FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 925.854
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Store ne radi i dalje?!

Poserem im se na igricu.

Meni radi, barem na webapp.

 

Nego, tvoj post o Kolarovu neki dan... Dobio sam sad frajera u packu. Reko utopit ću ga ako bude još koji TOTS SBC, neka g. I vidim onda da je kartica tradeable, sav se ponadam da ću neku pinku ubrat, odem na compare price i znaš po kolko ide? 25k! Slovima, dvajspetfakingtisuća virtualne valute za TOTS igrača ratinga 90. 

 

Jest smeće vjerojatno, al ono, 25k? Živote, droljo ofucana. 

12 godina
offline
FIFA 18

Kad je market crasho toliko da pohvale vrijedi 25k.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Store ne radi i dalje?!

Poserem im se na igricu.

Napisali su na twitteru da nece raditi do daljnjeg, to je samo za pc.

Na konzolama radi sve normalno.

13 godina
offline
FIFA 18

Market je propao, CR7 350k, Messi 160k, Neymar 40k, itd..

WC mi je ok, odigrao sam dvije utakmice i nisam primjetio neku veću razliku u odnosu na FUT.  U Icon SBCu sam dobio Jay-Jaya, i dobar mi je. 5* skills s odličnim longshotom meni dosta.

Otvorio sam paketića za cca 200k, složio odličnu ekipu sa Aguerom, Dybalom, Jesusom... Dobio i Klosea u packu koji mi se ne čini loš, no pored Aguera više neće igrati.

Paketiće u FUTu čekam da otvorim u petak kada bi trebala doći ultimate TOTS momčad.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

 

Jest smeće vjerojatno, al ono, 25k? Živote, droljo ofucana. 

Probaj ga pa ćeš vidjeti zašto je 25k :)

Ja sam imao osjećaj da hoda dok trči... upirem gljivu i stišćem sprint k'o budala, a on i dalje hoda LOL.

Odigrao sam samo jednu utakmicu s njim, tako da ne znam kakav je obrambeno i u napadu, ali to hodanje me ubilo.

Jučer sam ga ubacio u TOTS Calcio, ali ne mogu otvoriti pack jer na PC-u Store ne radi.

Kolike sam sreće još ću ga dobiti natrag :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Jučer sam ga ubacio u TOTS Calcio, ali ne mogu otvoriti pack jer na PC-u Store ne radi.

Kolike sam sreće još ću ga dobiti natrag :)

 

Kao i ja Busqetsa, 2 puta za redom.

 

edit: Jel ti radi kod maloga na ps?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 9:55 (C3c1l).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
 

Kao i ja Busqetsa, 2 puta za redom.

 

edit: Jel ti radi kod maloga na ps?

Njemu je jučer navečer sve radilo.

Otvarao je packove i slagao ekipu za WC.

Dobio je Maradonu u Icon SBC-u - ima sreće ove godine s packovima da to nije normalno.

[19xx] 4ntraks
16 godina
online
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Store ne radi i dalje?!

Poserem im se na igricu.

 Ja ujutro složio par sbc i otvorio packove. Dakle, kod mene sve radi. Time je stvar čudnija a očito problem veći.

 

edit: ah, tek sam sad skužio da si ti na PC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 10:08 (movie).
16 godina
online
Re: FIFA 18
soft kaže...

Market je propao, CR7 350k, Messi 160k, Neymar 40k, itd..

WC mi je ok, odigrao sam dvije utakmice i nisam primjetio neku veću razliku u odnosu na FUT.  U Icon SBCu sam dobio Jay-Jaya, i dobar mi je. 5* skills s odličnim longshotom meni dosta.

Otvorio sam paketića za cca 200k, složio odličnu ekipu sa Aguerom, Dybalom, Jesusom... Dobio i Klosea u packu koji mi se ne čini loš, no pored Aguera više neće igrati.

Paketiće u FUTu čekam da otvorim u petak kada bi trebala doći ultimate TOTS momčad.

 

 Eto, ja otvoro za skoro istu cifru i najbolji igrač muller? I kaj da ja sada kažem?

12 godina
offline
FIFA 18

Pogba je kod nas na PC-u 60k trenutno.

Da li da ga uzmem ili će još padati cijena?

Čak ne mislim zbog zarade nego da ga probam jer mi je lani ta kartica bila odlična na CAM-u.

 

BTW

Neki dan sam Ronalda platio 980k, a danas je 678k.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...
 

Kao i ja Busqetsa, 2 puta za redom.

 

edit: Jel ti radi kod maloga na ps?

Njemu je jučer navečer sve radilo.

Otvarao je packove i slagao ekipu za WC.

Dobio je Maradonu u Icon SBC-u - ima sreće ove godine s packovima da to nije normalno.

 

to je zato sto je na konzoli. 

nije isto kao pc da ga jebes

 

Pogba je jucer isao za 30k, nisam imao coinove pa kurac. 

De Gea 90k buy now

bilo je prilika dosta

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 10:16 (C3c1l).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 

 

Pogba je jucer isao za 30k, nisam imao coinove pa kurac. 

De Gea 90k buy now

bilo je prilika dosta

De Geu sam neki dan kupio za 180k LOL

Aupičkumaterinu.

Još sam mislio kako sam super prošao s Ronaldom i De Geom :)

 

Evo, sad je najjeftiniji Pogba 67k... izgleda da mi je i taj vlak pobjego :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

De Geu sam neki dan kupio za 180k LOL

Aupičkumaterinu.

Još sam mislio kako sam super prošao s Ronaldom i De Geom :)

 

Evo, sad je najjeftiniji Pogba 67k... izgleda da mi je i taj vlak pobjego :)

 Ja sam pokupio IF Paulihna za sitnu lovu. Prošli tjedan ga nije bilo ispod 80k, a točno sam imao 25k.

Ta kartica je daleko najjači vezni kojeg sam do sada probao.. čudo kako otrese bilo koga :)

U ovoj ekipi jedini propuh je Luka, katastrofa kartica.

Dok npr Rakitić je strava, pucam sa 40 metara i panika na golu svakom golmanu :D

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mijenjati Quagliarellu TOTS za nesto drugo u SBC-u ili ne? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto ovim zadnjim updateom su strgali opet cijelu igricu ne kuzim zasto su stavljali update. Gameplay su ubrzali vratili su kick off glitch barem 3 gola iz kick off glitcha padne na utakmici. Stavili su gameplay iz WL u taj mod a to je cisto smece. Eto zao mi je sto je gameplay bio donekle normalan samo par sati. Svaka im cast sto su opet sve sjebali a onom storeu da ne pricam da cijeli dan ne mozes pristup na njega je isto sramota koda dva covjeka od 1000 dolara budgeta u nekom podrumu rade na igrici. Sramota

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 18

Koje su im ovo fore? Slučajno pogledam transfer profit i svima su nam ga sjebali u odnosu na jučerašnji dan Ne kužim? Jučer sam imao transfer profit oko 10 milja a danas sam u minusu. Jedino što sam od jučer napravio je to da sam otvorio dvadesetak packova WC i odigrao većinu onih SBC u WC? Kakve ima veze jedno s drugim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

s cim si ti mozak zamaras mila majko

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ja sto sam juce igrao wc mod meni je gameplay perverzija. Totalna razlika od onog klasicnog raspalog futa, napokon odbrana reaguje kako treba i menjanje igraca u odbrani odlicno funkcionise. Ja sam juce potrosio preko 600k koinsa na pekove i jedino sam dobio Mesija 94 koji je vredan pomena ostalo sve bzv. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 18

Evo šime reci ti meni je li to normalno s obzirom na malu bazu igrača. Do sada nisam dobio niti jednog belgijanca, niti jednog hrvata, niti jednog japanca, vjerojatno im još koja nacija koju bisam dobio ali nisam pozorno istraživao. Ove sam primjetio. Francuza sam dobio dva. Mendya i 4 puta Lemara? Je li to normalno? Od engleza imam Stonea i 3x Vardya a od argentinaca dva puta romera? Pa nabijem ja njih na kitu i na njihovo dijeljenje packova s obzirom na malu bazu igrača.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Store još uvijek nije proradio.

Boli ih kurac.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Od toliko igraca koje su stavili u igru a nisu pozvani u repku oni nisu stavili milinkovica savica u srpsku reprezentaciju a covjek je pozvan + imao je odlicnu sezonu i oni zaborave njega stavit u reprezentaciju sramota. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18

Otic na support od EA i tamo im se naje.at majke cini mi se jedino logicno rjesenje. Iduce godine uzimam PES pa makar umro od East London ekipa i generic dresova.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Od toliko igraca koje su stavili u igru a nisu pozvani u repku oni nisu stavili milinkovica savica u srpsku reprezentaciju a covjek je pozvan + imao je odlicnu sezonu i oni zaborave njega stavit u reprezentaciju sramota. 

 Da bog te mazo, ja to nisam ni skontao 😑 najboljeg naseg igraca izostavili. 

 

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
16 godina
online
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Store još uvijek nije proradio.

Boli ih kurac.

 Na kulturan način ti žele poručiti da prijeđeš na konzolu a ti nikako da shvatiš!

16 godina
online
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Od toliko igraca koje su stavili u igru a nisu pozvani u repku oni nisu stavili milinkovica savica u srpsku reprezentaciju a covjek je pozvan + imao je odlicnu sezonu i oni zaborave njega stavit u reprezentaciju sramota. 

Stavili su sve igrače koji su igrali kvalifikacije a koliko znam prošli izbornik milinkovića nije pozivao i nije ga želio u rusiji pa je zbog toga morao otići. Vrlo vjerojatno nakon što sve repke predaju službene popise da će doći do korekcije.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

 Na kulturan način ti žele poručiti da prijeđeš na konzolu a ti nikako da shvatiš!

Mali igra na konzoli, a ja sam stara škola i ne dam se.

Ako dođe ikad do toga da FIFU mogu igrati isključivo na konzoli to će vrlo vjerojatno biti kraj svim mojim frustracijama jer konzolu zbog FIFE kupiti neću :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

2 dana nisam igrao radi obaveza,dns sam upravo ispao iz 2 div u 5...TOTS Kane koji je do maloprije neumoljivo trpao,razarao covjek ne postoji,znaci 1 na 1 nemre zabit,dodat nemoze,puknut ni zagradit se,igraci koda su zapeli u blatu tromi spori,gledam wtf pa to nije ista momcad od prije 2 dana nema isusa boga,znaci ne alt f4,nego uninstall zbogom doviđenja,kakvo neviđeno smece od igre..mrs mrs..pljuc pljuc,

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
fixxer_zg kaže...

2 dana nisam igrao radi obaveza,dns sam upravo ispao iz 2 div u 5...TOTS Kane koji je do maloprije neumoljivo trpao,razarao covjek ne postoji,znaci 1 na 1 nemre zabit,dodat nemoze,puknut ni zagradit se,igraci koda su zapeli u blatu tromi spori,gledam wtf pa to nije ista momcad od prije 2 dana nema isusa boga,znaci ne alt f4,nego uninstall zbogom doviđenja,kakvo neviđeno smece od igre..mrs mrs..pljuc pljuc,

 To ja stalno pisem, oscilacije u ovoj igri su nenormalne. Ja ako osvojim prvu diviziju za ocekivati je da uvek skupim dovoljno bodova za opstanak a desavalo mi se da ispadnem u drugu i onda jedva izborim i tamo opstanak. Wl jednom sam spao sa gold1 na silver 1 to je 11 pobeda manje sto je puno. Inace 95% ucesca sam zavrsavao od gold 3 do gold1 kako kad. Ali oscilacije su ogromneee. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jedna od najboljih tekmi kaj sam igrao. Dobar protivnik s jačim squadom od mene, bez previše exploitanja, oba napadački, bez alibi igre i kad vodiš... totalno mi nije žao izgubit ako uživam u igri kao ovdje.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ja neznam za vas ali je meni ovaj market crash totalno ubio volju za igranjem,neznam zasto,al sad kad su ovakve cijene a ja se mucio da samo igranjem skupim coinse za respektabilnu momcad jer nisam imao vremena za trejdanje sad kao da je sav moj trud pao u vodu,gledam koliko sam davao za igrace i koliko su sad place mi se jednostavno nije to to vise,recimo za aguera sam dao 200 k a sad je na 30 k zalosno i jos takvih primjera u cijeloj momcadi skoro izgubio vjerovatno oko 80 % coinsa sto sam ulagao

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 9:39 (Ryder007).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice