Need for Speed

poruka: 38
|
čitano: 6.250
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Need for Speed

Stigao je trailer za PC verziju

 

SVEMOGUĆI
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Need for Speed

Svida mi se .  Proso sam ga na ps4, igrat cu ga i za PC !

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 19:17 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Need for Speed

Jbte jel se meni cini ili ce igra stvarno biti dobra?, meni ovo izgleda super!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

mislim da ce bit dobra, jedva cekam. volim kad je grafika dobra, nadam se da je skok u odnosu na prosle nfs.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need for Speed
Stjepanj kaže...

Jbte jel se meni cini ili ce igra stvarno biti dobra?, meni ovo izgleda super!

 

pogledaj koji review

splasnit ce ti odusevljenje

12 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed
Pa jesam, i dalje mi to sve izgleda super:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

Jel igrao ko ovdje ovo na konzolama? Prve recenzije su bile dosta razočaravajuće, al kolko vidim, igru konstantno updateaju(sa hrpom dodatnog sadržaja), a i obećali su da neće biti plaćenih dlceva pa sam nekako zainteresiran. Šta vi velite, jel valja ovo šta danas u usporedbi sa onim starijim nfs igrama(Underground, Most Wanted)

http://i.imgur.com/LJrT097.jpg
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed

mene samo zanima hocu li ja moc to pokrenut i igrat sa svojim specifikacijama, kupio sam the crew i nije mi igriv, a fifu 16, gta v i ostale igre npr mogu igrat, pa me zanima hocu li moc i nfs ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed
CroatianRacer kaže...

mene samo zanima hocu li ja moc to pokrenut i igrat sa svojim specifikacijama, kupio sam the crew i nije mi igriv, a fifu 16, gta v i ostale igre npr mogu igrat, pa me zanima hocu li moc i nfs ?

 jos nisu izbacili minimalne zahtjeve, a the crew je prelose optimiziran i ne igriv totalno.

15 godina
offline
Re: Need for Speed
na psu je trenutno 199 kn, i stalno sam li la da kupim ili ne.... netko hvali, netko grdi....
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed
Pa svaki je nfs bio prezahtjevan za prosjecnu hr pilu...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

di ga je najjeftinije/najbolje/najpouzdanije kupit? triba nam samo origin kod

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed
Duh_ratnika kaže...

di ga je najjeftinije/najbolje/najpouzdanije kupit? triba nam samo origin kod

 mexican proxy i preko origina, tako cu ja, 45 usd cini mi se deluxe verijza i 39.99 usd obicna.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed
CroatianRacer kaže...
Duh_ratnika kaže...

di ga je najjeftinije/najbolje/najpouzdanije kupit? triba nam samo origin kod

 mexican proxy i preko origina, tako cu ja, 45 usd cini mi se deluxe verijza i 39.99 usd obicna.

 na originu je 69 eura deluxe verzija a obivna 59 eura... niej to bas isplativo, moze se i jeftinije nac :(

13 godina
offline
Re: Need for Speed
Duh_ratnika kaže...
CroatianRacer kaže...
Duh_ratnika kaže...

di ga je najjeftinije/najbolje/najpouzdanije kupit? triba nam samo origin kod

 mexican proxy i preko origina, tako cu ja, 45 usd cini mi se deluxe verijza i 39.99 usd obicna.

 na originu je 69 eura deluxe verzija a obivna 59 eura... niej to bas isplativo, moze se i jeftinije nac :(

 zato kazem mexican proxy i preko origina, 45 USD deluxe i 39 USD obicna.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed

A ruski proxy?

 

32$ deluxe :) 

 

Jedino bi bilo crapola da bude ful ruska... Ali dosad nisam imao beda sa ruskim originom. Star Wars The Old Republic sam tamo kupio i normalno se u Originu dodaje bez ruskinjanja igre.

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

To rusko mi nije napeto, nikad neznas....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed

Minimum Requirements for 720p30 at low settings:

  • OS: 64-bit Windows 7 or later
  • Processor: Intel Core i3-4130 or equivalent with 4 hardware threads
  • Memory: 6GB RAM
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 2GB of memory
  • Hard Drive: 30 GB free space

Recommended Requirements for 1080p60 at high settings:

  • OS: 64-bit Windows 7 or later
  • Processor: Intel Core i5-4690 or equivalent with 4 hardware threads
  • Memory: 8GB RAM
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB, AMD Radeon R9 290 4GB, or equivalent DX11 compatible GPU with 4GB of memory
  • Hard Drive: 30 GB free space

 

znaci moja gtx 560 nema šanse da vrti ovu igru, a baš sam ju mislio kupiti -.-'

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

Ja imam r9 290 pa me sve strah kako ce ic jer ovo je recomended za high postavke a ko zna ima li ultra?! :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Need for Speed

Izgleda da ce se igra fino vrtiti:

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

Još dva dana pa cemo vidit :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed
Duh_ratnika kaže...

Još dva dana pa cemo vidit :)

 tek od 17.3. kodnas dolazi... tako meni pise na originu

 

 

ja sam vec igrao i igrica je zabavna za igrat(neprocjenjujem igrice po grafici itd) al i grafika je odlicna, ima nekih nelogicnosti i grešaka, bugova, ali nista strasno s obzirom da nije jos izasla.... 

velika zamjerka je samo to sto se nemoze iskljucit asistencija igre pri skretanju... ako krenes driftat i zaneses se malo jace igrica ti sama ispravlja volan sto je beskorisno i kvari dozivljaj, nadam se da ce omogucit da se to iskljuci sve ostalo je super i svima preporucam da kupe tu igricu ako imaju novaca a ako nemaju nek cekaju

svima koji je misle prednarucit ili kupit na originu preporucujem da pomocu hola VPN-a kupe na mexičkom originu jer tamo deluxe verzija kosta 320 kn a kodnas oko 500kn-ako treba upute nek mi se javi, ja sam vec kupio na taj nacin i radi

 

ako vas zanima nesto pitajte

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.3.2016 18:02 (nadimakNemam).
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

Kako je vec imas?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need for Speed
nadimakNemam kaže...
ja sam vec igrao i igrica je zabavna za igrat(neprocjenjujem igrice po grafici itd) al i grafika je odlicna, ima nekih nelogicnosti i grešaka, bugova, ali nista strasno s obzirom da nije jos izasla.... 

velika zamjerka je samo to sto se nemoze iskljucit asistencija igre pri skretanju... ako krenes driftat i zaneses se malo jace igrica ti sama ispravlja volan sto je beskorisno i kvari dozivljaj, nadam se da ce omogucit da se to iskljuci sve ostalo je super i svima preporucam da kupe tu igricu ako imaju novaca a ako nemaju nek cekaju

svima koji je misle prednarucit ili kupit na originu preporucujem da pomocu hola VPN-a kupe na mexičkom originu jer tamo deluxe verzija kosta 320 kn a kodnas oko 500kn-ako treba upute nek mi se javi, ja sam vec kupio na taj nacin i radi

 

ako vas zanima nesto pitajte

 

kakav je handling generalno - pogotovo izmedju raznih auta (koliko sam vidio po svim gameplay videima, uzasan je.)

kakav je AI? koliko vidim rubber banding je i dalje u igri (budes prvi sa kilometrom prednosti, i onda AI ukljuci turbo i stigne tvog ferraria sa nitrom u peglici)

i dalje se moze biti vlasnik samo 5 auta odjednom? da li je moguca full customizacija svih auta ili samo nekih (npr mogu li se na lamborghiniu zamjeniti svi djelovi?)

 

realno igra je srot i nije vrijedna 100 a kamoli 300+kn (bolje uzeti nfs most wanted koji je besplatan na originu)

 

nema cockpit view, utrke samo po noci, nemos vozit kao murjak, idiotska radnja/cutscene, always online (nemos ni pauzirati igru), idiotski npcovi koji te stalno gnjave (cak i usred utrka), utrkivanje samo po nocu i sto je najvaznije: uzasan handling

 

nije ni cudo da nitko ni ne spominje igru par mjeseci nakon njenog izlaska na konzolama (da ne izlazi za PC ne bi ni postojao neki hype oko nje)

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.3.2016 8:51 (Fanu).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed
Fanu kaže...

 

kakav je handling generalno - pogotovo izmedju raznih auta (koliko sam vidio po svim gameplay videima, uzasan je.)

kakav je AI? koliko vidim rubber banding je i dalje u igri (budes prvi sa kilometrom prednosti, i onda AI ukljuci turbo i stigne tvog ferraria sa nitrom u peglici)

i dalje se moze biti vlasnik samo 5 auta odjednom? da li je moguca full customizacija svih auta ili samo nekih (npr mogu li se na lamborghiniu zamjeniti svi djelovi?)

 

realno igra je srot i nije vrijedna 100 a kamoli 300+kn (bolje uzeti nfs most wanted koji je besplatan na originu)

 

nema cockpit view, utrke samo po noci, nemos vozit kao murjak, idiotska radnja/cutscene, always online (nemos ni pauzirati igru), idiotski npcovi koji te stalno gnjave (cak i usred utrka), utrkivanje samo po nocu i sto je najvaznije: uzasan handling

 

nije ni cudo da nitko ni ne spominje igru par mjeseci nakon njenog izlaska na konzolama (da ne izlazi za PC ne bi ni postojao neki hype oko nje)

 

 meni je igra odlicna kao sto sam vec rekao 

handling sam mozes nastimat na svim autima

primjetio sam da je AI jako lagan protivnik-u vecini utrka sam ih sve ostavljao daleko iza sebe - meni se cini da tog spomenutog s peglicom koja prestigne ferari nema vise

cini mi se da je 5 auta maximum

neznam jel moguca full customizacija svih auta jer sam imao samo 3 dosad i sve moguce se moze izminjat na njima ali nisam stigao u tih 10 sati sve to otključat

ja mislim da je igra vrjedna 300 kuna

e da taj cockpit wiew je zamjerka-al nemozemo sad od nfs trazit da bude kao neka simulacija

neka su utrke samo po noci meni nesmeta-i underground 2 je bio po noci pa mi je bio najdrazi nfs

pa zasto trazit uopce tu voznju kao "murjak"? neznam, meni to zvuci nepotrebno- to je imao samo rivals?el?

radnja mi nije losa, neki standard, mislim meni nebi smetalo i da uopce nema radnje

e sad pod to "idiotski npcovi" neznam sto si mislio, ako si mislio na policajce- meni ja prelako pobjec odnjih-puno lakse nego u nekim prijasnjim nfs-ovima, ako si mislio na druge igrace koji su na istoj mapi kao i ti- a je malo bezveze to kad vozis utku i on se zabije utebe

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

Sad kad je igra i sluzbeno vani, ajmo dojmovi? Kako vam igra ide? Kako vam se cini zasad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

s obzirom na broj poruka u temi očito je da ovaj need for speed nije baš popularan u hr...

 

jel zna neko jel moguce kao nekada dodat pjesme na playlistu ili barem uredit ili bološto, jer stvarno neznam koje tu glupu playlistu slagao..?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed
Sve sama sirotinja! Zastita je ucinila svoje, barem na balkanu:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed

Imam jedno pitanje, nakon onog početnog subarua kupio sam ford rs i s njim prešao već par levela ali ne mogu još uvijek mjenjati branike, haubu itd itd, ugl. samo felge mogu mjenjati? Zna tko u cemu je stvar?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need for Speed
pinelynx kaže...

Imam jedno pitanje, nakon onog početnog subarua kupio sam ford rs i s njim prešao već par levela ali ne mogu još uvijek mjenjati branike, haubu itd itd, ugl. samo felge mogu mjenjati? Zna tko u cemu je stvar?

 

ne mogu se svi auti u igri full nadogradjivati..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice