Far cry 2 i SecuROM zaključana tema

poruka: 54
|
čitano: 7.864
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

Upravo sam pročitao sa će i Far Cry 2 imati SecuROM zaštitu koja će dozvoljavati 5 instalacija na istom PC-u. Zar su izdavači igara nagluplja stvorenja na svijetu?? Pa kad je bilo koja zaštita zaustavila nekoga da kopira igru? Danas sam čitao kratki intervju sa tipom iz EA kojeg pitaju zašto su stavili zaštitu na Spore, a tip mrtav hladan odgovori: "Pa da zaštitimo igru od kopiranja". A u istom tekstu stoji informacija kako je Spore preko bittorrenta ilegalno skinut milijun puta Viče

 

Kladim se da će ilegalne kopije Far Cry 2 biti dostupne na netu prije nego legalne u hrvatskim dućanima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM

bar ga necu skinut odmah s neta

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM

Pa nema te igre koja se nemože skinuti sa interneta jeli ona zaštičena ili nije.

A i to sa Far Cry 2 je glupost neki SecuROM če štititi od kopiranja daj pucaj si u glavu.Šutim

 

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Da je meni znati zašto oni UISTINU ovo rade jer nisu valjda toliko glupi da misle da im zaštita neće biti razibijena. ILi im je jednostavno nekakav perzverzni užitak zadavati glavobolje legalnim vlasnicima igre tj. onima koji kupuju originale.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Vidjeli smo kolko je to spore-u pomoglo....Mislim ljudi nikad nece kupovat igre koje nece igrat multiplayer, bez obzira koju oni zastitu stavili

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

A sad...ako netko napravi savršenu igru izdavač je mora uništiti...a u ovom slučaju to NAVODNO bude FC2...o evo gamadi...zaključili oni...zašto ne bi upropastili doživljaj i stavili SecuRom...ili zašto bi budale kupovale originale za pola soma...neka si skinu ILEGALNO...pa to je za nas loše...ma nema veze...bit će Far Cry 3...neka gameri čekaju...sve to nema ide u korist....MISLIM KO JE TU GLUP?????

Pitam ja vas...kakva je to politika...What are they THINKING...Viče

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Budimo realni...ja ni ne kanim kupiti original...iz čistog razloga što nemam šoldi...boli me...nisam jedini koji tako postupa...

A vi s Q6600-icama samo navalite...i vama će stići Sabrovo...čast onima koji to "krvavim" rukama zarade...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

Čak nije stvar u limitiranju broja instalacija jer će se Far Cry 2 moći instalirati pet puta istovremeno na jedno računalo (valjda na pet različitih accounta) a svaki put kada se igra deinstalira taj broj se opet resetira. Znači igru možeš instalirati i deinstalirati koliko puta hoćeš. Problem je da SecuROM prčka po registriju i onemogućava rad pržilica. Zar je to kupac neke igre zaslužio nakon što iskešira 400-tinjak kuna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
Ma to su kretenske zaštite ali odnose se samo na one s orginalnim CD-om ne na nas pirate.
Viva La Vida
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
jastreb kaže...

 

 

Kladim se da će ilegalne kopije Far Cry 2 biti dostupne na netu prije nego legalne u hrvatskim dućanima.

 
Ja ne da se kladim, nego se NADAM da će FC2 propasty na tržištu zbog ove gluposti koju stoka ponavlja i NADAM se tisuću puta većem broju kopija na release sceni, i ne samo to - i ja ću ovaj put namjerno posjetiti neki torrent dućan "kuc-kuc, trebam Far Cry 2"!

Mislit ću tako sve dok idioti s juhom u glavi umjesto mozga ne počnu slijediti primjer Stardocka i GalCiv franšize u smjeru kvaliteta bez zaštite + malo niža cijena = USPJEH; pa zar je to TOLIKO teško?!

Uh, al' su me razbucali, idem popiti nešto...


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Ova odluka če samo koštati izdavaće, budući da nitko ne želi igru koju ne može upaliti kad poželi. Ironija je što ilegalne kopije imaju uklonjenu SecuROM zaštitu, te su zbog toga jednostavnije za upotrebu (nema slanja mailova da vam aktiviraju još jednu instalaciju), a i marginalno brže (uočljivo kod igara koje imaju zaštitu prožetu kroz cijelu igru ne samo pri paljenju). Kao povremeni izletnik u legalne vode, pitam se tko je tu lud????

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

Nemojmo zaboraviti Sins of the Solar Empire koji se odlično prodavao i nije imao apsolutno nikakvu zaštitu Namigiva

 

Far Cry 2 će biti dostupan na PB-u već oko 20.10. koliko čitam po netu..

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

Hm, na xbox je već izašao, ima ga skinut na TD već od 15.10.

Ja se poradova da je i za PC ali nije :(

Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
jastreb kaže...

Čak nije stvar u limitiranju broja instalacija jer će se Far Cry 2 moći instalirati pet puta istovremeno na jedno računalo (valjda na pet različitih accounta) a svaki put kada se igra deinstalira taj broj se opet resetira. Znači igru možeš instalirati i deinstalirati koliko puta hoćeš. Problem je da SecuROM prčka po registriju i onemogućava rad pržilica. Zar je to kupac neke igre zaslužio nakon što iskešira 400-tinjak kuna?

Haha!
Još davno taj je problem bil prisutan kod Toce Race Driver 3- riješenje je bilo- iskopčati sve optičke uređaje!
S tim da su sad puno napredniji pa mi se čini da s Far Cry-om 2 neće biti apsolutno nikakvih problema!
S potezima tipa Securom i ograničenim brojem instalacija drastično odbijaju kupce!
Živi bili pa vidjeliCool
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
Armor kaže...
jastreb kaže...

Čak nije stvar u limitiranju broja instalacija jer će se Far Cry 2 moći instalirati pet puta istovremeno na jedno računalo (valjda na pet različitih accounta) a svaki put kada se igra deinstalira taj broj se opet resetira. Znači igru možeš instalirati i deinstalirati koliko puta hoćeš. Problem je da SecuROM prčka po registriju i onemogućava rad pržilica. Zar je to kupac neke igre zaslužio nakon što iskešira 400-tinjak kuna?

Haha!
Još davno taj je problem bil prisutan kod Toce Race Driver 3- riješenje je bilo- iskopčati sve optičke uređaje!
S tim da su sad puno napredniji pa mi se čini da s Far Cry-om 2 neće biti apsolutno nikakvih problema!
S potezima tipa Securom i ograničenim brojem instalacija drastično odbijaju kupce!
Živi bili pa vidjeliCool
 Koliko se sijećam prva igra koja je zbog ovog problema doživila fijasko je bio jedan od Moto Racera. Izašao je s neslavnim StarF**kerom 2.0, koji se probijao godinama, a nije radio nikome (legalni kupci prije svega uključeni). Na siteu proizvodača u FAQu je stajalo da skinete crack kad izađe ako ste legalni kupac i igra vam ne radi. E to je vrhunac ruganja na korisnički račun.
Why so serious???
16 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

E pa ko ih šiša od mene nece dobiti ni kinte. Ja cu sebi skinit najverziju, a to je piratska i boli me klinac inst. puta koliko ja hocu. Mislim koje su to gluposti das za igru npr. 350kn i onda ti kreteni ogranice koliko puta smijes inst. igru. Pa zar nije onda bolja piratska verzija??? Mislim kud im platis i postivas zakon oni te je*u. Viče

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Dali je ovo moguće ? Jel ovo neka varka ?
Jel uopće ižašao i šta ima samo tako malo MB ?
http://i34.tinypic.com/35bfo6d.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM

nije multilanguage, samo english.....tako tvrdi ekipa

btw, nema crack-a ( jošNamigiva )

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
WItcher kaže...

Dali je ovo moguće ? Jel ovo neka varka ?
Jel uopće ižašao i šta ima samo tako malo MB ?
http://i34.tinypic.com/35bfo6d.jpg

 
I ja sam bio skeptičan na prvi pogled...međutim javljaju na demonoidu da je igra kompletna...doduše na crack se treba čekati ali ljudi su uspješno pokrenuli editor i postali slike...treba pričekati crack i vidjeti rezultate u singleplayer-u.
Bilo bi ugodno iznenađenje da igra stane na jedan DVD5...ionako mi pržilica brlja s DVD9
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

koji su to debili umjesto da pare troše na zaštitu radije neka je jednostavno ne implementiraju pa ionako će se zaštita probit nema smisla... umjesto toga pametnije bi bilo snizit cijenu igre pa da kad fino ušetam u algoritam dam 200kn i to je to. Za kvalitetnu igru zažto ne? al kad me se tretira ko lopova i igra nije baš nešto pa radije ću je skinut nego da dam 350kn pa nisam rockfeller - živim u hrvatskoj...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

Evo jedan odličan članak o DRM-u o posljedicama DRM-a, autor se osvrnuo i na pokušaje zaštite filmova i glazbe i njihove (ne)uspjehe: http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=262157

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
Cika Jova Zmaj kaže...
Armor kaže...
jastreb kaže...

Čak nije stvar u limitiranju broja instalacija jer će se Far Cry 2 moći instalirati pet puta istovremeno na jedno računalo (valjda na pet različitih accounta) a svaki put kada se igra deinstalira taj broj se opet resetira. Znači igru možeš instalirati i deinstalirati koliko puta hoćeš. Problem je da SecuROM prčka po registriju i onemogućava rad pržilica. Zar je to kupac neke igre zaslužio nakon što iskešira 400-tinjak kuna?

Haha!
Još davno taj je problem bil prisutan kod Toce Race Driver 3- riješenje je bilo- iskopčati sve optičke uređaje!
S tim da su sad puno napredniji pa mi se čini da s Far Cry-om 2 neće biti apsolutno nikakvih problema!
S potezima tipa Securom i ograničenim brojem instalacija drastično odbijaju kupce!
Živi bili pa vidjeliCool
 Koliko se sijećam prva igra koja je zbog ovog problema doživila fijasko je bio jedan od Moto Racera. Izašao je s neslavnim StarF**kerom 2.0, koji se probijao godinama, a nije radio nikome (legalni kupci prije svega uključeni). Na siteu proizvodača u FAQu je stajalo da skinete crack kad izađe ako ste legalni kupac i igra vam ne radi. E to je vrhunac ruganja na korisnički račun.
 
Da moram za igru koju sam platio 400 kn skinut crack a pred nosom mi je torrent za skinut poludio bih. Koja im je to fora, stavit securom??? Neka malo pogledaju Sins of a Solar Empire koja se prodavala na milijune i to bez zaštite. Što se tiče Far Cry 2, skida se torrent.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Nadam se da će u budućnosti igre koštati barem 30 kuna. Viče (Ili neće).

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

ma šta je izašao far cry 2????? jer sam na bittorrent.ro našao far cry 2 i da imam kao 3.68 gb. !!!!

ili je to neki fake??

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
pajic3 kaže...

ma šta je izašao far cry 2????? jer sam na bittorrent.ro našao far cry 2 i da imam kao 3.68 gb. !!!!

ili je to neki fake??

 nije fake. ja sam na PB našao također far cry2. zauzima samo 3.68 gb jer nije mulilangue verzija. znači da podržava samo engleski jezik a ne i ostale.

za sada možeš igrat samo editor dok se ne pojavi crack. ili se već pojavio crack? ne znam
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Far cry 2 i SecuROM

Crack još nije dostupan...ali rade na njemu...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM

Ja evo instalirao igru al se na crack jos ceka.Sranje u bojama,al bice crack ubrzo,radi se intenzivno na njemu:-)

Pozz Bug-ovci:-)

15 godina
protjeran
offline
Far cry 2 i SecuROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far cry 2 i SecuROM
PsychoticBaklava kaže...
 Izgleda da je taj hotfix napravio prilicno dobar posao!Nadam se da ce i moja HD4850 imat toliku koristi od toga.
Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
16 godina
offline
Far cry 2 i SecuROM

Da nisu integrirali SecuROM, igra bi automatski bila jeftinija i vise ljudi bi je kupilo. SecuROM tu pere mnogo para.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice