FPS creator igre bugovaca

poruka: 498
|
čitano: 61.911
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
g12356 kaže...
chicharito kaže...
g12356 kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

  Super,sam ti nastavi,ako trebaš savjeta uvjek se javi nama.Fraps i fps creator se baš i ne slažu dobro.

Odkuda si nabavio te modele?prvenstveno me zanima za tu sliku i mrtvog doktora...

Nisam siguran.Skinuo sam ih davno.

  Ok,a sa kojih stranica to?Mislim,čini mi se kao da su to nečiji besplatni modeli pa pitam.

Imao sam neke linkove,tacnije nabavio sam od rodaka, on se prije bavio tim stvarima.Ali nisam siguran koji su to linkovi,posto sam nabacivao sistem vise puta.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
chicharito kaže...
Underlight kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

nesviđa mi se druga slika 

Pa to je samo slika koja stoji na zidu.Ja namjeravam da ovo bude horor igra

svejedno, mislim da nije uredu stavljat vjerske stvari pogotovo u takvoj igri!

13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Underlight kaže...
chicharito kaže...
Underlight kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

nesviđa mi se druga slika

Pa to je samo slika koja stoji na zidu.Ja namjeravam da ovo bude horor igra

svejedno, mislim da nije uredu stavljat vjerske stvari pogotovo u takvoj igri!

  O vjeruj mi,ima toga u igrama.A u hororcima je to svakodnevna pojava.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Underlight kaže...
chicharito kaže...
Underlight kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

nesviđa mi se druga slika 

Pa to je samo slika koja stoji na zidu.Ja namjeravam da ovo bude horor igra

svejedno, mislim da nije uredu stavljat vjerske stvari pogotovo u takvoj igri!

Ok pokusat cu da izbacim tu sliku i da stavim neku drugu 

13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Evo je konačno je stigla i najava nove igre.

Naziv igre : Partemons

Proizvođač : Samo ja ( Coldplay )

Verzija koju koristim : FPSC x9 1.18

Dio priče :

 

 

Morat ću naslijedit tatu, tako su mi rekli danas. Čim su to rekli odmah sam vidio zabrinjavajući i tužni pogled mame, izgubila je jedno najdraže biće, mislim da ne bih voljela da izgubi i drugo. Njih ne možeš odbiti, ili si sa njima, ili te nema.

Kad vam već spominjem i to da ću morat naslijedit tatu, to znači da prema nekim navodima on poginuo u velikom napadu na Partemone, inače naše neprijatelje sa kojima ratujemo i ginemo već nekih 10 mjeseci. Ono što je najčudnije od svega da tijelo mog tate nikad nije pronađeno, također ni jedan trag od njega nije pronađen, ali govore da su ga vidjeli kad je padao od silnih metaka koje su ispaljivali plaćenici Cophalisa, vođe Partemona.

 

 

Kontakt u vezi igre, pomoći : Naravno moj PM ili eventualno ako neko želi da me doda na MSN ili pošalje mail radi dodatnih detalja tu je email adresa belmin.kozlic@hotmail.com

 

I na kraju neke slike sa shaderima :

Life is Hard :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2011 21:27 (CoLdPlay).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

EVo nekih slika nove igre, ostavite komentar :)

Life is Hard :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

nemam komentar

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
M0stWanted kaže...

nemam komentar

Ne znam tačno šta si pod ovim mislio ?

Life is Hard :)
14 godina
protjeran
offline
Re: FPS creator igre bugovaca

Wow,tebi ide sve bolje i bolje,vidim da si svjetla poboljšao i grafiku..Super :)

Straight Edge
14 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...

EVo nekih slika nove igre, ostavite komentar :)

 

Jedno pitanje da li sam izrađuješ asstese ili koristiš postojeće ?

 

Inaće svaka čast na trudu i vidi se da imaš smisla za leveliranje.

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
netko,netkovic kaže...

Wow,tebi ide sve bolje i bolje,vidim da si svjetla poboljšao i grafiku..Super :)

Vremenom se mora napredovati, hvala :)

woodgamesfx kaže...

Jedno pitanje da li sam izrađuješ asstese ili koristiš postojeće ?

 

Inaće svaka čast na trudu i vidi se da imaš smisla za leveliranje.

Neke pravim ja, neke pravim zajedno sa drugim ljudima, a naravno neke i ja koristim :)

Hvala mnogo :) Najveći problem programa je kompaktibilnost, ali valjda i to riješimo :D

Life is Hard :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
netko,netkovic kaže...

Wow,tebi ide sve bolje i bolje,vidim da si svjetla poboljšao i grafiku..Super :)

Vremenom se mora napredovati, hvala :)

woodgamesfx kaže...

Jedno pitanje da li sam izrađuješ asstese ili koristiš postojeće ?

 

Inaće svaka čast na trudu i vidi se da imaš smisla za leveliranje.

Neke pravim ja, neke pravim zajedno sa drugim ljudima, a naravno neke i ja koristim :)

Hvala mnogo :) Najveći problem programa je kompaktibilnost, ali valjda i to riješimo :D

 

 

Ovo zbilja jako dobro izgleda.

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Za razliku od prethodne igre u ovoj novoj ću se potruditi da ubacim i nešto voice actinga koji će se uklopiti u priču, svakako ako budem želio nešto više likova obratim vam se :) 

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Za sve one kojima je ovaj engine bio zanimljiv, pokrenuta je Kick Starter kampanja za novu verziju FPS Creatora, nazvanu FPSC Reloaded sa dosta novih inoviteta i poboljšanja.

Nažalost ja sam odustao od ovog sjajnog malog engina radi drugih obaveza u gaming developmentu, ali možda me ova nova verzija malo povrati starom enginu.

http://www.kickstarter.com/projects/tgc/fps-creator-reloaded

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

A,sva sreća da imamo kickstarter...Ako to sve ostvare možda se i ja vratim na to kao hobby,pa makar na virtualku stavim dok mi je host os linux.Gdje bi im još bilo kraja da naprave native linux klijent.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Imam i ja jednu igru da predstavim igra se zove Lyonian Warfare.Rađena je u FPSC v1.18 X9.Igra prati jednu vojsku koja se bori za slobodu svoje države na brojne načine uglavnom sabotaže,snajperski lov te napadi na konvoje i oružane skupine.

6 Zanimljivo
2 Dobro
2 Solidno
0 Loše
1 Užas
Ovo je otprilike nešto u tom folu Ovo je otprilike nešto u tom folu
Ovo je gdje se boriš Ovo je gdje se boriš
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

FPS Creator kojeg ja poznajem može puno bolje, nabaci kakvog osvjetljenja, prirodno svjetlo i skybox kod FPSCa izgleda užasno.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
J*** ga brate!Realno prirodno svjetlo sam probao i ispalo je bezveze.A što se tiče skyboxa imaš li ti neki drugi preporučit?
Lyonia 4 Life
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice