FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 923.171
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Imam Clynea vec a jel bolja investicija mooy ili mustafi? Ili mozda da mijenjam gka
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Dajte i meni neku preporuku imam još lingarda od ali on ide na bubanj.

Imam nekih 100k na raspolaganju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Grga1984 kaže...

Dajte i meni neku preporuku imam još lingarda od ali on ide na bubanj.

Imam nekih 100k na raspolaganju.

 Uzmi boljeg mooya,kupi Valenciu,inform Mustafia

12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Da li je oovo neka zajebancija ili sta je vec ?

 

http://www.futhead.com/18/players/49821/martin-samuelsen/

 

 To EA radi vec godinama. Profesionalnim igracima koji igraju FIFAu daju takve kartice.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
16 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
goust78 kaže...

Da li je oovo neka zajebancija ili sta je vec ?

 

http://www.futhead.com/18/players/49821/martin-samuelsen/

 

 To EA radi vec godinama. Profesionalnim igracima koji igraju FIFAu daju takve kartice.

 Da, samo treba čitati što piše ispod imena i sve ti je jasno...

16 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Imam Clynea vec a jel bolja investicija mooy ili mustafi? Ili mozda da mijenjam gka

Što znači bolja investicija? Igrača ili kupuješ da ojačaš momčad ili kako bi ga preprodao i zaradio. Što ti je prioritet? Jedan je stoper a drugi igrač sredine terena. Osobno bih rađe pojačao sredinu terena jer je to srce svake momčadi u igri. Niti te preporuke mi nisu baš najjasnije. Meni je firmino bio odličan dok su se neki žalili na njega. Netko je ovdje savjetovao da se makne aurier a meni je on odličan igrač i ja ga ne bih micao. Moraš sam isprobati nekoliko opcija i ona vidjeti koji igrač najviše odgovara tvom stilu igre. Gledam momčadi od forumaša kada ih postaju i s nekima ne znam kako bih ikoga pobijedio a lik razvaljuje u prvoj diviziji s tom istom momčadi. Neki put ono što odgovara tebi ne odgovara nekome drugom i obrnuto.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Nikolacurak kaže...
Imam Clynea vec a jel bolja investicija mooy ili mustafi? Ili mozda da mijenjam gka

Što znači bolja investicija? Igrača ili kupuješ da ojačaš momčad ili kako bi ga preprodao i zaradio. Što ti je prioritet? Jedan je stoper a drugi igrač sredine terena. Osobno bih rađe pojačao sredinu terena jer je to srce svake momčadi u igri. Niti te preporuke mi nisu baš najjasnije. Meni je firmino bio odličan dok su se neki žalili na njega. Netko je ovdje savjetovao da se makne aurier a meni je on odličan igrač i ja ga ne bih micao. Moraš sam isprobati nekoliko opcija i ona vidjeti koji igrač najviše odgovara tvom stilu igre. Gledam momčadi od forumaša kada ih postaju i s nekima ne znam kako bih ikoga pobijedio a lik razvaljuje u prvoj diviziji s tom istom momčadi. Neki put ono što odgovara tebi ne odgovara nekome drugom i obrnuto.

 Slazem se sa moviem. Davati lovu na Valenciu nema smisla jer je Aurier tu negdje sa njim. Ako mu se vec preporuca onda nek ide na Mooya. Ne mora odmah na SIF Mooy, dovoljan je i IF Mooy. Ja ga koristim ine vidim smisao otic na 84 Mooya kad odraduje identican posao. Mustafi mi se cak cini losa zamjena posto je spor. Firmino je ubojica ako ga znas koristit. Ja sam ga zamjenio za Eriksena koji je sad po 25-30k ( na CAM poziciji ). 

 

Mooy ti je best buy bio SIF ili IF. 

 

EDIT: Evo moje ekie cisto za usporedbu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 17:56 (SimeKZ).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
hanteed kaže...

 Ma on ti je igrač sa najviše promašenih stopostonih šansi u ligi ima ih 4 zaboravio sam sa kim djeli prvo mjesto. Uglavnom otkako je došao mislim da sam jednu utakmicu citya propustio i nisam vidio da je sposoban van kaznenog opaliti, van forme je bio a i ozlijeđen je sad.

Ubjedljivo igrač s najviše promašenih gol šansi je salah. Nitko mu nije niti blizu. Od jesusa više promašaja ima i sterling. Jesus nije niti u top pet po toj statistici. Salah je samo u jednoj tekmi promašio 4 zicera i zabio dva gola. Bilo je to oko nove godine kada smo raspravljali zakaj nije dobio totw.

 prije 3-4 tjedan za vrijeme cityeve utakmice( ne znam skim) pisalo je nešto critcal chance missed nešto kao stopostotne i jesus je bio prvi sa još dvojicom likova po 4 su imali, ne znam kako su pravili tu statistiku ali znam da salah fula, prije i sterling ali zadnjih mjesec ipo se popravio

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18
Okej hvala svima na preporukama onda idem po mooya. Jos jedno glupo pitanje nakon koliko vremena igre ste se prvi put plasirali u WL jer ja evo pokusavam mozda 3-4 put ali ne ide bas danas sam dosao 2 puta do polufinala i onda me nakrca neki lik sa ikonama,cak je imao i 2 totya... Uglavnom ne ide mu te kvalifikacije
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Okej hvala svima na preporukama onda idem po mooya. Jos jedno glupo pitanje nakon koliko vremena igre ste se prvi put plasirali u WL jer ja evo pokusavam mozda 3-4 put ali ne ide bas danas sam dosao 2 puta do polufinala i onda me nakrca neki lik sa ikonama,cak je imao i 2 totya... Uglavnom ne ide mu te kvalifikacije

 Nakon 200-250 odigranih tekmi.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
16 godina
offline
Re: FIFA 18
hanteed kaže...

 prije 3-4 tjedan za vrijeme cityeve utakmice( ne znam skim) pisalo je nešto critcal chance missed nešto kao stopostotne i jesus je bio prvi sa još dvojicom likova po 4 su imali, ne znam kako su pravili tu statistiku ali znam da salah fula, prije i sterling ali zadnjih mjesec ipo se popravio

 Tko fula samo 4 šanse u 22 kola, možemo reći da je najbolji igrač na svijetu. Znači da ima brilijantnu realizaciju. Zamisli u 22 kola fulati samo 4 zicera? Niti messi nema takvu statistiku. I on je fulao bar tri puta toliko zicera. Salah je jednu tekmu fulao 4 mrtvaca. Slom živaca sam dobio. Na kraju je utrpao dva gola ali je firmino dobio nadogradnju. Salah po utakmici fula bar dva zicera. Do te tekme je bio na preko 30 fulanih izrazitih gol šansi u 22 kola. Sam je komentator komentrao tu statistiku te rekao kako je salah igrač s daleko najviše fulanih zicera u ligi. Ovo s 4 u 22 kola zvuči mi nestvarno. Možda je to lista igrača koji najmanje fulaju? To bi imalo smisla.

10 godina
offline
FIFA 18

Gledam onog minimintera i po mojoj nekoj procijeni dao negdje vise od 1000 eura na pointse i dobio je toty De geau,Alvesa,Bonuccia i ikonu Blanc 85. Bome je dobro ulozio novac 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

evo da ne bude samo fut ovo fut ono, naletio sam na deleko najveceg retarda koji igra fifu. premda me uzasno nerviraju likovi koji siluju presingom po cijelom terenu, tipovi koji odamh sa centra krenu u solo slalom da zabiju gol i opcenito svi eksploiteri... ovo je jos gore. 

 

naime, tip primi gol iz prvog napada u trecoj minuti i nakon toga samo sa centra doda loptu golmanu i zabije si autogol. do 23-e minute sam pokusavao svojim krilom nekako doc do lopte zabit si autogolove dok ne bude nerijeseno pa da krenemo igrat ali, jebiga, lopta je brza od igraca i konacno sam odustao.

 

na poluvremenu rezultat 32-0 i lik mijenja mignoleta s rezervnim golmanom i nastavlja... mislim, pa izadji iz igre jebemtisunceretardirano :D 

 

 

UPDATE: dakle, kreten je u 70-oj minuti konacno odustao nakon sto je zabio 39 autogolova. U 90-oj kreten (ovo ne kazem kao uvredu nego kao medicinsku dijagnozu) stisne pauzu :D i "connection lost" 

 

svasta, inace nick mu je babahounga na PC 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 23:21 (jovial).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

To ti se desi kad skroz puknes zbog igrice. Sigurno prije tebe je imao utakmica gdje je izgubio sve zivce a ti si ga samo dovrsio hahahaha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
jovial kaže...

 

UPDATE: dakle, kreten je u 70-oj minuti konacno odustao nakon sto je zabio 39 autogolova. U 90-oj kreten (ovo ne kazem kao uvredu nego kao medicinsku dijagnozu) stisne pauzu :D i "connection lost" 

 

svasta, inace nick mu je babahounga na PC 

Ja sam jednom zabio 3 autogola i izbacilo me automatski iz igre kao da sam predao meč.

Prvi gol nisam namjerno zabio, ali druga dva jesam kad mi je puk'o film.

Zato mi nije jasno kako je on mogao 30 komada zabiti, a da ga ne izbaci iz igre?

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Slazem se sa moviem. Davati lovu na Valenciu nema smisla jer je Aurier tu negdje sa njim. 

Sva sreća pa ti u ekipi imaš Auriera LOL

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Gledam onog minimintera i po mojoj nekoj procijeni dao negdje vise od 1000 eura na pointse i dobio je toty De geau,Alvesa,Bonuccia i ikonu Blanc 85. Bome je dobro ulozio novac 

Talijan s kojim igram dao je gotovo toliko a nije dobio niti jednog totya i niti jednu iconu. Ništa. Na količinu kartica skupio je nešto coinsa pa si kupio toty marcela i de geu. Sramota.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Jel bolja ova momcad ili da mijenjam u 4-3-2-1 i maknem arnautovica iz momcadi i kupim allesandrinija vidim da ga svi bolji igraci koriste u wl
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
movie kaže...
Nikolacurak kaže...
Imam Clynea vec a jel bolja investicija mooy ili mustafi? Ili mozda da mijenjam gka

 

 Slazem se sa moviem. Davati lovu na Valenciu nema smisla jer je Aurier tu negdje sa njim. 

 

Valencia je bog i batina na RB poziciji i ujedno trajno rješenje, osim ako se ima love za IF Valenciu. Toliko me puta spasio da ga zovem "Sveti Valencia",  + sam mu dodjelio kapetansku traku. Mislim da tolika razlika u cijeni nije bez veze.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 10:24 (TheMaverick).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

 

Valencia je bog i batina na RB poziciji i ujedno trajno rješenje, osim ako se ima love za IF Valenciu. Toliko me puta spasio da ga zovem "Sveti Valencia",  + sam mu dodjelio kapetansku traku. Mislim da tolika razlika u cijeni nije bez veze.

Odigrao sam brdo utakmica sa Clyneom, ali odnedavno sam prešao na Valenciju i točno se vidi razlika u karticama i koliko je Valencija bolji.

Da se razumijemo, sa Clyneom sam bio također zadovoljan jer je korektno obavljao svoj posao, ali Valencija tu i tamo napravi nešto što Clyne nikad nije i time pokazuje svoju razliku.

Baš jučer jedna situacija... izvisi mi David Luiz, nakon njega i Mustafi zajebe, ali odnekud izviri Valencija i odnese loptu taman da će ovaj opalit na prazan gol.

S Aurierom nisam igrao puno, ali taj je šupalj na sve strane.

Em je popušio par skokova, što Clyne i Valencija ne puše, em zuji posvuda k'o muha bez glave i često nije tamo gdje bi trebao biti.

To što je Aurier brz i jak ne znači ništa ako nije u pravom trenutku na pravom mjestu.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

Na pc-u na marketu postoje dva inform Valencije jednom je cijena 900k a drugom 1M hhahahahahaha. Trebat ce pricekat da dobije opet inform pa uzet ga. U drraftu kad sam dobio inform Valenciju uvijek sam bio odusevljen njime predobra kartica bas zbog toga sam dao 50k za obicnog Valenciju kad sam isao slagat BPL.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Slazem se sa moviem. Davati lovu na Valenciu nema smisla jer je Aurier tu negdje sa njim. 

Sva sreća pa ti u ekipi imaš Auriera LOL

 Imo sam Auriera skoro 100 tekmi, sad imam Valenciu nesto vise jer sam ga htio isprobat a ulovio sam ga relativno jeftino. On trazi savjet kako poboljsat momcad. Bolja mu je solucija kupiti veznog igraca nego bocnog. LOL

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

https://imgur.com/a/opoeE  update

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Imo sam Auriera skoro 100 tekmi, sad imam Valenciu nesto vise jer sam ga htio isprobat a ulovio sam ga relativno jeftino. On trazi savjet kako poboljsat momcad. Bolja mu je solucija kupiti veznog igraca nego bocnog. LOL

Ako se dobro sjećam u veznom redu su mu Dembele, Herrera i Bakayoko.

Dembelea nisam probao, ali ove dvije kartice su OP, pogotovo Bakayoko.

Protiv Dembelea sam igrao i čini mi se OK kartica.

 

Dečko je pitao gdje da napravi upgrade, a po meni mu je naslabija karika Aurier i od tuda bih krenuo za početak.

Čak sam mu savjetovao Clynea ako nema coinsa za Valenciju.

 

A ti si se pravio pametan oko Valencije, a sam ga imaš u ekipi.

Kad ti je Aurier toliko dobar, onda prodaj Valenciju i kupi boljeg napadača.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

https://imgur.com/a/opoeE  update

 Napokon su popravili taj kick off glitch sad samo treba odigrat utakmicu i vidit kako to izgleda. Ovo sa sakrivanjem dresova mi se cini kao glupa ideja sto ako se potrefi da igraci uzmu dresove iste boje opet ce biti kaos.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

aTrenutno danas imam para za ovakav tim I ostalo bi mi 100-200k. Danima se troumih da l trougao gk cb cb pravim sa toty de heom I ramosom I nekom ikonom, ali odlucih se za ovaj tim konacno. Da li neko ima preporuku, savet? Naravno da cu ga vremenom pojacavati, racunam da neka zaradim svaki dan bar 100k koinsa, a cesto bude dana kad zaradim I 300-400, ali I sa sto dnevno za mesec ce biti jos 3m za pojacanja, recimo umedto zanetija toty marselo, umesto radze modric toty, umesto overmarsa messi 94 ili 95, aguero 91 umesto sanceza I de brujne toty ili maradona 91 ili 95 na cam. Inace slazem se da je valensija savrseno resenje na beku, nezaustavljiv u napadui to vise kad udjem ka sredini nego po boku, a tek valensija if ili kako se vec zove spec kartica rejtinga 85, igrah par sa njimdok ga nisam prodao, ali ipak po ocenama alves .toty puno bolji a duplo jeftiniji od valensije.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
jovial kaže...

 

UPDATE: dakle, kreten je u 70-oj minuti konacno odustao nakon sto je zabio 39 autogolova. U 90-oj kreten (ovo ne kazem kao uvredu nego kao medicinsku dijagnozu) stisne pauzu :D i "connection lost" 

 

svasta, inace nick mu je babahounga na PC 

Ja sam jednom zabio 3 autogola i izbacilo me automatski iz igre kao da sam predao meč.

Prvi gol nisam namjerno zabio, ali druga dva jesam kad mi je puk'o film.

Zato mi nije jasno kako je on mogao 30 komada zabiti, a da ga ne izbaci iz igre?

 

 na kojoj fifi? ova ludara kod mene se desava u fifi16.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
jovial kaže...

 

 na kojoj fifi? ova ludara kod mene se desava u fifi16.

Pa na FIFI 18.

Tko još igra FIFU 16, ti i par lujkana :D

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goran973 kaže...

aTrenutno danas imam para za ovakav tim I ostalo bi mi 100-200k. Danima se troumih da l trougao gk cb cb pravim sa toty de heom I ramosom I nekom ikonom, ali odlucih se za ovaj tim konacno. Da li neko ima preporuku, savet? Naravno da cu ga vremenom pojacavati, racunam da neka zaradim svaki dan bar 100k koinsa, a cesto bude dana kad zaradim I 300-400, ali I sa sto dnevno za mesec ce biti jos 3m za pojacanja, recimo umedto zanetija toty marselo, umesto radze modric toty, umesto overmarsa messi 94 ili 95, aguero 91 umesto sanceza I de brujne toty ili maradona 91 ili 95 na cam. Inace slazem se da je valensija savrseno resenje na beku, nezaustavljiv u napadui to vise kad udjem ka sredini nego po boku, a tek valensija if ili kako se vec zove spec kartica rejtinga 85, igrah par sa njimdok ga nisam prodao, ali ipak po ocenama alves .toty puno bolji a duplo jeftiniji od valensije.

Ti tu nama nabrajaš kartice koje će nas 99% samo gledati na marketu i na jubitu :P

PA KAAAAAAK

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

izvinjavam se, evo tima 1 a sa bufonom i mladinimijem umesto mateusa, a mateus kao cb na cdm umesto matuidija, ali mi tu ipak chem samo 91, tako da se dvoumim i dalje

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice