FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 919.959
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Otvorim ovaj WC FUT mod. Odem na prvu tekmu (3 minute nakon što se updateala igra) i igram protiv frajera koji ima Ronalda, Pogbu, Blanca, Kantea... KAKO KURCU? 

P.S. Ovo je druga igra, nema veze s Fifom. Gameplay više ko na PES-u, majke mi.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ja sam odigrao dve utakmice u prvoj dobijem lika sa ovakvom ekipom i ladno utakmica zavrsi 0:0 bez golova :D u drugoj natamburam nekog 5:2 i rage quit isto je imao ronaldinja i jos anrija. A ovu ekipu sam ja uspeo sastaviti...

 

Sto se tice samog gameplay-a posle samo dve odigrane utakmice mogu reci da mi se napokon svidja, dosta je sve sporije i mislim da postoji sad opcija u odbrani... Ipak je malo dve utakmice da se donese sud o gameplayu ali posle onog sto sam video svidja mi se. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Obični FUT sad ne radi. Dva puta upravo pokušao ući u sezonu, zapne na loading screenu i piše ti poraz ako izađeš. 

Vi ste stvarno posebna vrsta debila. Fakat vam želim više nego Ubisoftu da propadnete, a njima to želim jako.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Ja sam odigrao dve utakmice u prvoj dobijem lika sa ovakvom ekipom i ladno utakmica zavrsi 0:0 bez golova :D u drugoj natamburam nekog 5:2 i rage quit isto je imao ronaldinja i jos anrija. A ovu ekipu sam ja uspeo sastaviti...

 

Sto se tice samog gameplay-a posle samo dve odigrane utakmice mogu reci da mi se napokon svidja, dosta je sve sporije i mislim da postoji sad opcija u odbrani... Ipak je malo dve utakmice da se donese sud o gameplayu ali posle onog sto sam video svidja mi se. 

 Kad si brze uspio dobiti dvije icone? Ja izgleda ovoj igri služim za sprdnju.

15 godina
offline
FIFA 18

Igram fut od 2012 i ne sjećam se da se ijedne godine market raspao kao ove godine. Danas je sve otišlo k vragu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam odigrao isto dvije tekme. Dobio sam oba dvije lako. Gameplay mi se cini bolji ali kako kazes ne moze se suditi o gameplayu u samo dvije tekme. Nisu se desavale gluposti, gameplay je malo sporiji cini se ovako na prvu solidno. Momcad cu slikat tek kad im se ovaj store vrati u funkciju i otvorim jos 4 packa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
ruya kaže...

Ja sam odigrao dve utakmice u prvoj dobijem lika sa ovakvom ekipom i ladno utakmica zavrsi 0:0 bez golova :D u drugoj natamburam nekog 5:2 i rage quit isto je imao ronaldinja i jos anrija. A ovu ekipu sam ja uspeo sastaviti...

 

Sto se tice samog gameplay-a posle samo dve odigrane utakmice mogu reci da mi se napokon svidja, dosta je sve sporije i mislim da postoji sad opcija u odbrani... Ipak je malo dve utakmice da se donese sud o gameplayu ali posle onog sto sam video svidja mi se. 

 Kad si brze uspio dobiti dvije icone? Ja izgleda ovoj igri služim za sprdnju.

 Imas tamo sbc moze se lako doci do ikone. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
FIFA 18

Eto sranja. Frajer mi zavali gol za 2:1 iz okreta sa 30m sa onim hernandezom. Komentator kaze da zasluzuju vodit jer su superiornija momcad. Kako superiornija ja sam imao 15 suteva oni 2 odmah sam ga ugasio nazad. Komentatori su mi zivjeli samo tri utakmice inace igram bez njih jer ne mogu slusat njihove umobolne retardirane i krive komentare. Druga stvar ikone treba zabranit najgora stvar sto se desila igrici definitivno, prve dvije utakmice su mi izgleda bile dobre samo zato jer nije bilo ikona cim se ubaci jedna ikona odmah igra divlja i gura igrace da rade ne prirodne strgane stvari. Cim mi je zabio tako glup gol i jos onaj tupavi komentar od komentatora odmah sam morao se vratit starim navikama i lupat alt+F4 jer je to ne izdrzivo da se ostane pribran i normalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Zna li se kad ce im ovi smijesni serveri proradit da packove otvorim?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
miikaa77 kaže...

Zna li se kad ce im ovi smijesni serveri proradit da packove otvorim?

 Kad popizdim i izgubim živce što igram svaku protiv Henryja i ekipe, a meni najbolji igrač Okazaki 


I tako sam pobijedio 4 od 5, bolje im je da dobijem nešto brutalno.

12 godina
offline
FIFA 18

Imam 4 paketica za otvorit, ne mogu do njih jer je market nedostupan. Na ovom glavnom FUTu se dogodio teski crash. Doslovno nam ekipe ne vrijede nista :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
miikaa77 kaže...

Zna li se kad ce im ovi smijesni serveri proradit da packove otvorim?

 Kad popizdim i izgubim živce što igram svaku protiv Henryja i ekipe, a meni najbolji igrač Okazaki 


I tako sam pobijedio 4 od 5, bolje im je da dobijem nešto brutalno.

 Nadam se da ces imati apsolutno brutalan dan 😂 haha.

Ma ja nmg igrati serveri su izg otisli u k. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Imam 4 paketica za otvorit, ne mogu do njih jer je market nedostupan. Na ovom glavnom FUTu se dogodio teski crash. Doslovno nam ekipe ne vrijede nista :D 

 Sad bas gledam ronaldo 400k 😮 ma ja planiram sve prodati i zavrsiti sa glavnim fut modom za ovu godinu. Mzd se prebacim na ovaj wc mod. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
FIFA 18

Fifa 18 za PC na Mall.hr 189 kn link

za PS4 229 kn link

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

na pocetku paket pa odmah upao kapital, plus Varane i Falcao

Imam jos 2 paketa koja ne mogu otvoriti, cudno, opet im neki kurac stekaju serveri..

Bacio jednu tekmu i ovo nema veze sa fifom 18.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Fun mode je ovo. Ja sam sa 59 chema ekipom se seto kroz protivnike. Sad sam sastavio dosta dobru ekipicu. Bilo bi bomba odma na početku do kraja otic.

 

A ovaj market crash je jednostavno uništio glavni mod. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Nekako mi je skroz drugaciji gameplay barem sto se tice offline moda ,baca mi na PES ili sam ja u nekome tripu xD

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

na pocetku paket pa odmah upao kapital, plus Varane i Falcao

Imam jos 2 paketa koja ne mogu otvoriti, cudno, opet im neki kurac stekaju serveri..

Bacio jednu tekmu i ovo nema veze sa fifom 18.

 Meni u tom prvom packu uletio falcao s kojim mogu guzicu obrisati jer nemama 5 normalnih igrača iz južne ametike. U sljedećih 20 packova jedino muller kao najbolje ocijenjen igrač. Iz 20 packova složio sam smiješnu momčad. 95% igrača kojih sam dobio su ocjene manje od 79. 

12 godina
offline
FIFA 18

kako ste vi otvorili pakete??? ja ne mogu, baca mi gresku 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ja uopće ne mogu skinuti DLC, a samim time niti igrati FUT ili bilo što drugo jer mi skida 30 kb/s.

Jebeni užas.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ovo mi baci kad krenem otvoriti pakete..

Jel' ima još netko sličan problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Ja uopće ne mogu skinuti DLC, a samim time niti igrati FUT ili bilo što drugo jer mi skida 30 kb/s.

Jebeni užas.

 Meni skinilo, al onda kad ude u igru pise da treba update i nakon tog origin uopce ne ocitava koje igre imam. Ocaj.

12 godina
offline
FIFA 18

Osvojio ovaj WC u FUTu iz prve. Finale je bilo infarktno, al se dobilo na penale. 

 

I sad mi nije jasno zbog cega je tu toliki hype oko ovoga ? Doslovno nemas kaj igrat osim tog Online Tournamenta. Igraci su beskorisni jer nemos trejdat sa drugim igracima, ako nista drugo mjenjat se izmedu sebe. Mod kao mod nakon sta osvojis WC je pust i monoton. Uzrokovao je brdo problema i srusio market do besvjesti. 

Da ne pricam kako je teski Pay2Win. Kakve sam ekipe lomio kroz natjecanje to je smijesno uopce gledat. Od toga da su sastavljene od 4-5 ikona. Svi imaju neke divlje igrace. Meni najjaci igrac Thiago... obrana sastavljena od Trippiera, Smallinga, Mendya i Chrisitansena. Reko WTF se dogada. Gdje su moji takvi igraci :D 

 

Da ne pricam kako je nagrada nakon odigranih 8 tekmi bez poraza 15k coinsa i 2 paketica sa kojima ne mozes nista. 

 

 

Mod je smece. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Osvojio ovaj WC u FUTu iz prve. Finale je bilo infarktno, al se dobilo na penale. 

 

I sad mi nije jasno zbog cega je tu toliki hype oko ovoga ? Doslovno nemas kaj igrat osim tog Online Tournamenta. Igraci su beskorisni jer nemos trejdat sa drugim igracima, ako nista drugo mjenjat se izmedu sebe. Mod kao mod nakon sta osvojis WC je pust i monoton. Uzrokovao je brdo problema i srusio market do besvjesti. 

Da ne pricam kako je teski Pay2Win. Kakve sam ekipe lomio kroz natjecanje to je smijesno uopce gledat. Od toga da su sastavljene od 4-5 ikona. Svi imaju neke divlje igrace. Meni najjaci igrac Thiago... obrana sastavljena od Trippiera, Smallinga, Mendya i Chrisitansena. Reko WTF se dogada. Gdje su moji takvi igraci :D 

 

Da ne pricam kako je nagrada nakon odigranih 8 tekmi bez poraza 15k coinsa i 2 paketica sa kojima ne mozes nista. 

 

 

Mod je smece. 

 Dobro jutro Šime. Pa tako je bilo i prije 4 godine. Samo tada smo svi imali na kontu po 20/30 milijuna coinsa pa nije bio problem zdrobiti 5 milja i dobiti sve igrače. Ja sam skupio sve kartice koje su postojale. Kažem si neki dan, neću ove godine niti pogledati i opet me prebaci i bezveze potrošim 150k coinsa i sada sam na nuli umjesto da sam kupio 5 pogbi po 25k coinsa. No opet, kaj će mi i coinsi kada više nemam što kupiti.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
JohnnyBlaze kaže...

 Meni skinilo, al onda kad ude u igru pise da treba update i nakon tog origin uopce ne ocitava koje igre imam. Ocaj.

Ja sam javio ženi oko 13:00 da mi stavi skidat update tako kad dođem s posla da probam, ali zbog loše brzine mi je do 16:30 skinuo samo 400 MB.

Probao sam čačkati svašta i drkati po originu, ali bezuspješno.

Evo, sad mi prije par minuta krenulo punom brzinom koju imam skidat DLC.

Možda i probam još večeras taj novi mod?

 

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
Re: FIFA 18
Novi update, 503MB na PC-u
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Osvojio ovaj WC u FUTu iz prve. Finale je bilo infarktno, al se dobilo na penale. 

 

I sad mi nije jasno zbog cega je tu toliki hype oko ovoga ? Doslovno nemas kaj igrat osim tog Online Tournamenta. Igraci su beskorisni jer nemos trejdat sa drugim igracima, ako nista drugo mjenjat se izmedu sebe. Mod kao mod nakon sta osvojis WC je pust i monoton. Uzrokovao je brdo problema i srusio market do besvjesti. 

Da ne pricam kako je teski Pay2Win. Kakve sam ekipe lomio kroz natjecanje to je smijesno uopce gledat. Od toga da su sastavljene od 4-5 ikona. Svi imaju neke divlje igrace. Meni najjaci igrac Thiago... obrana sastavljena od Trippiera, Smallinga, Mendya i Chrisitansena. Reko WTF se dogada. Gdje su moji takvi igraci :D 

 

Da ne pricam kako je nagrada nakon odigranih 8 tekmi bez poraza 15k coinsa i 2 paketica sa kojima ne mozes nista. 

 

 

Mod je smece. 

 Dobro jutro Šime. Pa tako je bilo i prije 4 godine. Samo tada smo svi imali na kontu po 20/30 milijuna coinsa pa nije bio problem zdrobiti 5 milja i dobiti sve igrače. Ja sam skupio sve kartice koje su postojale. Kažem si neki dan, neću ove godine niti pogledati i opet me prebaci i bezveze potrošim 150k coinsa i sada sam na nuli umjesto da sam kupio 5 pogbi po 25k coinsa. No opet, kaj će mi i coinsi kada više nemam što kupiti.

 Umjesto da naprave iz toga show, a ne kakav je flop bil te 2016... opet naprave isto. Od svih ikona ja dobijem Klosea u onom SBCu. Volim tog igraca, al jbt Klose mrtvi.

 

Ne mogu vjerovat da se niti malo nisu potrudili oko ovog moda. Prokleta im bila svaka lipa koja dosla u tu smrdljivu firmu bez ideje. Sljedecih 500kn kad zdrobim na FIFAu, to ce bit zapljuvano do kraja 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2018 23:26 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Sviđa mi se ovaj sporiji gameplay. Još stavim na slow i po prvi puta osjetim taj slow, a ne kao prije sve prebrzo. Od kad kupio fifu 18 mi se zgadila zbog toga. Kako na ps4 ugasiti upadate igri pa da si sačuvam ovo jer ne bi htio opet da bude prebrza igra.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Umjesto da naprave iz toga show, a ne kakav je flop bil te 2016... opet naprave isto. Od svih ikona ja dobijem Klosea u onom SBCu. Volim tog igraca, al jbt Klose mrtvi.

 

Ne mogu vjerovat da se niti malo nisu potrudili oko ovog moda. Prokleta im bila svaka lipa koja dosla u tu smrdljivu firmu bez ideje. Sljedecih 500kn kad zdrobim na FIFAu, to ce bit zapljuvano do kraja 

 Ja bih se mijenjao s tobom šime. Dobijem jebenog okochu. Kaj da radim s njim? CAM poziciju nemam u formaciji a za ST je prenizak i preslab iz moje perspektive. Nikad zadovoljni. Pa potrudili su se u odnosu na prošlo WC izdanje. Imaš sbc. Sad ću u njega spucati sve igrače i to je to. Sada bar dupliće možeš iskoristiti.

12 godina
offline
FIFA 18

Store ne radi i dalje?!

Poserem im se na igricu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice