FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 919.540
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 18
Arci5 kaže...

Da li neko koriste ovakve jeftinije dojstike za fifu ?https://www.instar-informatika.hr/gamepad-pc-speedlink-thunderstrike-mat-crni-best-buy-/3010049/product/

I da li imaju kakvih problema sa njima?

 Isti takav sam davno imao i ti obicni gamepadi su jako loseg kvaliteta. Za pc najbolje uzmi ili od x360 ili xone gamepad. Dok sam igrao fifu na pc koristio sam xone gamepad i odlican je, cak mi je i bolji od starijeg modela a imao sam pre x360 konzolu. Mada razlika nije velika i za koji god da se odlucis od ta dva neces pogresiti. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Dal se isplati kupiti xbox one kontroler za pc star 10mjeseci za 250kn?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Arci5 kaže...

Dal se isplati kupiti xbox one kontroler za pc star 10mjeseci za 250kn?

 Naravno da se isplati. Samo ovisi kakvo je stanje. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 18

zasto nemogu u web appu rijesit sbc,probao prosli mjesec reko nije bitno ak nece popravit ce,ali sad nemogu na ps4 i htio sam rijesit TOTS sbc ali neide kaze kao da nemoze spremit promjene

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Imam kartica viška, a ne da mi ih se prodavat za kikiriki pa sam gledao neku ikonu da složim.

Zanimljiv mi je Zanetti - da li ga je netko probao?

Ako ga složim, išao bi umjesto Florenzija.

 Ja ga imam oko dva mjeseca i mogu reći da je kartica odlična osim skok igre koja je čista katastrofa. Doslovno ne može dobiti niti jedan skok. Ne pamtim ga kao igrača koji je bio takva truba u skoku. Ako ti to ne smeta, složi si ga.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Ja ga imam oko dva mjeseca i mogu reći da je kartica odlična osim skok igre koja je čista katastrofa. Doslovno ne može dobiti niti jedan skok. Ne pamtim ga kao igrača koji je bio takva truba u skoku. Ako ti to ne smeta, složi si ga.

Sva sreća pa ljudi ove godine ne nabacuju puno jer su sve kartice loše u zraku, pogotovo kad na njih skaču Jesus ili Sterling :)

 

Jučer sam slom živaca dobio sa De Geom i prodao ga bez razmišljanja.

Prvo sam igrao s TOTS De Geom kojeg sam dobio iz tjednog zadatka na posudbu.

Dvije utakmice sam s njim odigrao - najlošiji golman kojeg sam probao - užas živi kako ništa nije branio - nije niti pokušavao - discardao sam ga nakon te dvije utakmice.

 

Iduću utakmicu stavim na gol zlatnog De Geu 91 i primi takva dva gola da to silver golman ne bi primio.

Ono što je nekad krasilo De Geu i Fahrmana - obrane nogom - jučer mu lopta lagano prolazi 5 cm od noge i on ju gleda.

Momentalno i zlatni De Gea na market - platio sam ga neki dan 180k, a prodao jučer za 96k.

Na kraju sam stavio na gol TOTS Ter Stegena kojeg sam mislio ubacit u neki SBC, ali u prvoj tekmi dvije takve obrane je imao da to nije istina.

Mislim da ću ga još malo testirati pa možda i ostane u klubu.

 

Mada, svi golmani su prevara u ovoj igri tako da u principu treba samo gledati tko je visok da ga ne lobaju stalno i da u skoku može uhvatit loptu.

Jer žalosno je kad imaš masnu karticu na golu pa ti prima svako malo pacerske golove.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

 

Mada, svi golmani su prevara u ovoj igri tako da u principu treba samo gledati tko je visok da ga ne lobaju stalno i da u skoku može uhvatit loptu.

Jer žalosno je kad imaš masnu karticu na golu pa ti prima svako malo pacerske golove.

 

Imao sam plavog Oblaka, prvih 5-6 tekmi je vadio takve lopte da sam se smijao jadnom liku jer mogao je pucati do sutra i gol ne bi dao.

Cim sam mu stavio novi ugovor kartica kao da je sa 90+ pala na 70.

Prodao sam ga na vrijeme pa nisam nista izgubio na njemu, uzeo MOTM Navasa i mir u štali. Taj ima lune kao i Begovic ali boljeg golmana za 15k nema za spanjolce tako da me boli đoko.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
movie kaže...

 Ja ga imam oko dva mjeseca i mogu reći da je kartica odlična osim skok igre koja je čista katastrofa. Doslovno ne može dobiti niti jedan skok. Ne pamtim ga kao igrača koji je bio takva truba u skoku. Ako ti to ne smeta, složi si ga.

Mada, svi golmani su prevara u ovoj igri tako da u principu treba samo gledati tko je visok da ga ne lobaju stalno i da u skoku može uhvatit loptu.

Jer žalosno je kad imaš masnu karticu na golu pa ti prima svako malo pacerske golove.

 Točno to. Ja trenutno koristim TOTS Oblaka i možda je malo bolji od 87 Edersona kojeg sam imao prije. Nekad stvarno zna obranit čudesa, ali kad mu se neda prima sve što ide u okvir. 

 

Ovo je video koji najbolje opisuje golmane u Fifi - 

15 godina
offline
FIFA 18

Ja sam davnih dana rekao da u svi golmani u ovoj igri isti. Svi brane čuda i svi pljugaju smiješne golove. Stoga uzimaš onog golmana koji ti je simpatičan i kojeg si možeš priuštiti. Ne treba zanemariti komponentu visine kako je netko rekao itomi je u stvari jedini kriterij pri odabiru golmana. Drugi je simpatičnost.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Po meni se najviše isplati kupiti visokog golmana.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mislite da će danas ko i do sad biti encore za ovaj Ultimate TOTS SBC? 


Moram utopit ovog Fekira, baš nikako mi ne leži. U desetak tekmi doslovno 0 golova, a spljugao sam pol od toga jer sam ga ubacio umjesto Reusa koji bi sigurno većinu toga utrpao. 

 

Bar da Ramosa dobijem ili nešto, ne treba bit Ronaldo 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Mislite da će danas ko i do sad biti encore za ovaj Ultimate TOTS SBC? 


Moram utopit ovog Fekira, baš nikako mi ne leži. U desetak tekmi doslovno 0 golova, a spljugao sam pol od toga jer sam ga ubacio umjesto Reusa koji bi sigurno većinu toga utrpao. 

 

Bar da Ramosa dobijem ili nešto, ne treba bit Ronaldo 

I ja se nadam da će biti još danas jer imam nekoliko TOTS kartica kojih se moram riješiti.

Ili će ići u TOTS SBC ili u neku ikonu pošto su mi svi untradable.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

Mislite da će danas ko i do sad biti encore za ovaj Ultimate TOTS SBC? 


Moram utopit ovog Fekira, baš nikako mi ne leži. U desetak tekmi doslovno 0 golova, a spljugao sam pol od toga jer sam ga ubacio umjesto Reusa koji bi sigurno većinu toga utrpao. 

 

Bar da Ramosa dobijem ili nešto, ne treba bit Ronaldo 

I ja se nadam da će biti još danas jer imam nekoliko TOTS kartica kojih se moram riješiti.

Ili će ići u TOTS SBC ili u neku ikonu pošto su mi svi untradable.

 Ovaj... Lewandowski 

 

How about you?

12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

 Ovaj... Lewandowski 

 

How about you?

Alaba.

Čak nisam nezadovoljan.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jdCwUnNGnNZrW:FFA18PCC

 

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 18

 Valjda alba?

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Alba je kul. Da je malo viši, bio bi savršen, ali i ovako je odličan. Ja imam njegovu običnu karticu i bolji mi je od Marcela.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 

 Valjda alba?

Je Alba.

Oprosti nabrzinu sam pisao.

[19xx] 4ntraks
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

pozz, imam xbox one kontroler sve super radi i dok radim skilove sa 4 star skilerom okrenem gljivicu cijelu za 360 i ne uradi 360 nego neko sranje od skilla,zasto?Pošto znam vdijet da ostali znaju jedan skill 100 put isti ponovit dok evo ja ne mogu ...(Takoder obe gljivice perfektno rade

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

i ja sam Albu dobio 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Arci5 kaže...

pozz, imam xbox one kontroler sve super radi i dok radim skilove sa 4 star skilerom okrenem gljivicu cijelu za 360 i ne uradi 360 nego neko sranje od skilla,zasto?Pošto znam vdijet da ostali znaju jedan skill 100 put isti ponovit dok evo ja ne mogu ...(Takoder obe gljivice perfektno rade

 Zato jer se ne okrece cijela gljivica, nego se gljivica okrece od smjera kretanja igraca u stranu na koju zelis napraviti okret za 180 stupnjeva. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ILi npr heel to heel skill desnom gljivicom idem gore dole flick nece,,,Nisam baš ovo razumio

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ajme majko mila kako sam sada pobijedio na prevaru. Igram ovaj dtk da sakupim 6 pobijeda. Dosao do polufinala napeta utakmica hrpa sansi sa obje strane ali sve promasaji i onda dolazi 90min ja imam korner ubacujem i njegov De Gea hvata loptu on ide ispucat loptu ali de gea umjesto po lopti opali nogom svog igraca i padne na pod i ispadne mu lopta iz ruke i ja samo pokupim loptu i zapucam po praznom golu razumljivo frajer je odmah izasao pa zbog toga nisam imao snimku. Nezz kad sam zadnji put pobijedio na ovakvu prevaru inace se meni desavaju te stvari. Cista prevara od igre uopce frajer nije zasluzio na ovakav nacin izgubit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mogu reći da bi doslovno lupio šakom svakog drugog lika protiv kojeg imam. Kakvi su to jadnici patetični. Provokacije, zadržavanja, trčanje s golmanom po šesnaestercu prije nego ispuca loptu. Takav smrdljivi community valjda nema ni jedna igra. 

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Mogu reći da bi doslovno lupio šakom svakog drugog lika protiv kojeg imam. Kakvi su to jadnici patetični. Provokacije, zadržavanja, trčanje s golmanom po šesnaestercu prije nego ispuca loptu. Takav smrdljivi community valjda nema ni jedna igra. 

 I ja mislim da nema, sve kesa do kese.

 

Inace u ovom wc modu pojavio se glitch utakmica ni ne krene odmah diskonekcija, sve zbog jebenih paketica. Sve me ovo podseca kao nekad na pc sa citerima, do duse i ovo su citeri kako drugacije nazvati ta govna. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Mogu reći da bi doslovno lupio šakom svakog drugog lika protiv kojeg imam. Kakvi su to jadnici patetični. Provokacije, zadržavanja, trčanje s golmanom po šesnaestercu prije nego ispuca loptu. Takav smrdljivi community valjda nema ni jedna igra. 

 Takav me vodio 3-0, kurcio se, na svakom golu mi radio onu '' psssst '' proslavu. Jedan gol si je frajer namjerno sam zabio. Doso sam na 3-3 i na penale ga dobio. Kasnije me krenuo vrijedat, odgovorio mu jednom i frajer me prijavio. Jasno da sam dobio upozorenje ne PSNa. Genijalno kakvih budaletina ima. Da ne pricam kako je imo ekipu od dobrih 15-20m coinsa. Patetika cista.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: Fifa 18

jel ima netko problem da ude u online match u futu i da mu samo igra? nakon par sekundi mi izabci da sam inaktivan i kasnije me izbaci

15 godina
offline
FIFA 18

Zašto jučer nije bilo TOTW?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Zašto jučer nije bilo TOTW?

 

zaboravili su i nije im vise bitno. lovu su okrenuli sto se ove fife tice 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 

zaboravili su i nije im vise bitno. lovu su okrenuli sto se ove fife tice 

Čudno? Prošle godine su stali na week 52 a ove godine na week 37? Po svemu veću lovu su uzeli prošle godine. Aj baš ćemo vidjeti je li to samo ovaj tjedan ili su fakat odustali.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mislim da je bila obavijest na Twitteru da neće biti TOTW nego umjesto toga da će pustiti Nation SBC u WC modu

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice