F1 challenge igra problem

poruka: 11
|
čitano: 4.987
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
F1 challenge igra problem

Imam problem sa dotičnom igrom. Instaliram je i sve, uđem u nju i nakon što pokrenem vožnju, ovo mi izbaci. Koristim Windows 7 Profesional 32 bit, igru sam čak probao namjestiti da pokreće sa Win xp i u admin modu, ali se javlja isto!

to je problem to je problem
the PeRo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
F1 challenge igra problem

Compability Mod = Win98/WinME

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 challenge igra problem
Weky kaže...

Compability Mod = Win98/WinME

sad bumo provjerili!....ja sam samo stavljao na xp!!!! sad ću vidjeti...

 

NIŠTA NE RADI!!!!!Plač

the PeRo
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 17:23 (perosima91).
14 godina
odjavljen
offline
RE: F1 challenge igra problem

Onda Win95/Win98, meni je tako proradilo.

15 godina
offline
F1 challenge igra problem

Jel se radi o "originalnoj" F1 Ch 99-02 ili nekoj sa modom (2007,2008,2009)?

Kod modanih negdje treba najprije instalirat original pa onda mod, a neke dolaze "upakirane" u igru.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: F1 challenge igra problem
BlackM kaže...

Jel se radi o "originalnoj" F1 Ch 99-02 ili nekoj sa modom (2007,2008,2009)?

Kod modanih negdje treba najprije instalirat original pa onda mod, a neke dolaze "upakirane" u igru.

mod!

the PeRo
15 godina
offline
RE: F1 challenge igra problem
perosima91 kaže...
BlackM kaže...

Jel se radi o "originalnoj" F1 Ch 99-02 ili nekoj sa modom (2007,2008,2009)?

Kod modanih negdje treba najprije instalirat original pa onda mod, a neke dolaze "upakirane" u igru.

mod!

Jel piše u readme da treba najprije instalirat čistu igrau pa zatim mod ili ne treba. Prouči readme od moda!

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
15 godina
neaktivan
offline
F1 challenge igra problem

SKINUO SAM OVAJ MOD ZA F1 CHALLENGER 99-02 "F1 WaluSeries 2010 MOD F1 CHALLENGE" SKINUO SAM GA S OVE STRANICE http://www.fulldls.com/torrent-games-2119730.html I TAJ JE MOD NA NEKOM ČUDNOM JEZIKU KOJI JA NE RAZUMIJEM. MOJE PITANJE JE KAKO DA PROMJENIM TAJ POSTOJEČI JEZIK U ENGLESKI? HVALA UNAPRIJED!!!!!!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: F1 challenge igra problem
dancy kaže...

SKINUO SAM OVAJ MOD ZA F1 CHALLENGER 99-02 "F1 WaluSeries 2010 MOD F1 CHALLENGE" SKINUO SAM GA S OVE STRANICE http://www.fulldls.com/torrent-games-2119730.html I TAJ JE MOD NA NEKOM ČUDNOM JEZIKU KOJI JA NE RAZUMIJEM. MOJE PITANJE JE KAKO DA PROMJENIM TAJ POSTOJEČI JEZIK U ENGLESKI? HVALA UNAPRIJED!!!!!!!!!!!

Eh da, dogodilo se to i meni jednom. Bio je u pitanju mađarski jezik,valjda(?). Nažalost zaboravio sam proceduru, no znam da je trebalo obrisat neki fajl (mislim da je bio u .ini formatu->može se otvorit u notepadu) u kojem su bili napisani engleski nazivi i usporedno mađarski prijevod. Probaj otvorit sve fajlove koji se daju otvorit i notepadu (.txt .ini ....), možda naiđeš na pravi!

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
15 godina
neaktivan
offline
F1 challenge igra problem

kako da u ovoj igrici postavim ručno mjenjanje brzina, znači deču da bude automatik

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: F1 challenge igra problem
dancy kaže...

SKINUO SAM OVAJ MOD ZA F1 CHALLENGER 99-02 "F1 WaluSeries 2010 MOD F1 CHALLENGE" SKINUO SAM GA S OVE STRANICE http://www.fulldls.com/torrent-games-2119730.html I TAJ JE MOD NA NEKOM ČUDNOM JEZIKU KOJI JA NE RAZUMIJEM. MOJE PITANJE JE KAKO DA PROMJENIM TAJ POSTOJEČI JEZIK U ENGLESKI? HVALA UNAPRIJED!!!!!!!!!!!

zamjenis fajl Options/game.txt sa originalnim takvim fajlom i bit ce na engleskom

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice