firma zatvara račune, kad ono ispred banke....

youtube.com/summercroatia http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice