FPS creator igre bugovaca

poruka: 498
|
čitano: 61.826
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

evo jedna slika sa moje igrice koju radim neznam joj jos ime ali uskoro ce biti i neki demo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca

aaa super, nisam ni znao da se dosta ljudi pokusava bavit ovim stvarima, iso sam i na forum al je malo dead {#} al ima jako dobrih stvari vamo {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Andrea123 kaže...

aaa super, nisam ni znao da se dosta ljudi pokusava bavit ovim stvarima, iso sam i na forum al je malo dead {#} al ima jako dobrih stvari vamo {#}

Ima dobri stvari :) ja sam napravio jedan level i stvarno je dobar ali ga sad nemogu extraktovati neznam zasto :(

13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže... 

  Osvijetljenje je prefobro, ali ono što me smeta, je sljedeće:

 

1. Probaj podesit kontrast vatre, nekako je presvijetla, u odnosu na okolinu.

2. Probaj dodat, škripanje parketa, kada hodaš po njemu.

3. Napravi da neka lampa, kada prođemo pored nje pukne, i onda ide onaj luđački horror zvuk :)

4. Na početku levela, napravi da se spawnama bez oružja, i samo sa mapom levela, ako je moguće.

 

  Ok asada priča :)

 

 

Iz nekih razloga tek sam sad vidio @EVO šta si napisao. Od svih tih 1-4 ću pokušati nešto uraditi, dao si mi dobre ideje. Imaš nevjerovatan smisao za sklapanje priča, dobro će mi ovo sve doći, hvala ti.

Life is Hard je trenutno, ajmo reći zamrznut. Pokušavam nešto u 3DS Max-u naučiti pa onda importovati u FPS Creator, ali polahko radim i zadovoljan sam učinjenim u Life is Hard :D Novi update će biti uskoro :D

14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
EVO kaže... 

  Osvijetljenje je prefobro, ali ono što me smeta, je sljedeće:

 

1. Probaj podesit kontrast vatre, nekako je presvijetla, u odnosu na okolinu.

2. Probaj dodat, škripanje parketa, kada hodaš po njemu.

3. Napravi da neka lampa, kada prođemo pored nje pukne, i onda ide onaj luđački horror zvuk :)

4. Na početku levela, napravi da se spawnama bez oružja, i samo sa mapom levela, ako je moguće.

 

  Ok asada priča :)

 

 

Iz nekih razloga tek sam sad vidio @EVO šta si napisao. Od svih tih 1-4 ću pokušati nešto uraditi, dao si mi dobre ideje. Imaš nevjerovatan smisao za sklapanje priča, dobro će mi ovo sve doći, hvala ti.

Life is Hard je trenutno, ajmo reći zamrznut. Pokušavam nešto u 3DS Max-u naučiti pa onda importovati u FPS Creator, ali polahko radim i zadovoljan sam učinjenim u Life is Hard :D Novi update će biti uskoro :D

3DS Max je po meni loš izbor, ne zato jer je loš program, nego mislim da najviše vremena treba da se navikne na njega, jer je prenakrcan opcijama. Isto tako sumnjam da ćeš sve od njih koristiti, ali nema veze. Isto tako pazi čime kreiraš; tj: kakve poligone koristiš; jer mislim da FPSC koristi trokute, umjesto kvadrata, i pazi na polygon count, jer se lako prijeđe preko njega, ako ga prijeđeš, neke dijelove možeš pojednostavnit, a neke potpuno pobrisat, i nadoknadit ih teksturama, recimo kvake.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

3DS Max je po meni loš izbor, ne zato jer je loš program, nego mislim da najviše vremena treba da se navikne na njega, jer je prenakrcan opcijama. Isto tako sumnjam da ćeš sve od njih koristiti, ali nema veze. Isto tako pazi čime kreiraš; tj: kakve poligone koristiš; jer mislim da FPSC koristi trokute, umjesto kvadrata, i pazi na polygon count, jer se lako prijeđe preko njega, ako ga prijeđeš, neke dijelove možeš pojednostavnit, a neke potpuno pobrisat, i nadoknadit ih teksturama, recimo kvake.

Pokušat ću sa njim, pa ako šta uspijem bit će dobro :D Hvala što si mi rekao za sve ove detalje. Neke slike Life is Hard će biti uskoro :D

13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Evo i nekog dijela priče za novu igru koju ću početi po završetku Life is Hard :

 

 

Zašto ? Zašto dolaze ti zli ljudi da unište naše skromne živote, zar im smetamo, pitao sam se. Tu već živimo čitav naš vijek, otkad naša rasa i postoji, govori se čak da postoji i 500 godina. Ne ide nam dobro, ali ne žalimo se. Nemamo neke prihode, živimo kako znamo i umijemo, ali opet kažem ne žalimo se, možemo idržati, ali ipak, neko želi da nam preotme i ovo malo naše duše što je ostalo. Ja sam još dijete i ne razumijem baš sve to, ali otkako znam sa sebe i za mog vijeka niko od naših ljudi nikoga nije povrijedio, niti je pokušao. Mi smo miroljubljiv narod, tako su me učili i moji roditelji, ali ipak, očito, to niko ne cijeni i svako želi da ima sve više, takvo vrijeme došlo.

 

Drugi dio priče će doći uskoro :D 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca

aaaalaa :DD nisam ni znao da ima demo, a cijelo vrijeme se palim na screense :DDD eo skida se :) i vec je preheben xD 

13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca

Ljudi a što se vi kolektivnio što radite igre ne nadjete negdje na ts/vent/mumble i smislite neku je*ačku igru pa je zajedno napravite.Naravno nemoram vam ni pričati ako napravite hit da će vas progutat  EA ili Activision. {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Andrea123 kaže...

aaaalaa :DD nisam ni znao da ima demo, a cijelo vrijeme se palim na screense :DDD eo skida se :) i vec je preheben xD 

Da, ima već odavno. Samo javi ako ti bude radio  i javi dojmove :D

dj_renny kaže...

Ljudi a što se vi kolektivnio što radite igre ne nadjete negdje na ts/vent/mumble i smislite neku je*ačku igru pa je zajedno napravite.Naravno nemoram vam ni pričati ako napravite hit da će vas progutat  EA ili Activision. {#}

Bilo je ideja, ali sve su pale u vodu, kao da nema dovoljno želje da se nešto napravi. Ja sam uvijek bio "za" :D

14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
dj_renny kaže...

Ljudi a što se vi kolektivnio što radite igre ne nadjete negdje na ts/vent/mumble i smislite neku je*ačku igru pa je zajedno napravite.Naravno nemoram vam ni pričati ako napravite hit da će vas progutat  EA ili Activision. {#}

ma bilo ti je na ovom forumu vec par pokušaja al ti to neuspijeva, svi bi nešto htjeli napravit a nemaju dovoljno znanja ;)

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
loky4i4 kaže...

ma bilo ti je na ovom forumu vec par pokušaja al ti to neuspijeva, svi bi nešto htjeli napravit a nemaju dovoljno znanja ;)

Ima ovdje dosta ljudi znanja, ali uglavnom ti projekti padaju u vodi, nikad se dobro ne završe :)

14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca

CoLdPlay, kako misliš završit Life is Hard? Ovi tekstovi će bit u vidu nekog cutscenea?

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

CoLdPlay, kako misliš završit Life is Hard? Ovi tekstovi će bit u vidu nekog cutscenea?

Koji tekstove, na ove 7 postova iznad ? 

13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Ja brijem da dost dugo nisam taknuo fps creator...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
EVO kaže...

CoLdPlay, kako misliš završit Life is Hard? Ovi tekstovi će bit u vidu nekog cutscenea?

Koji tekstove, na ove 7 postova iznad ?

  Ma da te dijelove priče koje objavljuješ.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
EVO kaže...

  Ma da te dijelove priče koje objavljuješ.

Ti dijelovi priče su za novu igru koju spremam po završetku Life is Hard. Imam već sve u glavi, samo treba prenjet na FPSC :D

13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Evo i drugog dijela priče za moju novu igru : 

 

Nakon mnogo nanešenih povreda našim ljudima, među kojima je i moj otac, situacija se ipak malo smirila, već nekih 20 dana nije bilo nikakvog problema, ali znate kako kažu, ne valja ni kada je prevelika tišina, to nije dobar znak. Ipak je bolje da bude tišina, nego prolivanje krvi, mislio sam u sebi. Moj otac je bio sve više bolestan, srce ga je patilo. Ponekad sam čak i pomislio bolje da umre, zašto da se pati ovako, ali onda kada sam još malo bolje promislio, shvatio sam da se možda može i izvući, 52 su mu godine, reklo bi se od strane starijih ljudi još je mlad. Mama jadna se čitav dan brine oko njega, blijeda je i ona, ništa ne jede, da budem iskren nema se šta ni jesti, slabe su zalihe. Ja i brat se već snalazimo nekako, radimo, mi i držimo porodicu živom, ali tako je ured kod svake porodice, osim kod Johnovih, oni nejpomljivo uvijek imaju sve i imaju najbolje uvjete. Bilo je priče da čak John ide po noći negdje i ne vraća se kasno do u noć, nikad se nije otkrilo gdje ide.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Moram vas obavijestit da mi se napokon dalo maknuti mali prst oko tog vaporwarea kojeg zovem Svart forbanna.Počeo sam radit na završnom levelu.Dodati ću neke efekte zastrašivanja.Pošto ste već blizu prvom prozoru na tom levelu biti će malo svijetlije.Prije završnog bossa,ujedno i jedinog bossa na zadnjem levelu biti će jedan mini labirint.Ja ću vam dati ss tog labirinta iz ptičje perspektive iz editora.Ali fakat mini labirint.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Ja imam problema sa frapsom.Kada uslikam sliku u fps creatoru bude mi crna.U drugim igrama kada uslikam,slike izgledaju normalno.I ja pravim igru pa bih zelio da postavim par slika a ne mogu.Jel moze pomoc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

Svaka čast dečki dobro to vama ide !

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FPS creator igre bugovaca

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

Moj PC  
2 1 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

Ne izgleda loše, ali ima još dosta mjesta za napredak u dizajnu levela i osvjetljenju. Nastavi tako i bit će dobro, drago mi je znati da ima još ljudi koji prave :)

Life is Hard :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
CoLdPlay kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

Ne izgleda loše, ali ima još dosta mjesta za napredak u dizajnu levela i osvjetljenju. Nastavi tako i bit će dobro, drago mi je znati da ima još ljudi koji prave :)

Slazem se s tobom.Ovo je tek pocetak i ja vjerujem da cu da napredujem.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

nesviđa mi se druga slika 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
Underlight kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

nesviđa mi se druga slika 

Pa to je samo slika koja stoji na zidu.Ja namjeravam da ovo bude horor igra

13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

  Super,sam ti nastavi,ako trebaš savjeta uvjek se javi nama.Fraps i fps creator se baš i ne slažu dobro.

Odkuda si nabavio te modele?prvenstveno me zanima za tu sliku i mrtvog doktora...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
g12356 kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

  Super,sam ti nastavi,ako trebaš savjeta uvjek se javi nama.Fraps i fps creator se baš i ne slažu dobro.

Odkuda si nabavio te modele?prvenstveno me zanima za tu sliku i mrtvog doktora...

Nisam siguran.Skinuo sam ih davno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FPS creator igre bugovaca
chicharito kaže...
g12356 kaže...
chicharito kaže...

evo par slika moje igre.Sobe jos nisu dovrsene(trebam jos dosta stvari da stavim).Takoder trebam i bolje osvjetljenje ubacit.

  Super,sam ti nastavi,ako trebaš savjeta uvjek se javi nama.Fraps i fps creator se baš i ne slažu dobro.

Odkuda si nabavio te modele?prvenstveno me zanima za tu sliku i mrtvog doktora...

Nisam siguran.Skinuo sam ih davno.

  Ok,a sa kojih stranica to?Mislim,čini mi se kao da su to nečiji besplatni modeli pa pitam.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 21:05 (g12356).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice