FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 919.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Po meni nije ok da meni dolazi tim sa 7 ikona a moj tim vrijedi 500 k i to sve u 6. div!

Nije ok da barca dođe s messiem, suarezom i ostalim igračima jednoj malagi čija cijela momčad ne vrijedi kao jedan suarez pa ipak dođe i odigraju utakmicu.

Vidim na forumu da svatko tko je krenio igrati igru u 10 mjesecu ima u momčadi bar jednu ikonu i 5/6 IF igrača. Znači da i nije neka nauka. Kako rekoh, kvaliteta momčadi nema veze s divizijom koju igraš ali kvaliteta igrača koji igra s određenom momčadi određuje u kojoj će diviziji taj igrač igrati. Znači lik je negdje tvoja kategorija.

 

Dobio na mail ako produžim PS+ pretplatu da mi poklanjaju 1050 fifa pointsa pa vidim da nekima izlazi pretplata pa eto prilike da nešto i dobiju. Meni pretplata traje još godinu i pol pa mi nije interesantno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 16:57 (movie).
8 godina
offline
FIFA 18

Evo koliko sam agilan u vikend ligi, videcu da barem ostvarim 11 pobeda zbog kvalifikacija. Treca za redom da je ''ne igram''.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ako nista drugo ostali ti zivci :)

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

ako nista drugo ostali ti zivci :)

 Ma vraga, evo nerviram se xd

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Bandicoot996 kaže...

Uzeo origin acces, malo fifu 17 da igram vreme da ubijem malo, i vidim daju fifu 18 10 sati trial, rekoh aj da skinem da vidim kakva je pa ako mi se svidi da kupim. Posle 15 tak tekmi ljudi moji koji je ono OCAJ nemoguce je da se odbranis igraci ispadaju kao da se klizaju na kori od banane, uzas od igre, ni fifa 17 nije bas nesto, ali je za klasu bolja od 18, ispade na kraju da su fifa 14 i 15 bile najbolje, inace na PC igram

 Doso si sa FIFAe gdje je obranu igrao AI na FIFAu gdje obranu igras ti. Gameplay je drugaciji i tu je kraj price. FIFA 17 nikako nije za klasu bolje, nego je vise noob friendly nego sad.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
FIFA 18

Kakav je kod vas signal u wl? Kod mene je jako los smenjuje se od jedne crvene crtice do 4 zelene kod svakog protivnika i bgm poveci lag. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Kakav je kod vas signal u wl? Kod mene je jako los smenjuje se od jedne crvene crtice do 4 zelene kod svakog protivnika i bgm poveci lag. 

 Uvijek 4 zelene crte premda ne vjerujem u to jer znam nekad osjetiti delay.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
ruya kaže...

Kakav je kod vas signal u wl? Kod mene je jako los smenjuje se od jedne crvene crtice do 4 zelene kod svakog protivnika i bgm poveci lag. 

 Uvijek 4 zelene crte premda ne vjerujem u to jer znam nekad osjetiti delay.

 Kod mene je katastrofa ovaj vikend, totalno neigrivo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Kod mene je svaka veza bila full na 5 crtica ovaj vikend.

I nisam imao nikakav lag niti nešto slično na što bih se izvlačio :)

Na kraju, na žalost, jednu pobjedu kratak za gold 3 - samo 10.

Krivo mi je što sam ukupno popušio 4 utakmice koje sam praktički imao dobivene.

Vodio sam svaku pred kraj i umjesto da razvlačim igru ja igram kao da lovim rezultat.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Kod mene je svaka veza bila full na 5 crtica ovaj vikend.

I nisam imao nikakav lag niti nešto slično na što bih se izvlačio :)

Na kraju, na žalost, jednu pobjedu kratak za gold 3 - samo 10.

Krivo mi je što sam ukupno popušio 4 utakmice koje sam praktički imao dobivene.

Vodio sam svaku pred kraj i umjesto da razvlačim igru ja igram kao da lovim rezultat.

 Ma sta se imam izvlaciti, kako igram tako ce mi biti. Mada i pored bas velikog laga lep skor sam napravio. Sad jos jednu pobedu moram odraditi a kasnije ako situacija bude kao sad necu dalje igrati

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Evo da se i ja pohvalim, nakon mjesec dana pauze od fife, vidim da se slažu baby icone pa reko da i ja ulozim sta imam, vecinu igrača sam imao u klubu tak da sam morao dodatno potrosit jos oko 130 000, i ubodem van Bastena, problem je jedino što nisam neki igrač tak da ne znam koliko će mi on značit,al lijepo ga je vidjet,.,:)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 20:06 (kox1987).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Sigurno kako da ne, kliknem jockey od ne reaguje nego stoji u mestu igrac, uradi tackle jednom od 3 puta

8 godina
offline
FIFA 18
  • Eto a inace mi je uvek bio ok signal u wl vise sam problema imao u sezoni.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Koliko bodova obično imate u Squad Battlesima? Ja sam ovaj tjedan prvi put odigrao sve mečeve, imam oko 60k što je Elite 2. S obzirom na to da Elite 1 dobije samo nešto coinsa više, zadovoljan sam. 

Sad pod kraj sam tek počeo bolje igrati, kad sam pohvatao AI (Iako realno igraju dosta raznovrsno, nekad se jednostavno ne mogu obranit koliko god bio koncentriran) i u zadnjem krugu sam uspio sve 4 dobiti na Legendary. No, računam malo i ako uzmemo u obzir da sigurno neću svih 45 uspjeti dobiti na legendary, a i dobar dio ih neću uspjeti dobiti 5-0, mislim da je top 100 nedostižan, a Elite 1 nije vrijedan truda. 

Thoughts? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

pa nije onda ni elita 2 vrijedna truda ako me kuzis... eto ja imam oko 83k bodova sve odigrane na legenderi... nije me komp ni upola nazivcirao ko jedna tekma u wl sto moze tako da mi to nekako odmara zivce.. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

pa nije onda ni elita 2 vrijedna truda ako me kuzis... eto ja imam oko 83k bodova sve odigrane na legenderi... nije me komp ni upola nazivcirao ko jedna tekma u wl sto moze tako da mi to nekako odmara zivce.. 

 Ma kužim, ali mislim na to da za Elite 2 dobiješ bolje packove nego za Elite 3, a za Elite 1 dobiš isto samo uz malo više coinsa. 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
Bandicoot996 kaže...

Sigurno kako da ne, kliknem jockey od ne reaguje nego stoji u mestu igrac, uradi tackle jednom od 3 puta

 Pa i to vise ne radi za tebe. Jer je taj defending maknut. Kao sta sam reko. Igra vise nije noob friendly da ti stisnes jockey pa igrac odradi za tebe. Jockey treba znat dozirat i kontrolirat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

pa nije onda ni elita 2 vrijedna truda ako me kuzis... eto ja imam oko 83k bodova sve odigrane na legenderi... nije me komp ni upola nazivcirao ko jedna tekma u wl sto moze tako da mi to nekako odmara zivce.. 

Ja isto 83k bodova s tim da sam zadnji krug odigrao katastrofa. Sve spljugao. Jednostavno mi igra nije dala zabiti. Što mi sve golman brani? Strašno. I onda iz jednog odbijanca mi zabiju gol i tako završi. Do zadnjeg kruga nisam tekmu izgubio i onda pljus. NO i zamor materijala je bio prisutanm. jednostavno mi se više ne igra. Mislim da ću sljedeći tjedan odmarati.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Bandicoot996 kaže...

Sigurno kako da ne, kliknem jockey od ne reaguje nego stoji u mestu igrac, uradi tackle jednom od 3 puta

 Pa i to vise ne radi za tebe. Jer je taj defending maknut. Kao sta sam reko. Igra vise nije noob friendly da ti stisnes jockey pa igrac odradi za tebe. Jockey treba znat dozirat i kontrolirat.

 Ti si krivo shvatio igru. Igra nije balansirana imas manual obranu koja igra protiv automatiziranog napada pa je logicno da se ne stignes obranit. Dokaz tome ti je taj sto je prvak u Barceloni u 12 utakmica primio 46 golova sto znaci da se nitko u ovoj prokletoj igrici ne zna branit a to je krivo jer ti sa manual ne mozez toliko brzo odigrat kao onaj sto je automatiziran. Obrana uvijek kasni za napadom i dogodi se to da u utakmici bude pun k golova. Znaci rijesenje bi bilo to da se vrati obrana u normalu to znaci da ako lopta prolazi pored njega da je on ne isprati pogledom vec da je presjece, da zatvara prostor od napadaca a ne da se krece kao kokos bez glave ili neka se stavi da je i napad na manual onda bi bilo hrpa gresaka i u napadu ljudi bi stigli namjestit igrace. Stvar je u balnsu ne u noob friendly premda mislim da je ova igra najvise noob friendly jer sad i kad si dobar neznas se branit a prije ako si bio dobar tesko da ti itko zabije normalan gol. Igrao sam protiv toliko losijih igraca od sebe a rezultati su mi bili nebeski 5:3, 6:4. Dodje ti da zaplaces kad vidis da svaki udarac sa 30m ulazi. Da kad uletis u blok da lopta prodje kroz noge...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
Bandicoot996 kaže...

Sigurno kako da ne, kliknem jockey od ne reaguje nego stoji u mestu igrac, uradi tackle jednom od 3 puta

 Pa i to vise ne radi za tebe. Jer je taj defending maknut. Kao sta sam reko. Igra vise nije noob friendly da ti stisnes jockey pa igrac odradi za tebe. Jockey treba znat dozirat i kontrolirat.

 Ti si krivo shvatio igru. Igra nije balansirana imas manual obranu koja igra protiv automatiziranog napada pa je logicno da se ne stignes obranit. Dokaz tome ti je taj sto je prvak u Barceloni u 12 utakmica primio 46 golova sto znaci da se nitko u ovoj prokletoj igrici ne zna branit a to je krivo jer ti sa manual ne mozez toliko brzo odigrat kao onaj sto je automatiziran. Obrana uvijek kasni za napadom i dogodi se to da u utakmici bude pun k golova. Znaci rijesenje bi bilo to da se vrati obrana u normalu to znaci da ako lopta prolazi pored njega da je on ne isprati pogledom vec da je presjece, da zatvara prostor od napadaca a ne da se krece kao kokos bez glave ili neka se stavi da je i napad na manual onda bi bilo hrpa gresaka i u napadu ljudi bi stigli namjestit igrace. Stvar je u balnsu ne u noob friendly premda mislim da je ova igra najvise noob friendly jer sad i kad si dobar neznas se branit a prije ako si bio dobar tesko da ti itko zabije normalan gol. Igrao sam protiv toliko losijih igraca od sebe a rezultati su mi bili nebeski 5:3, 6:4. Dodje ti da zaplaces kad vidis da svaki udarac sa 30m ulazi. Da kad uletis u blok da lopta prodje kroz noge...

 Nisam ja krivo shvatio igru, ja sam se prilagodio igri. Manualna obrana i automatski napad jednostavno nejdu jedno uz drugo nikako, ali se lako kompnezira sa desnom gljivom i malo igranjem u postavkama slidera. Zato vecina ovih noobova abjusa igru to maksimalnih granica sa ultra def glupostima. Gdje sve vise gubim volju za igranjem. Ganjao sam Elite 3, necu niti odigrat sljedecih 12-13 tekmi jer jednostavno nemam volje svaku tekmu bit maksimalno koncentriran protiv lika koji nema niti malo skilla vec abjusa igru. Toliko je to abjusanje usadeno da sam u ovih 25 odigranih tekmi naletio na samo jednoga koji ne igra tako. Samo jedan lik uz mene koji ne igra tako. Strasna statistika. Opcenito je strasno vidjet da se moj Del Piero i Jesus ne vide od kolicine igraca u razmaku od 25m od protivnickog gola. Igraci se ne vide. 

 

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

 Ma sta se imam izvlaciti, kako igram tako ce mi biti. Mada i pored bas velikog laga lep skor sam napravio. Sad jos jednu pobedu moram odraditi a kasnije ako situacija bude kao sad necu dalje igrati

Ovo za izvlačenje nije bilo upućeno tebi nego kolegi Šimi pošto on tvrdi da često kukamo bez osnove tj. da ne znamo igrati :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...



Thoughts? 

Ispočetka sam igrao isključivo SB jer mi je online dizao živce maksimalno.

S vremenom sam se zasitio SB-a iz dva razloga.

1. dosadno za popizdit jer kompjuter uvijek igra isto i onda s vremenom i ja postajem robot.

2. nagrade su zakurac - prevelik trud za nikakve nagrade

 

Sad sam SB sveo na to da odigram 4-5 partija tjedno i da dođem do silver 1 ili gold 3 - više od toga mi nije potrebno jer ponedjeljkom se imam čemu veseliti.

Dobijem 10.000 coinsa i tih par paketa, a i najbolje kartice sam izvlačio kad sam završavao loše u SB-u.

Sad i kad otvorim klinac, nije mi krivo jer se uopće nisam trudio.

Da, tih par utakmica što odigram uvije pažljivo biram one lošeg rejtinga i još lošijeg chema tako da ih lakše natamburam 5 razlike.

Čim dođem do 5 golova krenem s dodavanjem do besvijesti jer mi se ne da trčat za kompjuterom kad ima loptu :)

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ovaj vikend 19 pobjeda od 40 odigranih tekmi.

 

Rooney je bio glavni igrač i zabijao je u prosjeku svaku tekmu i ono što je najvažnije u pola tekmi je on odlučivao pobjednika. Rooney mi je igrao u napadu s Mahrezom (CF) i za razliku od Rooneya kartica je totalno podbacila i stalno sam na poluvremenu uvodio Martiala na ST poziciju kao LF.

 

S druge strane imao sam napadački tandem Morata 87 i Icardi 89. Morata odličan za razliku od Icardia koji se pokazao kao flop i ne mogu vjerovati da kartica s onakvim statsima ne može meda. Bio je u trokutu s IF Perišićem i IF Brozovićem, ali ništa. U prvih 7 temi nije zabio jednog jedinog gola da bi kasnije malo proradio ali to nije bilo to. Falili su mi njegovi golovi i kad se prisjetim što je sve zapucao u gredu/vratnicu i pored gola, 21 pobjeda je neki minimum.

 

Sinoć sam prodao trio iz Intera a kupio Schurlea, Reusa i Alabu, te uklopio Bastia, pa ću vidjeti kako će ta veza šljakati.

 

Brutalno sam pokraden u njmanje 5 tekmi, ali ok. Sada kad bi krenuo opisivati što se sve događalo otišao bi predaleko.

 

Btw., ono što se događa s Begovićem unutar igre stvarno nije uredu od strane EA. Kartica jaše kod same igre i brani brutalno kao da je u pitanju neka icona. Sjećam se u jednoj tekmi da sam s Mahrezom išao 4 puta sam na njega i nisam ga mogao probušiti. Da sam barem te prilike imao sa Rooneyem.

 

Meni je na golu branio IF Čech i mogu reći da sam zadovoljan s njim.

 
 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 9:19 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

 

Rooney je bio glavni igrač i zabijao je u prosjeku svaku tekmu i ono što je najvažnije u pola tekmi je on odlučivao pobjednika. Rooney mi je igrao u napadu s Mahrezom (CF) i za razliku od Rooneya kartica je totalno podbacila i stalno sam na poluvremenu uvodio Martiala na ST poziciju kao LF.

 


 

I ja imam Martiala u napadu s Rooneyjem.

Stavio sam mu LF i od prve minute igra na 7 chem.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
FIFA 18

Ovaj vikend ponovno 24 pobjede od 40 tekmi. Nastavljamo jako haha.

Ne ide preko 24 da se na trepavice postavim.

Krenulo solidno, prvih 20 tekmi 14 pobjeda. Zadnjih 10 tekmi mi je trebalo 5 pobjeda. Dvije izgubio na penale, dvije u zadnjim minutama ili regularnog ili produžetka dobio gol. 

Jednostavno kad ekipa sa 5+ ikona i TOTY karticama krene sa ultra attacking i pressing moji lajbeki u obrani se ne mogu nosit s tim, nažalost. 

Dok s druge strane kad imaju Ria Ferdinanda lopta kao da je magnetom privučena u njegove noge, a da ne kažem debilana zbog koje kosu čupam kad imaju Petita i Vieiru u vezi moji vezni ne mogu na 5m dodat loptu. Jednostavno svaka im se odbija ili ljepi na nogu.

 

Sve u svemu zadovoljan sam s ekipom ovu WL, ali ne mogu preć preko ovog Edersona. Kakve taj golove može primit. Užas. 

Makar, i kad sam imao De Geu ulazio mu je svaki finesse izvana (ona glupa animacija kad padne pa mu prođe kroz ruke). Tako da sam se jednostavno pomirio da je svaki golman rupa jer je do igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Dok s druge strane kad imaju Ria Ferdinanda lopta kao da je magnetom privučena u njegove noge, a da ne kažem debilana zbog koje kosu čupam kad imaju Petita i Vieiru u vezi moji vezni ne mogu na 5m dodat loptu. Jednostavno svaka im se odbija ili ljepi na nogu.

 

Ma zabrio si, to je do tebe, ti se ne znas postaviti.

Najbolje bi bilo da pogledas bar 3-4 puta dnevno ovija i da poradis na skillu. Nije ti igra kriva sto si ti los.

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Sve u svemu zadovoljan sam s ekipom ovu WL, ali ne mogu preć preko ovog Edersona. Kakve taj golove može primit. Užas. 

Makar, i kad sam imao De Geu ulazio mu je svaki finesse izvana (ona glupa animacija kad padne pa mu prođe kroz ruke). Tako da sam se jednostavno pomirio da je svaki golman rupa jer je do igre.

To ja tvrdim od prvog dana. Tak je svejedno kojeg golmana imaš. Svaki isto brani i isto pljuga. Ako imaš višak coinsa i simpatije prema nekom golmanu kupiš ga čisto iz gušta a ne zbog toga što će ti donijeti neku sigurnost ili bodovoe. Kakve mi je sve golove primio de gea 94 mogao bih od njih napraviti šaljivi kućni video.

12 godina
offline
FIFA 18

Meni od golmana jedino Begović povremeno stvara probleme.

Neuer, De Gea, Handanovič i ostala high rated ekipa su goli kurac za Begovića kad popizdi i krene skidat svaku loptu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Ovaj vikend ponovno 24 pobjede od 40 tekmi. Nastavljamo jako haha.

Ne ide preko 24 da se na trepavice postavim.

Krenulo solidno, prvih 20 tekmi 14 pobjeda. Zadnjih 10 tekmi mi je trebalo 5 pobjeda. Dvije izgubio na penale, dvije u zadnjim minutama ili regularnog ili produžetka dobio gol. 

Jednostavno kad ekipa sa 5+ ikona i TOTY karticama krene sa ultra attacking i pressing moji lajbeki u obrani se ne mogu nosit s tim, nažalost. 

Dok s druge strane kad imaju Ria Ferdinanda lopta kao da je magnetom privučena u njegove noge, a da ne kažem debilana zbog koje kosu čupam kad imaju Petita i Vieiru u vezi moji vezni ne mogu na 5m dodat loptu. Jednostavno svaka im se odbija ili ljepi na nogu.

 

Sve u svemu zadovoljan sam s ekipom ovu WL, ali ne mogu preć preko ovog Edersona. Kakve taj golove može primit. Užas. 

Makar, i kad sam imao De Geu ulazio mu je svaki finesse izvana (ona glupa animacija kad padne pa mu prođe kroz ruke). Tako da sam se jednostavno pomirio da je svaki golman rupa jer je do igre.

 Kad vidim zadnju liniju Rio, Desaliy dobijem mlade. Ti nose na ledima Jesusa i Del Piera i jos imaju ralicu ispred sebe. Pre OP su. U kombi sa ultra def postavkama, gnjusno OP.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: FIFA 18

Napišeš da su Ferdinand i Desailly OP u odnosu na tvog Jesusa... maaalo mi to smiješno zvuči.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:10 (soft).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice