FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.055.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 20

Dok je nemogu zabiti ovakvi golovi ulaze. Sve mi se manje igra i igram sve manje ovakve stvari me samo iz takta izbace a ima ih hrpa.

https://filebin.net/w9ioweujibva23xb/20191123_170258.mp4?t=o1l4orh1

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Predlozite mi igraca CM iz GER 1 lige do 5k da ste igrali sa njim jer ja ne kupujem skupe igrace nemam volju da igram sa skupim igracima a coinse stekam 😂.Za moju vrstu igre koju igram Schick slovak bolje igra od od Wernera tako da trazim dobre non rare igrace

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 19:49 (mirkossam).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...

Predlozite mi igraca CM iz GER 1 lige do 5k da ste igrali sa njim jer ja ne kupujem skupe igrace nemam volju da igram sa skupim igracima a coinse stekam 😂.Za moju vrstu igre koju igram Schick slovak bolje igra od od Wernera tako da trazim dobre non rare igrace

Delaney je meni bio odličan kad sam sa švabama igrao, alii vjerojatno ga već imaš u ekipi jer njega ima svaka ekipa :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
mirkossam kaže...

Predlozite mi igraca CM iz GER 1 lige do 5k da ste igrali sa njim jer ja ne kupujem skupe igrace nemam volju da igram sa skupim igracima a coinse stekam 😂.Za moju vrstu igre koju igram Schick slovak bolje igra od od Wernera tako da trazim dobre non rare igrace

Goretzka

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Aktivirao neobvezno WL i odmah se da osjetiti ta napetost.

 

Imao sam takav pristup, da sam se radovao svakoj osvojenoj lopti, kao da sam zabio gol, jer kada bi dosao u posjed, skupo bi to naplatio. Po prvi put ove sezone da sam poceo primati poruke prijeteceg sadrzaja.

 

Zar netko misli da za drop back nema lijeka ili da je zabranjeno vratiti loptu u nazad?

 

Za navedeni pristup, imam snage samo za 2 tekme (poslije cega slijedi pauza), jer sve ostalo vodi do frustracije.

 

U te dvije tekme, ja nemam kad dozivjeti pojedine gluposti.

Na stranu promaseni ziceri... U jednoj tekmi koju sam izgubio 2-0, imao sam vjerovali ili ne 2 promasena jedanaesterca, 5 promasenih zicera od cega cetiri 1 na 1 s vratarem, ali ok, jer sam bio ponosan na sebe kako sam odigrao tu tekmu. Covjek je imao Henrika Larssona s kojim je skupo naplatio 2 sanse. 

 

Btw., Lukica ide u totw 99%.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 22:45 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Prijedlog za napadača i LW ?

 

Imam oko 100k.

Znači neki jeftiniji.

 

Po mogućnosti da su linkani.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Da nastavim malo s Kaneom još... 14 golova i 10 asistova samo danas u odigranim tekmama wl.

Kažu likovi šta će ti to drvo u WL. A drvo trpa glavom, lijevom, desnom, utrčava, natrčava....

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Da nastavim malo s Kaneom još... 14 golova i 10 asistova samo danas u odigranim tekmama wl.

Kažu likovi šta će ti to drvo u WL. A drvo trpa glavom, lijevom, desnom, utrčava, natrčava....

 Da da. Meni je dugo vec u napadu Kane. Gust mi je s njim igrati makar nekad ne mogu pretrcati igraca al neeema veze, on je netko zbog kog brzi vardy sjedi na klupi. 

 

Meni glavom malo rijede zabija, kao sto sam rekao nekako mi je igra glavom cudna i pocnu izvodit kerefeke.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

A već neko vrijeme razmišljam o kupnji Kanea,a stalno kad imam para me jedino brine ta njegova brzina.znči vi koji ga koristite kažete da ipak vrijedi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A već neko vrijeme razmišljam o kupnji Kanea,a stalno kad imam para me jedino brine ta njegova brzina.znči vi koji ga koristite kažete da ipak vrijedi?

 

Pa jel nisi rekao da imas Blanca kojeg mozes prodati pa za te coinse napravis top ekipu i jos ti ostane. Kane nemoj sad kupovati cijene su otisle gore zbog icon SBC a. Inace ovo se zove Auba strikes back dosao od 7 do 5 divizije bez izgubljene samo kad nema delaya da se igrat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 8:26 (CroVandal).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A već neko vrijeme razmišljam o kupnji Kanea,a stalno kad imam para me jedino brine ta njegova brzina.znči vi koji ga koristite kažete da ipak vrijedi?

 

 

Vrijedi svake lipe, ako ga znas koristiti.

The Commissioner of Football
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Slika govori tisucu rijeci...

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sad ste me naveli na razmisljanje da i ja pocnem koristiti Kanea umjesto Vardya kojeg imam. Vardy igra toplo-hladno. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ne znam kako je vama ali WL je ovaj vikend totalno u kurcu. Delay lijevo, Delay desno, delayam im ja mater.

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Ne znam kako je vama ali WL je ovaj vikend totalno u kurcu. Delay lijevo, Delay desno, delayam im ja mater.

 

Meni je ovo 1. WL i ono tekmi sto sam odigrao bilo je EPIC. Najbolje moje tekme do sada sto se tice same igre na terenu, bez obzira na negativan omjer.

 

Zdrijeb me nije mazio jer svi protivnici protiv kojih sam igrao su bili opaki i jaki na lopti.

 

Ako ista, osjecam se naostren kao "Benchmade" noz i mislim da cu se u ponedjeljak prosetati kroz DR.

 

Btw., meni je PS4 spojen na monitor i drgacije je iskustvo, nego kad igram na svom Sony android TV-u.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 9:54 (TheMaverick).
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Ne znam kako je vama ali WL je ovaj vikend totalno u kurcu. Delay lijevo, Delay desno, delayam im ja mater.

 Delay je tu otkad je igra izasla a najgore stanje je u WL od pet utakmica samo jedna bude bez delaya. Upalim overwatch ili csgo igra klizi nema zapinjanja ni nista. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
mirkossam kaže...

Predlozite mi igraca CM iz GER 1 lige do 5k da ste igrali sa njim jer ja ne kupujem skupe igrace nemam volju da igram sa skupim igracima a coinse stekam 😂.Za moju vrstu igre koju igram Schick slovak bolje igra od od Wernera tako da trazim dobre non rare igrace

Delaney je meni bio odličan kad sam sa švabama igrao, alii vjerojatno ga već imaš u ekipi jer njega ima svaka ekipa :)

 Delaneya imam pa ako burem imao coinsa od WL jer nemam vremena za igru mozda kupim ovoga IF!Gorecku nemam ali me ovaj Kozielo igrac odusevio cijena mu je 600 coina ali ali je macka okretan i uvijek dobro pozicioniran a u spic Rafael 77 Schick i Gotze ma ljudi razvaljuju ekipe koje imaju po 3 icone 😂!U odbrani koristim Hinnteregera i bracu Bendere samo ne lijevog beka neznam koga da zamijenim sa Halstenbergom!Sa ovakim igracim sa prosli WL izvukao 11 pobijeda od 20 utakmica a za ostale nisam imao vremena

10 godina
offline
FIFA 20

Smrdljivo govno od igre idem pucati sa Messieovom lijevom nogom jedan na jedan promasim gol on zapuca sa salahom sa 25m finnese desnom nogom pogodi raslje alt+f4. Kako ostati normalan nakon takvog jebanja u mozak a i da ne pricam kako mu mbappe igra cdma i svaku loptu presjece i uzima bez da mu se odbije a moji mutavci vidal i ndidi kad uzmu loptu onda im se obavezno odbije nazad protivniku a i kad idem presjec loptu onda obavezno isprate pogledom loptu umjesto da naprave animaciju za ispruzanje noge tako da uzmu loptu

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A već neko vrijeme razmišljam o kupnji Kanea,a stalno kad imam para me jedino brine ta njegova brzina.znči vi koji ga koristite kažete da ipak vrijedi?

 

 Ja igram sa 2 st-a uvijek. Kane je tu za zabit glavom, i kao target man, jer puca lijevom i desnom brutalno, jak je na nogama rijetko koji cb ga može odnest u remplanju. A drugi st mi je tipa zaha/vardy/rashford kad trebam brzinu tj ako vidim da protivnik ima brze cb-ove. Inače igram ovaj vikend sa Lacazetteom uz Kanea i brutalni su obadvojica. Jednog od ove trojice gore uvodim u 50-60oj minuti i tu opet Kane dolazi do izražaja jer ih proigrava odlično, mislim da ima i par asistova u videima što sam postao. Teško mu je uzet loptu, lako nosi cba na ledjima, okret i duboka za nekog od brzaca. WL sam noćas završio, Kane je zabio 20+ golova i natrpao 15ak asistova.

Hawka sam mu stavio, mogao sam i huntera, al nema potrebe, hawk mu je sjeo ko budali šamar.

 

Gle, Maverick ti je dobro napisao, ako ga ne znaš koristit neće ti koristit, ali ako prilagodiš igru tome da imaš jednog brutalnog skok igrača, koji ima besprijekoran šut od bilo kud i bilo kojom nogom, imat ćeš strašnog napadača (pišem ti ovo jer u 9 od 10 tekmi igram protiv rashforda, vardya, zahe u špici, i sanemanesterling kombinacija na krilima, i pace do neba, nabij u for, jedna će proć i uć/nemam ništa protiv toga i to je dio nogometa, ali veća fora mi je razvaljivat takve sa jednim Kaneom i Lacazetteom, non-pace based igračima).

Meni je next step s Kanea Auba, koji je 10x skuplji, to ti dovoljno govori koliko je Kane upotrebljiv i dobar.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Ne znam kako je vama ali WL je ovaj vikend totalno u kurcu. Delay lijevo, Delay desno, delayam im ja mater.

 Delay je tu otkad je igra izasla a najgore stanje je u WL od pet utakmica samo jedna bude bez delaya. Upalim overwatch ili csgo igra klizi nema zapinjanja ni nista. 

 Pošto sam igrao wl u komadu, znaš šta ću ti reć. Ne otkrivam toplu vodu, jasna stvar logično, ali preočito je kad ovako za redom igraš sve. Jaaaaako ovisi delay o tome otkud je protivnik i preočito je da je samo meni delay a njemu kontrole lovi odmah. Znači igram tekmu protiv npr poljaka, vidim po reakcijama njegovih i svojih da je sve to tu negdje. Igram protiv rusa, vidim da svaki njegov potez, dodavanje, šut, for, idu kak treba, mojima treba doslovno pola sekunde da odreagiraju na ono što ja stisnem. Ista stvar slijedeću tekmu protiv bugara. Krenem igrat protiv mađara, sve normalno, iduća protiv austrijanca sve normalno, pa opet naleti rus/ukrajinac, opet delay do jaja.

To je inače tako i na bf-u, budući da je i fifa na istom engine-u već par godina, frostbite3. Igram bf od bf2, dakle sramota me i napisat koliko, ali otkad je izišao frostbite, high pinger je uvijek u prednosti do neke granice pinga, cca do 100, jer su debili iz ea tak konstruirali engine da kompenzira lagg/high ping na štetu igrača s malim pingom. Isprobali smo to već x puta odlascima na dobre ali udaljene servere. Dođeš na usa server, ping 100-110, napraviš bez jebemti score 50-5 i slično. A chat pun lagg cunt, high ping fag, itd. U 4ci imaš i opciju koliko da kompenzira animaciju igrača upravo zbog toga. Šta imaš u fifi - ništa. Igra gdje je isto odaziv kao u fps igrama najvažnija stvar, to zanemaruje totalno, tako da ti dođe rus i podere te ko bebe zvečku jer je njemu ping 80 a tebi 30 i tih 50ms tebi kasni odaziv a rujo igra kao da je u njemačkoj sa 5 pingom. Znam da će bit pitanja kako onda švabe rasturaju a imaju mali ping, to je zato što njih ne spaja ni približno u tolikoj mjeri sa igračima iz egzotičnih zemalja jer su ea serveri locirani u njemačkoj i nizozemskoj, ali njihov playerbase je xx puta veći od našeg pa ih najčešće spaja opet sa švabama i okolnim zemljama, pa nemaju problema kao mi. A i kad ih spoji protiv npr nekog iz hr, razlika naš i njihov ping je mala, oni imaju 5-10 mi 20-30, pa igra nema potrebu toliko kompenzirati kao kad igramo protiv rusa gdje je avg ping prema eu 70-80. Sve je to istestirano višestruko, a i onaj šved jutjuber bf-a se duugo bavio tom problematikom. Bezuspješno. Rješenje je bilo kad dođe highpinger na server (pričam o bf-u i dalje), izać sa servera, jer igra postane troma, sve kasni. Hitreg pogotovo, a onda je nonsens igrat. Tako da kad vam dođe lik s ruskim/ukrajinskim/bugarskim/rumunjskim flagom u fifi, ili se pripremite na delay na ntu potenciju ili jednostavno altf4 i mir.

12 godina
offline
FIFA 20

Kompenzacija laga je ono kaj ubija ovu igru. Igra konstantno mora beki kurac kompenzirat u vezi konekcije i onda se dogada to da jednom igracu sve sporo a drugom sve kak treba. I to je to. Ove godine je to previse naglaseno jer su presli na nekakav drugaciji sustav komoenzacije. Cital sam o tome, al sam zaboravil di. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Čitam ovo što pišete i sve je točno, a to potvrđuje moja vikend liga.

Jučer perfekcija od konekcije tj, protivnika, krenuo sam sa 6-0 i to sam dvije okrenuo koje sam gubio 0-2.

Onda sam izgubio tri zaredom, ali neću lagati i okriviti momentum nego sam dobio bolje protivnike i jbga.

Napunio sam elo do vrha u prošlih 6 partija pa se morao malo isprazniti :)

Ali sve što sam jučer igrao je bilo super, čak i ove što sam izgubio su bile bez laga i sranja, baš se moglo lijepo kombinirati i igrati kako treba.

 

A danas potpuno druga priča... od 12 utakmica u 10 sam imao lag i to jebački lag.

Najbolja mi je jedna runda kad sam bio u lobiju pokazuje 4 zelene crtice (kod nas na PC-u je to maksimum), stisnem za ići dalje u igru, a kad je mastor stisnuo one 4 crtcie se pretvore u jednu crvenu.

Jbga, više se iz te partije ne može van ili će biti poraz, a to je fora od EA-a jer često se zna dogoditi da ispočetka budu 4 zelene i ako malo pričekam počnu padati ako je lik iz Rusije i slično.

Ovaj protiv kojeg sam igrao tu partiju je definitivno bio Rus po nicku i zastavi se vidjelo.

 

Uglavnom, gameplay potpuno drugačiji od jučer, ja sam bespomoćan, moji pasovi su nikakvi, svi idu protivniku u noge, moji igrači su tromi, slabi, jadni.

Užas za igranje i za razliku od jučer gdje me tih 10 partija uopće nije umorilo, danas sam bogami iscrpljen.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: FIFA 20

Vidim FIFA 20 na ps storeu 299 kn. Isplati li se, razmišljam kupiti.

12 godina
offline
FIFA 20

Igra ti se nogomet? Kupi. Jel se isplati? Ne. Lovu neces dobit nazad.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Hazar kaže...

Vidim FIFA 20 na ps storeu 299 kn. Isplati li se, razmišljam kupiti.

Ako si smirena i sretna osoba kojoj povremeno treba doza nerviranja i divljanja po kući slobodno uzmi, nećeš pogriješiti :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Da mi je netko reko na pocetku ove FIFAe, da cu u 2mj slozit ovakvu ekipu. Rekel bi mu da je totalno lud.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Da mi je netko reko na pocetku ove FIFAe, da cu u 2mj slozit ovakvu ekipu. Rekel bi mu da je totalno lud.

 Je, ali koliko cesto ju imas mogucnost zapravo i koristiti bez 3/4 sekunde delaya?

6 godina
offline
FIFA 20

15-5, nemam snage vise igrati ovo smece. Bog im mater sto su oni napravili da svaki input ovoliko kasni.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Smaldini - Gol i asistencija - IF incoming.

Lacazet ili Son takoder... Ovaj prvi dva gola, ovaj drugi gol i asistencija. 

Forsberg - 2 gola

Modric - IF sigurno sa 2 asistencije, gol i MotM.

 

Ostalo ce bit kak se oni sprdnu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Hazar kaže...

Vidim FIFA 20 na ps storeu 299 kn. Isplati li se, razmišljam kupiti.

Ako si smirena i sretna osoba kojoj povremeno treba doza nerviranja i divljanja po kući slobodno uzmi, nećeš pogriješiti :P

 

Haha, a mislim da ću ipak preskočit. Gledam malo recenzije mišljenje ljudi i ugl. nije nešto posebno. Vidjet ćemo šta će za next gen napravit, mozde bude znacajnijeg napretka.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice