FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 877.988
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

390k coinsa + Gattuso 85... to je nekih 900k coinsa. Koga umjesto Gattusa ? Makelele, Pogba, Veron... ? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Da ne kažete kako se samo ikonama hvalim :)

Današnji dan treba čim prije zaboraviti što se nagrada tiče jer me još uvijek peče šupak od 16:30 :)

 

Kad dobiješ ovakve crvene si postaviš pitanje: čemu živciranje u jebenoj vikend ligi?!

Prije kad sam završavao u silveru sa 8 pobjeda sam svaki put dobio jače kartice nego danas.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Da ne kažete kako se samo ikonama hvalim :)

Današnji dan treba čim prije zaboraviti što se nagrada tiče jer me još uvijek peče šupak od 16:30 :)

 

Kad dobiješ ovakve crvene si postaviš pitanje: čemu živciranje u jebenoj vikend ligi?!

Prije kad sam završavao u silveru sa 8 pobjeda sam svaki put dobio jače kartice nego danas.

 Kaj cemu zivciranje ? Pa dobio si vise nego mi svi zajedno ovdje? Zato zivciranje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Pripremio sam za sutra 15 packova. Pa valjda ću u jednome dobiti igrača vrijednog bar 5k coinsa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Mislio sam kupiti Kondogbiu 86...

 

Jel ga ima ko?

 

Njegova 82 kartica mi je brutalna.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Majke ti mile odigrao sam prve utakmice bez slow motiona i bez onih traljavih paseva. I gledajte sta se desilo. Prije nego sam ulazio u UT mi je skidalo nekvi update i sad neznam dal je do tog ili su samo serveri bili slobodni, neznam. Odigrao sam dvije tekme, prvu sam izgubio u 90', ali zasluzeno jer sam se morao priviknuti na normalni gameplay. A u drugoj mi je naletio majstor, jedina normalna kartica je bila CR7 ostalo sve special kartice. Popusio je fino 2:0(uz dvije vratnice rezirane od strane fife) i probao sve fifine rupe od ubacaja, do dugih lopta u for na ronalda, nije islo, prekinuo je u 90'.

 

P.S. Ovaj je zajebo i ovog naseg ikon-packera na forumu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 2:33 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Malo mijenjam squad pa me zanimaju prijedlozi, stvarno nemam ideje sto je najbolje :/

 

Starting squad i na klupi su igraci koje jos imam u klubu + 470k za potrositi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Zna netko, oce bit kakav SBC danas novi i kada?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Kaj cemu zivciranje ? Pa dobio si vise nego mi svi zajedno ovdje? Zato zivciranje.

Pa više sam napet, a samim time me i više pogađa kad igram WL nego Rivalse.

I onda kad mi da onakva dva crvena se osjećam posrano.

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Kaj cemu zivciranje ? Pa dobio si vise nego mi svi zajedno ovdje? Zato zivciranje.

Pa više sam napet, a samim time me i više pogađa kad igram WL nego Rivalse.

I onda kad mi da onakva dva crvena se osjećam posrano.

 

 

Vidis, ja uopce ne igram zbog crvenih, cilj mi je dobiti sto vise Savića.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Pa više sam napet, a samim time me i više pogađa kad igram WL nego Rivalse.

I onda kad mi da onakva dva crvena se osjećam posrano.

Ja ozbiljno mislim da skripta zivi i u paketicima :)

Zanimljivo jedina dva puta kad sam se ove god maknuo od fife na 3 dana i to prije otvaranja pickova ja sam dobio 87 fabinha, 89 silvu i 90 pogbu.

Jedna stvar koju sam zajebo i koju vise necu nikad napravit je otvarat ostale paketice cetvrtkom jer sam siguran da su sanse manje i da treba pokusat neki drugi dan ili kad nema proma.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Kaj cemu zivciranje ? Pa dobio si vise nego mi svi zajedno ovdje? Zato zivciranje.

Pa više sam napet, a samim time me i više pogađa kad igram WL nego Rivalse.

I onda kad mi da onakva dva crvena se osjećam posrano.

 

 Pa ja takve kartice dobivam od pocetka u goldu i ne nazire se nikva bolja ili icon.

12 godina
offline
FIFA 19

Ne mogu vjerovat da ljudi idu u panic sell Basic ikona. Koji jebeni pad cijena, to nije normalno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

OTW Kartica od Felipe Andersona je dobila upgrade na 88.... a ostale IF kartice nisu ? Niti moja red pick kartica. Koji kurac ? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zas je tak "malo" stvari na marketu, nekad je bilo po 10 milijuna dok sad tesko ide iznad 5 mil. - PS4

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 14:02 (Tkozna).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Takoder...Dobio Salaha,Reusa,Insignea,Sanea,par dobrih IF ova za SBC...
This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ne mogu vjerovat da ljudi idu u panic sell Basic ikona. Koji jebeni pad cijena, to nije normalno.

 Je, svi šeraju informaciju iz koda... SBC baby icon dolazi danas.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

OTW Kartica od Felipe Andersona je dobila upgrade na 88.... a ostale IF kartice nisu ? Niti moja red pick kartica. Koji kurac ? 

 Pa nadogradnje startaju u 19h. Ne znam zašto su samo nadogradili OTW kartice? Možda idu korak po korak.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Tkozna kaže...

Zas je tak "malo" stvari na marketu, nekad je bilo po 10 milijuna dok sad tesko ide iznad 5 mil. - PS4

 a jbg ceka se izlazak proma. Sad gledam, gattuso pao ispod 470k. Koja parodija je ovo sad. 

 

kaj se tice baby ikona, imam u klubu sve potrebno za komplitat jednu. Bilo bi dobro potegnut vieru ili tak nekog.

 

Nadam se da ce neka dobra SBC prime ikona izac da se ima kaj grindat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam prošle godine dobio najgoru moguću iconu tako da me uopće ne interesira ove godine. Potrošiti parsto tisuća na govno nema smisla. Ne slažem icone tako da mi ne treba niti za ubaciti negdje. Meni nepotrebno i neisplativo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Znaci promakne mi Prime Henry za 2,4 mil, fresh kartica, 0 utakmica jer sam isao provjeriti koliko je Optimus Prime Henry, tj dali ga ima na marketu...

 

Koji sam ja kreten!!! ugasio fifu dosta za dns 

12 godina
offline
FIFA 19

Pa to mu je normalna cijena sad. 2.38 kolko vidim.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Pa to mu je normalna cijena sad. 2.38 kolko vidim.

 Ima za 2,3 ali brzo se kupe, ali cistog nema ispod 2,7-2,8 zadnjih par dana 

12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam si upecal Makelelea 87 za 560k.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio Shearera u ovom base icon upgradeu. Bice koristan za neku sledecu ikonu. Dao sam Cech-a, meni je bio uzasan, Boateng mi je dao gol finesse udarcem. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Otvorio sam nekih cca 10 paketica, dva su bila rare players pack, jedan jumbo rare players i jedan ultimate pack, ostalo prime gold players. Najbolji igrac od svih tih paketa je bio jorginho (chelsea), a najskuplji robertson(liverpool).

Bit ce mi lakse ako ovdje napisem da ih od srca nabijem na kurac i njih i njihove promo evente. Eto malo mi je lakse.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Moj IF Sczesny i Felipe Anderson nisu dobili upgrade. Ocito je da kartice koje imamo ne dobivaju nista. Genijalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nakon debakla s paketicima ovo.

 

Walker s refleksima na nivou i odma sljedeci napad lutrija. A da ne pricam o blokovima VVD-a... Brzina svjetlosti je za njega goli kurac.

A ovaj je bio neki nas iz ovih prostora, pa decko ako si na forumu igraj loto jebes fifu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Haha, Kante 250k. Mozda ga i kupim ako nadjem taj novac u klubu.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice