GTR, RACE, rFactor i slično

poruka: 347
|
čitano: 103.669
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
nisam ni jednu ja stazu stavlja sve sto sam napravio je instaliro ta dva moda f109 i cdtp.....
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Reinsall moda če pomoččč

 

@Aki pogledaj moj prijašnje postove gdje sam okačio linkove za mod i stazu

 

Poz!

16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
probo reinstall ali isto...

ajmo pomaztie nemogu igrat trenutno rfactor!!!
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maky kaže...

@Aki pogledaj moj prijašnje postove gdje sam okačio linkove za mod i stazu

To je dosta da igram s vama prek hamachi-a?
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

@benko  Probaj sve obrisat cili rFactor i nanovo

 

@aki trebat ti još "temelj" sama igra rFactor

http://www.rfactorcentral.com/rFactor_Lite.cfm

 

Offtopic kako stavljate imena za liknove!

 

Poz!

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 14:21 (maky).
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
eto radi rfactor uglavnom nesmije se instlirat f12009 i cdtp(barem kod mene) zajedno sad imam cdtp i sve staze f109 ;)
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
moderator
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Jel ima vremenskih uvjeta na modu CTDP 2006 ILI FSONE 2008.Ili je uvijek sunčano.

Ja igram f1 2009 mod i uvijek samo sunce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Armor kaže...

Imam G25 i Rumblepad 2.

Sad, svi vjerojatno misle da rasturam po GRIDU sa G25, suprotno, GRID je neigriv sa volanom.

Nisam početnik u GRIDU pa znam.

Sa Rumblepadom je sve ok.

 

Suprotno od toga, rFactor, GTR 2, STCC, GT Legends i BMW Challenge igram sa G25 i sve savršeno funkcionira.

 

 e....
aj da opet ne ispadne neko prepucavanje...
al kako to da GRID nije igriv s volanom?!?!?

ja ga igram s volanom...i ide...igram i GTR i rFactor i BMW itd....i sve je to također igrivo...al svaka igra na svoj način....
istina...kad bi igrao npr GRID pa odmah poslije npr GTR...to je katastrofa ili obrnuto...jer je fizika drugačija...pa prvih 15 min izletim na svakom zavoju...
ili sam previše pažljiv
al daleko je to od toga da se nemože igrat GRID...

FJAKA je stanje uma težnje za ničim. Greška je zamijeniti fjaku sa ljenošću. Fjaka je uzvišeno stanje uma i tijela kojem teži cijelo čovjecanstvo. Dok u Indiji i drugdje fjaku postižu dugogodišnjim izgladnjivanjem i meditacijom, u Dalmaciji je ona Božji dar.
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
pirat kaže...

Jel ima vremenskih uvjeta na modu CTDP 2006 ILI FSONE 2008.Ili je uvijek sunčano.

Ja igram f1 2009 mod i uvijek samo sunce.

 
To ti nije do moda nego do same igre. rFactor ne podržava kišu, al mislim da možeš stavit vrijeme na oblačno ako to staza podržava, znači sam mod s time nema veze. Isto tako možeš postavit i vrijeme trke i treninga pa ti grafika izgleda kao u Australiji ove godine :)
***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Da kao šta je BlackM napisa sam rFactor ne podržava promjenu vremenskih uvjeta

 

al možeš skinit staze koje "simuliraju kišu"

 

Evo ti primjer jedne takve staze

 

 

Poz!

15 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

A sad da se i ja ukljičim.

Najbolji mod za rFactor je CTDP 2006. Njemu nema ravnog. Najbolji je po svemu osim po zvukovima motora.

Odma do njega je MMG 2007. Isto jako dobar mod, malo lakši za igrat. Najvažnije je da on po meni ima najbolje i najrealnije zvukove F1 motora od svih igra koje sam isprobao.

Uz malo editiranja može se natjerat da CTDP mod koristi te zvukove i onda zabavi nema kraja.

FSONE modovi baš nisu nešto. Meni 2007 mod nije valjal pa 2008 nisam ni skidao. Na ovaj 2009 mod nemojte ni pomišljat. To nema veze s F1.

 

E sad staze. Ima ih svakakvih, neke su fenomenalne, a neke ne valjaju niš. Neko se sjetio da one najbolje stavi na jedan kup. Evo ih TU SU

 

Ugodnu zabavu.

 

Edit: evo stranice koju simulacijski manijaci prate svakodnevno. Ak nešto nije tu -> ne valja. VirtualR

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2009 18:53 (BlackM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
BlackM kaže...

A sad da se i ja ukljičim.

Najbolji mod za rFactor je CTDP 2006. Njemu nema ravnog. Najbolji je po svemu osim po zvukovima motora.

Odma do njega je MMG 2007. Isto jako dobar mod, malo lakši za igrat. Najvažnije je da on po meni ima najbolje i najrealnije zvukove F1 motora od svih igra koje sam isprobao.

Uz malo editiranja može se natjerat da CTDP mod koristi te zvukove i onda zabavi nema kraja.

FSONE modovi baš nisu nešto. Meni 2007 mod nije valjal pa 2008 nisam ni skidao. Na ovaj 2009 mod nemojte ni pomišljat. To nema veze s F1.

 

E sad staze. Ima ih svakakvih, neke su fenomenalne, a neke ne valjaju niš. Neko se sjetio da one najbolje stavi na jedan kup. Evo ih TU SU

 

Ugodnu zabavu.

 

Edit: evo stranice koju simulacijski manijaci prate svakodnevno. Ak nešto nije tu -> ne valja. VirtualR

 Slažem se u potpunosti sa tobom to za zvukove je lako ja san sebi stavija full realistinčne zvukove pa tako nije problem....

Fsone 2008 je najbolji mod posli ctdp-a probaj pa češ vidjet...

Poz!
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
kako da dobijem ovaj brzinomjer kao na video dok se pusta f1(isto kao i na youtubu ovaj po kisi)??

pricajte i za zvukovke dajte link na upute i di da to skinem??

intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

ima ko kakve sugestije kak da si kontrole slozim, malo mi je zbrkano sve, (znam di se slaze) recimo kak vi imate slozeno dal je tak dobro itd :P

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
benko kaže...
kako da dobijem ovaj brzinomjer kao na video dok se pusta f1(isto kao i na youtubu ovaj po kisi)??

pricajte i za zvukovke dajte link na upute i di da to skinem??

 Ovaj brzinomjer i ja tražim pa ak netko zna gdje ga nači nek ostavi link.
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Aki kaže...

ima ko kakve sugestije kak da si kontrole slozim, malo mi je zbrkano sve, (znam di se slaze) recimo kak vi imate slozeno dal je tak dobro itd :P

 Pa ako koristiš volan stavi osnovne kontrole (pit speed limit, box request, LCD display, LCD functions, neutral..) na tipke po volanu, a ako si na tastaturi nebih znao..
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
pirat kaže...
benko kaže...
kako da dobijem ovaj brzinomjer kao na video dok se pusta f1(isto kao i na youtubu ovaj po kisi)??

pricajte i za zvukovke dajte link na upute i di da to skinem??

 Ovaj brzinomjer i ja tražim pa ak netko zna gdje ga nači nek ostavi link.
 

za koju igru?
15 godina
moderator
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
smekzg kaže...
pirat kaže...
benko kaže...
kako da dobijem ovaj brzinomjer kao na video dok se pusta f1(isto kao i na youtubu ovaj po kisi)??

pricajte i za zvukovke dajte link na upute i di da to skinem??

 Ovaj brzinomjer i ja tražim pa ak netko zna gdje ga nači nek ostavi link.
 

za koju igru?
 Pa za f1 2009 mod za rfactor.
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Evo link za brzinomjer...

P.S. moraš se regati da bi mogao skinuti...

AMD Turion 64X2 TL-60 2.00 Ghz, Nvidia GF8600M GS, 2 Gb Ram DDR2, 250 GB HDD, 15.4" WXGA
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2009 15:05 (Krmic).
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Krmic kaže...

Evo link za brzinomjer...

P.S. moraš se regati da bi mogao skinuti...

 jer moze netko ovo uploadati da se ne regam?
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
benko kaže...
 jer moze netko ovo uploadati da se ne regam?
Evo samo za tebe.Cool
World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

hvala :D

 

ima jos ko kakav dobar mod(prventsveno za grafiku)??

intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
benko kaže...

hvala :D

 

ima jos ko kakav dobar mod(prventsveno za grafiku)??

Po meni, najbolja stranica za modove igara iz naslova je VirtualR
Samo treba potražiti, ima ih za ljepše nebo, za pojedinu stazu, za pojedinu formulu/auto itd...
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maky kaže...

Fsone 2008 je najbolji mod posli ctdp-a probaj pa češ vidjet...


Evo isprobao FSONE 2008. Maoram reći da se vidi pomak u odnosu na ono smeće 2007. Modeli su ok, iako mislim da pogled iz kokpita ne izgleda baš tako kako je dan. Zvuk je isto dobar, ne kao od MMGa, al ne traži da ga se mijenja.
Jedino što nije kak spada je fizika. Testirao sam samo na shanghaiu, i makar je ta staza više skliska od drugih za rfactor, ponašanje odnosno snaga motora nije kak spada. U "nižim" okretajima, tamo negdje na 9000, daje tek nešto manju snagu nego na 19000 (uvjeren sam da nije tako kod F1 motora jer inače nebi išli na 19000 o/min). Da bi to potvrdio probao sam startat u trećoj, gas do daske, volan ravno, gume na 90+ stupnjeva, bez TCa naravno i već na 8500-9000 spin. Teško moguće po meni. Ispada da je ovaj mod teže igrad bez TC, nego 07 i 06 (isto bez TCa).

Dakle po meni
1. CTDP 06
2. MMG 2007 v2
3. CTDP 05
4. FSONE 2008
***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
15 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Jel mi moze netko rec za ove igre..jel se to igra samo online ili moze i ovako..frend nece imat net neko vrijeme pa zato..sta da mu instaliram od tih igara..ak moze da se voze formule po mogucnosti..i ak je moguce da je neka jednostavna instalacija..da ne moram skidat ove modove sta vi igrate i to sve.. ;)

 

Unaprijed hvala ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
B-52 kaže...

Jel mi moze netko rec za ove igre..jel se to igra samo online ili moze i ovako..frend nece imat net neko vrijeme pa zato..sta da mu instaliram od tih igara..ak moze da se voze formule po mogucnosti..i ak je moguce da je neka jednostavna instalacija..da ne moram skidat ove modove sta vi igrate i to sve.. ;)

 

Unaprijed hvala ;)

 Možeš naći na torrentima modanu verziju F1 challenge 2002 (od EA) "sve u jednom". Znači vjerojatno se tad zove F1 challenge 2007 (ili 2008) i samo to instaliraš. To ti je sasvim dosta, jer imaš sve staze iz sezone, defalt setup za svaku stazu i sl. Za jednu godinu postoji više modova pa malo pročačkaj po netu prije nek se odlučiš skinut neku, da baš ne skineš najlošiju. Ima i modova koji ne rade samostalno, nek traže predinstaliranu 2002 verziju. Ja bi ti preporučio samostalne modove jer onda sve radi. A sad guglaj, trebat će ti malo vremena
***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Evo snimio sam GTR2 plus F1 2008 MOD 1.4. full i mogu reć da sam oduševljen izgledom i ponašanjem bolida, (i ostalih sudionika (AI) na stazi jer nisu glupi kreteni kao u rFactoru da te pogode čim zakočiš u zavoju i tako svaki put). Stavio sam i nove staze sa ljepšim teksturama tako da mi je sve skupa puno zanimljivije, realnije  i puno, puno ljepše nego rFactor+CTDP06!!

 

Evo malo slika (ForceIndia) Cool

 

..ova zadnja skoro pa izgleda kao prava snimka iz utrke..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2009 22:51 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
doktor1 kaže...

Evo snimio sam GTR2 plus F1 2008 MOD 1.4. full i mogu reć da sam oduševljen izgledom i ponašanjem bolida, (i ostalih sudionika (AI) na stazi jer nisu glupi kreteni kao u rFactoru da te pogode čim zakočiš u zavoju i tako svaki put). Stavio sam i nove staze sa ljepšim teksturama tako da mi je sve skupa puno zanimljivije, realnije  i puno, puno ljepše nego rFactor+CTDP06!!

 

Evo malo slika (ForceIndia) Cool

Super izgleda.
Daj pls i linkove na te modove i dodatke za njega - nije ilegalno
Nekak se i meni sve više dopada GTR 2, nekak mi realnije djeluje sa G25
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Evo Track Update (treba se na sve registrirat za skidanje modova, šta vjerujem nije problem):

http://www.racesimulations.com/GTR2/downloads/1029.html

 

F1 2008 MOD:

http://www.virtualr.net/f1-2008-for-gtr2-14-released/

 

Staze (dnevno se može skinut 100MB prometa, ali nije problem jer jedna ima oko 30MB)

http://www.nogripracing.com/files.php?subcat=46

 

 

Važno: po defaultu se ne vide kotači na bolidu iz kokpita pa treba napravit sljedeće:

 

You can find the option Wheels Visible In Cockpit=”1″ in your Player.plr \GTR2\UserData\

 

Znači opciju "Wheels Visible In Cockpit=”0″" treba promjeniti u "Wheels Visible In Cockpit=”1″" u .plr datoteci

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2009 0:45 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Armor kaže...
Nekak se i meni sve više dopada GTR 2, nekak mi realnije djeluje sa G25
 Da. Opće je poznato da rfactor ima jedan od najlošijih FFBa. Zato u njemu igram samo F1, a sve ostalo na gtr evo. Što se tiće ovog moda za GTR 2, kolko vidim da su volani jako loše napravljeni, al su teksture staze zato mrak. Možda isprobam.
Inače MMG radi na konverziji svog vrlo dobrog moda za rfactor u GTR Evo. Progress i slikice nalaze se ovdje
***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate Atlantis***
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice