Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 937.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa to ti je jeftinije nego 12e, a mozda ti igras US verziju... Koji si realm?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ok, onda nisam lud. Meni isto racunaju u dolarima, al sam mislio da je to samo zbog ove zimske akcije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Luka kaže...

Pa to ti je jeftinije nego 12e, a mozda ti igras US verziju... Koji si realm?

 
100% igram EU verziju, jer sam ju skinuo sa http://www.lotro-europe.com/index.php i igram na serveru ELDAR. Ne kužim zašto mi naplaćuju u dolarima, ali meni odgovara, jer je povoljnije. :-)

Danas je maintenance day i konačno će aplicirati patch1 za book 12. Naime book 12 je unio u lotro jedan grozan bug, a to je da search u Auction House nije radio tako da se sve moralo rucno pretrazivati. ovaj patch ce konacno rijesiti ovaj problem koji se vuce vec puna 3 tjedna.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja placam pretplatu preko Pay Pala, jednostavno, brzo i nikad nisam imao problema ;)

 

Nego igram vec LOTRO dobrih 6 mjeseci (od rujna 2007.) i mogu reci da me jos uvijek dobrano drzi. Na pocetku mi je sve nekako bilo cudno (posto mi je ovo prvi susret sa MMO), ali kako su prolazili sati sve je polako sjedalo na svoje mjesto. Nego u svojim putovanjima nisam upoznao niti jednog hrvatskog igraca, a sad tu citam da ima hrvatski kinship. Ako je tako molio bih /tell na Sulthalion [EN] Eldar.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da ima hrvatski kinship i zove se Simply walking into Mordor. :-)  iliti SWIM :-)

 

link na forum ti je http://swim.forumh.net/index.htm pa se slobodno javi ekipi :-)

 

Ja sam elf hunter Brajkior upravo natukao 18 lvl :-)

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Auuuuu, dobre vijesti!

 

Najavljena prva placena expanzija!

 

lvl cap se dize na 60

2 nove klase, warden i runekeeper

3 nove velike regije (moria, lorien, i jos jedna)

bossovi balrog i watcher

i jos puno drugih novih sadrzaja

 

joooooj


http://www.unlocktheminesofmoria.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Btw, zasto ste na Eldaru! Ja sam na snowbourneu kvragu! :D

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Imam Ati Radeon X300,1GB DDR2 667MHz RAM,Celron D 3.2GHz,i igra mi je uzasna,grafika je bolja od WoW-a ali je igra (ne volim se služiti ovim izrazom) smeće, nepotrebno izbjegavanje sličnosti sa konkurencijom je dovelo do toga da je broj ljudi u grupi,raidu,razne estetske konstrukcije na UI-u,i još dosta toga, zapravo loše izvedeno.

Prestao sam sa WoW-om jer stvarno nije normalno sjediti 8 sati pred ekranom mjesecima i ne približiti se nekom T5,T6 full tieru,ma znate i sami...

LOTRO mi je jednostavno ležerniji ali i prilično manje igriv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sve je to tako ali stvarno nacin na koji se vas lik krece i pokreti su me totalno odbili od te igre ma nije ni do koljena wow-u ,svi ljudi sada pljuju po wow pogotovo bivsi igraci ali to je samo zato sto im znaci jer da nije tako niko ga nebi spominjao , wow je trenutno KRALJ  ali conan dolazi  budite spremni igrati igru koja konacno ima sve sto ima wow i jos puno toga  a svi wow nedostatci su ispravljeni

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
cicoStos kaže...

sve je to tako ali stvarno nacin na koji se vas lik krece i pokreti su me totalno odbili od te igre ma nije ni do koljena wow-u ,svi ljudi sada pljuju po wow pogotovo bivsi igraci ali to je samo zato sto im znaci jer da nije tako niko ga nebi spominjao , wow je trenutno KRALJ  ali conan dolazi  budite spremni igrati igru koja konacno ima sve sto ima wow i jos puno toga  a svi wow nedostatci su ispravljeni

 

Ovo je rasprava o LOTRO igri. Imas i WoW topic pa tamo KRALJ-uj...

 

madafaka
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

Porosoro
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 21:12 (Porosoro).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

igro sam ju par dana i dosadila mi je brzo...WoW rulesCool

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Porosoro kaže...

Gdje mogu naći Lotro prepaid karticu jer ga u algoritmu nema 4-5 mjeseca!

 

Kad će početi malo misliti o lotro fanovima u Hrvatskoji?!

Samo za wow igrače misle...ah kad se to prodaje


U profilu.

Ali opet kazem, uzmite radje preko kartice, 70kn je u tom slucaju.

A ovi jadnici koji na ovaj topik dolaze seruckat, nikome ne treba vase seruckanje po ovoj igri. A ponajmanje seruckanje bez ikakvog argumenta.
Postujem misljenja, cak i kad neko kaze da mu je lotro bezveze jer je animacija likova losa, boze moj, svakom svoje, ali ovakvi neustanovljeni komentari su stvarno smjesni.

Ne znam zasto 8godisnjaci uopce imaju pristup internetu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 0:31 (Dachande).
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo skinuo sam 8,2GB trial client. Sad samo da nađem mjesta na disku =P


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

he he i ja sam skinuo neki dan taj klijent da bi mi na kraju rekao da je file curupted i nije se dao otpakirati......

 

dovoljno  je  reći  da  sam nakon  tih  8.2  Gb  dobio  lagani  živčani  slom  Vičepa  sam  odustao  od  svega......

 

možda  probam  skinut  opet  kad  se  malo  smirim


Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam uspio instalirat, al imam zabagiranu grafičku koju ću tek mijenjat za koji dan, koja mi ne da da igram.

Zablokira na character creation screenu.

Viče


"I have half my keyboard bound to taunt and the other half bound to sunder. I just smash my face on my keyboard and mobs aggro to me." - Prot Warrior
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da stvarno mi je blesavo što se neki osjećaju povrijeđenima što netko ne igra ono što oni igraju pa ovdje dođu pljuvati.

 

Meni se recimo više sviđa način na koji je lotro koncipiran i zato ga igram, ali neću pljuvat po wow-u zato što mi se toliko ne dopada, ljudi malo poštujte tuđe ukuse želje i očekivanja drugih.

 

Ako se nekom sviđa wow guba i meni je to ok, ali onda nemoj pljuvat po Lotru bezveze.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

 

Porosoro
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 21:13 (Porosoro).
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igrao sam WOW godinu dana i meni je LOTRO puuno bolji iako mi je i WOW legendaran. Fora mi je sto su profesije jako povezane, recimo treba drvena drska za mas a za koplje treba željezni šiljak. Ali ne samo to, nacin borbe u LOTRU nije tipa WOW-a, igrac mora vise sudjelovati i izvoditi napade dok u wow-u se moze vise autocombat.

A sto se tice slike, fenomenalan je LOTRO, WOW izgleda kao crtic (znam da je puno stariji ali nemoze se zanemariti, neke igrice jednostavno ostare).

A questovi su puno kraci i nema grindanja sto znaci manje frustriranja i vise uzitka. Questovi imaju neke veze i smisao, nisu tipa WOW odi i ubi 50 majmuna itd. Sve u svemu meni su WOW i LOTRO dvije najbolje igrice koje sam igrao jer strasno jako volim MMORPG žanr.

 

...Ne kuzim zasto ljudi dodu popljuvat nesto i onda jos koriste neke izraze za koje ni sami ne znaju sto znaci! Treba poštivati svacije misljenje a tim blesavim komentarima se neide tome u prilog!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

 

Porosoro
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 21:14 (Porosoro).
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo drago mi je da sam našao temu o mojoj omiljenoj "ovisnosti". igram igru od 27.04.2007. (od samog početka) .

 

Super mi je. evo zašto:

 

Ekipa je uistinu super, koliko sam dosad skužio ima dosta starija ekipa, još se nije toliko klinaca navuklo.

Book (epic) questovi su odlični. napokon MMO igra čija me radnja uistinu zanima.

Svaka 2 mjeseca izlazi novi Book (trenutačno ih ima 12). to je patch od nekih 1gb, donosi nova područja (mapa se širi, nova mjesta, novi questovi, nova oružja, instance...)

Sviđa mi se što developeri ne briju samo na gear nego i na to da se igrači dobro osječaju, sada svaki igrač može imat svoju kuću, zatim se može nositi civilni gear, to je suepr, recimo u gradovima hodat u civilnom gearu, baš je nekak fora. zatim ako niste zadovoljni izgledom svog lika, ili jednostavno želite novu frizuru, odete do barbera i sredite si frizuru, brkove, oblik lica, madeže i sl.

 

LOTRO mi nekak ima poseban feeling i atmosferu, ima onaj feeling prisutnosti i pripadanja tom svijetu, nije onak da se samo bori, bori i opet bori.

Vizualno je trenutačno najljepši mmorpg sa prekrasno dočaranom florom i faunom (puno životinja, trave, drveća sa prekrasnim krošnjama, voda izgleda super dobro...)

 

Igram dwarf championa, riješio sam svih 12 book-ova i trenutačno se pripremam za Helegrod raid (24 man raid).

Jučer sam napravio alta - ženskog lore mastera. nikad u MMO igrama nisam igrao sa spellcasterima pa rekoh, idem malo vidjeti kako će mi biti.

 

Igram na Eldar serveru.

 


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Goran Racic kaže...
no svaki prokleti vuk ili bilo sto drugi izgleda kao da je istesan iz drva. To je problem.

 evo ja sinoć baš đanio po misty mountains i recimo one mačke (lynx) - hodaju, pa stanu, pa sjednu, pa zijevaju, pa se istegnu i sl. to rade i bog lurkeri. undeadovi se češkaju po leđima (to sada rade i likovi od playera - dodane su nam neke animacije :)

LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...
Goran Racic kaže...
no svaki prokleti vuk ili bilo sto drugi izgleda kao da je istesan iz drva. To je problem.

 evo ja sinoć baš đanio po misty mountains i recimo one mačke (lynx) - hodaju, pa stanu, pa sjednu, pa zijevaju, pa se istegnu i sl. to rade i bog lurkeri. undeadovi se češkaju po leđima (to sada rade i likovi od playera - dodane su nam neke animacije :)

 Dobro je vidjeti da se brinu i o takvim stvarima - LOTRO je jos "mlada" igra, nije prosla ni godina dana pa kad se jos malo sredi, sigurno ce biti zakon na svim poljima.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Porosoro kaže...

To oni govore jer su ljubomorniCool

 

Heheý


 pretpostavljam da je tako Nevinašce
nego zar netko jos uvijek misli da se WoW mjeriti sa LOTRO-om? mozda sada da, ali samo mozda... a moze li se jedan Blizzard mjeriti sa velicinom prof. Tolkiena? dakako da ne, tu Blizzard debelo gubi, a Turbine ima jos puno asova u rukavu (jedan od njih dolazi u jesen 2008.) i nisu iskoristili ni 10% potencijala koji im licenca nudi (nedavno produzena do 2014.).. tako da LOTRO-u predvidam veoma svijetlu i uspjesnu buducnost Smijeh toliko o LOTRO vs WoW i svim ostalim MMO-ima..
nego otvoren je Developer Corner za novi book 13. koji izlazi na proljece. tu mozete saznati sve novosti vezane za sljedeci update i ako netko ima kakvih pitanja za developere slobodno ih upitajte, ali pripazite da ostanete u okviru teme jer vam u suprotnom nece odgovoriti Namigiva nova regija Forochel, novi questovi za 44-50lvl, nova reputation faction Lossoth, uvodi ce ribicija Smijeh vie nego zanimljivo..
Nego sinoc sam bio sa ekipom u Sarnuru, kasnije otisli do Thorins Hall-a na pivu, ubili se ko majke Smijeh bilo je svega pjevanja, plesanja, sviranja, debatiranja.. ma bilo je predobro, onda jos onaki pijan odem u Eteenmoors "ellooo creeps" Cool
ahh simple life in Middle Earth..

[EN] Eldar
Sulthalion Turkano 50lvl Champion
Proud Officer of Warriors of Last Alliance
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

vidim da nas ima dosta na Eldaru, ja sam Skullcrusher. i jučer napravio alta koji se zove Morphia. kada god hoćete mi pošaljite /tell. online sam obično između 18.00 i 24:00 h.


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

mislio sam da mi se neće dati igrati sa drugim likom, ali mi se itekako da! u biti, igra mi je totalno drugačija (main lik mi je melee i aoe a ovaj drugi je spellcaster + pets). milina. a usto sam sa altom Explorer crafting uzeo. itekako mi je zanimljivo :)


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kreiram trial acc onda, pa da vidim kako je tamo, iako ne vjerujem da ce wow zamijenit :).

Svidja mi se sto ne moras biti hardcore igrac da bih nesto postigao, ako je to istina, u svakom slucaju vrijedi skinuti client, samo ga moram utrpati u mjesecni bandwith od 8GB :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da baš mi je drago da si mi se jučer javio. Kad čovjek malo duže vremena provede skuži da nas Hrvata ima dosta na Eldaru. Svako malo mi se netko javi tko me je vidio na ovom forumu. :-)

Sinoć sam nagurao lvl 20 http://www.lotro-craft.com/artisan-page-4558-brajkior-woodsman-en.html]Brajkior, Woodsman @ [EN] Eldar

Još malo pa će nova besplatna expanzija, jedva čekam da dođe pecanje. :-)

 

E da nedavno sam preko ebay-a kupio Lotro official game guide, knjiga je prezakon. Svakako preporučam da ju kupite. U Algoritmu ju imate, ali ako vam se da zezati sa ebay-em možete dosta uštedjeti.

Naime ja sam svoj game guide sa poštarinom platio 14,87$.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2008 9:20 (Brajki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Borislav kaže...

Kreiram trial acc onda, pa da vidim kako je tamo, iako ne vjerujem da ce wow zamijenit :).

Svidja mi se sto ne moras biti hardcore igrac da bih nesto postigao, ako je to istina, u svakom slucaju vrijedi skinuti client, samo ga moram utrpati u mjesecni bandwith od 8GB :)

 Čuj ja ti igram oko sat, max sat i pol dnevno i u manje od mjesec dana sam došao na lvl 20. Questovi su puno zanimljiviji nego u lineageu 2.
Nikad nećeš dobit quest u kojem moraš ubiti 60 nečega ili nekaj takvoga. Fakat nema grinda i svako malo naletiš na malčice bolji komad opreme. Fora je da možeš solirati, ali imaš i hrpu questova za fellowshipe. A u roku 5-10 min uvijek nađeš ljude koji idu riješavati taj quest.

Likovi napreduju na nekoliko razina i to je stvarno nevjerojatno dobro riješeno, a koliko sam čuo čak će i oružja i armour dobiti mogućnost skupljanja exp-a. :-)


16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ajme, noćas sam đanio do pol 5. preksinoć do pol 4. opet sam gadnije zađanio u zadnje vrijeme Smijeh


LOTRO - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice