Insurgency (Standalone)

poruka: 272
|
čitano: 34.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Skilledžija kaže...

Vajneri, zašto onda svo ovo vrijeme igrate soft, a ne hardcore?

Razlika između klasika i HC-a je 40% healtha.

Mislim da je to 40% vrlo bitna stavka. Samo to povlači puno opreznije kretanje jer si gotovo za sekundu ako te neki snajper iz grmlja pogodi bilo gdje. Sa 100% već možeš odskakutat i zaklat kampera.

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
16 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Soldier977 kaže...
Skilledžija kaže...

Vajneri, zašto onda svo ovo vrijeme igrate soft, a ne hardcore?

Razlika između klasika i HC-a je 40% healtha.

Mislim da je to 40% vrlo bitna stavka. Samo to povlači puno opreznije kretanje jer si gotovo za sekundu ako te neki snajper iz grmlja pogodi bilo gdje. Sa 100% već možeš odskakutat i zaklat kampera.

Upravo to, klasik u BF je dobar jer imas 100% healtha. A HC je u svim igrama sranje bas zbog manjeg healtha(-40%).

12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Soldier977 kaže...

Mislim da je to 40% vrlo bitna stavka. Samo to povlači puno opreznije kretanje jer si gotovo za sekundu ako te neki snajper iz grmlja pogodi bilo gdje. Sa 100% već možeš odskakutat i zaklat kampera.

Argumentacija ti ne drži vodu.

HS u softu te također patosira oneshotom, pogotovo kad sam s druge strane nišana ja.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
BDS kaže...

Upravo to, klasik u BF je dobar jer imas 100% healtha. A HC je u svim igrama sranje bas zbog manjeg healtha(-40%).

Ako ti imaš 60% i protivnik 60% onda to možemo gledati kao da ste obojica na 100%?!

Koliko je njemu lakše tebe ubiti i tebi je njega, zar ne?

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Skilledžija kaže...
Soldier977 kaže...

Mislim da je to 40% vrlo bitna stavka. Samo to povlači puno opreznije kretanje jer si gotovo za sekundu ako te neki snajper iz grmlja pogodi bilo gdje. Sa 100% već možeš odskakutat i zaklat kampera.

Argumentacija ti ne drži vodu.

HS u softu te također patosira oneshotom, pogotovo kad sam s druge strane nišana ja.

Ali treba pogoditi HS. Puno je lakše u ostatak tijela i samim tim vjerojatnije.

Skilledžija kaže...
BDS kaže...

Upravo to, klasik u BF je dobar jer imas 100% healtha. A HC je u svim igrama sranje bas zbog manjeg healtha(-40%).

Ako ti imaš 60% i protivnik 60% onda to možemo gledati kao da ste obojica na 100%?!

Koliko je njemu lakše tebe ubiti i tebi je njega, zar ne?

 

Ali i puno više kampanja. Zato sam i rekao da usporava drastično gameplay.

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Tko kempa na softu će kempati i u HC-u, i obratno.

Razlika je možda u tome da više njubova preferira HC jer misle da će tako lakše do killa pa ispada da je HC sporiji mod jer oni leže i ne igraju objective.

Ali takvih je pregršt, da ne kažem većina, i u softu.. pa opet dođemo na isto.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Oko HC i softa uvijek neke rasprave. Problem je u tome sto oni koji vole HC uvijek argumentiraju kako je bezveze da nekog moras cijelim klipom napuniti da bi pao(kao nije realno). Mislim, slazem se ja oko toga da to nije realno. Ali, osnovni problem je kako napravit igru(shooter) da bude balansiran, igriv, zabavan a da se ne pretvori u kamperaj i potpuno uspori. Insurgency je tu uspio(to je kao neka realna-hardcore pucacina), iako je sporija meni je zabavna. Dok ovakav model "healtha" nikako nebi funkcionirao u igrama tipa BF ili COD(sve bi se pretvorilo u opci kamperaj i gameplay bi se strasno usporio). Tako da klasik na BF ima smisla ako je health na 100%.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Skilledžija kaže...

Tko kempa na softu će kempati i u HC-u, i obratno.

Razlika je možda u tome da više njubova preferira HC jer misle da će tako lakše do killa pa ispada da je HC sporiji mod jer oni leže i ne igraju objective.

Ali takvih je pregršt, da ne kažem većina, i u softu.. pa opet dođemo na isto.

Pa da, ali me neće odmah "ukinuti" čim me ugleda i ja ću imat šansu uzvratiti.

 

Kao što Baka kaže, sve je do igre. U Insurgencyju je smisao biti taktičan i oprezan jer si drugačije mrtav, a igra je tako i napravljena da je sve to skupa fantastično atmosferično izvedeno, dok su BF i COD totalne zajebancije.

 

 

Ili America's Army. Opet neki mix Insurgency smrtnosti i BF arkadnosti koji je super implementiran tako da sam kamperaj ni ne smeta.  

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 14:42 (Soldier977).
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
BDS kaže...

Tako da klasik na BF ima smisla ako je health na 100%.

Gle, ja padam u BF-u već godinu dana kao da igram HC... po tom pitanju za mene nema nikakve razlike igrao jedno ili drugo.

Insurgency s druge strane... igrao pred neki dan... stanem i čekam lika da se pojavi na vratima jer znam da dolazi... lik uletava i ubije me... ALT+F4 odo igrat coop :P

Nema tog skilla ni recoila s moje strane da on to napravi ako je igra tako koncipirana.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Skilledžija kaže...

Tko kempa na softu će kempati i u HC-u, i obratno.

Razlika je možda u tome da više njubova preferira HC jer misle da će tako lakše do killa pa ispada da je HC sporiji mod jer oni leže i ne igraju objective.

Ali takvih je pregršt, da ne kažem većina, i u softu.. pa opet dođemo na isto.

Dobro si rekao, uglavnom kempaju njubovi. Ali bitna razlika je u tome sto te taj ukempani njub u HC ubija u vecini slucajeva i ti si primoran usporiti gameplay i biti isto taki njub koji kempa(jer jednostavno nema druge)dok u softu isti ukempani njub te ne moze samo tako ubiti jer zbog kolicine healtha ti to izbjegnes. I sto je jos vaznije ne moras igrati "kemp mod" jer ces u vecini slucajeva izbjeci ukempanog njuba ili ga cak i ubiti, a pri tome gameplay se nece usporiti.

12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Soldier977 kaže...

Pa da, ali me neće odmah "ukinuti" čim me ugleda i ja ću imat šansu uzvratiti.

 

Kao što Baka kaže, sve je do igre. U Insurgencyju je smisao biti taktičan i oprezan jer si drugačije mrtav, a igra je tako i napravljena da je sve to skupa fantastično atmosferično izvedeno, dok su BF i COD totalne zajebancije.

 

 

Ili America's Army. Opet neki mix Insurgency smrtnosti i BF arkadnosti koji je super implementiran tako da sam kamperaj ni ne smeta.  

Rasprava je počela s razlikom od 40% healtha, a vidim da kreće u krivom smjeru.

Klasik i HC se ne razlikuju toliko da bi klasik odjednom bio super, a HC loš.

Po meni je veća razlika u spotanju nego u healthu, ali to je samo moje mišljenje, jbga :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Skilledžija kaže...
Soldier977 kaže...

Pa da, ali me neće odmah "ukinuti" čim me ugleda i ja ću imat šansu uzvratiti.

 

Kao što Baka kaže, sve je do igre. U Insurgencyju je smisao biti taktičan i oprezan jer si drugačije mrtav, a igra je tako i napravljena da je sve to skupa fantastično atmosferično izvedeno, dok su BF i COD totalne zajebancije.

 

 

Ili America's Army. Opet neki mix Insurgency smrtnosti i BF arkadnosti koji je super implementiran tako da sam kamperaj ni ne smeta.  

Rasprava je počela s razlikom od 40% healtha, a vidim da kreće u krivom smjeru.

Klasik i HC se ne razlikuju toliko da bi klasik odjednom bio super, a HC loš.

Po meni je veća razlika u spotanju nego u healthu, ali to je samo moje mišljenje, jbga :)

ma spomenuo sam AA i Insurgency čisto radi usporedbe što je Baka naveo sam smisao BFa kao igre (arkadna zajebancija) u kojoj je bolje manje ograničiti kretanje sa 100% healthom nego usporiti sa HC modom i onda tu uletava classic mode. Ne kažem ja da si ti u krivu, samo da gledaš drugu perspektivu, ali smo tu negdje.  

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Insurgency (Standalone)

U HC neke stvari nemju smisla npr. motion senzor i tugs. Najgore od svega je što DMR i sniper ubijaju jednim metko pa je sve puno snipera, a ostale puške sa 3-4 metka. U ovoj igri i RO2 skoro svako oružije ubija s jednim metkom, maksimalno dva, a i sniperi su limitirani po timu pa nema da imaš 32 igrača sa sniperima. 

BF4 ima mali recoil pa je i to problem u HC, dok ovdje ipak puške trzaju ko vrag i nisu baš najpreciznije.

 

Jednostavno BF nije rađen za hardcore, dok ovakve igre jesu i zato bolje pašu. BF je rađen za normal, pa tek onda napravlje HC s tim da ugase HUD i smanje health. Razlika je u mehanici igre.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 15:26 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Soldier977 kaže...

samo da gledaš drugu perspektivu, ali smo tu negdje.  

Godinama sam igrao HC pa znam kako to izgleda s druge strane :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Skilledžija kaže...
Soldier977 kaže...

samo da gledaš drugu perspektivu, ali smo tu negdje.  

Godinama sam igrao HC pa znam kako to izgleda s druge strane :)

Me too {#}

Još se sjećam rata na forumu između ans HCovaca i Softovaca {#}

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
16 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Toliko nevinih kartonirano većinom samo zato jer sam ja htio jednog neimenovanog ****** isprovocirati da zaradi ban s foruma... {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Hhahhaha! To su bili dani, Zoki moj…
16 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)

Heh, premda su mi neke stvari zgadile BF, da se skupi opet ta ekipa odigrao bi makar 2 partije s vama :)

15 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
ZC_Someone kaže...

Heh, premda su mi neke stvari zgadile BF, da se skupi opet ta ekipa odigrao bi makar 2 partije s vama :)

Imaš moj Steam i PP... samo cimni ;)

11 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Eh koliko je ovdje kvalitetnija rasprava cak i o BF4 nego na originalnoj temi.

Ono je postalo chat room za nekoliko clanova. Nemam pojma sto radi moderator osim sto im se prikljucuje.

battlelog pukycro
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Tamo su ostali bez kartona… jadni! :)
13 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Ima tko za game? Da nas se malo okupi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency (Standalone)
tigerija kaže...

Ima tko za game? Da nas se malo okupi.

Uvijek :) Steam: reichz

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency (Standalone)
tigerija kaže...

Ima tko za game? Da nas se malo okupi.

Pisi mene :) Steam: |CRO|Vitaly™ 

 

Steam: |CRO|Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.11.2014 1:12 (Skillzor70).
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency (Standalone)

Ako ima netko tko traži HR klan, kome se igra malo organiziranije i kompetitivnije nego na pubu (čitaj PUG igranje) nek me cimne na pm ili doda na Steam-u (http://steamcommunity.com/id/7656119806357325/). Za PUG igranje potreban je TS, mikrofon i poznavanje osnova ENG.

 

O PUG-u više detalja na http://steamcommunity.com/groups/insurgencygather

 

P.S. 

Skill nije važan, važna je zabava i zezancija.

Klan site: http://www.mrcine.org/boards/index.php?app=uportal

Mi na DGL-u: http://thedgl.org/index.php/games/insurgency/teams-ins/team/0/31

 

Something went wrong!
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Došao novi update od 1gb.

Update 12/12 Changelist 

 

Content 

  • New weapon: M45 for Security, M1911 for Insurgents. 
  • New PVP maps: Buhriz Night and Revolt Night. 
  • New Survival maps: Verticality, Sinjar and Heights. 
  • New Hunt maps: Buhriz and Revolt. 
  • Updated PVP maps: Revolt. 
  • Updated Survival maps: Market and District. 
  • Added foregrip upgrade for AK-74. 
  • Night vision goggles now show on character models in third person. 
  • Flashlight and laser sight added to sniper rifles and LMGs.

 

Improvements 

  • Improved Survival mode. 
  • Added team icons to squad selection and scoreboard UI. 
  • Updated AI behaviors and visibility especially in night maps. 
  • Adjusted cost of night vision and added it to default loadouts in Hunt mode. 
  • If you pick up an explosive that can only be assigned to the first sub-slot, you will drop any other explosives that follow the same restriction. This prevents players from running around with RPG/AT4, RPG/C4, etc. 
  • If a grenade is dropped on death, friendly fire is redirected to credit the player who killed them instead. 
  • Grenades now deal direct impact damage. 
  • Fixed recoil so that it no longer slowly brings your view down with some weapons. 
  • Fixed pistol slide when you run out of ammo. 
  • Made laser sights less jarring when your weapon is blocked while aiming down sights. 
  • Added cvar cl_ads_fov_scale which allows a user to control the amount of “zoom” ironsights and reflex sights give you. 
  • Global ban system now applies to all servers, not just servers with matchmaking enabled. 
  • Removed cheat flag off of sv_memlimit. Also added sv_maxuptimelimit which defines the maximum uptime of a server (in hours) before it restarts.

 

Bug Fixes 

  • Fixed matchmaking failing to find servers when too many maps were selected. 
  • Fixed M4A1 not having the EOTech and Elcan scopes in coop modes. 
  • Fixed weight assignment of weapon upgrades. 
  • Fixed some player data not being transmitted to SourceTV. 
  • Fixed toggling motion blur in advanced video options. 
  • Brightness adjustment for nightvision when using OS X, should be closer to Windows version.

 

Map Updates 

Buhriz: 

  • Moved final cache Push to a more secure spot. 
  • Fixed steep displacement on the bridge near SEC’s spawn area.

Contact/Siege: 

  • Increased fade distance of the planters in the main street. 
  • Fixed some sneaky spots throughout the map.

District: 

  • Changes to prevent spawn camping in Push. 
  • Tweaked cover at front of the school.

Heights: 

  • Fixed players getting stuck in a tree near A on Push.
  • Ministry night/hunt: 
  • Tweaked lighting to make it more friendly for the NVG.

Panj: 

  • Fixed players able to get stuck in a collapsed wall at firefight A.

Peak: 

  • Improved collision model on rocks.

Uprising: 

  • Fixed bug that allowed a player to leave the playable area.
Moj PC  
0 0 hvala 4
14 godina
offline
Insurgency (Standalone)

To je nešto nevjerovatno kolko se ti devovi trude, popravljaju i ubacuju novi sadržaj u igru koji je besplatan, besplatan. Divim im se.{#}

 

EDIT: sad sam ovo pročitao:

 

Panj: 

  • Fixed players able to get stuck in a collapsed wall at firefight A.

 

Baš je panj {#}

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2014 12:52 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Jack Sparrow kaže...
  • Night vision goggles now show on character models in third person.

Napokon!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Ima nekoga tko želi igrati taktički? Dodaj na steam: tigerija

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency (Standalone)
Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice