FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 878.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

Sta da mijenjam? Da li if Skriniara ili da uznem Lorisa ili if Pickfirda? 

Sad sam malo bolje pogledao, golman ti je najmanja briga. Ja bih tu mijenjao neke druge igrače. Kako ti je kolega rekao u formaciji s 3 CAM-a moraš imati igrače koji mogu igrati tu poziciju.

 Imas kakav predlog ?Moze i 42121-2 .

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
goust78 kaže...

Sta da mijenjam? Da li if Skriniara ili da uznem Lorisa ili if Pickfirda? 

Firmino je jako zanimljiv kao cm/cam, arnautovic ako ti odgovara isto bi mogao na cam-u igrat.

Za ovaj hibrid u obrani mozes isbrobat kombinaciju Mendy i Lloris. 

Isto slobodno se igraj malo sa kemistri karticama ako nisi da prilagodis tvom stilu igre i dodas neke statse poput pasa ako ti fale.

Recimo ako auba igra cam mozes rađe isprobat maestro ili nesto slicno na njemu.

 

Edit: zaboravio na lb-u mozes sad i robertsona 83 uzet za nekih 10k.

 

 

 Volim ovog Nainggolana nesto ,jbg  :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
movie kaže...
Koja je razlika između odigrane tekme u WL i rivalsima? 

Razlika između rivalsa i vikend lige je prvenstveno u napetosti, odnosno to je kao nekakvo kup natjecanje i napetije je jer ti praktički treba svaka pobjeda.

Kad igram rivalse onda mi pobjeda nije toliko bitna jer nakon te utakmice imam ih još milijun, karikiram.

U vikend ligi kad jednu odigraš, više nema nazad - ako si pobijedio super, ako si izgubio moraš jače odigrat sljedeću da nadoknadiš propuštenu priliku.

A tih prilika imaš samo 30 naspram milijune prilika u rivalsima.

 

Meni SB više nema nikakvog smisla jer sam si složio dvije odlične ekipe - ispočetka sam igrao i SB zbog paketa, a sad mi se stvarno više ne da jer je to zatupljujuće i dosadno.

Rivalse preko tjedna igram ako ima neki asajment za riješit pa mi je to gušt - kao npr. ovaj tjedan 5 asistencija s TOTW igračem.

Kad završim asajmente, onda rokam jednu-dvije dnevno ili čak niti ne igram, ovisi da li imam dovoljno bodova za gold 1 nagradu - ako nemam onda samo održavam bodove za gold 1.

Jedino u čemu uživam, bez obzira na nervozu koja je pritom naglašena, je vikend liga.

 Obojica ste djelomicno u pravu, rivalsi se nemogu strpati u isti koš sa vikendom ligom budući da je neogranicen broj utakmica. No golmani su i kao i u 2 prosle fife najnebitniji dio ekipe i zadnje u sto bi se coinsi trebali ulagati. Ja sam prosle godine imao Prime Maldinia, Gullita i Ronaldinha, a na golu Begovica od 750 coinsa i nije me nijednom kostao plasmana u elite. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Razlika između rivalsa i vikend lige je prvenstveno u napetosti, odnosno to je kao nekakvo kup natjecanje i napetije je jer ti praktički treba svaka pobjeda.

Kad igram rivalse onda mi pobjeda nije toliko bitna jer nakon te utakmice imam ih još milijun, karikiram.

U vikend ligi kad jednu odigraš, više nema nazad - ako si pobijedio super, ako si izgubio moraš jače odigrat sljedeću da nadoknadiš propuštenu priliku.

A tih prilika imaš samo 30 naspram milijune prilika u rivalsima.

 

Meni SB više nema nikakvog smisla jer sam si složio dvije odlične ekipe - ispočetka sam igrao i SB zbog paketa, a sad mi se stvarno više ne da jer je to zatupljujuće i dosadno.

Rivalse preko tjedna igram ako ima neki asajment za riješit pa mi je to gušt - kao npr. ovaj tjedan 5 asistencija s TOTW igračem.

Kad završim asajmente, onda rokam jednu-dvije dnevno ili čak niti ne igram, ovisi da li imam dovoljno bodova za gold 1 nagradu - ako nemam onda samo održavam bodove za gold 1.

Jedino u čemu uživam, bez obzira na nervozu koja je pritom naglašena, je vikend liga.

Ne mogu se složiti jer svi ionako igrate na ne zanm koliko pobjeda i kada ih dostignete prestajete igrati. Gdje je tu napetost? Većina vas govori kako mu je ostalo još, kako kome 5, 6, 8 tekmi ali ih neće odigrati jer je ostvario zacrtano ili mu dalje nema smisla igrati? Prošle godine sam igrao isto. Kada sam ostvario 12 pobjeda prestajao sam igrati. Znači, nema neke napetosti osim tog zacrtanog cilja od 12 pobjeda. Koliko je to ove godine ne znam.Odigrao sam nekoliko WL prošle godine i nije mi trebala svaka pobjeda jer sam svjestan da ne mogu sve dobiti kao što sam svjestan da bez problema dođem do 12 pobjeda. Jedino kaj tu ima je živciranje čisto zbog izgubljene tekme jer ne volimo gubiti i živciranja zbog sranja od same igre zbog svega onog što nam se događa tijekom igranja i o čemu svakodnevno pišemo. Slažem se da je SB zaglupljujuć mod. Rivalse igram po principu par tekmi dnevno. Ne želim previše jer mi zna biti zamorno. Ima dana kada se više živciram pa mi tlak raste a ima dana kada sam flegma i sve držim pod kontrolom i onda mogu odigrati i 20 tekmi bez vidnog stresa po tijelo. U svakom slučaju smanjujem igranje i nadam se da ću se potpuno izliječiti od ovog sranja do izlaska sljedećeg izdanja igre.

12 godina
offline
FIFA 19

Taman da se oporavis do novog #gamechanger finess simulatora... Uhhh, jedva cekam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Meni se cini da je najpametnija odluka sljedece godine cekat pes lite da izadje jer nema smisla kupovati nogometne "simulacije" jer su jednostavno prelose a ovako igras besplatnu igricu i dobijes gameplay koji realno pristaje toj cijeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sad sam dobio jednog 3:1 lik igra vikend ligu ,ima crvenog Sona i jos neke crvene karice,Pogbu ,KDB ,Van Dike,Deucore  i jos neke .

Taktika od ovvy drag back . :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ne mogu se složiti jer svi ionako igrate na ne zanm koliko pobjeda i kada ih dostignete prestajete igrati. Gdje je tu napetost? 

Pa kad počneš vikend ligu kao što sam ja ovu zadnju počeo sa 0 pobjeda i 6 poraza onda bude i malo napetije nego misliš.

Pogotovo utakmice koje igram od 11 pobjede pa naviše jer i igrači dolaze jači i tekme budu jače.

Mada, ikonaši i šarene ekipe dođu povremeno i u ranijim rankovima, ali garantirano su jači igrači kad sam blizu golda ili u goldu.

Ne znam, meni je još jedino ta vikend liga napeta i gušt mi je igrati.

Pogotovo kad taj vikend Ronaldo ili Messi zabije par komada pa znaš da će biti u TOTW i onda od nedjelje do četvrtka maštaš kako ukomponirati Messija u ekipu :)

 

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Ne mogu se složiti jer svi ionako igrate na ne zanm koliko pobjeda i kada ih dostignete prestajete igrati. Gdje je tu napetost? 

Pa kad počneš vikend ligu kao što sam ja ovu zadnju počeo sa 0 pobjeda i 6 poraza onda bude i malo napetije nego misliš.

Pogotovo utakmice koje igram od 11 pobjede pa naviše jer i igrači dolaze jači i tekme budu jače.

Mada, ikonaši i šarene ekipe dođu povremeno i u ranijim rankovima, ali garantirano su jači igrači kad sam blizu golda ili u goldu.

Ne znam, meni je još jedino ta vikend liga napeta i gušt mi je igrati.

Pogotovo kad taj vikend Ronaldo ili Messi zabije par komada pa znaš da će biti u TOTW i onda od nedjelje do četvrtka maštaš kako ukomponirati Messija u ekipu :)

 

 Prosle godine se za 29. pobjedu nisam sekirao kao ove godine za 14. ili 17. Mozda je do toga da je igra uzas ove godine pa mi se neda igrati, prva fifa da sam vise vremena proveo u meniu i na marketu nego sto sam igrao. 

10 godina
offline
FIFA 19

Meni nema napetosti niti rivalsima niti u WL u oba dva moda izlazim iz igre sa alt+f4. U oba dva moda su prisutni kick off glitchevi, debilni odbijanci, prolazak lopte kroz noge i nogu i kad uzmes loptu lopta se odbija nazad protivniku. Sve je strgano 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19
Son fefinitivno najbolji ST kojeg sam kupio.

Lika zabija sve.Ne moram gledat koja je noga.Njegovo ppzicionoranke u 16 metara je savrsenstvo.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...
Son fefinitivno najbolji ST kojeg sam kupio.

Lika zabija sve.Ne moram gledat koja je noga.Njegovo ppzicionoranke u 16 metara je savrsenstvo.

Vidiš kako je to različito od igrača do igrača a onda netko traži savjet kakav je ovaj ili onaj igrač. Pošto trgujem s karticama imao sam prilike igrati s headliners Sonom. Meni najlošiji napadač s kojim sam igrao ove godine. U deset tekmi rivalsa zabio je dva gola. Nema ga nigdje. S druge strane headliners Rashford u 15 tekmi 13 golova i 11 asistencija. Meni čudo od kartice i još preko 100k jeftiniji od sona. Jednostavno mi nešto ne odgovara kod Sona. Najgore kaj ga nigdje nema. Uvijek se skriva iza igrača. Kad sam s njim igrao, igrao sam s igračem manje. Rashforda sam isto uzeo da bih ga prodao. Jednog sam prodao a jednog ostavio dok sam oba sona prodao i nemam želju ponovno ga probati osim za daljnje trgovanje. Sada mi na ST igraju potm auba i headliners rashford a iza njih SIF Hazard i prezadovoljan sam. Samo da rashford uskoro dobije jednu nadogradnju i mislim da će biti savršena kartica. Prošle godine na LF nisam mogao igrati bez sona i za tu poziciju mi je bio savršen. Ove godine na ST mi nije legao. Frend ga je isto koristio i kaže kako su sjebali finesse od sona slaba korist. Prodao ga je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.2.2019 23:18 (movie).
12 godina
offline
FIFA 19

Isto ko i meni. IF Son mi nikad nije legao. Prosle godine sam probo sve kartice koje je imal i nista mi nije pasalo. Ljudi su gazili s njim meni nije pasao. S druge strane, imo sam IF Arnautovica i lik je ubijao,dok kod drugih nije mogo meda. Jbg, sve su preferencije igraca. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

7 utakmica 15 golova i 2 asistencije.Sve sto puca ulazi.

 

Muči me najviše formacija sa kojom da igram.424 mi je za zajebanciju a osim toga nema nijednu da mi se sviđa.

 

Kako ne izgubiti loptu kad ides u kontru , dodaješ loptu svom napadaču na centru , koji prima loptu okrenut leđima protivničkom golu , a stoper mu visi na leđima?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Spavanje L2, plus l1 da primiri loptu i odmaknes se od stopera ili jednostavno nejdes u kontru.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Kakvo je smece ovo od igrice zadnjih 6 utakmica ja nisam zavrsio samo sam izlazio sa alt+f4 i to cak kad sam vodio razlog je taj da ja kad uzmem loptu lopta se odbije njemu i onda mu ja opet uzmem loptu ali lopta se opet vrati njemu ali onda mu ja opet uzmem loptu i onda se lopta opet odbije njemu i onda on pukne i zabije gol a ja hocu polupat cijelu kucu nakon toga i onda samo alt+f4. Jebem ti igricu kada napravis nesto dobro ona te kazni uzmes loptu ona se odbije protivniku presjecem loptu ona se odbije protivniku AI uzme loptu lopta ostane kod njega. Mutavci nazivaju fifu esport a najbolje igras smece kada pustis da AI sve odradi umjesto tebe a kad god hoces nesto napraviti sam kao sto bi i igrica trebala da bude oni ti stave tvrdi kanadski kurac u 30cm i nabiju ga do kraja

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

U zadnje vrijeme se to nesto cesto dogada. Ocito si nerfali ono kaj su u pocetku fiksali makar nisu nista rekli. Jer se precesto pocelo to dogadat. Danas sam skoro izgubio tekmu na taj nacin. Lik samo, drzi sprint i unistava sve pred sobom. Uzmem dva puta loptu C. RONALDU, lik samo prozuji sa loptom, ide na Ramosa, ja opet uzmem loptu Al on je opet kod nje. Na kraju si daje prejak for a ja vec izaso sa golmanom i pokupim to. Sa druge strane, Stoickhov ide sam na golmana, njegov Cambrll dobiva Nitro... Povlaci ga za dres, odvuce nazad, napravi tackle i ode s loptom. Gledam i ne vjerujem. Dobil sam tekmu 4-0 Al opet, koji kurac... 

 

Sad sam na 2040 Skill rating. Nadam se da ne u vise past ispod 2000. Htio bi odrrzat Rank I za ovaj tjedan, cisto radi nagrada. Jbt grindanje 🤣 odmah se sjetim WoWa i chesta svake srijede ujutro i restarta dungeona i raida. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Izašao patch za konzole. Na PS4 je težak oko 1.4 GB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Izašao patch za konzole. Na PS4 je težak oko 1.4 GB.

 Taman sam poceo da derem sa tvojom(Ovvy taktikom) Drag back i sl . :)

13 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
movie kaže...

Izašao patch za konzole. Na PS4 je težak oko 1.4 GB.

 Taman sam poceo da derem sa tvojom(Ovvy taktikom) Drag back i sl . :)

Drag back je skill move, drop back je taktika. :)

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Znaci nema veze pobjedio sam, ali ovo se može desit sutra meni/tebi, Đuri Peri.. znaci sramota!!

https://twitter.com/fahrudin_ebibi/status/1100370005567422467?s=21
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Znaci nema veze pobjedio sam, ali ovo se može desit sutra meni/tebi, Đuri Peri.. znaci sramota!!

https://twitter.com/fahrudin_ebibi/status/1100370005567422467?s=21

Retardirane i strgane stvari se desavaju iz utakmice u utakmicu tvoja situacija nije cudna vec to je nesto normalno sto se desava u fifi

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...
goust78 kaže...
movie kaže...

Izašao patch za konzole. Na PS4 je težak oko 1.4 GB.

 Taman sam poceo da derem sa tvojom(Ovvy taktikom) Drag back i sl . :)

Drag back je skill move, drop back je taktika. :)

 Povrsnost je cudo ! :)

12 godina
offline
FIFA 19

Ne znam jesam li lud ili me EA pravi budalom?

Ovaj zadatak koji je bio asistirati sa TOTW igračem... jel tako da je do danas bilo samo asistirati, a ne i pobijediti?

Ostala mi još jedna utakmica da završim taj zadatak i poslije ručka reko idem to završit.

Prva tekma, asistiram s TOTW igračem i odem pogledati, piše 4/5 WTF

Sljedeću utakmicu isto tako asistiram i ništa???

Idem ja još jednom pročitati zahtjeve kad sad piše da moram i pobijediti uz tu asistenciju, a ja obje tekme igrao neriješeno.

 

Uglavnom, pobijedio sam na kraju i asistariao i dobio pack za otvaranje.

Pretpostavljam da nije bitno kad ćete ga otvoriti pošto se pack otvara, nije zadan?

I nije mi vrag dao mira, idući TOTW će samo Messi biti dobra kartica, a njega ću dobiti crvenog pa me ne zanima, reko idem otvorit, a ustvari samo me Naingolan zanima od svih kartica, evenutalno neka jača za SBC.

Otvorim ja pack, sivi se ono dolje, to walkout... belgijska zastava - FAK YEA - ono što sam jedino i želio sam dobio :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ne znam jesam li lud ili me EA pravi budalom?

Ovaj zadatak koji je bio asistirati sa TOTW igračem... jel tako da je do danas bilo samo asistirati, a ne i pobijediti?

Ostala mi još jedna utakmica da završim taj zadatak i poslije ručka reko idem to završit.

Prva tekma, asistiram s TOTW igračem i odem pogledati, piše 4/5 WTF

Sljedeću utakmicu isto tako asistiram i ništa???

Idem ja još jednom pročitati zahtjeve kad sad piše da moram i pobijediti uz tu asistenciju, a ja obje tekme igrao neriješeno.

 

Uglavnom, pobijedio sam na kraju i asistariao i dobio pack za otvaranje.

Pretpostavljam da nije bitno kad ćete ga otvoriti pošto se pack otvara, nije zadan?

I nije mi vrag dao mira, idući TOTW će samo Messi biti dobra kartica, a njega ću dobiti crvenog pa me ne zanima, reko idem otvorit, a ustvari samo me Naingolan zanima od svih kartica, evenutalno neka jača za SBC.

Otvorim ja pack, sivi se ono dolje, to walkout... belgijska zastava - FAK YEA - ono što sam jedino i želio sam dobio :)

Od prvog dana je bilo asistirati u pobjedi, kao i prošli zabiti u pobjedi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Skilledžija kaže...

 

Od prvog dana je bilo asistirati u pobjedi, kao i prošli zabiti u pobjedi.

 Meni je brojalo i asistencije u remiu  nije jasno ko pije, a ko placa u EA uredima 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Takoder.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Meni je brojalo i asistencije u remiu  nije jasno ko pije, a ko placa u EA uredima 

Nema razloga da ti ne vjerujem, no meni nije ništa brojalo. Sada sam odigrao 10 tekmi i remizirao 9 puta i jednu izgubio. Imam na tjednom zadatku nulu a bilo je asista u bar 5 tekmi. Dakle, kakve sam ja golove primao to je za ubiti se. Evo, pogledajte je li ovo normalno. U 10 tekmi ja sam dobio jednu takvu šansu i naravno golman mi je obranio iako sam pucao po zemlji držeći L1 i R1 ali igra je mislila drukčije. Ovo je za šaljivi kućni video.

 

 

 

A ovo je iz filma glup gluplji. To je to, nisam zabio u 92 minuti za pobjedu.

 

 

 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Nema razloga da ti ne vjerujem, no meni nije ništa brojalo. Sada sam odigrao 10 tekmi i remizirao 9 puta i jednu izgubio. Imam na tjednom zadatku nulu a bilo je asista u bar 5 tekmi. Dakle, kakve sam ja golove primao to je za ubiti se. Evo, pogledajte je li ovo normalno. U 10 tekmi ja sam dobio jednu takvu šansu i naravno golman mi je obranio iako sam pucao po zemlji držeći L1 i R1 ali igra je mislila drukčije. Ovo je za šaljivi kućni video.

Haha nemoj lose shvatit al mene je tebe stvarno zao kako te nece u igri i u paketima da barem nesto izvuces.

Dao bi ruku u vatru da kad ea pogleda tvoj transfer profit statistiku te krene prcat u svemu :)

12 godina
offline
FIFA 19

Maknuli su vrijeme za Optimus prime ikone, kaj je ocito da su napokon poslusali community. Barem se ima prema necemu grindat. Seedorf, here I come :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice