Nabava CoD4 keya zaključana tema

poruka: 12
|
čitano: 3.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Nabava CoD4 keya

Naime sad cu jos malo dobit novi komp(napokon) i sad zelim nabavit org key za cod4 te bih vas htio zamolit ako mi mozete preporucit negdje gdje bih mogao brzo , jeftino i sigurno nabavit taj key , a ako nije jeftino xD onda di je najeftinije...lol

potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nabava CoD4 keya

Ovdje je najjeftinije, a vjerujem da je i sigurno jer sam čitao da je dosta ljudi odatle kupilo i  da nije bilo nikakvih problema.

 

http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty/

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nabava CoD4 keya

ako ti je tamo komplicirano kupiti, imaš i ovdje

 
0 1 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Nabava CoD4 keya

e hvala vam obojici pero dinamit ja mislim da cu uzet ono g2play za 50kn odnosno 7 eura puno vam hvala jos cu se malo raspitat al vam hvala

potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nabava CoD4 keya

Ja bi ti preporučio da kupiš s enabava.net jer su najpouzdaniji i sigurniji.   Ipak nije realno da key kupiš za 50 kn, pa tu njima nema nikakvog profita (ako su keyevi s tajlanda) zato bolje ne riskirat nego dobit bannani key ili nakon mjesec dana key code in use.

 

A i g2t ko team su seronje tak da...

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nabava CoD4 keya

link ti je mrtav.. ako je uopce trebao biti ling :D

 

http://www.enabava.net/

14 godina
odjavljen
offline
Nabava CoD4 keya

Preporučam eplati.com jer su najpouzadnij i jeftini.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Nabava CoD4 keya

ovdje je sad rat između eplati i enabave :), od koga uzet, tko je napouzdaniji, najjeftiniji itd. :D

BC2 nick: Ray.hr ||| XFIRE; mypet ||| STEAM user: has_mesar
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nabava CoD4 keya
null kaže...

ovdje je sad rat između eplati i enabave :), od koga uzet, tko je napouzdaniji, najjeftiniji itd. :D

Pogledaj komentare na stranicama, pitaj druge na Facebooku pa sam odluči.

Pozdrav!

eNabava CEO; BC 2 Stats: http://bfbc2.elxx.net/sig/detail4/pc/DestructoCRO.png
14 godina
neaktivan
offline
Nabava CoD4 keya
Svi momci koji imaju bilo kakvih pitanja,na eplati imate live support i tamo mozete pitati sto god vas zanima,ako je bilo kojem slucajem offline mozete ostaviti poruku i dobit cete odgovor u vrlo kratkom roku.

ePlati
eplati.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nabava CoD4 keya

da ali mi je malo puno dat recimo 130kn na enabavi jer su mi brat i bratic priej godinu dana ih kupili sa game.hr za 90kn pa bih vas htio pitat jel gamehr prodaje jos keyeve jer bih onda od njih uzeo jer mi je onda i to vec provjerenjo a i jeftinije??

potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nabava CoD4 keya
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice