FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.720
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja sam ga imao loan i svaku tekmu sam zabio zato ga i hocu a gle ako mi nepase mogu ga prodat gledam da ga za 300k uzmem bio jedan za 308 sa hunter kemjjom ali zakasnio sam

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja sam ga imao loan i svaku tekmu sam zabio zato ga i hocu a gle ako mi nepase mogu ga prodat gledam da ga za 300k uzmem bio jedan za 308 sa hunter kemjjom ali zakasnio sam

Ja sam ga imao s osnovnim CHE i nema potrebe to mijenjati. Lik ima jebena proigravanja. Bolestan finesse i odličnu igru glavom. Jako dobra kartica.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Koju poziciju ti je igrao i u kojoj formaciji?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Koju poziciju ti je igrao i u kojoj formaciji?

 4-3-2-1 ST

10 godina
offline
FIFA 19

Ima dosta zanimljivih klipova jedan od zanimljivijih klipova je finale sto je bilo u nedjelju ogromni lag se desio drugi najzanimljiviji mi je taj sto je frajer zabio penal ali igrica je registrirala kao da je promasio treci kretenizam je kad frajer nije mogao upravljati golmanom golman mu otrcao u goal kick ali nije bilo nista sudjeno onda je on izvadio loptu sa igracem i poceo trcat naprijed i onda mu je sudac dosudio penal ovo ostalo je vise manje sve vidjeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Kupio ga za 308k sa osnovnom kemijom pa cu probat kakav je hunter mu uvijek mogu staviti ako vidim da mu fali pace al mislim da nece trebat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 19

Je li netko igra s coutinhom?

Trazim jos jednog dobrog napadaca iz spanjolske lige da uz suareza igra?Imam 50k.

Sad cu probat formaciju 433 i taman mi on moze ici na lw.Tu mi je trenutno promes.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Meni nije bio los na lw.Ali samo sam radio cit inside i finese.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Imam ga ja dobar je meni je odlican ima skll moves 5* pa je i zanimljivo sa njime igrat. Alternativno mozes staviti Marca assensija koji ima bolji sut ali sve ostalon mu fali. Evo sad moj trenutni squad. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Jel bio kakav mini patch ili nesto? Toliko je usporeno sve da mi se igraci jedva krecu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni isto danas nesto nestima. Inace grizi je mrak 3 tekme 4 gola. 1 finesa i 3 iz nabacaja pospremio jos da igra nije potrgana bilo bi bolje

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Je li netko igra s coutinhom?

Trazim jos jednog dobrog napadaca iz spanjolske lige da uz suareza igra?Imam 50k.

Sad cu probat formaciju 433 i taman mi on moze ici na lw.Tu mi je trenutno promes.

 Ja sam igrao sa Coutinhom. Bio mi je savršen pozicijski, taman da startam sa 4-3-3 s njim lijevo, Mbappeom desno i Griezmannom u sredini, pa u igri prebacim na 4-1-2-1-2 sa Coutinhom na CAM, a ovom dvojicom naprijed. 

Nije bio nešto posebno, al nije bio ni loš. Dobar dribling, dobar finesse, 5* SM i jako jeftin. S druge strane, dosta fizički slab i passing statsi se baš i ne reflektiraju u igri, očekivao sam više od lopti u prostor i proigravanja. 

Po meni, ako ga misliš koristiti, koristi ga kao CAM. Za krilo je prespor, a napadač jednostavno nije. 

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Malo je sporiji ali sa hunter kemijom mu je pace 91akceleracija 99 znaci tu u startu mogu pretrcat obrambenog i brzo nabacit tako sam i zabio 2 sa griezmannom. Sut mu je malo slabiji ali kad dolazi dosta cesto pospremi nabac na 2. Stativu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači kakvo govno je ova igra to nisu istine, jučer igrao nekih 7-8 utakmica rivalsa i samo sam jednu izgubio, pobjeđivao jake ekipe sa jakim igračima, danas dođem sa posla i idem igrat.

Znači amater, pretvorim se u jebenog amatera, svako 2. dodavanje ode u prazno, igrači mi se nikako ne kreču bez lopte, ne otvaraju se, uvijek su iza protivničkog igrača, dok se ovaj dodaje iz prve, samo x stišče i iz okreta, petom, vanjskom, ma kako god doda uvijek je točno dodavanje, i onda odjednom krater kroz sredinu moje obrane, sam se prošeče, može napoleon sa vojskom proč, na pamet ubacuje ekipa, znači nikakva izrađena akcija a moj ili golman ili obrambeni vrača njegovom na noge, tako sam 5 golova primio u 3 utakmice, udaraci 30m prolaze od stative u gol, samo nabije iz trka i gol.

 

Spušim tako 3 utakmice, pizdim totalno, i 4. kreče na isti način, gubim 3-0 a vidim da lik pojma nema, još ekipa neka talijanska koju kupiš za 150k, al đabe, pokrivaju sve u obrani, a ulazi im sve što puknu na gol, tako do neke 60-e minute, onda kao da se nešto okrene u totalno drugom smijeru, odjednom moji trče bez lopte, otvaraju se, imam uvijek po 2 otvorene opcije za dodavanje, lako dođem do izjednačenja, 3-3, korner u 93. min, ubacim napamet jer sam bio iznerviran, nisam ni pomicao lijevo ni desno, samo napunim kockom bzvz i lopta na VanDijka i to skoro na rubu 16m i nekom parabolom ulazi u gol preko Sczesnya, gledam ono i ne vjerujem, koji kurac.

Slj utakmicu me spoji sa likom koji ima čudesa od ekipe, 4 ikone, dobijem 3-2, čudo utakmica, dobio taman za taj jedan udarac na gol više, moji svi odlično stoje na terenu.

 

Šta ja imam igrat ako će igra odlučivat kad ću dobit a kad gubit ? Uvijek sam znao da jedan ogromni faktor tu ima moment koji FIFA nametne ali sad sam tek svjestan koliki, toliki da ti tu nemaš šta radit ako je igra protiv tebe, nemoš tu ništa.

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Nažalost svima nam je tako.

 

Ja sam igrao protiv lika jednostavno Lacazzette sa hunterom i Auba ne mogu zabiti ništa od 5 mrtvih.

A liku sve prođe.

 

To mi je i čak okej ajde promašim šansu nešto napravim, a jučer nisam mogao centar proći.

Igrači jednostavno stoje ukopani.

 

Probavao sam sve moguće tehnike obrane i sve moguće tipke ma nema šanse.

 

Danas odjednom puno bolja.

This time next year we'll be millionaires
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

To ti govorim, kad promašiš šanse onda ispizdiš a ovo kad nemoš 2 točna pasa spojit, nitko ti se ne otvara, svi stoje, to je ono frustrirajuće, osječaš se toliko nemočno da je to strašno ...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

počela west ham - cardiff, navija se za felipe andersona

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

To ti govorim, kad promašiš šanse onda ispizdiš a ovo kad nemoš 2 točna pasa spojit, nitko ti se ne otvara, svi stoje, to je ono frustrirajuće, osječaš se toliko nemočno da je to strašno ...

 Sad sam malo gledao ove klipove gdje igrači pizde i stvarno sam se dobro nasmijao. To je prava nemoč. Lopta je u gol autu jedno pola metra. Kako se napadači kreću i dalje tako se sudare i obojca padnu a stoper ovu loptu iz gol auta vraća u igru i krene kontra. Odjednom se igra zaustavlja i penal za ove kaj su se sudarili međusobno u 16m. Znači dvije pogreške. Prva, lopta je vani i ako nema lopte nema niti igre i druga, kakav penal ako se sudare dva napadača a desetak metara oko njih niti jednog obrambenog igrača.

 

Druga situacija koja me nasmijala. Lik hoće u napadau s jesusom nogom štopati loptu na nekih 16m. Visoko diže nogu ali ga lopta doslovce pogađa u glavu. U paraboli se odbije i pada jedno metar od gola. Golman izlazi i stane ispred lopet koja treba pasti u gol aut. Lopta ga pogađa u prsa i odbiuja se u gol. Bizarno da ne može biti bizarnije. Ponekad se pitam, gleda li itko ova sranja po netu iz te usrane firme? Doslovce rade budale od svih nas. Stoga se uopće više ne živciram. Sranje treba tretirati kao sranje i bit će nam lakše. Sve drugo nema smisla. Mislio sam da se sranja samo meni događaju, no kada vidim sve te klipove na netu mogu biti sretan s količinom sranja koja me pogađaju. Ustvari, ja sam sretan čovjek u odnosu na sve njih.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

počela west ham - cardiff, navija se za felipe andersona

Današnje tekme ne ulaze u ovotjedni totw a do sljedećeg tjedna tko živ tko mrtav.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

I meni je tako meni lopta stoji pola metra od golmana drzim trokut da ide na loptu o stoji naleti njegov napadac i gol. Ili igram obranu hummels koji ima defending 99 stisnem o neragira uopce ili 2sec kasnije i ne nije do pinga posto uvijek ima sve pune crtice. Nekad mi nemoze pored hummelsa ili alabe nista proci a nekad prolaze kao pokraj kipova. Gol nemozes zabit znaci kroos sam pred praznim golom ja pipnem O on napuca preko gola znaci lakse pogodit nego fulat a nekad maznem finesu sa 35m sa njim ulazi u raslje. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 19

Čim je zabio gol odmah sam frknuo OTW Mahreza za 383k coinsa. Nikada do sada utakmice utorkom nisu ulazile u TOTW. Neće valjda sada ea promijeniti nešto što nisu dirali od početka futa? Ako promijene onda sam malo spljugao a ako ne promijene nešto će se zaraditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Evo mene padobranca. Gdje kupit fifu najeftnije za pc? Hvala

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Encyanix kaže...

Evo mene padobranca. Gdje kupit fifu najeftnije za pc? Hvala

 Pricekaj bozic tad su ti uvijek popusti

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Odveo curu kod njezinih, vratio se, ajde reko da odigram još koju pa na spavanje, treba radit sutra, odigram 3 dobijem sve 3, dvojicu sam rastavio na proste faktore, a imali jebačke ekipe, 6-1 i 4-0, i umjesto da uživam u tome meni se vrti po glavi da li to sad FIFA njega jebe ? 

Da li sam to uopće ja njega pobijedio ili igrica ?

 

Hvala EA, ubili ste mi svaki užitak, šuge jedne šugave!!!!!!

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Pricekaj bozic tad su ti uvijek popusti

 .. ili sljedećeg s foruma koji će odustati od igre. To bu prije dočekao od popusta...

10 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Odveo curu kod njezinih, vratio se, ajde reko da odigram još koju pa na spavanje, treba radit sutra, odigram 3 dobijem sve 3, dvojicu sam rastavio na proste faktore, a imali jebačke ekipe, 6-1 i 4-0, i umjesto da uživam u tome meni se vrti po glavi da li to sad FIFA njega jebe ? 

Da li sam to uopće ja njega pobijedio ili igrica ?

 

Hvala EA, ubili ste mi svaki užitak, šuge jedne šugave!!!!!!

 Evo jedna situacija obog vikenda iz WL imao sam negdje desetak pobjeda ne sjecam se koliko i pobjedjujem ja lika 4-0 i u 70min kazem ja sebi idem mu pustit da mi zabije tri gola tako da mi se ne poveca previse skill rating tako da ne bi dobivao jace protivnike i tako ja njemu dam loptu i sa R3 maknem svog golmana i strpam ga u aut. Njemu je trebalo 10min da mi zabije gol to je bila cista komedija moji igraci su gol branili koda brane 1-0 a ne 4-0 sve zivo su skidali ulijetali a ono sto nisu uspijeli obranit njegovi su promasili i onda mi se upalila lampica i shvatio sam da ja tog lika nisam uopce pobjedio vec igrica jer realno igrica mu punih 10min nije dala da zabije prazan gol

7 godina
offline
FIFA 19

Pozdrav, trebam pomoc.. Odlucio sam uvest vise timed shot finishing u svoju igru posto mislim da ako to ne koristim da sam odmah napocetku na gubitku i zelio bih napokon uci u elite 3 u vikend ligi.. Zanima me da li je kod svakog igraca isti timed shot finishing, odnosno da li ovisi od igraca do igraca ili mozda o tome u kakvoj se situaciji nalazi ili je kod svakog udarca isti tajming? Uspijevam postici dosta zelenih udaraca, no to je vecinom na osjecaj..

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
playertwo kaže...

Pozdrav, trebam pomoc.. Odlucio sam uvest vise timed shot finishing u svoju igru posto mislim da ako to ne koristim da sam odmah napocetku na gubitku i zelio bih napokon uci u elite 3 u vikend ligi.. Zanima me da li je kod svakog igraca isti timed shot finishing, odnosno da li ovisi od igraca do igraca ili mozda o tome u kakvoj se situaciji nalazi ili je kod svakog udarca isti tajming? Uspijevam postici dosta zelenih udaraca, no to je vecinom na osjecaj..

Kažu da se tehnika udarca razlikuje od igrača do igrača. Isto tako kažu da drugi puta stisneš neposredno prije nego igrač udari loptu. Nije me interesiralo pa nisam probao. Čekam fifu 20 da uvedu novu revolucionarnu novinu a to je štit koji će te štititi od pogibeljnih obrambenih igrača. Onda ću obje komponente ukomponirati u svoju igru i nadam se da ću tada konačno biti nepobjediv.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
playertwo kaže...

Pozdrav, trebam pomoc.. Odlucio sam uvest vise timed shot finishing u svoju igru posto mislim da ako to ne koristim da sam odmah napocetku na gubitku i zelio bih napokon uci u elite 3 u vikend ligi.. Zanima me da li je kod svakog igraca isti timed shot finishing, odnosno da li ovisi od igraca do igraca ili mozda o tome u kakvoj se situaciji nalazi ili je kod svakog udarca isti tajming? Uspijevam postici dosta zelenih udaraca, no to je vecinom na osjecaj..

 Ma taj TF nema meni smisla imam vise zabijenih golova sa zutim  nego sa zelenim, jucer sam primio gol gdje je frajer imao crveni TF. Taj TF bi imao jedino smisla kad bi udarce iz daljine bez TF drasticno nerfali tako da iz 1 udarca od njih 100 mozes zabiti i daju mali buff zelenim TF udarcima tada bi mi svi morali vjezbati TF ako bi htjeli zabiti gol iz daljine sto bi imalo vise smisla. Jer trenutacno mi izgleda beskoristan meni likovi iz 3 udarca bez TF zabiju tri gola sa 30m a ja od 3 zelena udarca ne mogu zabiti niti jedan. Jako su fejlali sa uvodjenjem TF jer nema nikakve vaznosti u igrici.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
playertwo kaže...

Pozdrav, trebam pomoc.. Odlucio sam uvest vise timed shot finishing u svoju igru posto mislim da ako to ne koristim da sam odmah napocetku na gubitku i zelio bih napokon uci u elite 3 u vikend ligi.. Zanima me da li je kod svakog igraca isti timed shot finishing, odnosno da li ovisi od igraca do igraca ili mozda o tome u kakvoj se situaciji nalazi ili je kod svakog udarca isti tajming? Uspijevam postici dosta zelenih udaraca, no to je vecinom na osjecaj..

Ja ga isto osobno nisam koristio do sada nikako.

Ali sam sinoc odigra dosta utakmica i nije mi jasno nikako.

Imam Suareza plavog kojeg sam dobio i nije na prodaju pa sam oko njega slozio ekipu ali lik sinoc (bilo je i prije toga) 4-5 puta 1 na 1 100% prilika ja opucam,a on koda sam dodao loptu,a ne pucao...ne kuzim nije mi jasno.Lakse gol dadnem s Rodrigom nego sa njim.

E kontam sada aj da vidim i taj time finis upalim indikator 2 slijedeca dodira 2 rakete u same raslje,nema veze sto je okruzen s 3 igraca posmpremi ih ko iz picke.

Ne znam ni sam,nisam tip koji forsira finese shoot niti sam koristio time finish,ali izgleda da cu pocet to oboje radit.

Jos jedna stvar,jesam li ja primio loptu njegova minimalno 3 igraca su na meni,stvore se iste sekunde.Bezveze lajem ko kocijas,ali ispizdi me ovo toliko nelogicni situacija da je smisno to postalo.Ne smatram se nekim dobrim igracem,ali ovo sto se desava ne znam da lajem ili se smijem.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice