FPS creator igre bugovaca

poruka: 498
|
čitano: 61.907
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

  A Life is hard, jesi ga dovršio, radije ti dovrši u međuvremenu life is hard, pa da zajedno krenemo.

Ma nema veze za Life is Hard, neću da žurim pa da loše uradim, polahko ću to radit. Ja sam spreman za projekat bilo kad, imam dosta vremena tako da kad vi želite :D

13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Mislim da sam od demo igre Life is Hard i onog Metro Theatra daleko više odmakao i da možete očekivati veoma dobru Life is Hard full igru :D

Eto vam jedna fina slika :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...

Mislim da sam od demo igre Life is Hard i onog Metro Theatra daleko više odmakao i da možete očekivati veoma dobru Life is Hard full igru :D

Eto vam jedna fina slika :D

  Khm, probaj stavit malo krvi, na cijevi, ako ikako možeš malo popunit, onaj prazni stalak, te malo krvi, na ovaj set za čišćenje, isto tako, ako možeš napravit, da jednal lampa treperi.

 

Nego koju verziju FPS creatora, koristiš?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

  Khm, probaj stavit malo krvi, na cijevi, ako ikako možeš malo popunit, onaj prazni stalak, te malo krvi, na ovaj set za čišćenje, isto tako, ako možeš napravit, da jednal lampa treperi.

 

Nego koju verziju FPS creatora, koristiš?

Može se sve to izvest :D

 

Koristim x9.

14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
EVO kaže...

  Khm, probaj stavit malo krvi, na cijevi, ako ikako možeš malo popunit, onaj prazni stalak, te malo krvi, na ovaj set za čišćenje, isto tako, ako možeš napravit, da jednal lampa treperi.

 

Nego koju verziju FPS creatora, koristiš?

Može se sve to izvest :D

 

Koristim x9.

  Weee!!!!!

 

Mislio sam, koju verziju, ja koristim X9 1.18, pa pitam, dali ima neke razlike uopće?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

 Weee!!!!!

 

Mislio sam, koju verziju, ja koristim X9 1.18, pa pitam, dali ima neke razlike uopće?

Da ima razlike i ja koristim 1.18. Svaka verzija donosi novitete i poboljšanja i stalno izlaze nove verzije :D Listu poboljšanja možeš vidjet na njihovoj oficijalnoj stranici. Uglavnom što noviji update, to bolje :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 23:10 (CoLdPlay).
13 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

Vi mene prcate u mozak...koji je to projekt???

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
FiCoO kaže...

Vi mene prcate u mozak...koji je to projekt???

  Onaj, za koji si mi poslo priču?

 

CoLdPlay: Original, ili "ona" verzija?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 23:14 (EVO).
13 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...
FiCoO kaže...

Vi mene prcate u mozak...koji je to projekt???

  Onaj, za koji si mi poslo priču?

 

CoLdPlay: Original, ili "ona" verzija?

a valjda :D

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----pocetnik u LoL-----MineCraft BRO----
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

  Onaj, za koji si mi poslo priču?

 

CoLdPlay: Original, ili "ona" verzija?

" Ona verzija " je FPS Creator, svaki update je besplatan. Jesi ti počeo šta, gledao kako to ide ?

14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
EVO kaže...

  Onaj, za koji si mi poslo priču?

 

CoLdPlay: Original, ili "ona" verzija?

" Ona verzija " je FPS Creator, svaki update je besplatan. Jesi ti počeo šta, gledao kako to ide ?

  Ma jesam, napravio sam jedan level, u 5 minuta, nekrco oružja i neprijatelja, i malo probo, ali moj komp jednostavno je prespor, mislim integruša nemože dovoljno brzo rendat :/

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

  Ma jesam, napravio sam jedan level, u 5 minuta, nekrco oružja i neprijatelja, i malo probo, ali moj komp jednostavno je prespor, mislim integruša nemože dovoljno brzo rendat :/

*ebiga, meni ide predobro, napravim dosta soba i ubacim osvjetljena, sa neprijateljima i frame je 60 :D Sutra nove slike :D

14 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

A ja sam u banani, već sam isplaniro upgrrade, i financijski sve riješeno, ali ne želim izgubit garanciju, nek izfrži još 1mjesec nešto malo, pa onda.

 

EDIT: Eh i da updateovi su free, ali svi "oni" seriali su u novim updaeovima blacklistani, pa trebaju alternativne metode :)

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2011 23:27 (EVO).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Kao što sam i obećao, nove slike su tu :D  Igra ide nevjerovatno velikom brzinom :D

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...

Kao što sam i obećao, nove slike su tu :D  Igra ide nevjerovatno velikom brzinom :D

 

Jesi razmisljao da stavis pentagram umjesto te zvijezde?

Ipak je horror igra.

Nikad te necemo zaboraviti. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
rocker55555 kaže...
CoLdPlay kaže...

Kao što sam i obećao, nove slike su tu :D   Igra ide nevjerovatno velikom brzinom :D

 

Jesi razmisljao da stavis pentagram umjesto te zvijezde?

Ipak je horror igra.

  Možda jednostavno nije mogao naći model...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Evo malog uvoda u drugu misiju i novih slika, nove završene sobe :D

 

Nakon mnogih scena u Metro Theatar-u i bezuspješnih pokušaja za potražnjom počinilaca ili nekih dokaza, među kojima je i udar Spiky-a, nakon čega se ničega ne sjećam. Budim se u nepoznatom mjestu, nepoznatoj kući, mislim da je san, čuju se razni zvukovi. Neodlučan sam da ustanem, bojim se istine, bojim se pronalaska svojih najmilijih, bojim se posljedica. Zvukovi su sve bliži i bliži, pomislih, možda sam doveden ovdje sa razlogom, možda se ovdje sve riješi, ali opet duboko u podsvjesti mislim da nema nade, pomislih, zašto bih više tražio, možda bih trebao da spasim sebe i da zaboravim sve, možda je tako i bolje. Nešto mi ipak neda mira, željan sam istraživanja, pa čak možda i nisu mrtvi. Ustajem i počinje nova avantura u tamnoj i velikoj kući, samo se nadam da me je Spiky postavio na dobro mjesto, na mjesto gdje ću nešto pronaći i možda završiti sve :D 

 

Dobio sam malo inspiracije, evo i slika ( po meni, možda i najbolji set slika ) :D

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

dali neko zna kako da podignem ove lampe i dali se one uopste mogu podici 

http://postimage.org/image/tj23czdw/ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...

Evo malog uvoda u drugu misiju i novih slika, nove završene sobe :D

 

Nakon mnogih scena u Metro Theatar-u i bezuspješnih pokušaja za potražnjom počinilaca ili nekih dokaza, među kojima je i udar Spiky-a, nakon čega se ničega ne sjećam. Budim se u nepoznatom mjestu, nepoznatoj kući, mislim da je san, čuju se razni zvukovi. Neodlučan sam da ustanem, bojim se istine, bojim se pronalaska svojih najmilijih, bojim se posljedica. Zvukovi su sve bliži i bliži, pomislih, možda sam doveden ovdje sa razlogom, možda se ovdje sve riješi, ali opet duboko u podsvjesti mislim da nema nade, pomislih, zašto bih više tražio, možda bih trebao da spasim sebe i da zaboravim sve, možda je tako i bolje. Nešto mi ipak neda mira, željan sam istraživanja, pa čak možda i nisu mrtvi. Ustajem i počinje nova avantura u tamnoj i velikoj kući, samo se nadam da me je Spiky postavio na dobro mjesto, na mjesto gdje ću nešto pronaći i možda završiti sve :D

 

Dobio sam malo inspiracije, evo i slika ( po meni, možda i najbolji set slika ) :D

 

 

  Osvijetljenje je prefobro, ali ono što me smeta, je sljedeće:

 

1. Probaj podesit kontrast vatre, nekako je presvijetla, u odnosu na okolinu.

2. Probaj dodat, škripanje parketa, kada hodaš po njemu.

3. Napravi da neka lampa, kada prođemo pored nje pukne, i onda ide onaj luđački horror zvuk :)

4. Na početku levela, napravi da se spawnama bez oružja, i samo sa mapom levela, ako je moguće.

 

  Ok asada priča :)

 

Nakon mnogih scena u Metro Theatar-u i bezuspješnih pokušaja za potražnjom počinilaca ili nekih dokaza, među kojima je i udar Spiky-a, nakon čega se ničega ne sjećam.

 

Probaj napravit neku animaiju u stilu stripa, i dodaj neke elemente tipa, stavili su me na neko hladno mjest, a čuo sam zvuk kamiona, odjednom se pojavio sparky, sa sa čudnom iglom u ruci.

 

Budim se u nepoznatom mjestu, nepoznatoj kući, mislim da je san, čuju se razni zvukovi. Neodlučan sam da ustanem, bojim se istine, bojim se pronalaska svojih najmilijih, bojim se posljedica.

 

Budim se u nepoznatoj kući, vid mi se muti, ničega se ne sjećam. U   svom desnom džepu imam mapu kuće, i opis kako da izađem iz nje, ali odjednom se začuje jaki vrisak. Odjednom moja želja za izlaskom iz kuće, naglo splasne. Sjedeći u tami sljedećih 5 minuta, tražim odgovore, odjednom mi se vid prestane mutiti, i prisjećam se svega što se desilo noć prije. Sve više shvaćam zašto sam ovdje, shvaćam zašto su me ovdje ostavili(dakle ovo bi odradili tako da lik govori da shvaća, dok mi nebismo ništa znali hehe, koj bi pomutnju napravili) shvaćam svoj konačni cilj. Sa tim na umu, pretražujem sobu u kojo se nalazim, ubrzo pronalazim skrivenu kameru, te mikrofone. Opem ništa nije jasno, ali moram nastavit.

 

Zvukovi su sve bliži i bliži, pomislih, možda sam doveden ovdje sa razlogom, možda se ovdje sve riješi, ali opet duboko u podsvjesti mislim da nema nade, pomislih, zašto bih više tražio, možda bih trebao da spasim sebe i da zaboravim sve, možda je tako i bolje.

 

Kako se približavam vratim, opet čujem nepoznati vrisak, sve je jači, a ja sam mu sve bliže. Jesam li tik do riješenja svoga mistarija, trebam li otvoriti vrata iz kojih dolazi nepoznati vrisak, ili jednstavno otići kroz druga te se spasiti. Možda bi bilo bolje da se ipak spasim, da mi isperu mozak, da se ničega ne sijećam.

 

Nešto mi ipak neda mira, željan sam istraživanja, pa čak možda i nisu mrtvi. Ustajem i počinje nova avantura u tamnoj i velikoj kući, samo se nadam da me je Spiky postavio na dobro mjesto, na mjesto gdje ću nešto pronaći i možda završiti sve :D

 

Ipak moja želja za istinom je prejaka, možda još uvijek ima nade (još uvijek ne govorimo koga naš glavni lik traži) Odlučno   otvaram vrata, vrisak odjednom nestaje, ispred sebe vidim stolicu i hrpu monitor. Jeli moguće da sam ja u kontrolnoj sobi? Ali zašto bi me sparky ovdje ostavi. Jeli moguće da sam ja njihov vođa, jeli moguće da sam žrtvovao njih, moju obitelj, ne to nije moguće. Bježim od istine, bježim iz kuće, ali to nije tako lako kako mi se čini, mapa je lažna. Pošto će mi izlazak iz kuće biti teži nego sam mislio, prekopavam i ovu sobu, ubrzo pronalazim nož, koji ću itekako dobro koristiti. pronalazim put do izlaza, a što sam bliže, to mi se sve više zombija suprotstavlja. Uspjet ću još samo malo. Ali pred izlazom ugladam svoju obitelj, i već me sparky ponovno onesvijestio.

 

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
14 godina
protjeran
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...

Evo malog uvoda u drugu misiju i novih slika, nove završene sobe :D

 

Nakon mnogih scena u Metro Theatar-u i bezuspješnih pokušaja za potražnjom počinilaca ili nekih dokaza, među kojima je i udar Spiky-a, nakon čega se ničega ne sjećam. Budim se u nepoznatom mjestu, nepoznatoj kući, mislim da je san, čuju se razni zvukovi. Neodlučan sam da ustanem, bojim se istine, bojim se pronalaska svojih najmilijih, bojim se posljedica. Zvukovi su sve bliži i bliži, pomislih, možda sam doveden ovdje sa razlogom, možda se ovdje sve riješi, ali opet duboko u podsvjesti mislim da nema nade, pomislih, zašto bih više tražio, možda bih trebao da spasim sebe i da zaboravim sve, možda je tako i bolje. Nešto mi ipak neda mira, željan sam istraživanja, pa čak možda i nisu mrtvi. Ustajem i počinje nova avantura u tamnoj i velikoj kući, samo se nadam da me je Spiky postavio na dobro mjesto, na mjesto gdje ću nešto pronaći i možda završiti sve :D 

 

Dobio sam malo inspiracije, evo i slika ( po meni, možda i najbolji set slika ) :D

 

 

Jesi ti izbacio demo? Nisam u toku,bio na moru pa nisam imao pristup netu...ako da,moze odmah link? :D

WP
14 godina
offline
FPS creator igre bugovaca

vi što radite igre .. jel to planirate možda u buducnosti profes. radit il je samo trenutna zabava ?

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FPS creator igre bugovaca

ma nije ti to radnja bas igre nego vise slaganja od vec napravljenih djelova. ne rade oni te objekte itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
netko,netkovic kaže...
CoLdPlay kaže...

Evo malog uvoda u drugu misiju i novih slika, nove završene sobe :D

 

Nakon mnogih scena u Metro Theatar-u i bezuspješnih pokušaja za potražnjom počinilaca ili nekih dokaza, među kojima je i udar Spiky-a, nakon čega se ničega ne sjećam. Budim se u nepoznatom mjestu, nepoznatoj kući, mislim da je san, čuju se razni zvukovi. Neodlučan sam da ustanem, bojim se istine, bojim se pronalaska svojih najmilijih, bojim se posljedica. Zvukovi su sve bliži i bliži, pomislih, možda sam doveden ovdje sa razlogom, možda se ovdje sve riješi, ali opet duboko u podsvjesti mislim da nema nade, pomislih, zašto bih više tražio, možda bih trebao da spasim sebe i da zaboravim sve, možda je tako i bolje. Nešto mi ipak neda mira, željan sam istraživanja, pa čak možda i nisu mrtvi. Ustajem i počinje nova avantura u tamnoj i velikoj kući, samo se nadam da me je Spiky postavio na dobro mjesto, na mjesto gdje ću nešto pronaći i možda završiti sve :D

 

Dobio sam malo inspiracije, evo i slika ( po meni, možda i najbolji set slika ) :D

 

 

Jesi ti izbacio demo? Nisam u toku,bio na moru pa nisam imao pristup netu...ako da,moze odmah link? :D

  Je,potraži temu pod imenom ''Life is hard''.

loky4i4 kaže...

vi što radite igre .. jel to planirate možda u buducnosti profes. radit il je samo trenutna zabava ?

  Pa ja bih to rado u budućnosti i profesionalno radio,pogotovo level design čime se zapravo ovaj program radi,a level designeri afaik čak niti među profesionalcima niti netrebaju znati programirati(iako je to svakako plus).Ali je to i trenutna zabava.Iako ja ću se pokušati naučiti programirati.

mar123 kaže...

ma nije ti to radnja bas igre nego vise slaganja od vec napravljenih djelova. ne rade oni te objekte itd.

  Ne radimo,ali da hoćemo mogli bismo,štoviše možemo da hoćemo stavljati i svoj kod unutra.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
g12356 kaže...

  Pa ja bih to rado u budućnosti i profesionalno radio,pogotovo level design čime se zapravo ovaj program radi,a level designeri afaik čak niti među profesionalcima niti netrebaju znati programirati(iako je to svakako plus).Ali je to i trenutna zabava.Iako ja ću se pokušati naučiti programirati.

zato i pitam ... ako se misliš time bavit onda (se zabavljaj u fps creatoru ;)) ali polako pocni ucit malo u nekom programu za 3d modeliranje (3dsMax,Maya,Cinema4D,Blender...) i nekom alatu za texturiranje (Photoshop,Corel...).. također počni radit u nekom ajmo rec naprednije engineu (što i jesu) npr. UDK , Unity... jer mislim da nitko od ozbiljnijih firmi ne koristi FPS Creator tak da ;)

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
loky4i4 kaže...
g12356 kaže...

  Pa ja bih to rado u budućnosti i profesionalno radio,pogotovo level design čime se zapravo ovaj program radi,a level designeri afaik čak niti među profesionalcima niti netrebaju znati programirati(iako je to svakako plus).Ali je to i trenutna zabava.Iako ja ću se pokušati naučiti programirati.

zato i pitam ... ako se misliš time bavit onda (se zabavljaj u fps creatoru ;)) ali polako pocni ucit malo u nekom programu za 3d modeliranje (3dsMax,Maya,Cinema4D,Blender...) i nekom alatu za texturiranje (Photoshop,Corel...).. također počni radit u nekom ajmo rec naprednije engineu (što i jesu) npr. UDK , Unity... jer mislim da nitko od ozbiljnijih firmi ne koristi FPS Creator tak da ;)

  UDK mi je instaliran već par dana,za sada nisam impresioniran,ali se tek moram naučiti na njemu raditi.A to što sam rekao da bih to rado radio...pa rado bih to radio,ali mi nije prvi prioritet,postoje stvari u informatici(a čak i jedna stvar izvan nje) kaj bih i radije radio.A za modeling bih najradije samo došao šefu art departmenta,rekao šta mi treba,ako mi se ne sviđa rezultat samo bih mu rekao kaj treba promijenit.U izradi igre bih najradije radio u planiranju,level dizajnu i izradi priče...Ali svejedno,hvala na savjetu...možda se budem sada na studiju morao učiti modelingu,barem osnovama pa ću i to znati.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

A jel unity profesionalni program i jel njega koriste firme? :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
cobraIX kaže...

A jel unity profesionalni program i jel njega koriste firme? :D 

pa i ne baš :P ali je dobar uvod u (ajmo reci) profesionalnu izradu igara.. i bolji je definitivno od FPS Creatora :P :D..

evo pogledaj si ovdje listu igara http://unity3d.com/gallery/game-list/ a od tih bi izdvojio ovu http://www.interstellarmarines.com/ :)

... http://usa.autodesk.com/media-entertainment/games/ evo i ovdje si malo pogledajte programe koji se koriste u igracoj industriji ;) :)

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2011 19:45 (loky4i4).
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

ja radim u unity-u pa zato sam te i pitao :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
cobraIX kaže...

ja radim u unity-u pa zato sam te i pitao :D

ahah :D e i krivo sam se izrazio xD profesionalan je alat ali se baš nešto koliko ja znam ^^  i ne koristi za izradu AAA igara :)

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

pravi li jos neko nesto u fps creatoru ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice