Insurgency (Standalone)

poruka: 272
|
čitano: 34.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Insurgency 2
Super64 kaže...
pirat kaže...
Razmišljam već par dana dal da iskeširam stojana za to sranje il ne.

Ovak na videima mi grafički baš ne izgleda,al gameplay mi se čini odličan.

Hm, najlosiji dio grafike su likovi u igri - ali lako se naviknes. Okolis, efekti (smoke i flashbang bolji od bf4), oruzja - vrlo dobro, cak odlicno. Zvuk je fantastican (jedina zamjerka i to velika, nadam se da ce ispraviti - zvuk mjenjanja okvira je kao da mjenjas prazan okvir - to se odmah skuzi, limena glazba). Optika na oruzju najbolja do sad vidjena. Gameplay - hm, nakon bf-a zahtjeva dosta navikavanja, u ovoj igri "run and gun" se jako skupo naplacuje - ak imas strpljenja onda nece bit problema. Ono sto sam odmah primjetio kad te neko u zasjedi ceka - ne mozes prezivjeti da si zlatni, jednostavno postoje situacije kad si u prednosti i tocka - netcode je ispravan i radi kako treba.

Slažem se.

Sinoć igrao sa nekim random tipovima na nekom serveru i bilo fantastično. Ekipa se konstantno dogovarala preko voipa. Zajedno išli....dogovor kuda... ko da ostane u kontroli područja... supress... flank.... snajper nam čistio ispred nas.... ma milina..... jbt ostao do 3 u jutro.....

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Re: Insurgency 2
Dama, još kad nas se skupi 5-6 na ts-u imam osijećaj da će tek onda igra prodisati :)
10 godina
offline
Insurgency 2

Ono, igrao malo BF nakon Insurgencija - kad se u ovoj igri naviknes na recoil, u BF svaka pljuca postaje hebeni laser.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency 2

Evo još malo gameplaya:

 

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Insurgency 2

Evo ja ju kupio nakon odgledanog jednog youtube filmića i igra je pravo osvježenje. Idem podešavati i vidim da se posebno podešava osjetljivost za iron i scope i već tu mi se dopalo :)

Uglavnom upucao nekoliko sati popodne i igra je odlična. Sporija od CS-a a opet ima napucavanja. Definitivno preporučam za 12€.

 

Jel vi imate problem sa lag-om btw?

 

 

EDIT: dodajte me na Steam pa da bacimo koju: dado1410

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 13:09 (Zero2).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency 2
Zero2 kaže...

Evo ja ju kupio nakon odgledanog jednog youtube filmića i igra je pravo osvježenje. Idem podešavati i vidim da se posebno podešava osjetljivost za iron i scope i već tu mi se dopalo :)

Uglavnom upucao nekoliko sati popodne i igra je odlična. Sporija od CS-a a opet ima napucavanja. Definitivno preporučam za 12€.

 

Jel vi imate problem sa lag-om btw?

 

 

EDIT: dodajte me na Steam pa da bacimo koju: dado1410

 

 

 

 

Ja nisam primijetio problem s lagom nikakav. Možda jednom. Dodao sam te na Steamu pa prihvati.

Jesli li ti onaj što se šorao oko D zastave? {#}

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
offline
Re: Insurgency 2
Soldier977 kaže...
Zero2 kaže...

 

Ja nisam primijetio problem s lagom nikakav. Možda jednom. Dodao sam te na Steamu pa prihvati.

Jesli li ti onaj što se šorao oko D zastave? {#}

Fuck yea ;)

 

Dodam te kad stignem doma. Igram ti više manje navečer (iza 9) kad sredim klince. 

Kod igre me najviše oduševio feeling koji sam nekad imao kad sam igrao SnD u COD-u (iako je igra u potpunosti drugačija).

Recoil je ogroman i puno pomaže staviti na single shot (pogotovo ako koristite scope).

Zakon je da nema hitmarkera pa napetosti pridodaje i to da puno puta nisi siguran jel ti protivnik pao ili je samo otišao u prone.

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Re: Insurgency 2
Zero2 kaže...
Soldier977 kaže...
Zero2 kaže...

 

Ja nisam primijetio problem s lagom nikakav. Možda jednom. Dodao sam te na Steamu pa prihvati.

Jesli li ti onaj što se šorao oko D zastave? {#}

Fuck yea ;)

 

Dodam te kad stignem doma. Igram ti više manje navečer (iza 9) kad sredim klince. 

Kod igre me najviše oduševio feeling koji sam nekad imao kad sam igrao SnD u COD-u (iako je igra u potpunosti drugačija).

Recoil je ogroman i puno pomaže staviti na single shot (pogotovo ako koristite scope).

Zakon je da nema hitmarkera pa napetosti pridodaje i to da puno puta nisi siguran jel ti protivnik pao ili je samo otišao u prone.

 

Ma feeling u ovoj igri je ono što sam oduvijek tražio. I ja sam prvenstveno kasno za kompom. Čut ćemo se. Ja, Ti, Switch i Ara.... ima da lomimo servere {#}

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
offline
Re: Insurgency 2
Zero2 kaže...

Fuck yea ;)

 

Dodam te kad stignem doma. Igram ti više manje navečer (iza 9) kad sredim klince. 

Kod igre me najviše oduševio feeling koji sam nekad imao kad sam igrao SnD u COD-u (iako je igra u potpunosti drugačija).

Recoil je ogroman i puno pomaže staviti na single shot (pogotovo ako koristite scope).

Zakon je da nema hitmarkera pa napetosti pridodaje i to da puno puta nisi siguran jel ti protivnik pao ili je samo otišao u prone.

 

Tab pa vidiš jesi dobio kill.

easy peasy. {#}

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
14 godina
offline
Re: Insurgency 2
fila2208 kaže...
Zero2 kaže...

Zakon je da nema hitmarkera pa napetosti pridodaje i to da puno puta nisi siguran jel ti protivnik pao ili je samo otišao u prone.

 

Tab pa vidiš jesi dobio kill.

easy peasy. {#}

To mi je malo bzvze što nisu stavili neku indikaciju da si ubio protivnika. Mislim ono furaju se na realnost i svima je super da toga nema ali zato 90% ljudi stišće tab da vidi si score i jesu li ubili nekoga! Mislim LOL!

BF Nick: Xtream_Switch
12 godina
offline
Re: Insurgency 2
Switch kaže...
fila2208 kaže...
Zero2 kaže...

Zakon je da nema hitmarkera pa napetosti pridodaje i to da puno puta nisi siguran jel ti protivnik pao ili je samo otišao u prone.

 

Tab pa vidiš jesi dobio kill.

easy peasy. {#}

To mi je malo bzvze što nisu stavili neku indikaciju da si ubio protivnika. Mislim ono furaju se na realnost i svima je super da toga nema ali zato 90% ljudi stišće tab da vidi si score i jesu li ubili nekoga! Mislim LOL!

Ima servera koji pokazuju kao u CSu.

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
offline
Re: Insurgency 2
Switch kaže...
fila2208 kaže...
Zero2 kaže...

Zakon je da nema hitmarkera pa napetosti pridodaje i to da puno puta nisi siguran jel ti protivnik pao ili je samo otišao u prone.

 

Tab pa vidiš jesi dobio kill.

easy peasy. {#}

To mi je malo bzvze što nisu stavili neku indikaciju da si ubio protivnika. Mislim ono furaju se na realnost i svima je super da toga nema ali zato 90% ljudi stišće tab da vidi si score i jesu li ubili nekoga! Mislim LOL!

Imaš indikatora. Samo puni serveri iskljuće. Što je i dobro jer je realnije i intenzivnije.

10 godina
offline
Insurgency 2

Ja bih rado probao (ako ima) i server koji ni tabanjem nista ne pokazuje. Ako je igra hardcore nek bude hardcore. Mislim, ima toliko naslova koji nisu HC, zasto ne bi postojalo nesto drugacije. Ima toliko izbora da se uopce ne zivciram. Kad mi se igra nesto drugo - igram to drugo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Insurgency 2
Super64 kaže...

Ja bih rado probao (ako ima) i server koji ni tabanjem nista ne pokazuje. Ako je igra hardcore nek bude hardcore. Mislim, ima toliko naslova koji nisu HC, zasto ne bi postojalo nesto drugacije. Ima toliko izbora da se uopce ne zivciram. Kad mi se igra nesto drugo - igram to drugo.

Nisam siguran ali mislim da sam negdje (možda na filteru na server browseru) vidio da se može odabrati K/D statistika pa je to možda to. Moram provjeriti danas.

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Insurgency 2
Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Insurgency 2
Dado, sad će igra postat dosadna kad ti dođeš… nećemo se maknut sa B zastave…
12 godina
offline
Re: Insurgency 2
Arabarran kaže...
Dado, sad će igra postat dosadna kad ti dođeš… nećemo se maknut sa B zastave…

D, Ara, D.....

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
offline
Insurgency 2

Jučer naletio na dobar UK server. Nema laga...igra ekipa onako kako treba...jedino su me izubijali ko konja...ali bila je jedna odlična Firefight runda u kojoj sam ostao zadnji na točki koju je trebalo uzeti da se ekipa spawna....issss koja paranoja {#}

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency 2
Zero2 kaže...

Jučer naletio na dobar UK server. Nema laga...igra ekipa onako kako treba...jedino su me izubijali ko konja...ali bila je jedna odlična Firefight runda u kojoj sam ostao zadnji na točki koju je trebalo uzeti da se ekipa spawna....issss koja paranoja {#}

 

 

Je, vidio sam te. Došao sam malo kasnije ali si već prestao igrati. I ja sam sinoć bacio satak dva. Sve sam bolji i bolji {#} Dva meča za redom bio MVP {#}

Nema više ležanja, beskonačnog šunjanja i čeka. Sad kad sam naučio dosta detalja na mapama, sve je puno lakše se kretati, a u ovoj igri definitivno je potrebno imati reflekse kao i u CSu i malo veću osjetljivost miša neg je slučaj u BFu-u.

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
moderator
offline
Insurgency 2

Ima tko da bi uzeli ovaj "four pack"(75 kn svaki)?

  I možda bi bilo dobro preimenovati temu u "Insurgency (Standalone)?

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 17:40 (pirat).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency 2

ima :) 

13 godina
offline
Re: Insurgency 2
pirat kaže...

Ima tko da bi uzeli ovaj "four pack"(75 kn svaki)?

  I možda bi bilo dobro preimenovati temu u "Insurgency (Standalone)?

Ja sam isto nešto razmišljao...ali velim, samo da uzeti family.
čak mi je kolega rekao da bi se moglo uzeti iz amerike, sa usa ip-a, za 50kn komad, family pack, ili je to ruski ip.
Mislim da je u rusiji 35-45kn igra, bez family packa.

I dobije se eng. jezik valjda. 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
13 godina
offline
Insurgency 2

Ako možete iskemijati....iskemijajte, ali igra vrijedi tih 95 kn (mislim da je toliko na Steamu) definitivno.

 

EDIT: sumnjam da će igru ikad igrati hrpa ljudi (poput CS-a ili Arme sa kojima ju uspoređuju) ali to je u biti dobra stvar jer ostati će ekipa koja ju igra onako kako treba. Onako za čilanje i malo drugačiji gameplay dušu dalo.

 

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 18:41 (Zero2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency 2
fila2208 kaže...
pirat kaže...

Ima tko da bi uzeli ovaj "four pack"(75 kn svaki)?

  I možda bi bilo dobro preimenovati temu u "Insurgency (Standalone)?

Ja sam isto nešto razmišljao...ali velim, samo da uzeti family.
čak mi je kolega rekao da bi se moglo uzeti iz amerike, sa usa ip-a, za 50kn komad, family pack, ili je to ruski ip.
Mislim da je u rusiji 35-45kn igra, bez family packa.

I dobije se eng. jezik valjda. 

evo nađemo jos dvoje zainteresiranih i kupujemo?!

15 godina
moderator
offline
Re: Insurgency 2
Zero2 kaže...

 

EDIT: sumnjam da će igru ikad igrati hrpa ljudi (poput CS-a ili Arme sa kojima ju uspoređuju) ali to je u biti dobra stvar jer ostati će ekipa koja ju igra onako kako treba. Onako za čilanje i malo drugačiji gameplay dušu dalo.

Znači nema baš ljudi?

lazicki88 kaže...
evo nađemo jos dvoje zainteresiranih i kupujemo?!

A da valjda,ta akcija na steamu traje još nešto manje od 24h.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: Insurgency 2
pirat kaže...
Zero2 kaže...

 

EDIT: sumnjam da će igru ikad igrati hrpa ljudi (poput CS-a ili Arme sa kojima ju uspoređuju) ali to je u biti dobra stvar jer ostati će ekipa koja ju igra onako kako treba. Onako za čilanje i malo drugačiji gameplay dušu dalo.

Znači nema baš ljudi?

Prije 2 dana igralo 1600 jučer 2200...ide lagano prema gore. 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
offline
Insurgency 2
Maloprije opet bacio koju partiju.. Kada se nauče mape ova igra postaje The Beast... :D Definitivno se vidi povećanje broja igrača i to na odabiru servera. Sada su svi puni na jedno tri scrol stranice ....
Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 1:48 (Soldier977).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Ovoga solidera mi pun kufer, samo spama po temi. {#}

 

Evo nešto slaže koelga iz klana neki plan za family pack pa možda zaigram. Ono full sam meh, očekujem do dame, dade, i ostlaih domaćih da mi pruže ''zanimljiv'' gameplay i nabriju me na igru. Inače ću im dolazit doma po noći i dahtati u uho.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
fila2208 kaže...

Ovoga solidera mi pun kufer, samo spama po temi. {#}

 

 

Bez dobrog spamanja nema ni rezultata za PR ljude {#}

Xtream_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
13 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Soldier977 kaže...
fila2208 kaže..

Ovoga solidera mi pun kufer, samo spama po temi. {#}

 

 

Bez dobrog spamanja nema ni rezultata za PR ljude {#}

Ma znam, i sam sam odrađivao PR u par tema, pa znam kako je to iritantno :)

Neka neka, samo rokaj, ako gjurac složi rusku verziju budemo zaigrali.

 

{#}

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice