NBA 2k18

poruka: 172
|
čitano: 30.472
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Ma igra ima dobar gameplay, tako da se ovi celebritiji ne bune. Oni vjerojatno dobiju gratis VC bodove, pa si boostaju likove.

 

Realno, nije to strašan problem ako igraš solo karijeru. Ali ako odeš na ProAm igrati s drugim igračima, a sve puno boostanih likova na 85+, onda je bezveze. Da su bar grupirali ljude po rankovima.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 18:56 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
DeniZg kaže...

Ma igra ima dobar gameplay, tako da se ovi celebritiji ne bune. Oni vjerojatno dobiju gratis VC bodove, pa si boostaju likove.

 

Realno, nije to strašan problem ako igraš solo karijeru. Ali ako odeš na ProAm igrati s drugim igračima, a sve puno boostanih likova na 85+, onda je bezveze. Da su bar grupirali ljude po rankovima.

Ma ni jedan online aspekt ove igre me ne zanima, sve modove igram solo ili eventulano klasična tekma protiv nekog na drugom kontroleru. Kad god sam probao online dio  nekog prošlog naslova to je sve bilo puno "cheez" moove-ova i nije bilo zabave u tome kaj se mene tiče. Tak da me ovaj tvoj post relativno razveselio , vidjet ću kaj će biti kad dođe igra.

11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Onda će ti igra biti super.

Meni se sviđa što imaš izbor aktualnih NBA ekipa, onda all-star NBA ekipa (najbolji igrači u povijesti npr.Lakersa zajedno), kao i legendarnih ekipa (npr. Bullsi 93').

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
NBA 2k18

ne kuzim sta je tu cudno?

pa valjda treba ulozit truda i igranja da bi neciji igrac bio dobar..

meni to i je najgluplje sto ti na startu igre uz malo igranja i malo truda vec napravis novog lebron jamesa ...sranja!

isto kao u fifi kod onoga futa..umjesto da svi krecu sa nekim srot igracima u rangu 6.engleske lige...to se u startu odmah krece sa igracima overalla oko 70...gluposti...

 

 

inace sto se tice same igre..evo igram my league na hall of fame,sa editiranim sliderima koji vise vuku na simulaciju nego sto to bude na defaultu...

za sada 4 utakmice 4 poraza...vecinom se u 1.pol dobro drzim i bude izjednaceno..onda nekako puknem u 3.cetvrtini...(al dobro,opravdanje mi je sto mi ce crowder ozljedio u 1.utakmice,a bradley u 2.utakmici..pa sam gotovo ostao bez ''niskih'' igraca...pa jaylen brown cesto zna na dvojku, a saric i marvin williams na trojku...)

 

inace ovako sto mi je na prvu upalo u oko....AI ne zove time oute bas..ili gotovo uopce? (sad se ne mogu sjetit)...previse je shooting fouls,a premalo ostalih..iako sam ovima pojacao slidere cak na 100..a shooting foul smanjio negdje na 55...ali bas i ne pomaze

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

ne kuzim sta je tu cudno?

pa valjda treba ulozit truda i igranja da bi neciji igrac bio dobar..

meni to i je najgluplje sto ti na startu igre uz malo igranja i malo truda vec napravis novog lebron jamesa ...sranja!

isto kao u fifi kod onoga futa..umjesto da svi krecu sa nekim srot igracima u rangu 6.engleske lige...to se u startu odmah krece sa igracima overalla oko 70...gluposti...

 

 

inace sto se tice same igre..evo igram my league na hall of fame,sa editiranim sliderima koji vise vuku na simulaciju nego sto to bude na defaultu...

za sada 4 utakmice 4 poraza...vecinom se u 1.pol dobro drzim i bude izjednaceno..onda nekako puknem u 3.cetvrtini...(al dobro,opravdanje mi je sto mi ce crowder ozljedio u 1.utakmice,a bradley u 2.utakmici..pa sam gotovo ostao bez ''niskih'' igraca...pa jaylen brown cesto zna na dvojku, a saric i marvin williams na trojku...)

 

inace ovako sto mi je na prvu upalo u oko....AI ne zove time oute bas..ili gotovo uopce? (sad se ne mogu sjetit)...previse je shooting fouls,a premalo ostalih..iako sam ovima pojacao slidere cak na 100..a shooting foul smanjio negdje na 55...ali bas i ne pomaze

 Slažem se s ovim prvim, ali to su ti novije generacije igrača, gotovani, ako nisi 99 nakon 1 sezone ne trebas se ni trudit igrat :D, meni je u prošlom bilo taman, stvarno sam se morao naradit da se poboljšam, te treninzi, utakmice, ja kad čitam forume to se ljudi toliko žale na takve stvari koje ja ni ne primjetim. 

 

Izašao ti je danas neki patch oko 4gb, još se ne zna što su sve popravili, ali moguće da jesu ovo s timeoutom. Gdje god pogledam, ljudi su uglavnom oduševljeni gameplayom, da je najbolji ikad, ja još full game nisam probao, ali ako je zaista tako, moći ću im puno toga oprostiti, neka kroz patcheve izbruse takve stvari, nek ne diraju gameplay, i bit će ovo odlična godina za 2k fanove

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

Na kojem sistemu igrate? ps4 ili pc? ili možda xbox? 

Ja sam malo razočaran igrom trenutno jer mi ponekad zašteka igra u offline modu, dok kad igram u online nakon nekog vremena počne totalni lag, da moram odustati od utakmice. Ne igrivo. Inače igrao sam zadnja 4 izdanja na PS4 i nikada nisam imao takav problem. Mislio sam da će onaj jučerašnji patch popraviti nešto ali nije. I zanimljivo je da je igra već 2 puta patchirana a danas je službeni izlazak, ovo je bilo dosad za preorder. Znači da izbace poluzavršen proizvod koji košta 60 dolara. Barem sam ja toliko platio na US storeu. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NBA 2k18
Hazar kaže...

 Slažem se s ovim prvim, ali to su ti novije generacije igrača, gotovani, ako nisi 99 nakon 1 sezone ne trebas se ni trudit igrat :D, meni je u prošlom bilo taman, stvarno sam se morao naradit da se poboljšam, te treninzi, utakmice, ja kad čitam forume to se ljudi toliko žale na takve stvari koje ja ni ne primjetim. 

 Ne radi se o tome da su tu nove generacije igrača.

 

Ako je grind, onda neka svi grindaju (npr.vanilla WoW).

A ne da igra koju platiš punu cijenu, cica igrače mikrotransakcijama u rangu F2P igara.

Pa mislim, prošle godine si imao full customizaciju MyPlayer lika u startu. Sad ti ne daju ništa osim 8 predložaka za glave i biraš boju kože, sve ostalo se plaća. 

 

Ljude kickaju iz multiplayera ako nisi high lvl (do kojeg možeš stići tom brzinom samo ako platiš VC).

 

Govorim za MyCareer.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
Re: NBA 2k18

kakav preorder? pa svuda u trgovinama je od 14.9....i ja sam tada kupio

ovo sto pricas za stekanje,igras na pc ili? ja nisam do sada vidio nikakvo ni najmanje stekanje

12 godina
offline
Re: NBA 2k18
DeniZg kaže...
Hazar kaže...

 Slažem se s ovim prvim, ali to su ti novije generacije igrača, gotovani, ako nisi 99 nakon 1 sezone ne trebas se ni trudit igrat :D, meni je u prošlom bilo taman, stvarno sam se morao naradit da se poboljšam, te treninzi, utakmice, ja kad čitam forume to se ljudi toliko žale na takve stvari koje ja ni ne primjetim. 

 Ne radi se o tome da su tu nove generacije igrača.

 

Ako je grind, onda neka svi grindaju (npr.vanilla WoW).

A ne da igra koju platiš punu cijenu, cica igrače mikrotransakcijama u rangu F2P igara.

Pa mislim, prošle godine si imao full customizaciju MyPlayer lika u startu. Sad ti ne daju ništa osim 8 predložaka za glave i biraš boju kože, sve ostalo se plaća. 

 

Ljude kickaju iz multiplayera ako nisi high lvl (do kojeg možeš stići tom brzinom samo ako platiš VC).

 

Govorim za MyCareer.

 pa skeniraj si facu mobitelom...ja sam to napravio,a ni ne igram my player :P

11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Skenirao sam, ali nije idealno.

Ako skeniraš facu, ne možeš raditi apsolutno nikakve izmjene na igraču (osim boje kože i kose).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
NBA 2k18

ne znam moje je dobro ispalo i stvarno jako lici na mene...odmah se prepozna...

a ovo sto kazes ,ne moze se vise nista mjenjat..nekuzim na sta ciljas

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18

People who pre-order get the Early Tip-Off Edition, which unlocks on September 15, ahead of the game's official release date on September 19. Ne znam kako si mogao kupiti to u dućanu, ako nisi naručio preorder. Ali dobro. 

 

Igram na PS4. Imam optiku 100/100, ping maks 3 i imam lag online! Nije do mene sigurno!

11 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

ne znam moje je dobro ispalo i stvarno jako lici na mene...odmah se prepozna...

a ovo sto kazes ,ne moze se vise nista mjenjat..nekuzim na sta ciljas

 Ma samo pogledaj na Youtubeu MyPlayer appearance (za glavu/lice) u NBA2K17 i u NBA2K18, pa usporedi. Kad skeniraš lice, ne možeš mijenjati dijelove lica po točkama, kao prošle godine. To je to.

Napravili su velik korak unatrag na tom polju, samo kako bi natjerali igrače da troše (i kupuju) VC na frizure, brade i sl.

Al' dobro, da sad ne davim.

 

Uglavnom, meni se igra čini dosta teža nego prošle godine, čak i na većem levelu.

Shot meter je nekako manji i slabije se vidi. Maknuli su shot meter za polaganja, tako da se često promašuju, što je nerealno.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
NBA 2k18

Nisu nikakve nove generacije (igram NBA2K serijal od 2K8-ice), nego sam dobio dojam da je ove godine nepotrebno otežano poboljšavanje igrača (offline mislim) te da se zbog pohlepe 2K-a igra besmisleno otežala jer oni žele prodati VC. Nisam onaj koji želi odmah imati 99 overall lika, jer gdje je onda tu smisao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA 2k18
gennaro_gattuso kaže...

People who pre-order get the Early Tip-Off Edition, which unlocks on September 15, ahead of the game's official release date on September 19. Ne znam kako si mogao kupiti to u dućanu, ako nisi naručio preorder. Ali dobro. 

 

Igram na PS4. Imam optiku 100/100, ping maks 3 i imam lag online! Nije do mene sigurno!

na temi od pes18 sam stavio sliku od reklame iz te trgovine di se vidi da igra izlazi 15.9.

a kao sto to uvijek bude,pocnu je prodavat dan prije (poslijepodne)...igra je u svim trgovinama bila vec 14.9. poslije 16h

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/pro-evolution-soccer-2018/250373.aspx?page=4

14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...
gennaro_gattuso kaže...

People who pre-order get the Early Tip-Off Edition, which unlocks on September 15, ahead of the game's official release date on September 19. Ne znam kako si mogao kupiti to u dućanu, ako nisi naručio preorder. Ali dobro. 

 

Igram na PS4. Imam optiku 100/100, ping maks 3 i imam lag online! Nije do mene sigurno!

na temi od pes18 sam stavio sliku od reklame iz te trgovine di se vidi da igra izlazi 15.9.

a kao sto to uvijek bude,pocnu je prodavat dan prije (poslijepodne)...igra je u svim trgovinama bila vec 14.9. poslije 16h

 

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/pro-evolution-soccer-2018/250373.aspx?page=4

ne znam! ja znam da sam kupio na preorderu i da je nisam mogao dobiti u Hrvatskoj u petak kad sam već igrao. Ali kupio sam je na američkom storeu. Isto tako sam PES igrao od utorka, a ovdje je došao u četvrtak. Nema veze to nije ni bitno! 

 

Sada sam igrao online i shvatio sam nešto. Znači nakon prvog timeouta što pozovem ja ili protivnik igra postane neigriva. Totalni kaos. Inače igram na 2k kameri kad prebacim na broadcast npr to bude malo manje. I onda sam guglao i vidim da dosta ljudi ima taj problem. I na PS4, i na PS4 pro i na Xboksovima.

Mortis pošto pratiš PES temu znači da igraš i to! Kakav je tebi online? Meni je u online beti radilo savršeno i 3vs3 i 1vs1, ali sad u full igri mi ne radi dobro online mod. Mislim ne šteka igra, ali postoji malo lag-a. Kod tebe?

12 godina
offline
NBA 2k18

ne igram vise ni nba,ni fifu,ni pes online...

inace nba nikad,ali nikad nisam igrao na 2k kameri...to mi nekako nema veze s kosarkom...uvijek broadcast ili kako se vec tocno zove...tako da ne mogu reci kakav ti se to kao dogadja..kao u kojem smislu??

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k18

Dobra stranica sa vijestima i guide-ovima.

 

http://news.nba2kwishlist.com/

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

ne igram vise ni nba,ni fifu,ni pes online...

inace nba nikad,ali nikad nisam igrao na 2k kameri...to mi nekako nema veze s kosarkom...uvijek broadcast ili kako se vec tocno zove...tako da ne mogu reci kakav ti se to kao dogadja..kao u kojem smislu??

 Ti si moj čovjek, volio bih odigrati s tobom partiju baš, ali šteta što ne igraš online. Ja sam isto takav, realnost na prvom mjestu, nijednu kameru osim broadcasta ne koristim, inače,  radije bih izgubio na realan način od CPUa nego ga pobjedio nekakvim jadnim taktikama kroz rupe u sistemu. Ja dok igram MyLeague uopće ne gledam kako bi opljačkao komp već pokušavam napravit tradeove za koje mogu zamislit da se zaista dogode, čak ću nekada i malo više pomoći CPUu da sebi otežam jer jbg, ipak sam još uvijek pametniji hah. Ja jedva čekam da mi dođe, a nikak, i odmah krećem MyLeague s Utahom i laganini pokušat izgradit ekipu za borbu za naslov. Probat ću igrat i MyCareer i MyTeam, ali offline MyLeagueu se najviše veselim

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 11:33 (Hazar).
11 godina
offline
NBA 2k18

Ipak su pod pritiskom javnosti smanjili cijenu frizura, tetovaža i sl.

Ali vjerojatno i da dalje naplaćuju svaku promjenu frizure, čak i onu koju smo već "kupili".

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NBA 2k18
Hazar kaže...
Mortiis kaže...

ne igram vise ni nba,ni fifu,ni pes online...

inace nba nikad,ali nikad nisam igrao na 2k kameri...to mi nekako nema veze s kosarkom...uvijek broadcast ili kako se vec tocno zove...tako da ne mogu reci kakav ti se to kao dogadja..kao u kojem smislu??

 Ti si moj čovjek, volio bih odigrati s tobom partiju baš, ali šteta što ne igraš online. Ja sam isto takav, realnost na prvom mjestu, nijednu kameru osim broadcasta ne koristim, inače,  radije bih izgubio na realan način od CPUa nego ga pobjedio nekakvim jadnim taktikama kroz rupe u sistemu. Ja dok igram MyLeague uopće ne gledam kako bi opljačkao komp već pokušavam napravit tradeove za koje mogu zamislit da se zaista dogode, čak ću nekada i malo više pomoći CPUu da sebi otežam jer jbg, ipak sam još uvijek pametniji hah. Ja jedva čekam da mi dođe, a nikak, i odmah krećem MyLeague s Utahom i laganini pokušat izgradit ekipu za borbu za naslov. Probat ću igrat i MyCareer i MyTeam, ali offline MyLeagueu se najviše veselim

 da ima vise njih kao ti,bio bih za to da se organizira online my league....

igrao sam ja vec to,ali precesto se dogadjalo da cim netko zareda porazima odustane..a neki drugi samo iskoristavaju rupe u igri itd itd..pa sam nakon 2-3 god igranja online my league definitivno raskinio s time i vratio se offline igranju my league

ma ja isto uvijek gledam da sebi otezam,cim krenem pobjedjivat sve redom...jednostavno mi dosadi..a ovako kad gubim i mucim se za svaki kos,to je za mene igra...

u proslom 2k na hof razini sa posebno podesenim simulation sliderima,mislim da sam sa bostonom zavrsio prvu sezonu sa 33-49...sve utakmice odigrane na cetvrtini od 10ak minuta (mislim da sam u sezonu krenio sa 1-11 i 4-20 ili tako nekako...pa se kasnije malo stabilizirao)

za sada sam na 0-4

 

i da svu statistiku si vadim,pratim,zbrajam itd :)

 

evo npr svi sutevi za tricu mojih igraca iz 2k17 u 1.sezoni (inace u 2k17 sam odigrao offline samo jednu sezonu,jer sam prvih 6 mjeseci nakon izlaska igre igrao online my league s nekim njemcima)

 

https://image.prntscr.com/image/A2sAuiDqSrSr-236RrS1vg.png

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Jel se isplati kupit 2k18 ili je bolje ostat na prošlogodišnjoj verziji igre?
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
big_guy kaže...
Jel se isplati kupit 2k18 ili je bolje ostat na prošlogodišnjoj verziji igre?

 Ovisi šta tražiš, mislim ja bih generalno preporučio da kupiš, gameplay su dosta poboljšali, ako si više online my player park pro am i to igrač onda možda pričekaj jer ima bugova koliko sam pročitao na tom području s virtualnim parama itd, ako si offline myleague/mygm igrač onda možeš odmah uzet i uživat u gameplayu.

 

U svakom slučaju, ovogodišnja verzija je bolja i izgledom i gameplayom

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 19:20 (Hazar).
11 godina
offline
NBA 2k18

Ovo je apsolutno najlošiji NBA 2K koji sam ikad igrao što se tiče MyCareer moda.

Ima toliko loših stvari u igri da ne znam gdje bih počeo.

 

Od teškog, teškog VC grinda, činjenice da igrač igra katastrofalno loše ako ne skupi bedževe (imam lvl86 centra koji redovito promašuje solo polaganja), repetitivnih scena koje se ne mogu skipati, igrača koji uvijek bez obzira na veličinu izlgeda u scenama kao da je 1.65m i 60kg itd. 

MyGM je užas i bolje da ga nisu ni stavljali.

Igra je djelomično poluprozvod, a 100% napravljena samo da izvuče lovu od igrača.

 

Vjerujem da je MyLeague dobar, ali ako netko želi kupiti ovu igru radi MyCareera, bolje preskočite. 

Moju lovu više ne budu vidjeli.

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 1:12 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

Zasto je mygm uzas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

za sada u my league na 0-7 :D

zanimljivo...u 7.utakmici sam protiv san antonia vodio 54-34 ...minutu prije kraja 2/4..do poluvremena su stigli na 54-40..i onda nastavak serija u 2.pol da bi se serija zavrsila na 57-60...dakle 3-26...ovima sve ulazilo,a meni kao da je kos bio zacaran...a da ne govorim da nisam ni pod kos uspio doci,pa onda zabiti polaganjima...

inace kod playcalling..ja ne znam kako vi igrate,ali meni nikad nije ukljucen onaj graficki prikaz di se igraci trebaju kretat i gdje lopta treba ici...znam da ameri svi tako igraju s time ukljucenim -.-...po meni je to cisti i obicni cheat..pa jbt jel pravim igracima u pravoj nba budu strijelice po terenu gdje treba trcat?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

Kak igrate tj .na koliko minute ste nariktali cetvrtinu.

Ja sam nabavio igru prije dan i igram na 10 minuta po cetvrtini to okey ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NBA 2k18
mar123 kaže...

Zasto je mygm uzas?

 Copy-paste od prošle godine, nema voice-overa itd. Jednostavno je minimum truda ulioženo u taj mod.

toxic kaže...

Kak igrate tj .na koliko minute ste nariktali cetvrtinu.

Ja sam nabavio igru prije dan i igram na 10 minuta po cetvrtini to okey ili?

 Kako god ti paše. Ako su duže četvrtine, dobivaš više VC nakon utakmice.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
offline
Re: NBA 2k18
DeniZg kaže...
toxic kaže...

Kak igrate tj .na koliko minute ste nariktali cetvrtinu.

Ja sam nabavio igru prije dan i igram na 10 minuta po cetvrtini to okey ili?

 Kako god ti paše. Ako su duže četvrtine, dobivaš više VC nakon utakmice.

 a onda cu igrati kako se igra i po pravim pravilima a to je 10 minuta cetvrtina.

Kako nisam pratio kosarku vise od 10 godina i ovo mi je prvi NBA kojeg sam ikada kupio za ps opcenito vidim da Bulsi vise nisu neki a ?

A nema veze naucit cu s vremenom :)

Razlog kupnje je dinamicnost igre. Sto mi nogomet nema bar ne više

11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Paaa, NBA se oduvijek igra 12 minuta četvrtina. 

Ali da, Bullsi nisu više što su nekad bili. Sad su Golden State i Cleveland najbolje što NBA nudi.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice