FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 920.316
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 18

U fifi 18 definitivno trebaju maknut taj alt+tab nesto najgore kaj su stavili u fifi17 meni se isto par puta znalo desit da mi dodje notifikacija ili poruka i onda me izbaci iz igre. Sa tim alt+tab-om nisu nista rjesili,cheatera i dalje ima a stvorili su samo dodatni problem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

U fifi 18 definitivno trebaju maknut taj alt+tab nesto najgore kaj su stavili u fifi17 meni se isto par puta znalo desit da mi dodje notifikacija ili poruka i onda me izbaci iz igre. Sa tim alt+tab-om nisu nista rjesili,cheatera i dalje ima a stvorili su samo dodatni problem.

Najbolja fora je što dobiješ poruku od Origina da ti je BF1 updejtan ili se treba updejtat i zbog toga u FIFI dobiješ poraz ako si u partiji.

Ajde kad ti dođe neka notifikacija od Windowsa ili nekog drugog programa.

Ali da te njihova aplikacija sjebe, to nije u redu.

 

Slažem se da to pod hitno treba izbaciti.

Više štete nego koristi jer čiteri ionako imaju predefinirane tipke za čit, a mi ostali zbog toga ponekad patimo.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jel ce izac neki gamplay od veceras? Spencer je igro s Realovcima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ovdje ima nešto ako je to to?

Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
FIFA 18

Gledao sam nekih 20min od tog streama. Kod otvaranja packova dodali su nove animacije hrpu vatrometa a gameplay mi dosta lici na fifu 17

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Na prvu ne izgleda ko neki napredak, ali budimo realni, dodatak "legendi" će većini biti dovoljan razlog za kupnju. A ne škodi im što je Konami i dalje izgubljen u vremenu i prostoru.

 

Evo jedna glupa usporedba s PES-om koja mi je baš upala u oko. U jednom trenutku u filmiću u gornjem lijevom kutu igra prikaže usporedbu postotka uspješnih dodavanja između Kroosa i Asensia. Simpa dodatak koji zauzme mali dio ekrana i nikome ne smeta. A u prokletom PES-u su napravili sličnu stvar, ali ko i 100 drugih stvari u toj igri, izgleda ko da je to radio netko s pola mozga. Znači PES prikaže usporedbu 3 igrača (nek to bude broj dodavanja), u ogromnom prikazu sa slikom svakog igrača, koja doslovno preuzme 80% lijeve strane ekrana. Ne da je prokleto iritantno samo po sebi, nego mi se u jednom trenutku dogodilo da je skroz zaklonilo protivnički gol i golmana kad sam išao sam prema golu .

 

A taman si misliš da si vidio apsolutno sve debilane kojima je Konami sposoban sjebati tu jednom genijalnu igru. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Na sta sam naletio na 9gagu, svaka cast liku

 

 

 

 

BTW negdje sam procitao da ce u fifi 18 doc do vidljivog pomaka u gameplayu... Nadam se da to nije neka patka...

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 9:31 (Shivi).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Mislim da količina novog sadržaja kojeg je EA jučer prestavio je  odlična.

Dnevni i tjedni zadaci, upgradeani SBCevi, squad battle, pa i taj championship channel (gdje će se moći gledati cijele utakmice top igrača), upgradeane OTW kartice (da bi se kartica upgradeala igrač ne mora nužno biti u TOTWu)...

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 18

Prema ovome što pišete (nisam gledao nikakve video sadržaje) bit će to zanimljivo, barem izvan travnjaka. Što se tiče gameplaya tu ne očekujem neke pomake.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kažu igrači koji su probali FIFU 18 da je sličnija FIFI 14 nego 17, ubačaji su preuspješni i skoro svaki završi kao zgoditak. To će vjerojatno ispolirati do kraja igre, ako ne, onda sigurno nekim patchom.

PSN: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Rayz00 kaže...

Kažu igrači koji su probali FIFU 18 da je sličnija FIFI 14 nego 17, ubačaji su preuspješni i skoro svaki završi kao zgoditak. To će vjerojatno ispolirati do kraja igre, ako ne, onda sigurno nekim patchom.

 Kad se sjetim Mandze u toj fifi. Svaka 2-3 napada gol :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Rayz00 kaže...

Kažu igrači koji su probali FIFU 18 da je sličnija FIFI 14 nego 17, ubačaji su preuspješni i skoro svaki završi kao zgoditak. To će vjerojatno ispolirati do kraja igre, ako ne, onda sigurno nekim patchom.

 

Najbolje me išlo u FIFI 14, a golovi glavom su mi i dan danas jedno od glavnih oružja. Cijelo vrijeme igram klasičnu 4-4-2 formaciju, jer stalno forsiram to probijanje bokova i ubačaj sa strane.

 

Nemam mi ništa slađe, nego zabiti gol glavom. Jedno vrijme sam u rokovnik bilježio crtice, kad god bi ga utrpao glavom.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
FIFA 18

Nisam tražio jer nisam bio u mogućnosti a preko moba mi je to teretana pa ako je netko vidio, kaj znače tri kartice recimo icon ronalda? Sve tri će biti u packovima pa koja te strefi ili... ? Ako je tako čemu to?

 

Edit: nešto našao. U startu dvije kartice istog igrača bit će od početka igre a treća će se pojaviti tijekom sezone. Nešto će se s njima raditi. Ne znam, ovako na prvu mi to izgleda kao teretana. Očito će s tim karticama biti dodan jedan cijeli mod pa dodatna zabava za one koji žele...

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.8.2017 15:24 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Nisam tražio jer nisam bio u mogućnosti a preko moba mi je to teretana pa ako je netko vidio, kaj znače tri kartice recimo icon ronalda? Sve tri će biti u packovima pa koja te strefi ili... ? Ako je tako čemu to?

 

Edit: nešto našao. U startu dvije kartice istog igrača bit će od početka igre a treća će se pojaviti tijekom sezone. Nešto će se s njima raditi. Ne znam, ovako na prvu mi to izgleda kao teretana. Očito će s tim karticama biti dodan jedan cijeli mod pa dodatna zabava za one koji žele...

 Tako su najavili.

Treća, odnosno najbolja kartica (prime) će se moći dobiti SAMO preko SBC-a (koji će se pojaviti tokom sezone), za koju će trebati žrtvovati jednu od druge dvije kartice te ikone.

15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Shivi kaže...

Na sta sam naletio na 9gagu, svaka cast liku

 

 

 

 

BTW negdje sam procitao da ce u fifi 18 doc do vidljivog pomaka u gameplayu... Nadam se da to nije neka patka...

 ima dvije godine od te fore da je igro s nekim likom i da mu je mala rekla da ce se naguzit ako preokrene tekmu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
I sta kazes Movie,bice offline vikend liga?! Super.
Za online nisam,pokusao sam jedno 2x da se kvalifikujem ali sa Musom ne ide bas.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 18

Meni je super što će biti offline weekend liga. Stvarno sam se znao iz*ebati k'o mali majmun da se kvalificiram u WL i nije mi baš išlo. Kontam si da će ovo biti lakše, a za pretpostaviti je da nagrade neće biti ni približno dobre kao u online WL.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Vandit kaže...

Meni je super što će biti offline weekend liga. Stvarno sam se znao iz*ebati k'o mali majmun da se kvalificiram u WL i nije mi baš išlo. Kontam si da će ovo biti lakše, a za pretpostaviti je da nagrade neće biti ni približno dobre kao u online WL.

 

 

 Zasto ne daju iste nagrade za online i offline?!Ovi sto igraju online oni svakako igraju wl zbog dokazivanja i prestiza . :)

 Igra li bi oni online wl i za dz. :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 12:07 (goust78).
6 godina
offline
FIFA 18

Krećem od činjenice da nagrade za Draft nisu iste za online i offline mode. Znači neka je pretpostavka da je draft u offline modeu lakše osvojiti nego u online, pa su samim time i nagrade za offline slabije.

 

Ja sam igrao WL zbog toga da me dodjeli nagrada potrefi neka dobra kartica kako bi dobio novac i onda si kupio igrače koje sam htio za svoju momčad. No to se nikada nije dogodilo. :D

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 

 Zasto ne daju iste nagrade za online i offline?!Ovi sto igraju online oni svakako igraju wl zbog dokazivanja i prestiza . :)

 Igra li bi oni online wl i za dz. :)

 Zato kaj bi prelagano dolazio do max broja pobjeda. Kako zadnje vrijeme igram samo offline i to preko one stvari, stvarno ne znam koji je to izazov. Igram 1 div na najtežem nivou i u deset tekmi ako mi zabiju 4 gola, to je puno. Znači ako će biti ista shema igranja ne vidim razlog da svaki put neću imati bar 35 pobjeda. Svi bi onda mlatili taj offline i uzimali hrpu coinsa i igrača. Totalno bi se narušila ekonomija igre. Stoga će nagrade biti mizerne kao i do sada.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

 

 Zasto ne daju iste nagrade za online i offline?!Ovi sto igraju online oni svakako igraju wl zbog dokazivanja i prestiza . :)

 Igra li bi oni online wl i za dz. :)

 Zato kaj bi prelagano dolazio do max broja pobjeda. Kako zadnje vrijeme igram samo offline i to preko one stvari, stvarno ne znam koji je to izazov. Igram 1 div na najtežem nivou i u deset tekmi ako mi zabiju 4 gola, to je puno. Znači ako će biti ista shema igranja ne vidim razlog da svaki put neću imati bar 35 pobjeda. Svi bi onda mlatili taj offline i uzimali hrpu coinsa i igrača. Totalno bi se narušila ekonomija igre. Stoga će nagrade biti mizerne kao i do sada.

 Ja sam u 2. div. offline ,uzmi ti moji tim pa igraj onda pa vidi da li ces bas da ih gazis tako lako .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 20:46 (goust78).
10 godina
offline
FIFA 18

Igras vec ovu igru otkad je izasla trebao bi do sada vec imat solidan tim. Posalji kakav tim imas ali pod temu FIFA 17.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 

 Ja sam u 2. div. offline ,uzmi ti moji tim pa igraj onda pa vidi da li ces bas da ih gazis tako lako .

 Slabo sam ove godine igrao pa sam svejedno uspio od igranja zaraditi oko 800k coinsa. Maverick je počeo igrati dosta kasno na PS4 pa je svejedno do danas zaradio samo igrajući 2 milijuna coinsa. Vidim da je velika većina probila granicu od milje coinsa igrajući. Stoga ne vidim niti jedan razlog da do sada nisi mogao zaraditi coinse bez da si bio i minute na marketu samo igrajući za solidnu momčad? Ove godine stvarno nije bio problem zaraditi recimo dvije milje coinsa što ti je i više nego dovoljno za slaganje momčadi s kojom možeš svakoga dobiti. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Igras vec ovu igru otkad je izasla trebao bi do sada vec imat solidan tim. Posalji kakav tim imas ali pod temu FIFA 17.

 Gledam wl koju je igrao Bruma Augun, tip ima skoro sve TOTY kartice,Messi ,Ronaldo Suarez i opet 38/2 zavrsio wl . :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Dosta o fifi 18, dajte malo o fifi 17 i coinsima!
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18

 to znači da će se moći koristiti ako do tad preorderamo fifu 18 ili će ga moći samo koristit ovi kaj imaju ključ prije?

15 godina
offline
Re: FIFA 18
tomislavivic kaže...

 to znači da će se moći koristiti ako do tad preorderamo fifu 18 ili će ga moći samo koristit ovi kaj imaju ključ prije?

Svake godine znači isto a to je da svatko tko je do 01.08.2017 odigrao bar jednu utakmicu futa može koristiti web app pri izlasku. Svi ostali koji nisu u fifi17 do 01.08.2017 odigrali niti jednu utakmicu web app će moći koristiti pri izlasku igre na tržište. Znači ne treba ti fifa18 za pokretanje web appa ali nakon 01.10. ako želiš nastaviti koristiti novi web app morat ćeš imati i novu fifu18.

 

Svi stadioni u fifi 18

 

http://www.fifauteam.com/fifa-18-stadiums/

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 19:36 (movie).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice