FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 686.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 21

SB legendary. Ez possesion :D

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Igra je definitivno bolja od Fifa 20 al pricekajmo mjesec dva dal ce je usrat patchevima.

Hvala k nerfali drag back spamovanje

 

Minusi

- Po mom misljenju i dalje je spor gameplay

- golmani i dalje katastrofalni

- oduzimanje lopte na kocku(standing tackle) lose

 

Spicka sam svih 10 sati na SB jer nema glitcha za EA access ove godine na ps4 :/

 

Trenutno sam TOP 43 u SB valjda ce bit dovoljno za top 200

 

Ovaj team rokam cca 35k ostalo za trejdanje.

 spor? pa do sad je uvijek ultrabrzi fliper dok se to ne smanji sliderima...

12 godina
offline
FIFA 21

Jučer i danas nisam dobio karticu veću od 80 rejtinga.

Lažem, dobio sam Alana 83 untradable i vidio da ide po masnoj cijeni.

 

Sad rješavam ove jače SBC-ove jer sam nakupio kartica kroz zadatke i uleti mi jack-pot, Donnaruma 85 i Bale 83.

Balea sam hladno stavio na market i momentalno na njemu digo 85k coinsa HAHAHAHAHAHA

Donnaruma je zamijenio na golu Perrina :)

 

Nije mi jasno zašto je Bale tako skup?

83 rated kartica koja će za par tjedana koštati 5k consa.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Nema MyClub opcije. Zasto su to micali, ja nemam blagog pojma.

Kad udes u "play" tab, odes skroz desno. Kamera se ne vraca nazad da bi vidio Squad Battles tab.

 

Meniji su mi katastrofalno lose poslozeni. Mozda navika na iste kroz godine igranja, al ovi su bas lose poslozeni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zdravo svima. Imam jedno pitanje, ako neko zna moze i privatnom porukom da mi odgovori, da ne gusim temu. Kako ste uplatili EA play, ja imam US nalog i kad udjem u ea play aplikaciju i pokusam da platim pretplatu pise da moram da povezem kreditnu karticu? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Meni sve ide preko kreditne sta se online tice, moras odabrati kreditnu, paypal ili sta se vec nudi, pa onda uplatiti, ako sam te dobro razumio
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
TStefan91 kaže...

Zdravo svima. Imam jedno pitanje, ako neko zna moze i privatnom porukom da mi odgovori, da ne gusim temu. Kako ste uplatili EA play, ja imam US nalog i kad udjem u ea play aplikaciju i pokusam da platim pretplatu pise da moram da povezem kreditnu karticu? 

 Moras zaobilaznim putem. Nema druge, jer ce te trazit karticu sa Us adresom.

Guglaj kako su neki to sredili. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Igra je definitivno bolja od Fifa 20 al pricekajmo mjesec dva dal ce je usrat patchevima.

Hvala k nerfali drag back spamovanje

 

Minusi

- Po mom misljenju i dalje je spor gameplay

- golmani i dalje katastrofalni

- oduzimanje lopte na kocku(standing tackle) lose

 

Spicka sam svih 10 sati na SB jer nema glitcha za EA access ove godine na ps4 :/

 

Trenutno sam TOP 43 u SB valjda ce bit dovoljno za top 200

 

Ovaj team rokam cca 35k ostalo za trejdanje.

 Takav i treba bit. A ne jebeni fliper. Nadam se da ce tako i ostat. 

 

Oduzimanje lopte nije tako strasno. Jako puno se mora koristit Jockey a kocka se mora tajmirat do milisekunde. Promasis tackle, frajer ode. To mi se svida jer nema spama. PHY i DRI ocijene su debelo, debelo najvaznije u ovoj igri. Pace nakon njih. Ja se nadam da se nista nece promijeniti jer ovo je za sada jako zadovoljavajuce za igrat. 

 

Moze to brze bez da bude fliper, brza igra = veci skill gap

 

Preporuka, s obzirom da ove godine nema fitnesa i da daju ogromne coinse za placament odradite odmah advanced sbc, pogledajte rjesenja na futwizu i snajpajte igrace 300-400 coinsa ispod cjene

 

Upravo rjesia the whole nine yards za 23k i otvoria mega pack kad ono IF Fati 33k i Davinson Sanchez 42k

 

 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ici ce update na obranu i tackle jer nije igrivo ako dođe napadac s 85+ pace i dobrim agilityem. Vozim s lacazetom pritisnem l1 u 16m i ili sam u gol sansi ili je penal sruge nema. Teski cringe. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Napravio sam MM. Isplatilo se. I to debelo. 

Ne znam jel bi prodaval ili ne. Al ovo je top paket.

 

 Ako ti ne treba i ne misliš s njim igrati bolje je prodati ga. Kako ekipi istjeće 10 sati igranja tako će stavljati kartice na market. Više kartica, manja cijena. Kada se svi prikljuće još će više kartica biti na marketu pa će cijena na par dana još više pasti. Tako je bilo prošle godine. Natrpao sam se karticama pa sam mislio nešto zaraditi kada igra starta kao i svake godine do tada a ono bilo suprotno. To se prvi put dogodilo a moguće je da isti trend bude i ove godine. Ja ću sutra baciti cijelu momčad na market i dobro na njoj zaraditi pa čekati kada svi krenu i nazad u kupovinu.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Igra je definitivno bolja od Fifa 20 al pricekajmo mjesec dva dal ce je usrat patchevima.

Hvala k nerfali drag back spamovanje

 

Minusi

- Po mom misljenju i dalje je spor gameplay

- golmani i dalje katastrofalni

- oduzimanje lopte na kocku(standing tackle) lose

 

Spicka sam svih 10 sati na SB jer nema glitcha za EA access ove godine na ps4 :/

 

Trenutno sam TOP 43 u SB valjda ce bit dovoljno za top 200

 

Ovaj team rokam cca 35k ostalo za trejdanje.

 Takav i treba bit. A ne jebeni fliper. Nadam se da ce tako i ostat. 

 

Oduzimanje lopte nije tako strasno. Jako puno se mora koristit Jockey a kocka se mora tajmirat do milisekunde. Promasis tackle, frajer ode. To mi se svida jer nema spama. PHY i DRI ocijene su debelo, debelo najvaznije u ovoj igri. Pace nakon njih. Ja se nadam da se nista nece promijeniti jer ovo je za sada jako zadovoljavajuce za igrat. 

 

Moze to brze bez da bude fliper, brza igra = veci skill gap

 

Preporuka, s obzirom da ove godine nema fitnesa i da daju ogromne coinse za placament odradite odmah advanced sbc, pogledajte rjesenja na futwizu i snajpajte igrace 300-400 coinsa ispod cjene

 

Upravo rjesia the whole nine yards za 23k i otvoria mega pack kad ono IF Fati 33k i Davinson Sanchez 42k

 

 

 Brza igra = veci skill gap.

 

O jbt led. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Jel ima kakav glitch za trial sate, da bude vise od 10 sati za PC?

Za Xbox vidim da ima, ovo nisam vidio jos za PC.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 21

Cek ja nist vise ne kuzim kak igrate igru a izlazi 06 ? vidim na twitchu isto ljudi igraju?

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
Moze to brze bez da bude fliper, brza igra = veci skill gap

 

 

 

 Da, može. Brža igra = veći skill gap = veći cirkus = veće sranje od igre.

 

Nisam nikad mogao shvatiti koji je gušt od jedne nogometne igre napraviti jebeni cirkus koji je gadljivo gledati? Gledao sam nekog lika i tu sam ga postao što lik radi. To nema veze s nogometom. Ok je napraviti neke jednostavne finte koje se vide na tekmi, ali ona izdrkavanja meni nemaju nikakvog smisla osim što daju za pravo onima koji se sa fifom sprdaju da je čista arkada koja nema previše veze sa stvarnim nogometom.

Zar nije veći gušt igrati ovakvu fifu nego ultra brzi fliper od kojeg boli glava?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
toxic kaže...

Cek ja nist vise ne kuzim kak igrate igru a izlazi 06 ? vidim na twitchu isto ljudi igraju?

 

 EA Play pretplata. Pretplatnici od 1.10. mogu igrat (early access).

12 godina
offline
FIFA 21

Evo nas, nazad po starom. Tipicna shema FIFAe 20. Zatvoril se, cekal, docekal iz niceg. Ja promasil 4 mrtve. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 21

Mene su počeli živcirati žuti kartoni. Svaku tekmu dobijem bar 2/3 žuta i to za ništa. Za ono što ja dobijem žuti za to se protivniku niti prekršaj ne svira? Ne igram grubo niti ulazim u igrače. Neki put niti ne vidim kada sam dobio žuti već vidim samo na strelici iznad glave igrača da mi je igrač požutio. Oduzmem protivniku loptu i onda se on samo zabije u mene i gura me po travi dok mu se lopta ne vrati u posjed. Posebno me živcira blokiranja udarca. Protivnički igrači skaču ko majmuni i nogom iznad glave blokiraju mi udarce. Na povratnu više ne mogu zabiti gol. Odigram povratnu, igrač mi sam natrčava ali ispred gola uvijek netko čarobno skoči i blokira udarac. To nije realno. Od tih blokova EA je napravio umjetnost.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

To za kartone si potpuno u pravu. Sudac ih dijeli kao kifle. Više ostanem u čudu kad nakon nekakvog faula ne dobijem karton. Zašto nema opcija da se bira suca (jedna Fifa je to imala ako se ne varam) pa se mogu birat između par njih sa različitim kriterijima. A ovo za blokiranje udaraca je već stara stvar koja jbno živcira već puno godina unazad.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

Preporuka, s obzirom da ove godine nema fitnesa i da daju ogromne coinse za placament odradite odmah advanced sbc, pogledajte rjesenja na futwizu i snajpajte igrace 300-400 coinsa ispod cjene

 

Upravo rjesia the whole nine yards za 23k i otvoria mega pack kad ono IF Fati 33k i Davinson Sanchez 42k

 

 

Evo poslušao sam te i riješio isti zadatak kao i ti. Naravno da mi se isplatilo. Kad sam vidio pack sline su same krenule... I prošle godine sam riješio sve te sbc i nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa u svim tim mega rarenešto packovima. Lijepo je vidjeti da se ove godine situacija mijenja.

 

edit: odigrao još jedan sbc first XI za rare player pack i najbolja kartica rating 80, fantastični nani. Znači uz kartice koje sam imao u klubu potrošio sam još 30k coinsa za ta dva sbc a nazad nisam dobio 20k coinsa. Ista stvar mi je bila prošle godine. Ovo je bezveze bacanje coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 21:33 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Pa odakle vam vise sati za igranje ja ispucao svoje i celam 9.10😡
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Pa odakle vam vise sati za igranje ja ispucao svoje i celam 9.10😡

 Sa ea play pro imas neograniceno igranje od 1.10.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
A jel ima za PS4?
13 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
A jel ima za PS4?

 Ne. Samo za pc.

11 godina
offline
FIFA 21

Zabunom otvorim paket gold obični sa coinsima i dobijem ovo.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Zabunom otvorim paket gold obični sa coinsima i dobijem ovo.. 

Ja nisam otvorio zabunom ali sam dobio ovo?

12 godina
offline
FIFA 21

Nakon 4 tekme ovih ''kvalifikacija'' za rivalse, vidim pravo stanje igre. 

 

- Usporili su gameplay i ono za cim smo svi plakali oko pacea je napokon doslo. Brzi igrac je brzi. Tocka. Dribling i Pace su ove godine mama i tata. Druga tekma placementa. Naletim na tipa sa Mane, Antonio, Willian napadom. To kaj moze radit sa close control driblingom i Maneom je broken do kraja. 

- Tackling animacija je spora i mora bit pravovremena. Al' ona moze bit pravovremena koliko zeli kad se lopta ponovno vraca u noge protivniku. Gore navedena tekma. Mane trci, ja napravim standing tackle... on samo nastavi trcat sa odbijenom loptom. 

- Drop back, narrow formacije sa brzom tranzicijom na LW i RW su ponovno in. Odnosno nisu nit izasle iz mode. Nabijanje na krila i cut inside ide ko beba. 85+ pace i ide to. 

- Ovaj Co-Op kurac palac je teska lakrdija. Likovi mazu rivalse u Co-Opu. Gube 5-0 na poluvremenu jer lete ko muhe po terenu. Prostora ko u prici. Rijetko tko ce moc taj Co-Op odradit kak treba. 

- Onaj ko ima je slagal meni ove godine, treba dobit otkaz, momentalni. 

 

2-1-1 kaj se tice placementa sam trenutno. Kasnije cu odradit tu zadnju tekmu da pokupim coinse i pojacam ekipu. 

Rebic, Beloti, Romagnoli, Malcuit i Eriksen su top. Ilicic je neki za mene hidden gem. Sve ostalo prosjek. Ocekivao sam vise od Tonalia i Milinkovica-Savica... no oba su toliko nezgrapni za koristit da je to cudo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

Zabunom otvorim paket gold obični sa coinsima i dobijem ovo.. 

Ja nisam otvorio zabunom ali sam dobio ovo?

 A jbg frende ne znam šta da ti kažem. Ea i njihova random sreća.

 

16 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 A jbg frende ne znam šta da ti kažem. Ea i njihova random sreća.

 

To ti se kod mene zove normalan dan u uredu. Sve pet. Meni da daju 10 milijuna fifa pointsa ja ne bih dobio iconu niti recimo mbappea.

11 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

 A jbg frende ne znam šta da ti kažem. Ea i njihova random sreća.

 

To ti se kod mene zove normalan dan u uredu. Sve pet. Meni da daju 10 milijuna fifa pointsa ja ne bih dobio iconu niti recimo mbappea.

 I pazi ovo, odem sad namjerno da otvorim još jedan gold pack i dobijem ovoga konja.. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

 

Preporuka, s obzirom da ove godine nema fitnesa i da daju ogromne coinse za placament odradite odmah advanced sbc, pogledajte rjesenja na futwizu i snajpajte igrace 300-400 coinsa ispod cjene

 

Upravo rjesia the whole nine yards za 23k i otvoria mega pack kad ono IF Fati 33k i Davinson Sanchez 42k

 

 

Evo poslušao sam te i riješio isti zadatak kao i ti. Naravno da mi se isplatilo. Kad sam vidio pack sline su same krenule... I prošle godine sam riješio sve te sbc i nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa u svim tim mega rarenešto packovima. Lijepo je vidjeti da se ove godine situacija mijenja.

 

edit: odigrao još jedan sbc first XI za rare player pack i najbolja kartica rating 80, fantastični nani. Znači uz kartice koje sam imao u klubu potrošio sam još 30k coinsa za ta dva sbc a nazad nisam dobio 20k coinsa. Ista stvar mi je bila prošle godine. Ovo je bezveze bacanje coinsa.

 Onda stvarno nemas srece stari, ti si prvi koji sa sbc nije u najmanju ruku vratia bar ulozeno 😂

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice