Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 505.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Diablo 4

Ne znam da li je vec bilo, ali ako imate problema sa brzinom downloada na BattleNetu (a cesto se ljudi na to zale) probajte sa ovim dolje na slici.

Umjesto da stavite unlimited download brzinu, stavite da je ogranicena na 9999999.

Ja sam jucer ponovo skidao i Diablo4 i Diablo4 PTR (nabavio novi SSD, pa sam radio reinstall Windowsa) i nakon ovih postavki download je "letio".

Uredno izmedju 150-220 MB/s.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
meni ni to nije pomoglo. ali kroz neko vrijeme se samo diglo. Najbolje je sto kad sam pokrenio download neznam hearthstone download je letio isao 150 200 mbps, pokrenem diablo 4 zakucan na 40kb/s
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Pozdrav kako ide PTR? jel rokate? ja sam probao za sada rogue s wudijo bomb buildom i kaos je build. Mislim da cu do kraja tjedna probati i twisting blade poison build pa se odlucit za iducu sezonu.
He who dares, Wins!
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Seanai kaže...
Pozdrav kako ide PTR? jel rokate? ja sam probao za sada rogue s wudijo bomb buildom i kaos je build. Mislim da cu do kraja tjedna probati i twisting blade poison build pa se odlucit za iducu sezonu.

nisam plaćen dovoljno da bih bio blizzardov qa tester.

 

ono sto čitam/gledam okolo... cini se da je igra puno bolja. nekako smo se makli sa nekakvog early beta builda u final beta build. postoji odredeni problemi, pitanje je koliko ce blizzard uzet stvari u obzir. kad izadu final patch notes, znat cemo vise + seasonal theme.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Re: Diablo 4
nekako sam vise zbog sebe skinuo PTR, meni za sada izgleda ok. Tempering je ok, ovo sa Codexima je vrh samo bi bilo dobro da ima neka search opcija da nemoras scrollat kroz cijeli book...

Nekako sam lagano hajpan na iducu sezonu :D
He who dares, Wins!
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Ja sam igrao ptr sa druidom, imam podjeljena misljenja u vezi nove itemizacije, sad mi je sve prejednostavno i zasto zuti itemi inaju samo dva affiksa na sebi?
Mislim trude se oni ali nece nikad postici nesto savrseno kao sto je u Diablo 2.
Sve u svemu pozdravljam zoom out kameru, the pit odnosno greater rift. Jos uvijek fali mnogo toga ali stvari se krecu prema boljem.
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2024 23:04 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Ja sam igrao ptr sa druidom, imam podjeljena misljenja u vezi nove itemizacije, sad mi je sve prejednostavno i zasto zuti itemi inaju samo dva affiksa na sebi?
Mislim trude se oni ali nece nikad postici nesto savrseno kao sto je u Diablo 2.
Sve u svemu pozdravljam zoom out kameru, the pit odnosno greater rift. Jos uvijek fali mnogo toga ali stvari se krecu prema boljem.

 Da, ako ovako ostane, žuti (Rare) itemi će imati smisla samo za levelanje.

 

S druge strane, moći će se trade-ati Legendary i Unique item-i (osim Uber Unique-a). 

 

S obzirom da su u igri Legendary za trade, moći će se trade-ati i relativno loše rollani, ako imaju max aspect na sebi!

16 godina
online
Re: Diablo 4

zuti itemi su korisni iz dva razloga. prvi razlog je da te doguraju do WT4, cak i ranije, s obzirom ako ti se posreci da te rng posere i ispadne ti nekakav godly item. a drugi razlog su veiled crystals. medutim, bilo bi bolje da ti kao reward na WT4 daju materijale umjesto iteme.

 

sta se tice the pit... nema neke motivacije gurat to dalje kako stvari stoje. pit ima max lvl 200, medutim gurat poslije 100 nema neke velike koristi jer manje-vise dobijes sve sta ti treba. drugi problem je 1 shot mechanics. koliko god imas hp/armor/barrier, svejedno je jer ne mozes prezivit (famozni corpse bow) al ne u smislu LE/PoE 1shot mehanike nego nekakav random elemntal damage bs. e sad, kao sto rekoh, ako nema koristi gurat pit iznad lvl 200 (osim bragging right ako koga to zanima) onda to i nije neki problem jer damage koji imas sigurno moze cistit sve i svasta

 

e sad, cujem da itemi za uber bosseve padaju svuda tako da ne moras raditi bjesomocni target farm materijala (iako je to opcija, al nadam se da nece bit nuzna). to znaci da mogu radit stvari u igri a da nije nekakav list of chores.

 

kazem, bit ce tu jos fine tuninga, narocito jer streameri daju feedback (to im je posao) pa kad izadu final patch notes tamo polovinom petog mjeseca, onda cemo znat sta i kako.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 9:31 (Obi Wan).
13 godina
offline
Diablo 4

Sve što sam dosad čuo mi se dopada. Helltide izgleda jako zabavno, tempering i masterworking solidan dodatak iako nemam niti volje niti vremena igrati pravi endgame. Žuti itemi su zasad problematični jer padaju manje (a na PTR je još povećan drop rate), a veiled crystalsa treba za sve živo. Pretpostavljam da će ili biti drop ko i neki drugi materijali ili će salvage legendary itema davati veiled crystals. Ili će drastično smanjiti potrebnu količinu materijala. Uglavnom nastavljam igrati i u Season 4. Ne vjerujem da ću zasad isprobavati neki drugi aktualni ARPG. Osim ovih novih koji su pomalo souls like (POE 2 i NRftW). To mi zvuči zanimljivo.

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4

bas gledam sta ljudi rade, i vidim da iako je masterworking interesantan koncept, failure rates su preveliki, do te mjere da stojis ispred masterworking UI i lupas "upgrade" predugo. nelosa ideja bi bila smanjiti failure rates al povecati material requirements.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Diablo 4

jel ima kakvih novosti ili leakova o temi u sezoni 4?

 

A palo mi je na pamet kako bi bilo dobro da otključaju Paragon level pa recimo :

 

1. nakon paragona levela 100 dobiješ stash space 1 tab

2. nakon 500 paragona dobiješ +10% magic find + cosmetics
3. nakon paragona 1000 + 20 % magic find + PET recimo mini Diablo

 

i tako uglavnom fora da se ima za šta igrati a da opet ne dobijaš Power direktno

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

jel ima kakvih novosti ili leakova o temi u sezoni 4?

 

A palo mi je na pamet kako bi bilo dobro da otključaju Paragon level pa recimo :

 

1. nakon paragona levela 100 dobiješ stash space 1 tab

2. nakon 500 paragona dobiješ +10% magic find + cosmetics
3. nakon paragona 1000 + 20 % magic find + PET recimo mini Diablo

 

i tako uglavnom fora da se ima za šta igrati a da opet ne dobijaš Power direktno

ceka se campfire chat za S4 theme. nadovno ce bit iron wolves insipred.

 

sto se tice paragona u smislu da daju drangulije kao cosmetics i pets... petova jos nema, cosmetics blizzard nije toliko voljan davat. jos ako se S4 pokaze kao dobra sezona, nemaju razloga motivirat ljude sa dodatnim cosmetics.

 

magic find je postojao prije kao stat ali na nightmare sigils da bi ga kaznije totalno maknuli iz igre. uz to, kako stvari stoje sa novom itemizacijom, ne znam gdje bi magic find ugurao na gear a da ne gubim dps

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Obi Wan kaže...

... i vidim da iako je masterworking interesantan koncept, failure rates su preveliki, do te mjere da stojis ispred masterworking UI i lupas "upgrade" predugo. nelosa ideja bi bila smanjiti failure rates al povecati material requirements.

Iako nisam isprobao masterworking ovo sto opisujes me strasno podsjeca na Honing u Lost Arku kada dodjes na vece upgrade levele. A to je jedno od najnegativnijih iskustava koje sam imao u gamingu uopce 

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
15 godina
online
Diablo 4

Idući "Developer Update" 2. svibnja:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24077225/tune-in-to-our-next-developer-update

 

Navodno će govoriti o tome što su "naučili" iz PTR-a, te kakav patch/promjene možemo očekivati.

Moj PC  
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice