Gta 4 problem zaključana tema

poruka: 226
|
čitano: 81.101
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Gta 4 problem

Ma GTA4 je pun bugova i grešaka...Totalno je neoptimiziran.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

Nisam zaigrao igru pa ne znam ali taj patch bi trebao poboljšati igru i srediti većinu bugova.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

Žalosno ali izgleda da su se počeli furati na S.T.A.L.K.E.R-ov trend:Napravi Igru punu BUGOVA do granica neigrivosti i izdaj deset vrsti ZAKRPI.

JADNO!!!!!!!Viče

microman
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Mayales kaže...

Nisam zaigrao igru pa ne znam ali taj patch bi trebao poboljšati igru i srediti većinu bugova.

 Ja sam instalirao zakrpu i jedino što sam dobio od toga je dva do pet fps-a
Dok su stvari koje najviše iritiraju ostale iste.Npr-Kockaste sjene po rubovima koje stvarno bodu u očiViče
microman
16 godina
offline
RE: Gta 4 problem
Ryder007 kaže...

Ovako,igram GTA IV nekih 2 sata bez problema na full detaljima bez problema,a nakon toga mi igra pocne stekati do granica da je nemogu vise igrat,primjer kad se krecem za 1 korak mu treba tridesetak sekundi,smanjim na najmanje moguce detalje i rezoluciju i nista.Tko zna rijesenje neka mi napise ili posalje na xfire:rayder007 ili msn:rayder007@hotmail.com          unaprijed hvala

 90% sam siguran da je stvar u memory leaku.
Dakle ti prvih sat vremena igranja imas dovoljno RAMa, al zbog memory leaka igra zdere sve vise RAMa dok ti ga ne ponestane i onda pocne stekat.
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

kak da rijesim taj memory leak

AMD ATHLON(tm)64 X2 DUAL CORE PROCESOR 2,1Ghz, 2.5GB rama,ATI 3870 HD 512
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 13:57 (Ryder007).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Ryder007 kaže...

kak da rijesim taj memory leak

 kupi si još RAM-a... :P
Intel E8400@3.0GHz , 4 GB (2x2GB A-DATA 800MHz) , GA-P31-DS3L , Gainward HD4850GS
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

Ovako...ja pokrenem igricu i dođem u glavni izbornik.I cima pomaknem lijevo ili desno na opcije ili nešto on mi izađe iz igrice i ništ više.Tak stalno probo sam sve novi crack...nove drivere za grafu..ništ ne pomaže

a konfa mi je q6600-3.4 ,2 gige rama na 1000mhz 7800gt...gigabyt p35-ds4 ploca...

Ajd pomozite

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

...

 

Intel E8400@3.0GHz , 4 GB (2x2GB A-DATA 800MHz) , GA-P31-DS3L , Gainward HD4850GS
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 14:27 (mtopol).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gta 4 problem
Ryder007 kaže...

kak da rijesim taj memory leak

 Rijesenje je da Rockstar izda patch koji ispravlja taj memory leak (vec su izdali patch koji smanjuje leak al to jos nije to).
Druga opcija je da kupis jos RAMa.
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

E a kak da rijesim ovo: GTA IV FATAL ERROR:WS10(sto da radim?)Ak dobijem rijesenje od nekog iz bjelovara platim pivuSmijeh

AMD ATHLON(tm)64 X2 DUAL CORE PROCESOR 2,1Ghz, 2.5GB rama,ATI 3870 HD 512
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.1.2009 16:12 (Ryder007).
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

service pack 3 ti to riješava poz

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

Ja vec imam instaliran SP3

AMD ATHLON(tm)64 X2 DUAL CORE PROCESOR 2,1Ghz, 2.5GB rama,ATI 3870 HD 512
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Ryder007 kaže...

zgleda da cu ja morat kupit original igru jer nitko nije rjesio moj problem

 evo poslao sam ti pm s adresom cracka koji bi trebao radit.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

salji i meni hehe , mada imam pravi crack vec potvrden od drugih ljudi ali eto .

Nakon patcha mi se pojavljuje taj WS10 error i nikako ga popravit , prije patcha je islo glatko .

 

EDIT:

 

Nakon NET frameworka 3.5 SP1 i reinstalacije igrice proradilo je napokon!

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2009 16:31 (Bobi).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

Da to se i meni događa nakon toga izgubim volju za igranjem i neznam šta je to,Imam Club Nvidia GeForce 8800GTS,Amd Athlon 64 x2 4000+ 2.11GHz 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 22:15 (PCI-expres).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

e moraš uči u igricu dok uđe u start menu pritisni tipku Home I kreiraj offline account nemoj online i to je to

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

NE igrica može ići i na Service packu 2

Sve šta se treba napraviti da bi igrica radila na SP2

1.Idi u folder gdje je instaliran gta 4 i nadi LaunchGTAIV.exe datoteku
2. Idi na svojstva datoteke i klikni na Compatibility
3. Klikni na "Run in compatibility mode" i odaberi "Windows 2000" opciju zatim klikni uredu

Mislim da igra ima bolje izvođenje na SP2 nisam siguran

15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Ryder007 kaže...

Ovako,igram GTA IV nekih 2 sata bez problema na full detaljima bez problema,a nakon toga mi igra pocne stekati do granica da je nemogu vise igrat,primjer kad se krecem za 1 korak mu treba tridesetak sekundi,smanjim na najmanje moguce detalje i rezoluciju i nista.Tko zna rijesenje neka mi napise ili posalje na xfire:rayder007 ili msn:rayder007@hotmail.com          unaprijed hvala

 To se i meni dešava samo meni to štekanje krene za nekih 10 min igre,jadno neznam šta je to
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

mozel mi ko pomoci igram gta 4 na normalnoj grafici i onda mi pocne nenormalno kociti.pomozite molim vas

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Ryder007 kaže...

E a kak da rijesim ovo: GTA IV FATAL ERROR:WS10(sto da radim?)Ak dobijem rijesenje od nekog iz bjelovara platim pivuSmijeh

 ey yarane to mozes rijesit ovako:moras instalirati SP3 ako ti je Windows Xp a ako ti je Vista moras imati SP2.

ali ti igrica moze ici i na Service Packu 2 

Sve šta se treba napraviti da bi igrica radila na SP2

1.Idi u folder gdje je instaliran gta 4 i nadi LaunchGTAIV.exe datoteku
2. Idi na svojstva datoteke i klikni na Compatibility
3. Klikni na "Run in compatibility mode" i odaberi "Windows 2000" opciju zatim klikni uredu

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.1.2009 22:44 (aPex).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
WS10 Error pokazuje zato sto je problem sa Mikrosoft Live.Izbrsi Live pa ponovno instaliraj i problem ce biti rijesen!!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem

ovo sam vec napiso na temi GTA 4 PC al cu i tu slucajno da neko ode na temu o gta 4 a da mi nemoze rijesiti problem pa eto

Ej ljudi ocu moc igrati gta 4 na medium

imam ovu konfiguraciju

:amd 3x 2.12GHz

:HD4650

:2 Gb rama

sta kazete oce ici na medium bez stekanja pls odgovor

Moja konfa: :Amd 3x 2.10GHz :2 gb ram :HD4650
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
PCI-expres kaže...

NE igrica može ići i na Service packu 2

Sve šta se treba napraviti da bi igrica radila na SP2

1.Idi u folder gdje je instaliran gta 4 i nadi LaunchGTAIV.exe datoteku
2. Idi na svojstva datoteke i klikni na Compatibility
3. Klikni na "Run in compatibility mode" i odaberi "Windows 2000" opciju zatim klikni uredu

Mislim da igra ima bolje izvođenje na SP2 nisam siguran

 ja sam to napravio, i kad pokrenem LaunchGTAIV.exe onda mi izbaci prozor od Rockstar social  cluba....
pise ovak - The application has encountered a fatal error and must close.
                   Please restart the application or contact support.
jel neko zna kak bi mogo ovo rijesit?
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

oce neko odgovorit na moje pitanje mislim uzet od frenda igricu jer je igrica pre dobra i mislim da bih mogao igrat ali neka neko strucan ko zna sa komp kaze tocno kako da igram ili samo da potvrdi da mogu igrati na medium ako nemogu nema ljutne

Moja konfa: :Amd 3x 2.10GHz :2 gb ram :HD4650
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

Imam Problema sa kamerom ,Dali mi moze neko reci gde da skinem pach ili crack koji radi

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

trebam unlock code?? ak mi mze ko napisat molim

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gta 4 problem

I ova tema o gta 4 ide u q....,dajte ljudi prestanite više o crackovima i piratstvu(imate google)

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Grof_vlp kaže...
PCI-expres kaže...

NE igrica može ići i na Service packu 2

Sve šta se treba napraviti da bi igrica radila na SP2

1.Idi u folder gdje je instaliran gta 4 i nadi LaunchGTAIV.exe datoteku
2. Idi na svojstva datoteke i klikni na Compatibility
3. Klikni na "Run in compatibility mode" i odaberi "Windows 2000" opciju zatim klikni uredu

Mislim da igra ima bolje izvođenje na SP2 nisam siguran

 ja sam to napravio, i kad pokrenem LaunchGTAIV.exe onda mi izbaci prozor od Rockstar social  cluba....
pise ovak - The application has encountered a fatal error and must close.
                   Please restart the application or contact support.
jel neko zna kak bi mogo ovo rijesit?
 A stvarno neznam meni se to nije pojavilo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Gta 4 problem
Jebasu123 kaže...

oce neko odgovorit na moje pitanje mislim uzet od frenda igricu jer je igrica pre dobra i mislim da bih mogao igrat ali neka neko strucan ko zna sa komp kaze tocno kako da igram ili samo da potvrdi da mogu igrati na medium ako nemogu nema ljutne

 E Jebasu tebe znam sa Gamereporta,tamo mi je nadimak Điks,moči ćeš igru igrat u mediumu ako ja mogu na high skoro bez štekanja ,a imam Nvidia GeForce 8800GTS 512mb,2Gb ram-a,AMD Athlon x2 4000+ 2.11GHz
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice