GTR, RACE, rFactor i slično

poruka: 347
|
čitano: 103.689
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
15 godina
moderator
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
i_rambo_plache kaže...

 

No, ne treba žaliti za tim modom, uskoro nam dolazi FSONE 2009 koji će također imati izvrsnu grafiku i, nadam se, podršku za TC i ABS pošto će mod biti za širu javnost.

 

Kad je to uskoro,znaš možda datum?

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BHR%5Dpirat
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

kako vam je namješten diffilcuty u rFactor-u

McLaren Mercedes
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
loky4i4 kaže...

kako vam je namješten diffilcuty u rFactor-u

stability control na low i traction controle na low (ostalo na off). Igram na gamepad i samo formulu pičim :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
loky4i4 kaže...

kako vam je namješten diffilcuty u rFactor-u

Ovisi od moda do moda...neki su zahtjevniji, neki pak u potpunosti neigrivi na tastaturi...kombiniraš i isprobavaš...nema srama i da ti je sve na high...ipak je zabava na prvom mjestu!

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
loky4i4 kaže...

kako vam je namješten diffilcuty u rFactor-u

 Najbolje ti je s vremenom podešavati difficult nemoj ni slućajno na početku sve isključiti jer ćeš izgubiti volju za igrom. Postepeno s vremenom se prilagođavaj.....

16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ljudi na ovo kaj slijedi idu trnci i ne preporučuje se ljudima slabog srca :)

 

F1 fanovi, službeni trailer za sezonu 1990 je tu:

 

LINK: rFactor - F1 1990 Official trailer

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Sry na duplom postu ali moram objaviti link na sućut našim frendovima Poljacima:

 

LINK: CroSimRacing - Minuta šutnje za Poljsku

 

Nemojte ovo shvatiti kao reklamu, prijatelji iz Poljske billi su i jesu najveći racing frendovi Hrvatske, stoga im i ide zaslužena, nenadana sućut!

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Armor kaže...

Ljudi na ovo kaj slijedi idu trnci i ne preporučuje se ljudima slabog srca :)

 

F1 fanovi, službeni trailer za sezonu 1990 je tu:

 

LINK: rFactor - F1 1990 Official trailer

Da li dolazi sa stazama iz 1990?

 

Evo boljeg pitanja...da li postoji neka kvalitetna stranica sa stazama za rFactor gdje su sortirane prema godiama/kvaliteti/sl. ?

15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
loky4i4 kaže...

kako vam je namješten diffilcuty u rFactor-u

Meni je samo auto clutch na on, sve ostalo isključenoCool

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
i_rambo_plache kaže...

E sad, dal je upravljanje bolida preteško? Čini mi se da i nije. Slična situacija je i na F1 99-02 bez ikakvih pomoći, također se bolidi pri malo jačem gasu (pogotovo u zavoju) izvrtaju kao da je staza zaleđena.

 

Po meni velika razlika između F1Ch i ovog moda zato sam i to spomenuo. F1 bolidi, po mom mišljenju, imaju imak više gripa nego je to ovdje dato.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
BlackM kaže...
i_rambo_plache kaže...

E sad, dal je upravljanje bolida preteško? Čini mi se da i nije. Slična situacija je i na F1 99-02 bez ikakvih pomoći, također se bolidi pri malo jačem gasu (pogotovo u zavoju) izvrtaju kao da je staza zaleđena.

 

Po meni velika razlika između F1Ch i ovog moda zato sam i to spomenuo. F1 bolidi, po mom mišljenju, imaju imak više gripa nego je to ovdje dato.

Si znao da u F1 99-02 možeš u nekom confi fajlu "otključati" igru i pretvoriti je u ultimativnu simulaciju...zaboravio sam točno o kojem se fajlu radi i što se treba promjeniti ali ima negdje na netu...

14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

e zanimaju me dvije stvari vezanu uz f1 2009 rfactor. jel se moze u igru namjestiti da prije zavoja sama formula uspori i kako i drugo zasto me stalno izbaciva na meni kad igram?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Meni smeta nemogućnost igranja trke sa svim bolidima na stazi.imam 200 frejmova ali kada ubacim druge bolide na stazu svake  cca pola minute slika stane na dvije tri sekunde i onda nastavi.niti jedan f1 mod nema a da nema taj problem. time trial mogu igrat ali trke ne :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Kill Frenzy kaže...

Meni smeta nemogućnost igranja trke sa svim bolidima na stazi.imam 200 frejmova ali kada ubacim druge bolide na stazu svake  cca pola minute slika stane na dvije tri sekunde i onda nastavi.niti jedan f1 mod nema a da nema taj problem. time trial mogu igrat ali trke ne :(

 Ako imaš nvidia grafičku karticu onda je to moguće, ali postoji i neki fix na rfactor centrali pod addons mislim...

14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

JELI ZNA Neko di mogu skinut mod za f1 2009 tamo di se vidi staza sa strane i onaj mod di su brzine i koliko brzo na sat ides na lijevoj strani kao tu npr

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
kejbl kaže...
Kill Frenzy kaže...

Meni smeta nemogućnost igranja trke sa svim bolidima na stazi.imam 200 frejmova ali kada ubacim druge bolide na stazu svake  cca pola minute slika stane na dvije tri sekunde i onda nastavi.niti jedan f1 mod nema a da nema taj problem. time trial mogu igrat ali trke ne :(

 Ako imaš nvidia grafičku karticu onda je to moguće, ali postoji i neki fix na rfactor centrali pod addons mislim...

imam ati.postoji li neki fiks za njih?

15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maxy0 kaže...

JELI ZNA Neko di mogu skinut mod za f1 2009 tamo di se vidi staza sa strane i onaj mod di su brzine i koliko brzo na sat ides na lijevoj strani kao tu npr

Za speedmeter ti treba TV Style, za mape staza neznam, nije to tolko popularnoSmijeh

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

meni bi isto dobro došle mape staza na ekranu jer neke staze ne poznam pa dok se ufuram :d

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

e sad sam stavio onaj novi izgled a kako da maknem onaj stari???? necu oba dva imat

kako maknut ovaj:

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2010 0:08 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maxy0 kaže...

e sad sam stavio onaj novi izgled a kako da maknem onaj stari???? necu oba dva imat

kako maknut ovaj:

Tipke 1-9 iznad slova!

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Kada bi trebao doči rfactor 2..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Kad igram sezonu već 3. utrku zaredom vozim u mađarskoj! jel su sve utrke u mađarskoj ili će nove doć staze i kad ili kako da namjestim da dodu nove staze??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ima ko iskustva sa Gtr-evolutionom odnosno je li bolji od GTR2 ili ipak nešto lošiji... I da kakvi su f1 modovi na gtr-evolutionu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

evo skinuo sam ctdp i kako da namjestim sezonu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maxy0 kaže...

evo skinuo sam ctdp i kako da namjestim sezonu

 Koliko god je mod dobar sada moraš skidati sve staze iz sezone 2006, a zatim ih posložiti sa jednim alatom od CTDP-a dok to sve napraviš izgubit ćeš volju za igrom. Zato bolje skini rft2009 i igraj online ili sam protiv AI kako hoćeš, ali Fsone, MMG i CTDP nemaju vlastiti trackpack i to me živcira.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
doktor1 kaže...

Evo napravio sam Seat Leon Marina Čolaka iz WTCC-a 2009 pa ako ga netko želi ovdje je download link:

 

http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=20381

 Možeš mi dati neki drugi link za WTCC 2009 jer ovaj ne radi... Hvala unaprijed...

14 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

kako da ovaj prvi tv style instaliram u rfactor 2010

http://www.rfactorcentral.com/painters_profile.cfm?ID=kira%20sip

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Moze mi netko dati link odakle da skinem staze za grt 2, naravno mislim staze iz F1.. trazio sam ali bezuspjesno.. Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično
ššššš - možda su u šumi
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.4.2010 7:32 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maxy0 kaže...

kako da ovaj prvi tv style instaliram u rfactor 2010

http://www.rfactorcentral.com/painters_profile.cfm?ID=kira%20sip

jeli može itko reći šta da napravim.... nema ono za instalaciju, di da kopiram, ne kuzim

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice