FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Kad vidim zadnju liniju Rio, Desaliy dobijem mlade. Ti nose na ledima Jesusa i Del Piera i jos imaju ralicu ispred sebe. Pre OP su. U kombi sa ultra def postavkama, gnjusno OP.

Čekaj, pa zar ne bi trebalo biti normalno da igrači snage 90+ nose na kari igrače snage 60? Meni je gnjusno kada igrač snage 55 nosi na kari pogbu. To nije normalno a događa se ili kada mata u punom šprintu stiže salaha koji je ispred njega bio dobrih desetak metara? O debilanama u ovoj igri svatko od nas mogao bi knjigu napisati  i svi bi bili u pravu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:17 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Meni od golmana jedino Begović povremeno stvara probleme.

Neuer, De Gea, Handanovič i ostala high rated ekipa su goli kurac za Begovića kad popizdi i krene skidat svaku loptu.

 

Brijem da sam to za Begovica prvi put napisao tamo negdje u 10 mj.

To sto on zna raditi na golu nije humano.

Cak niti ne odbija nego lovi zive lopte. Za popizdit!

 

movie 

 

Njemu nije jasno da ga jebu zato sto je naucio da se Jesus odbija od stopera skupa sa loptom u nogama, da mu se velika vecina udaraca vrati drito na nogu itd.

Jesus je jebena kartica i zna cudo pogoditi ali u isto vrijeme je govno nerealno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 11:19 (C3c1l).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 Njemu nije jasno da ga jebu zato sto je naucio da se Jesus odbija od stopera skupa sa loptom u nogama, da mu se velika vecina udaraca vrati drito na nogu itd.

Jesus je jebena kartica i zna cudo pogoditi ali u isto vrijeme je govno nerealno.

 Ja ne zna čime je taj igrač zaslužio upgrade +2 te skill i lošiju nogu 4* a prošlu je čak imao i 5*. Zar su po skillu on i messi isti? MC je imao sreću kaj se ozlijedio u ključnom dijelu sezone pa je morao igrao aguero koji je u tom periodu zabio preko 20 golova a bio je u drugom planu zbog nadolazeće zvijezde jesusa. Gledam ga dvije sezone i nisam vidio da je zabio gol van 16m niti da je prešao igrača. Sve što je napravio, napravio je unutar 16m na odbijanac ili tako što ga suigrači gurnu u matnu poziciju a on samo nogu postavi. opčenito kada vidim tko sve u igri ima skill 5* a messi 4* sve ti je jasno. Sve što oni naprave, napravi i messi a ono što messi napravi nitko od njih ne može napraviti.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

jel imao tko noera i kaka su vam iskustva. mjenjao bi de geu posto je rupa teska.. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

jel imao tko noera i kaka su vam iskustva. mjenjao bi de geu posto je rupa teska.. 

 Kupi Begovica.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ma znam ali kad mi se ne uklapa nikako... za njega i ja znam da je dobar ali ode mi kemistri.. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ovaj vikend sam toliko kupovao/prodavao da ni sam ne znam vise... Odlucio sam rijesiti par SBC-ova i riješio sam jučer/danas slijedeće:

 

Hybrid Leagues, Hybrid Nations, Marquee Matchups.

 

Najviše kaj sam dobio je Strootman (84) koji je upravo otišao za 8400. Druga najbolja kartica je Camacho (81) kojeg sam prije toga kupio za 4100 da bi zatvorio jedan SBC - i sad sam ga stavio za isto toliko, pa mozda ga prodam (-5% sta ce mi uzet). Ovo me užasno iscrpilo - nisam imao nešto igrača, pa sam sve više manje morao kupovati.

 

Od svih tih mega-packova koje sam otvarao - jdno veliko ništa. Ali sad eto imam cca 40 igrača na transffer listi - 15k coinsa na računu i ako ih prodam - imat cu mozda 25k... I tu sad stajem na loptu...

 

probat ću izdržat ovaj tjedan ne kupovati PACK-ove. baš me zanima hocu li do veceras uspjet :)

 

Svoju igru ovaj vikend neću komentirati - jer skupiti omjer 2-25 na Online Seasons je katastrofa. Evo, danas ću se borit da ostanem u Div 9 :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Kad vidim zadnju liniju Rio, Desaliy dobijem mlade. Ti nose na ledima Jesusa i Del Piera i jos imaju ralicu ispred sebe. Pre OP su. U kombi sa ultra def postavkama, gnjusno OP.

Čekaj, pa zar ne bi trebalo biti normalno da igrači snage 90+ nose na kari igrače snage 60? Meni je gnjusno kada igrač snage 55 nosi na kari pogbu. To nije normalno a događa se ili kada mata u punom šprintu stiže salaha koji je ispred njega bio dobrih desetak metara? O debilanama u ovoj igri svatko od nas mogao bi knjigu napisati  i svi bi bili u pravu.

 Normalno da se ne bunim protiv toga. Karikirao sam samo sa njih dvojicom koje imam u napadu. Nije mi normalno da taj Ferdinand doslovno na 2m od tebe skace ispred tebe i nosi loptu :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
FIFA 18

Upravo mi skida update od 1.5 GB.

Što li su sad iskemijali?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Upravo mi skida update od 1.5 GB.

Što li su sad iskemijali?!

 Možda priprema za svjetsko prvenstvo? Pričalo se da dodatak izlazi negdje krajem 3 mjeseca iako nije bilo ničeg službenog.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Možda priprema za svjetsko prvenstvo? Pričalo se da dodatak izlazi negdje krajem 3 mjeseca iako nije bilo ničeg službenog.

Dobio sam obavijest što su popravljali kad sam ušao u igru.

Neki kurac sa rezultatom koji je navodno pogrešno prikazivao u FUT-u - meni nikad.

Neke dresove od Arsenala, nemam pojma, gluposti su čačkali.

 

Rezime patcha nakon jedne odigrane utakmice.

Dakle, protivnik ne da nije moja klasa, nego je igrač za 10 diviziju.

Prvo poluvrijeme doslono polovicu nije prešao, a moji hahahahaha... komedija što bi kolega Cecil rekao.... nema što nisu promašili.

Ne znam da li su opet jebali po momentumu i govnima, ali jebena katastrofa je da lik koji nema blage veze izgubi jedva, ponavljam jedva 1-0.

Prvo poluvrijeme je imao 0 udaraca na gol, a drugo čim je krenuo je stvorio šansu i skoro pogodio.

 

I šlag na tortu što se patcha tiče... završi partija i ja što god stisnem, ne reagira ništa.

Morao sam odgledati sve jebene snimke akcija i pizdarije dok nije izvrtilo do kraja.

Tek tada mi je dao da stisnem i da izađem iz jebene partije.

Ako im je to popravak igre onda nek se gone u tri klinca.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

Kao sto sam vec rekao cijelom timu koji radi u vezi fife treba dati otkaz jer ti ljudi nemaju pojma sto rade.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Kao sto sam vec rekao cijelom timu koji radi u vezi fife treba dati otkaz jer ti ljudi nemaju pojma sto rade.

Kako ćeš dati otkaz timu koji firmi godišnje donosi preko milijardu dollara? Njima sve štima. Nama ništa ne štima ali i dalje igramo. Zaključak, oni su u pravu i igra je upravo onaka kakva treba biti. Prihodi im daju za pravo.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

Kao sto sam vec rekao cijelom timu koji radi u vezi fife treba dati otkaz jer ti ljudi nemaju pojma sto rade.

Kako ćeš dati otkaz timu koji firmi godišnje donosi preko milijardu dollara? Njima sve štima. Nama ništa ne štima ali i dalje igramo. Zaključak, oni su u pravu i igra je upravo onaka kakva treba biti. Prihodi im daju za pravo.

 Onaj tim koji je zaduzen za marketing njega ostave jer uglavnom oni su zasluzni za svu tu zaradu. Evo otisao sam igrat DTK sa ovim timom da malo isprobam igrace i osvojio ga. Bile su to 4 lake pobijede. U 4 utakmice 3 puta mi je ostalo nakon tekme isto nisam mogao ubrzati ja stvarno ne znam sto je njima jer ovo je uzasno iritantno i gubi se previse vremena.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

Kao sto sam vec rekao cijelom timu koji radi u vezi fife treba dati otkaz jer ti ljudi nemaju pojma sto rade.

Kako ćeš dati otkaz timu koji firmi godišnje donosi preko milijardu dollara? Njima sve štima. Nama ništa ne štima ali i dalje igramo. Zaključak, oni su u pravu i igra je upravo onaka kakva treba biti. Prihodi im daju za pravo.

 Onaj tim koji je zaduzen za marketing njega ostave jer uglavnom oni su zasluzni za svu tu zaradu. Evo otisao sam igrat DTK sa ovim timom da malo isprobam igrace i osvojio ga. Bile su to 4 lake pobijede. U 4 utakmice 3 puta mi je ostalo nakon tekme isto nisam mogao ubrzati ja stvarno ne znam sto je njima jer ovo je uzasno iritantno i gubi se previse vremena.

Edit: zbog nekog razloga ne zeli mi poslati sliku. U timu sam imao sbc Kaku, sbc Pirlo, birthday schweinsteinger,rui costa, Zardes i neki brzi napadac iz MLS i sa standardnom obranom Boatengom i Mustafijem i dva neka koja sam stavio radi chemistrya, fahrman na golu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 19:33 (The_K).
8 godina
offline
FIFA 18

Tako se to radi 

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ova igra je retardirana. Amen.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

I osvojena napokon divizija 1. Jeeeej

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Tako se to radi 

 

 

 

Pa neka mi netko kaze da igra nije arkada.

Ovo NE MOZES napraviti na terminu na umjetnoj da se i dogovoris sa frendom na golu.

Jos je samo falilo da je napravio rabonu u zraku.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

I osvojena napokon divizija 1. Jeeeej

 Prvi si na forumu?! :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
15 godina
offline
FIFA 18

neki dan sam citao da je netko radio rijkarda,kakav je trebam iskustva ako je ko igrao s njime trazim nekoga da uparim na cdm sa niangolanom,igram s talijanima probao milinkovica ali mi nije bas sjeo nekak mi je hamsik bolji,sad sam zapeo za ikonu ali nazalost viera mi je trenutno preskup pa trazim neko jeftinije rjesenje,uzeo bi rijkarda pa ga poslije upario s vierom,pa eto ako ko ima iskustva s njime nek mi se javi hvala :)

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

neki dan sam citao da je netko radio rijkarda,kakav je trebam iskustva ako je ko igrao s njime trazim nekoga da uparim na cdm sa niangolanom,igram s talijanima probao milinkovica ali mi nije bas sjeo nekak mi je hamsik bolji,sad sam zapeo za ikonu ali nazalost viera mi je trenutno preskup pa trazim neko jeftinije rjesenje,uzeo bi rijkarda pa ga poslije upario s vierom,pa eto ako ko ima iskustva s njime nek mi se javi hvala :)

 Milinković je puno kompletniji igrač, no na CDMu ga wr vjerojatno dosta smeta. Kada sam ga ja koristio igrao mi je CM i bio mi je odličan. Rijkard meni igra CDM i odličan je, iako je m/m wr. No, ako planiraš uzeti Vieiru onda radije krpaj sad dok ne skupiš za njega.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

neki dan sam citao da je netko radio rijkarda,kakav je trebam iskustva ako je ko igrao s njime trazim nekoga da uparim na cdm sa niangolanom,igram s talijanima probao milinkovica ali mi nije bas sjeo nekak mi je hamsik bolji,sad sam zapeo za ikonu ali nazalost viera mi je trenutno preskup pa trazim neko jeftinije rjesenje,uzeo bi rijkarda pa ga poslije upario s vierom,pa eto ako ko ima iskustva s njime nek mi se javi hvala :)

Ja ga imam uparenog s Naingolanom :)

Pisao sam neki dan... čini mi se da je Rijkaard bolji kad je solo zadnji CDM u formaciji 4-1-2-1-2 nego kad je u paru s Naingolanom u formaciji 4-2-2-2.

Nisam ih probao skupa u 4-2-3-1 - možda bi tu bolje kliknuli?

Da me krivo ne shvatiš, Rijkaard je super, ali moj dojam je da je još bolji kad je solo.

Inače, jak je, oduzima lopte bez greške, sam trči tamo gdje treba - čak i u napad povremeno zaluta - jednom mi je donio pobjedu zlata vrijednu.

Inače ne rokam iz daljine, ali jedanput sam opalio s njim s 20m - jebote kakva je to bomba bila... neka čudna putanja odozgo i onda oštro se spuštala lopta u gol.

Nakon toga sam probao još par puta, ali bezuspješno - valjda mu se taj put omaklo :)

Jedina stvar koja mi kod njega smeta je što povremeno pogrešno dodaje loptu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 18

a meni treba neki jebacki da pomogne niangolanu,da sjece i oduzima lopte takav mi je stil igre gdje bi mi jos jedan niangolan zlata bio vrijedan hehe zato sam razmisljao o rijkaardu i po ovome sto si napisao sjeo bi mi i cjena mi je odlicna,dok je viera oko 2.6 m al to mi je malo previse hehe

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 To nije normalno a događa se ili kada mata u punom šprintu stiže salaha koji je ispred njega bio dobrih desetak metara? O debilanama u ovoj igri svatko od nas mogao bi knjigu napisati  i svi bi bili u pravu.

 a da li itko uzima u obzir fitness - jer nije isto ako je mata bio na klupi i dodje na tekmu u 80 min a salah otrčao 12 km... isto tako - u igri ako prije tekme salah ima 60 fitness, a mata 100% - imajte i to na umu.

 

Iako, film je ozbiljan čovjek pa mislim da je svjestan toga.

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
movie kaže...

 To nije normalno a događa se ili kada mata u punom šprintu stiže salaha koji je ispred njega bio dobrih desetak metara? O debilanama u ovoj igri svatko od nas mogao bi knjigu napisati  i svi bi bili u pravu.

 a da li itko uzima u obzir fitness - jer nije isto ako je mata bio na klupi i dodje na tekmu u 80 min a salah otrčao 12 km... isto tako - u igri ako prije tekme salah ima 60 fitness, a mata 100% - imajte i to na umu.

 

Iako, film je ozbiljan čovjek pa mislim da je svjestan toga.

 

 

 Ne blentav sam pa mi salah igra sa fitnessom 23. Ja ne započinjem online tekmu ako mi svi igrači nemaju fitness 99. Gle, ja pričam o tome da u 6 minuti utakmice mata šprinta da se naježiš. I ne samo on. Meni u ovoj fifi nitko nije pobjegao a ne sjećam se da sam i ja nekome pobjegao. Uvijek igrači uspiju stiči napadače ma koliko oni bili brzi. Što nije normalno. Brži igrač je brži igrač. Stavi u stvarnom nogometu friškog matu i salaha koji je odigrao 60 minuta i mata mu neće niti prići u trku. Mata je brz koliko je brz. Ne može trčati 34km/h kada mu je maksimum 25 km/h. To je činjenica. Salah će svojih 34.5 km/h istrčati i u 20 min utakmice i u 70 minuti. Koliko je kontri pred sam kraj utakmice istrčao salah ove sezone da mu nitko nije bio niti blizu u trku. No ja ne pričam o tome već o činjenici da jedan igrač pacea 60 u ovoj igri bez problema stigne igrača pacea 98 bez obzira koja bila minuta utakmice.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Lijep pozdrav svima!

 

Trebao bih jedan savjet od vas

 

Da li mi se uopće isplati sada kupovati Fifu?

 

Nisam je kupio na početku jer mi se Fifa 17 toliko zamjerila da sam skoro izgubio zdrav razum igrajući online divizije.

 

 

Uglavnom, online ne bih igrao, igrao bih Squad Battles na Professional i par tekmi tjedno protiv frendova.

 

Najviše me brine da li mogu u nekom razumnom roku skupiti 100-150k coinsa za pristojnu ekipu? Ne zanimaju me ni IFovi niti (pre)skupi special cardovi.

 

Htio bih nešto ovako složiti:

 

https://www.futbin.com/18/squad/4493400

 

 

Igra je trenutno 200kn na PS Storeu. Isplati li se za te novce?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Mastodon kaže...

 

 

Htio bih nešto ovako složiti:

 

https://www.futbin.com/18/squad/4493400

 

 

Igra je trenutno 200kn na PS Storeu. Isplati li se za te novce?

Ovu ekipu složiš za dva tjedna ako budeš igrao squad battles i bio relativno dobar - gold ili elite čak ako doguraš.

 

Inače, ova FIFA je zajebanija od 17 zbog obrane tj. igrači u obrani su pretromi i prespori, i ono najvažnije, ne rade sami kao u FIFI 17.

Jako često se pogube na terenu i ako ih ne kontroliraš kako treba, otvaraju rupe.

Zbog toga u ovoj FIFI pada jako puno golova.

Ali, ako ne misliš igrati FUT onda te to ne bi trebalo smetati.

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Mastodon kaže...

Lijep pozdrav svima!

 

Trebao bih jedan savjet od vas

 

Da li mi se uopće isplati sada kupovati Fifu?

 

Nisam je kupio na početku jer mi se Fifa 17 toliko zamjerila da sam skoro izgubio zdrav razum igrajući online divizije.

 

 

Uglavnom, online ne bih igrao, igrao bih Squad Battles na Professional i par tekmi tjedno protiv frendova.

 

Najviše me brine da li mogu u nekom razumnom roku skupiti 100-150k coinsa za pristojnu ekipu? Ne zanimaju me ni IFovi niti (pre)skupi special cardovi.

 

Htio bih nešto ovako složiti:

 

https://www.futbin.com/18/squad/4493400

 

 

Igra je trenutno 200kn na PS Storeu. Isplati li se za te novce?

 Kako da ti netko kaže isplati li se tebi kupiti igru ili ne? Svatko će ti nabrojati hrpu sranja iz ove igre ali će i dalje igrati igru. Samo u catalogueu imaš 75k coinsa za pobrati ako si dovoljno visok level što znači da do 200k možeš doći bez problema u dva tjedna, ai i prije. Ako te veseli igrati nogomet bez obzira na debilane koje su u njemu prisutne nemaš što razmišljati. Ako ne misliš igrati nogomet onda bolje zapiti 200kn i biti par sati sretan čovjek.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Ne blentav sam pa mi salah igra sa fitnessom 23. Ja ne započinjem online tekmu ako mi svi igrači nemaju fitness 99. 

 

Ma šalio sam se - ali ja recimo znam igrat sa fitnessom 80 pa ne znam da li protivnik ima igraca sa fitnessom 20 ili 100. A sigurno nisam JEDINI koji tako igra tu i tamo.

 

 

Meni u ovoj fifi nitko nije pobjegao a ne sjećam se da sam i ja nekome pobjegao. Uvijek igrači uspiju stiči napadače ma koliko oni bili brzi.

 

Hm... ja kad stisnem na PS4 Trokut i gurnem pass Rashfordu u 7/10 slučajeva moj napadač protrči obrambenog i izađem sam na golmana... a sad da tebi nikad nitko nije pobjegao ili ti nekom - hm (pa meni si ako smo igrali jedan protiv drugog :) ) meni svaki dan na svakoj tekmi barem 2x prolete protivnički igrači protiv mene...

 Ako neko zna kako da se bolje branim - slušam ;)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice