FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.774
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Ovo mi je najbolja postava stim da imam Lozana 84 kao sub ,Lopeza TOTS .

 Samo rijetko igram sa ovom postavom jer me je sramota igrati sa ovim timom u 6. div.

Zašto bi te bilo sramota? Uvijek netko pobijedi i netko izgubi. Pa kaj onda. Igram s likom 2-2. Imam 5x skuplju momčad od njega ali neće lopta u gol. nekoliko stativa i na kraju spašavam bod. Lik mi šalje poruku i zajebava me. Ja njemu, puši karu to je fifa. idemo dalje. Gle, igraš da se zabaviš a ako pobjediš još bolje...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 Ovo mi je najbolja postava stim da imam Lozana 84 kao sub ,Lopeza TOTS .

 Samo rijetko igram sa ovom postavom jer me je sramota igrati sa ovim timom u 6. div.

Zašto bi te bilo sramota? Uvijek netko pobijedi i netko izgubi. Pa kaj onda. Igram s likom 2-2. Imam 5x skuplju momčad od njega ali neće lopta u gol. nekoliko stativa i na kraju spašavam bod. Lik mi šalje poruku i zajebava me. Ja njemu, puši karu to je fifa. idemo dalje. Gle, igraš da se zabaviš a ako pobjediš još bolje...

 Daleko je fifa od zabave ....

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
13 godina
offline
FIFA 18

Napravio sam negdje 20ak prime PL upgradea i 30ak bilo običnih PL upgradea ili 2 rare player packa i ništa.

 

I kako imam sada dosta tih high rated PL igrača, odlučim se danas da si idem napraviti Gullita, i krenem od submita ikone (dao sam Petita) i dobijem ovo. Haleluja.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Napravio sam negdje 20ak prime PL upgradea i 30ak bilo običnih PL upgradea ili 2 rare player packa i ništa.

 

I kako imam sada dosta tih high rated PL igrača, odlučim se danas da si idem napraviti Gullita, i krenem od submita ikone (dao sam Petita) i dobijem ovo. Haleluja.

 Sljedeće idem slagat 89 rated momčad i dobijem ovo:

 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
soft kaže...

Napravio sam negdje 20ak prime PL upgradea i 30ak bilo običnih PL upgradea ili 2 rare player packa i ništa.

 

I kako imam sada dosta tih high rated PL igrača, odlučim se danas da si idem napraviti Gullita, i krenem od submita ikone (dao sam Petita) i dobijem ovo. Haleluja.

 Sljedeće idem slagat 89 rated momčad i dobijem ovo:

 

 Pa ti nisi normalan!

10 godina
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...
soft kaže...

Napravio sam negdje 20ak prime PL upgradea i 30ak bilo običnih PL upgradea ili 2 rare player packa i ništa.

 

I kako imam sada dosta tih high rated PL igrača, odlučim se danas da si idem napraviti Gullita, i krenem od submita ikone (dao sam Petita) i dobijem ovo. Haleluja.

 Sljedeće idem slagat 89 rated momčad i dobijem ovo:

 

 Calma covjece 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Para na paru, fukara na fukaru. 

 

Cestitam kolega soft. Jbt., kakav sam ja sljam izvukao iz par vruhunskih packova po nazivu, pa to ne bi pozelio ni najvecem dusmanu.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 20:17 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...

 Ovo mi je najbolja postava stim da imam Lozana 84 kao sub ,Lopeza TOTS .

 Samo rijetko igram sa ovom postavom jer me je sramota igrati sa ovim timom u 6. div.

Zašto bi te bilo sramota? Uvijek netko pobijedi i netko izgubi. Pa kaj onda. Igram s likom 2-2. Imam 5x skuplju momčad od njega ali neće lopta u gol. nekoliko stativa i na kraju spašavam bod. Lik mi šalje poruku i zajebava me. Ja njemu, puši karu to je fifa. idemo dalje. Gle, igraš da se zabaviš a ako pobjediš još bolje...

 Daleko je fifa od zabave ....

 Naravno da ti nije zabava kad sam sebe limitiras. Ovakve pizdarije je stvarno vise tesko slusat. Sakatis sam sebe jer je tebe iz nekog razloga sramota. Koga boli ona stvar za tim protiv kojega je igrao i za tebe kao igraca. Odigrano i ciao. Smisao igre je sloziti najbolji tim moguc i igrat protiv drugih. Ti namjerno ispadas iz liga, sakatis sam sebe. Lagano uninstal igru i spasi sebe pizdarija.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 18

Ja sam danas definitivno gotov. Ostao sam na 30k coinsa. Jedino mi žao što nisam uspio uzeti i tots sona, no valjda me njegova zamjena neće razočarati. Igrat ću u ove dvije formacije ovisno o raspoloženju i jebe mi se hoće li me netko natovariti ili ne. Igram lagano i bez srama. Gušt mi je igrati s ovim igračima i to je najbitnije. Aguero je definitivno najbolji napadač kojeg sam ove godine probao u ovoj igri. Eto, moguće je macko uživati bez obzira na rezultat. Prestao sam se živcirati. Pogotovo sam danas s tim rasčistio. Umro mi danas dobar frend. Jebeš život i frustracije. Probajmo uživati dok možemo jer nikada ne znamo kada će na nas doći red. Danas me malo depra uhvatila. Kada navečer s nekim sjediš a ujutro on sjedi na dvorištu i samo ode, sjebe te to. Morao sam ovo napisati pa se ispričavam ako nije prigodno.

Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Danas sam dozivio najtezi poraz u ovoj fifi. 0:7, lik me unistio.
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18

Pogledao sam prva dva gola i mislim da imaš problema s internet konekcijom. Neke tvoje reakcije su jako spore. Previše držiš s jednim igračem loptu i igraš nesigurna dodavanja, a vjerujem da je to do laga koji imaš.

Inače ne igraš uopće loše. ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Moze neko objasniti kako koristite krilne igrace? Imam tots sona ali ja ne znam igrat sa njim,dodam mu loptu i ne znam sta da radim na krilu
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Moze neko objasniti kako koristite krilne igrace? Imam tots sona ali ja ne znam igrat sa njim,dodam mu loptu i ne znam sta da radim na krilu

 onda igraj bez krila. Promijeni formaciju u 4-1-2-1-2 narrow i stavi ga u napad tijekom tekme, ili na pocetku tekme. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže... 
 Umro mi danas dobar frend. 

 Moje saučešće.

 

Evo i ja sam danas uzeo kikija :) 

 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Uspješno riješio Daviesa iz drugog pokušaja danas (drugi put do sad da sam osvojio DKT ikad). Ovo mi je najbolja postava u Fifi ikad valjda. Još kad uzmem u obzir da je jedina kupljena kartica Kane, a ostalo ili sbc ili pull još mi je draže. Konačno sam našao formaciju koja mi paše, baš me ide otkako sam prešao na 4222. Svi u napadu rade super, Kane trpa ko lud, Firmino rula isto (imam jedno 100 golova s njim u 120 utakmica, sad se spustio na CAM otkad je u onom sbc packu neki dan uletio ovaj Sane), De Bruyne isto moćan. Još jedino kad bi španjolce uštimao ko ove engleze, to bi bilo zakon. U La Liga ekipi nikako ne mogu Modrića namjestit da mi paše i doprinosi, tamo mi se sve vrti oko Griezmana koji mi je mrak. Imam još i Serie A i Bundesliga ekipe ali ništa blizu ove dvije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

pa koji sam ja debil xD nisam bio 2-3 dana na fifi i procitam tu jucer da je opet sbc za tots engleza aktivan a ja nisam stigao rijesit niti dkt niti weekly objective i nista zurim ja jucer kuci poslije posla brze daj rijesavaj objective jer mi se neda davat coinse za tots igraca rijesim ja to 20 min prije kraja SBC-a i u velikim iscekivanjima sam posto sam dobio prvi put eriksena,kao ono tako sam se rarzocarao kad sam dobio Popea, i razmisljam pa zbog cega se ja bacim u depru xD

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Sime ovo mi je momcad
PSN:nikolacurak
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Sime ovo mi je momcad

 Prvo i osnovno mijenjaj formaciju. Nitko ne igra 4-1-2-1-2 wide i da je uspjesan. 4-3-2-1, 4-2-3-1, 4-1-2-1-2 narrow, 4-4-2 ili 4-2-2-2 su formacije s kojima ces bit puno uspjesniji. Son ti je u ovoj formaciji daleko od gola i samo ga gusis.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Ja sam danas definitivno gotov. Ostao sam na 30k coinsa. Jedino mi žao što nisam uspio uzeti i tots sona, no valjda me njegova zamjena neće razočarati. Igrat ću u ove dvije formacije ovisno o raspoloženju i jebe mi se hoće li me netko natovariti ili ne. Igram lagano i bez srama. Gušt mi je igrati s ovim igračima i to je najbitnije. Aguero je definitivno najbolji napadač kojeg sam ove godine probao u ovoj igri. Eto, moguće je macko uživati bez obzira na rezultat. Prestao sam se živcirati. Pogotovo sam danas s tim rasčistio. Umro mi danas dobar frend. Jebeš život i frustracije. Probajmo uživati dok možemo jer nikada ne znamo kada će na nas doći red. Danas me malo depra uhvatila. Kada navečer s nekim sjediš a ujutro on sjedi na dvorištu i samo ode, sjebe te to. Morao sam ovo napisati pa se ispričavam ako nije prigodno.

 Nisam uopce vidio post. Moje saucesce movie, drzi se !! 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
FIFA 18

Ovaj fut je raspad od igre, pa ja nmg verovati da je toliko nakaradno odradjen gameplay, danima vec dobijam toliko sugave golove sve nesto na odbijacinu svi samo po krilu igraju bez ikakvog skila ili bilo cega. Ovaj fut je komedija i mislim da cu definitivno da se oprostim od njega, malopre jedva na penale pobedih ovog noba neverovatno je sta ja ne mogu zabiti a on od 3 suta na gol mi dva dao i celu utakmicu jurim rezultat. Nema ovo veze sa nicim a po najmanje sa fudbalom. Prebacujem se na sezonu i cao dosta je bilo ovog sranja. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Proslo devet mjeseci od igre oni i dalje nisu popravili najveci i najocigledniji glitch a to je kick off glitch meni takvi golovi nemaju nikakvu tezinu uopce mi ne vrijedi kao gol iz igre. Ako su vec toliko nesposobni da to poprave neka stave da taj gol vrijedi pola gola a ne da ja citavu utakmicu stvaram sanse i zabijem jedva gol a on mi citavu utakmicu nije presao centar i dobije kick off napravi tri dodavanja zapuca iz okreta sa 30m pogodi raslje i eto ti ga 1-1 iz prvog udarca ovako kad bi vrijedilo pola gola bilo bi 1-0.5 pa eto ti zabij mi gol iz igre ako si tako sposoban a ne iz kick offa gdje zbog nekog razloga svih 10 igraca ti postane autisticno na prvih 5min.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Jel mi pametnije stavit 4-2-2-2 pa Sona i Moratu u napad,na CAM Rooneya i Sterlinga,na CM Arnautovica i Fernandinha ili da idem 4-3-2-1,prodam Moratu i kupim CM-a nekog?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Ovaj fut je raspad od igre, pa ja nmg verovati da je toliko nakaradno odradjen gameplay, danima vec dobijam toliko sugave golove sve nesto na odbijacinu svi samo po krilu igraju bez ikakvog skila ili bilo cega. Ovaj fut je komedija i mislim da cu definitivno da se oprostim od njega, malopre jedva na penale pobedih ovog noba neverovatno je sta ja ne mogu zabiti a on od 3 suta na gol mi dva dao i celu utakmicu jurim rezultat. Nema ovo veze sa nicim a po najmanje sa fudbalom. Prebacujem se na sezonu i cao dosta je bilo ovog sranja. 

 Meni je 7 od 10 tekmi takvih u FUT champs. Naravno da ima likova koji igraju bolesno i sa gold timom bi me dobio s par golova razlike, i to nije nikakav problem.

Problem je kad ima 7 ikona, 4 TOTY i ne može centar preć al me dobije. To mi je najgore.

 

I da, uz kick-off glitch novost su ti kretenski golovi iz odbijanaca, a da ne kažem zadnjih vikend-dva centaršutevi i jebeni korneri. Kad vidim Ferdinanda mrak mi padne na oči. Da se razumijemo, imam visokih igrača poput Pique i Ramos ili Blanc. Ali kad vidim da lopta ide na prvu stativu znam da je velika vjerojatnost za gol. 

 

I da, svaka FIFA je imala neko sranje koje je ekipa maksimalno abusala, ali ove godine su prevršili svaku mjeru: Kick-off glitch, l1+centaršut na drugu stativu di je igrač u 90% vremena sam, korner, finesse koji ide tolko lagano da me glava boli al golman napravi onu glupu reakciju di ne ispruži ruke nego mu prođe lopta onako poluvisoko pokraj ruku (čim krene animacija takvog udarca znam da je gol)... Ima toga još, samo opet se iznova ponavljamo i nema tu pomoći.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
ruya kaže...

Ovaj fut je raspad od igre, pa ja nmg verovati da je toliko nakaradno odradjen gameplay, danima vec dobijam toliko sugave golove sve nesto na odbijacinu svi samo po krilu igraju bez ikakvog skila ili bilo cega. Ovaj fut je komedija i mislim da cu definitivno da se oprostim od njega, malopre jedva na penale pobedih ovog noba neverovatno je sta ja ne mogu zabiti a on od 3 suta na gol mi dva dao i celu utakmicu jurim rezultat. Nema ovo veze sa nicim a po najmanje sa fudbalom. Prebacujem se na sezonu i cao dosta je bilo ovog sranja. 

 Meni je 7 od 10 tekmi takvih u FUT champs. Naravno da ima likova koji igraju bolesno i sa gold timom bi me dobio s par golova razlike, i to nije nikakav problem.

Problem je kad ima 7 ikona, 4 TOTY i ne može centar preć al me dobije. To mi je najgore.

 

I da, uz kick-off glitch novost su ti kretenski golovi iz odbijanaca, a da ne kažem zadnjih vikend-dva centaršutevi i jebeni korneri. Kad vidim Ferdinanda mrak mi padne na oči. Da se razumijemo, imam visokih igrača poput Pique i Ramos ili Blanc. Ali kad vidim da lopta ide na prvu stativu znam da je velika vjerojatnost za gol. 

 

I da, svaka FIFA je imala neko sranje koje je ekipa maksimalno abusala, ali ove godine su prevršili svaku mjeru: Kick-off glitch, l1+centaršut na drugu stativu di je igrač u 90% vremena sam, korner, finesse koji ide tolko lagano da me glava boli al golman napravi onu glupu reakciju di ne ispruži ruke nego mu prođe lopta onako poluvisoko pokraj ruku (čim krene animacija takvog udarca znam da je gol)... Ima toga još, samo opet se iznova ponavljamo i nema tu pomoći.

 Naravno, jedino resenje je prestati igrati fut jer je nerealan 100% ja mislim da sam zavrsio sa tim modom, dosta mi je nerviranja zbog gluposti. Fifu sam uzeo jer volim fidbal a posto je gameplay u sezoni online za barem 10 x bolji igracu to i uzivati u igrici. Amin.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 14:41 (ruya).
6 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
zvone07 kaže...
ruya kaže...

Ovaj fut je raspad od igre, pa ja nmg verovati da je toliko nakaradno odradjen gameplay, danima vec dobijam toliko sugave golove sve nesto na odbijacinu svi samo po krilu igraju bez ikakvog skila ili bilo cega. Ovaj fut je komedija i mislim da cu definitivno da se oprostim od njega, malopre jedva na penale pobedih ovog noba neverovatno je sta ja ne mogu zabiti a on od 3 suta na gol mi dva dao i celu utakmicu jurim rezultat. Nema ovo veze sa nicim a po najmanje sa fudbalom. Prebacujem se na sezonu i cao dosta je bilo ovog sranja. 

 Meni je 7 od 10 tekmi takvih u FUT champs. Naravno da ima likova koji igraju bolesno i sa gold timom bi me dobio s par golova razlike, i to nije nikakav problem.

Problem je kad ima 7 ikona, 4 TOTY i ne može centar preć al me dobije. To mi je najgore.

 

I da, uz kick-off glitch novost su ti kretenski golovi iz odbijanaca, a da ne kažem zadnjih vikend-dva centaršutevi i jebeni korneri. Kad vidim Ferdinanda mrak mi padne na oči. Da se razumijemo, imam visokih igrača poput Pique i Ramos ili Blanc. Ali kad vidim da lopta ide na prvu stativu znam da je velika vjerojatnost za gol. 

 

I da, svaka FIFA je imala neko sranje koje je ekipa maksimalno abusala, ali ove godine su prevršili svaku mjeru: Kick-off glitch, l1+centaršut na drugu stativu di je igrač u 90% vremena sam, korner, finesse koji ide tolko lagano da me glava boli al golman napravi onu glupu reakciju di ne ispruži ruke nego mu prođe lopta onako poluvisoko pokraj ruku (čim krene animacija takvog udarca znam da je gol)... Ima toga još, samo opet se iznova ponavljamo i nema tu pomoći.

 Naravno, jedino resenje je prestati igrati fut jer je nerealan 100% ja mislim da sam zavrsio sa tim modom, dosta mi je nerviranja zbog gluposti. Fifu sam uzeo jer volim fidbal a posto je gameplay u sezoni online za barem 10 x bolji igracu to i uzivati u igrici. Amin.

 Vici ako puknes do te mjere da dijelis coinse i tim.

13 godina
offline
Re: FIFA 18

 Vici ako puknes do te mjere da dijelis coinse i tim.

 Ja ti i nemam baš neki tim s kojim bi se usrećil :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 15:00 (zvone07).
10 godina
offline
FIFA 18

Smece ono jedno smecarsko te jebeno smece od igrice. Da bar bacili nuklearku jebenu na kanadu pa da zavrsimo vise snjima. Ovi mutavci sa ikonama samo mi okrenu ledja nabiju x do kraja lopta prodje izmedju ili kroz dva,tri moja igraca dodje do njihovog napadaca i ovaj potegne iz prve pogodi muhu od lijevo jaje i udje u gol. Gdje je tu prokleta realnost ili zdrav razum. Hocu igrat nogomet a ne igram ga. Kako igrat ovu igru bez da se izlazi sa ALT+F4 iz nje?

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ovo mi je vjerovatno zadnja fifa koju cu aktivno igrati.

Dijete raste, zena me jebe ko konja ...

Mozda sezonu u fifa 19 . Fut vise necu moci ...

Zao mi je sto sam batalio fifu negdje oko 2000 god. u vrijeme ps1 ,jednostavnomi nije mi

padalo na pamet da nastavim da igram.Mogao sam  ladno da kupim i ps2 i ps3.

Nekako smo spontano prstali da igramo fifu i ja sma presao na komp ,uglavnom na pucacine ...

 

Sad kad imam par TOTS kartica vidim kakvo je zadovoljstvo igrati sa njima ,mogu misliti koliko je bolje jos

sa ikonama ....

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 17:30 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Ha, ha... svi smo ogorčeni i spremni prestati igrati, ja prvi. No opet će napraviti neku magiju i opet ćemo svi kupiti igru. Tako malo treba da bi igra bila bolja ali to nećemo nikada doživjeti. Jednostavno odbijanac se mora odbiti napadaču na nogu, lopta mora proći kroz tvojih par igrača, normalno je da se lik dodaje petom točnije nego ja koji gledam svog suigrača u oči, nakon što oduzmem loptu logično je da moj igrač istu napuca samoinicijativno na tribinu, da na drugoj stativi protivnik stoji sam, logično je da hoću dodati igraču koji je u mrtvoj šansi a igra doda mom igraču na krilo koji stoji u zaleđu itd, itd. To je jebena fifa. Tako mora biti. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Interesantno, za razliku od tots engleza koji su imali samo dva golmana, španjolci i imaju tri. Oblak je ponovno unutra nakon što je bio i u community totsu. Zašto oblak može a courtois ne može?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice