FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 878.408
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Jel netko probao ovog lika? Dobit ću ga večeras u guaranteed SBC pa da znam kakav je...

Javim ti čim odigram par tekmi s njim :P

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Naravno da sam Banegu izvuko. Jebo im on sve najmilije... Kakva je to besramna stoka tamo.

Kaj da kurac radim s njim. Nije ni za SBC jbt. Stuani od 20 asistencija i nagrada od SBa vise vrijedi nego ovaj. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Iste probleme i ja imam. Nebi prodal Stoickhova i Mbappea da je ne znam kaj. Uvijek me izvuku kad treba a opet bu htel probat nekaj novog. Osjecam se nekad ko zrtva svog mentaliteta. 

Sutra ako uleti Grizi, Suarez ili Messi u red pickovima. Moglo bi doc do promjena. Sjecam se Griezmanna obicnog, lijrva noga mu je show. 

 Do ove fife sam uvijek ostavljao najbolje igrace za prvi tim, al na ovoj konstantno vrtim. Imao sam svasta u timu i dobri su bili, ovaj PIM kluivert je zabio u prosjeku u svakoj tekmi po gol pa je opet zavrsio u sbcu. Nema mi smisla.gradit neki ludi tim kad su ocjene najmanji faktor u igri. Recimo taj kluivert je znao zabit da stanes i gledas, al je znao promasit jos gore kad je za to doslo vrijeme. Tak da if lacazete jos od prvog ili drugog totw je cisto dovoljan. Cak zna i pokoji visoku loptu zagradit od vvd-a kad ga posluzi visa sila. :D

14 godina
offline
FIFA 19

Izvukao jesus navasa na papiru mu samo snage fali ostalo se cini dobro, parejo je katastrofa njega sam utrpao u sbc. Zna lik ima kao pass 95 nemoze na 3 m dodat dobru loptu duge lopte isto neprecizne a spor je cudo jedno casemiro kojeg imam iz la liga league sbc a je ferrari za njega. Nisam ni ocekivao da ce mi dati top 3 kartice al bar nekog cm sam htio uvijek ili gk lb rb hoces player pick ili paket jedino pizzi mi je odlican kao super sub na cm 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

A šta je s nama koji smo završili onaj famozni sbc za super lig? Još nitko ništa, samo su ga vratili za složit, a od naših paketa ništa?!?

 

Btw, sinoć bezveze totalno naletim na de light uefa cl rare, jeftino skroz, kupim ga, stavim u špicu da probam odigrat onaj weekly, ma nema teorije, ne može lik puknit loptu da ide prema golu, jedva 16erac liniju pogodi. Stavim ga maloprije na market, prodao se za 45 sekundi za najveću moguću cijenu koju možeš stavit za tu karticu. To je bolesno šta su oni napravili od toga ovih dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja sam jucer isao na support chat reko mi lik da ce se rijesiti i da cemo svi dobiti paket. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja sam jucer isao na support chat reko mi lik da ce se rijesiti i da cemo svi dobiti paket. 

 Sve 5, ali oni su enableali sbc opet sinoć i ekipa koja je nakon toga slagala dobila je, a mi kitu labudovu još uvijek... Zato pitam.

A i da stigne danas pa ak je neki bzvz igrač što će bit vrlo vjerovatno da ga upucam odma u la liga tots sbc.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Slozio i ja taj famozni Guaranteed Tots SBC dobio Canalesa, tj. potvrdu da sam sa pravom preskocio taj SBC za Bundesligu. Stavio 110k u igracima da bih dobio untradable igraca koji kosta 57k na marketu... ove godine je taj SBC obicna krađa.

 

Gledam koga da kupim i dovedem u ekipu za napadaca od tih TOTS kartica i onda skontam da je Ronaldo 1mil i barem za pola koplja bolji od vecine tih kartica, jos slozim ovog Ramosa i to je to sto se tice moje ekipe za ovu godinu, nit zelje nit volje vise za više.

 

             

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 21:11 (zagid3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Evo sad sam davio Surayaka. Kaže da ima 2 milijuna igrača fut-a trenutno, i da još uvijek rade sync sa serverima da vide ko je završio sbc a nije dobio tots igrača, čim se to završi, dobit ćemo ih, i kao, još razmatraju opciju nekakvog bonusa, da će i to najvjerovatnije biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Javim ti čim odigram par tekmi s njim :P

 

 Ja sam dao tots 95 karticu da bih dobio navasa 89. Ista kita..

12 godina
offline
FIFA 19

Napravim 2 player pack i dobijem plavog Banegu, napravim jos jednog i dobijem 91 rating Viscu, rekoh idem napraviti sada toty spanjolce.

Dam Viscu unutra i dobijem jebenog Jesus Navasa 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Evo stigli turski tots packovi.

Dobio sam Višću. Probat ću ga, ak ne bu dobar, doviđenja u neki drugi tots sbc, imam 91 Velu i ludog Balutu već za RW/RM.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 22:42 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Gledam onu, fejs grupu... Uvijek neko potegne jebacku karticu. Eno, neki lik izvuce Messia... Pa jebi si mater covjece... 

 ja sam isto dobio Messia, ali ovog :)

15 godina
offline
FIFA 19

Auuu. Da ne kukam stalno, brutalan ulov, brutalan igrač. Ovako dobrog napadača sam vidio samo još u flashback D.Villi. Lijeva noga, desna noga, skok, s tim da je ovaj još brži od Ville. Savršen napadač.

Stavio njega (B.Yeddera) i Stuania na ST-ove, brutala. Nisam ovoliko puta nadskočio protivničku obranu u mjesec dana koliko u par tekmi večeras. Stuania imam par dana, otkad je izišao, odličan je u svemu, samo malo spor, a Ben Yedder je odličan u svemu, bez zamjerke. Villu i Benzemu na klupu i napad više nemam šta dirat. Prva tekma, prvi kontakt s loptom, gol Yeddera. Drugi kontakt, asist. Druga tekma, dva gola. Nemam riječi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Dobio napokon turski totts valjda najbolje sto se dalo izvuci. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Drugi kontakt, asist. Druga tekma, dva gola. Nemam riječi.

Ja sam ga mislio prodati na prvu, ali što više igram s tom karticom, sve više misli o prodaji padaju u zaborav :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Neki dan sam pisao da kod kornera nemam igrača na prvoj stativi.

To se dogodilo kad sam ubacio Ben Yeddera umjesto Ibre koji je do tada uvijek bio na prvoj stativi - bez obzira na sve.

A sad, kako su mi Ben i Pele u napadu događaju se čudne stvari.

Kad protivnik igra bez naredbi presing i attack onda mi je Ben Yedder na prvoj staviti uredno, ali čim protivnik promijeni formaciju i naradbe, ja na prvoj stativi nemam nikoga.

Primjetio sam i u igri kad protivnik gubi pa opali sve moguće presinge, da se moji ponekad pogube i ima ih svugdje po terenu, ali ovo kod kornera je totalna glupost.

Zbog čega bi moj igrač mijenjao poziciju kod izvođenja kornera zbog protivnikovog stila igranja??!

 

I još jedna stvar... puno manje golova zabijam iz kornera nego prije.

Sve iste glavonje imam u ekipi, ali više nisu tako precizni.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Neki dan sam pisao da kod kornera nemam igrača na prvoj stativi.

To se dogodilo kad sam ubacio Ben Yeddera umjesto Ibre koji je do tada uvijek bio na prvoj stativi - bez obzira na sve.

A sad, kako su mi Ben i Pele u napadu događaju se čudne stvari.

Kad protivnik igra bez naredbi presing i attack onda mi je Ben Yedder na prvoj staviti uredno, ali čim protivnik promijeni formaciju i naradbe, ja na prvoj stativi nemam nikoga.

Primjetio sam i u igri kad protivnik gubi pa opali sve moguće presinge, da se moji ponekad pogube i ima ih svugdje po terenu, ali ovo kod kornera je totalna glupost.

Zbog čega bi moj igrač mijenjao poziciju kod izvođenja kornera zbog protivnikovog stila igranja??!

 

I još jedna stvar... puno manje golova zabijam iz kornera nego prije.

Sve iste glavonje imam u ekipi, ali više nisu tako precizni.

 A možda su nešto 'spatchali'. 2 stvari poprave, 3 razjebu, po običaju. Ja sam isto skužio da u zadnje vrijeme ili pogađam prečku masovno glavom iz kornera ili ide malo preko gola. 90% šuteva. Kao da su izmrdali skalu šuta, jer i iz igre sam počeo prečke pogađat češće nego prije, a prilično ujednačeno stišćem pucanje.

12 godina
offline
FIFA 19

I tako ode moj marqueee 5 od 7. Pa jbt led. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

I tako ode moj marqueee 5 od 7. Pa jbt led. 

 Pa bilo ti je jučer i prekjučer kartica pun k povoljnije nego prije par dana. Ja sam ih se namijenjao nekoliko, a nisam visio na transferlisti nego random uletim i vidim šta ima kroz 3-4 minute i kupim ak ima, ak nema, odem igrat.

Btw sa martinezom završio i zadnji uefa weekly challenge, u packu kita labudova, 84 golman ostalo max 80 rating. Inače imate i uefa cl rare kartica koje imaju rejting ispod 80 i njima je max dozvoljena cijena kartica ispod 15000 coinsa.

 

Nego.... Odigrao sam najhebeniju tekmu u zadnjih mj-dva u rivalsima. Va bank tekma od prve do zadnje minute. Obrane su bile samo promatrači. Ali guštanje u B.Yedderu i akcijama koje lik izvodi, i još na kraju Višća zabije zadnji gol i otme mu motm. Odličan je i Višća, nakon 10 odigranih tekmi, kao da je 'sjeo' u tim kak spada, sad igra ko zmaj.

Još ću obranu skroz presložit, Barzagli mi se dost brzo umara, počeo sam slagat B.Moore-a, mali su zahtjevi a ikona je i uklopit će se sa svakim, pa složit još Ramosa i Lengleta i onda je to to s obranom, B.Moorea sa plavim Laporteom 94 koji je bez zamjerke, a ova dvojica španjolaca na klupu. A golmana sam krenuo slagat Schmeichela, kad sam već počeo jest g.... s tim low req. ikonama, nek jedem do kraja, ne kupuje mi se nijedan, preskupi su ovi koje bi ja, a ikona se uklapa sa svima, pa et...

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Promjenili sliku na mom Van dijku

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Ma nisam mogo niti jednu upecat nema sanse... UcL kartice. 

 

Pogledajte znalca tu dolje. Previse volim ovakve budaletine koji su zalutali u sport. Nit nogometa od njega, nit akcija... Nista. On ima igrace, drzi sprint i samo ide. Ne zelim nit komenitrat kolilo je puta njegova obrana doslovno pregazila moj napad. To je bilo vise smijesno gledat.

Onda ga ovako natamburas i cijelo vrijeme si u patnji da ces izgubit tekmu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Red pickovi - Iago Aspas i Djene - Mogu rec da sam prilicno razocaran, makar je Aspas iskoristiva kartica. Mozda mi cak i zaigra. 

 

Ostalo - 2 IFa, jedan od njih Martinez. Coutinho, Khedira i jos brdo 84 kartica. 

 

 

Poprilicno razocaran kaj se tice ultimate packova. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam dobio oblaka i yilmaza u red pickovima oba dvojica su mi nepotrebni. A u paketima sam dobio 85 rating brahimija i jednu 84 rating i sve ostalo ispod 82. Eh taj walkout mi je tako nedostizan prosli tjedan sam jedva dobio verratija a sada ni njega doslovno sam bezveze trosio zivce

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Ja dobio samo turske totts kartice nista pametno al bit ce za sbc. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Skuzio sam da imam hrpu untradable igraca u klubu od objektiva i crvenih pickova. Nitko od njih mi ne treba pa si mislim napraviti ikonu. Sto mislite koji je najbolji Ronaldinho ili Eusebio ili Maldini ili Viera

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Skuzio sam da imam hrpu untradable igraca u klubu od objektiva i crvenih pickova. Nitko od njih mi ne treba pa si mislim napraviti ikonu. Sto mislite koji je najbolji Ronaldinho ili Eusebio ili Maldini ili Viera

Od navedenih sam probao samo Vieiru i mogu ti ga preporučiti.

 

Problem je što si naveo igrače na različitim pozicijama pa je teško odgovoriti na pitanje.

Ja kad sam odlučio složiti ikonu, dovumio sam se između Eusebia i Vieire i mislim da na kraju nisam pogriješio.

Svaki klinac će zabiti gol kad igra odluči da je vrijeme da zabijem, ali neće svaki klinac biti tako dobar u sredini terena i donositi sigurnost i čvrstinu kao Vieira.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Uletile dobre nagrade, plus high rated TOTSi pa se napokon kompletiral Desaly. Sad da vidim taj bedem odozada...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pique i Parejo crveni, ostale nagrade bez boarda.

 

Dat cu sanse Piqeu ovu vikend ligu uz SBC Ramosa, prosle godine me njegova Tots kartica pozitivno iznenadila, a prosle godine je brzina imala vise uloge. Jedino neznam tko ce zamjeniti Edersona, TOTS Ter Stegen ili Oblak ili obican Courtois.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
The_K kaže...

Skuzio sam da imam hrpu untradable igraca u klubu od objektiva i crvenih pickova. Nitko od njih mi ne treba pa si mislim napraviti ikonu. Sto mislite koji je najbolji Ronaldinho ili Eusebio ili Maldini ili Viera

Od navedenih sam probao samo Vieiru i mogu ti ga preporučiti.

 

Problem je što si naveo igrače na različitim pozicijama pa je teško odgovoriti na pitanje.

Ja kad sam odlučio složiti ikonu, dovumio sam se između Eusebia i Vieire i mislim da na kraju nisam pogriješio.

Svaki klinac će zabiti gol kad igra odluči da je vrijeme da zabijem, ali neće svaki klinac biti tako dobar u sredini terena i donositi sigurnost i čvrstinu kao Vieira.

 Istina nisam najbolje objasnio. Rekao sam Maldini jer mi je bio drag igrac a CB pozicije su mi dovoljno dobre sa tots Laporteom i Puyolom ali ako je Maldini zvijer mogao bi pokusati sa njime. Zbog Ronaldinha sam zavolio nogomet i zato bi ga htio u klubu ali ja nisam skiller i mislim da zato ne bi iskoristio njegov puni potencijal. Za Eusebia nisam nikad cuo do ove fife jer je covjek igrao dok je moj stari bio klinac ali je zvijer u fifi pa ga zato mislim napraviti i treba mi dobar napadac. Vieire se sjecam kao igraca ali mi nije bio nesto posebno drag ali je zvijer u fifi a dobro bi mi dosla jaka sredina. Ima jos seedrof koji mi je interesantan, Cruyff za kojeg bi trebao pricekati sljedeci tjedan da nakupim jos tots i crvenih igraca i Petit jer nisam siguran jeli bolji od Viere.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice