Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 387.936
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Minneyar kaže...

 evo ga opet s glupostima baziranim na jednoj odigranoj igri. Moira ima bolji healing od mercy na KotH mapama eventualno i/ili sa 3-4 tank kompozicijama. U prosjecnoj QP/ Comp/ Arcade igri ju jako limitira domet heala, a i puno teze ga je "naciljati" i efikasno healati.

 Nisam ja secirao na kojim mapama i u kojim kompozicijama Moira može nadhealiti Mercy, ali sama činjenica da može je zastrašujuća.

 

Moira se ne boji flankera, u kombinaciji sa orbovima ima MASIVAN healing ili damage i ima odličan movement/escape ability. Njezin ultimate je al pari sa sadašnjim Valkyre.

 

Rekao sam da je Moira OP jer je nadjačala healing Ane u triple tank meti za 1/3 i nadjačala moju najbolju partiju sa Mercy. I to sve u veoma kratkom roku dok sam je igrao. Oni koji je mainaju vjerojatno mogu isporučiti još mnogo više healinga i damagea nego što ja to mogu.

 

Ako oćeš iskreno, danas mi se nakon Mercy nerfova čini da je Moira, pogotovo ako neprijatelj nema DVu da pojede orbove, nekako must pick. Mercy + Moira je najbolji support par za kilometar razlike i to u skoro svim situacijama u matchmakingu. Čim vidim da netko picka Zenya ili Anu odmah mi se tlak digne, ali ipak je bolje imati Anu ili Zenya koji bar nešto znaju nego nekoga prisiljavati da igra Moiru ako je nezna igrati.

 

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
Minneyar kaže...

 evo ga opet s glupostima baziranim na jednoj odigranoj igri. Moira ima bolji healing od mercy na KotH mapama eventualno i/ili sa 3-4 tank kompozicijama. U prosjecnoj QP/ Comp/ Arcade igri ju jako limitira domet heala, a i puno teze ga je "naciljati" i efikasno healati.

 Nisam ja secirao na kojim mapama i u kojim kompozicijama Moira može nadhealiti Mercy, ali sama činjenica da može je zastrašujuća.

 

Moira se ne boji flankera, u kombinaciji sa orbovima ima MASIVAN healing ili damage i ima odličan movement/escape ability. Njezin ultimate je al pari sa sadašnjim Valkyre.

 

Rekao sam da je Moira OP jer je nadjačala healing Ane u triple tank meti za 1/3 i nadjačala moju najbolju partiju sa Mercy. I to sve u veoma kratkom roku dok sam je igrao. Oni koji je mainaju vjerojatno mogu isporučiti još mnogo više healinga i damagea nego što ja to mogu.

 

Ako oćeš iskreno, danas mi se nakon Mercy nerfova čini da je Moira, pogotovo ako neprijatelj nema DVu da pojede orbove, nekako must pick. Mercy + Moira je najbolji support par za kilometar razlike i to u skoro svim situacijama u matchmakingu. Čim vidim da netko picka Zenya ili Anu odmah mi se tlak digne, ali ipak je bolje imati Anu ili Zenya koji bar nešto znaju nego nekoga prisiljavati da igra Moiru ako je nezna igrati.

 

 Otkad je to zen los pick?

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Koje utakmice danas, vrh.

 

Prva utakmica između dvije najbolje momčadi lige gdje su Exceli ponovno uspjeli izvući pobjedu 3:2. Nakon toga još bolja utakmica između Outlawsa i Uprisinga u kojoj se odlučivao putnik u playoff prvog stagea. Na kraju su outlawsi nevjerojatnom pobjedom ušli u playoff i izbacili Valiantse.

 

Playoffsi su u 02:00 i 04:00, ujutro će se znati pobjednici.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

 Otkad je to zen los pick?

 Raspravljali smo o tome prije par stranica, da ovu temu pratiš i da možeš shvatiti o čemu se piše znao bi zašto.

 

U kratkim crtama:

 

Zenyatta nije loš heroj, naprotiv, njegov discord orb je fenomenalan ability, a ako si imalo precizan redovito možeš raditi damagea kao i jedan od tvojih DPS-ova. No, u matcmakingu ispod Mastersa, igra je toliko neorganizirana da je uvijek bolje imati healera koji se može brinuti za sebe, nije toliko tehnički zahtjevan i ne treba koordinaciju momčadi da bi se iskoristile svi njegovi abilitiji. A Moira i Mercy ga deru u svim tim kategorijama. Zenyatta nema survivability, nema escape abilitija i discord zahtjeva koordinaciju. U prevedenome to znači da se nemožeš sam obraniti (Moira, Ana) ili pobjeći (Moira, Mercy) od neprijatelja koji te zaskoče, a tvoj najvažniji ability zahtjeva da ostatak tvog tima fokusira discord mete i dozu ljudske komunikacije.

 

Ali sve bi to trebao znati ako igraš Overwatch. Sve mi se više čini da neki ljudi ovdje samo izvaljuju nebuloze bez da uopće igraju ovu igru.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
The_K kaže...

 Otkad je to zen los pick?

 Raspravljali smo o tome prije par stranica, da ovu temu pratiš i da možeš shvatiti o čemu se piše znao bi zašto.

 

U kratkim crtama:

 

Zenyatta nije loš heroj, naprotiv, njegov discord orb je fenomenalan ability, a ako si imalo precizan redovito možeš raditi damagea kao i jedan od tvojih DPS-ova. No, u matcmakingu ispod Mastersa, igra je toliko neorganizirana da je uvijek bolje imati healera koji se može brinuti za sebe, nije toliko tehnički zahtjevan i ne treba koordinaciju momčadi da bi se iskoristile svi njegovi abilitiji. A Moira i Mercy ga deru u svim tim kategorijama. Zenyatta nema survivability, nema escape abilitija i discord zahtjeva koordinaciju. U prevedenome to znači da se nemožeš sam obraniti (Moira, Ana) ili pobjeći (Moira, Mercy) od neprijatelja koji te zaskoče, a tvoj najvažniji ability zahtjeva da ostatak tvog tima fokusira discord mete i dozu ljudske komunikacije.

 

Ali sve bi to trebao znati ako igraš Overwatch. Sve mi se više čini da neki ljudi ovdje samo izvaljuju nebuloze bez da uopće igraju ovu igru.

 To sto netko ne zna igrat nekog heroja ne znaci da se tog heroja generalizira kao los pick i definitivno ti se ne bi trebao dizat tlak na ljude sto pickaju zena ili anu prvo pricekas i vidis kakvi su i ako su losi onda ih lijepo zamolis da switchaju.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
The_K kaže...

A medju najvecim dokazima da moira nije op je owl jer ima jako nizak pickrate tamo. Moira moze biti jedino op u bronci i silveru gdje ljudi nemaju aim pa je ne mogu ubiti.

 Mislim da je ovo najveća glupost koju je netko do sada izjavio na ovoj temi, a konkurencija je žestoka.

 
To si bogme u pravu kada bi samo tvojih top 10 napravili doduse nitko od nas ostalih se ne bi mogao ugurati ti si greatest of all time.
Poput one nedavno kada si vidio buducnost gdje ce se Genji i Tracer nerfati a ne Mercy i junk ali naravno to se samo dogodilo u tvojoj glavi jer su mercy i junk dobili nerfs.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

 To sto netko ne zna igrat nekog heroja ne znaci da se tog heroja generalizira kao los pick i definitivno ti se ne bi trebao dizat tlak na ljude sto pickaju zena ili anu prvo pricekas i vidis kakvi su i ako su losi onda ih lijepo zamolis da switchaju.

 Kako si do ovoga boldanoga došao? Gdje sam ja takvo nešto uopće insinuirao? Lijepo ti piše zašto je Zen loš pick u usporedbi sa Moirom i Mercy i to nema veze s time da li ga netko zna igrati ili ne.

 

Možda da još pojednostavim. I ako znaš i ako neznaš igrati Zenya, ako Winston skoči na tebe game over i čestitam tvoja momčad je upravo ostala bez healera. Ako skoči na Moiru, Anu ili Mercy svi oni imaju dobre mogućnosti bijega ili obrane i dalje imaš healera koji radi svoj posao. I opet ponavljam: HEALERI KOJI SE NEMOGU SAMI POBRINUTI ZA SEBE SU VELIKI UTEG MOMČADI JER ISPOD MASTERSA NITKO NE PEELA ZA HEALERE I ONDA SE ČUDE KAD NEMOGU POBJEDITI MEČ.

 

Ja imam 120+ sati na Mercy i na prste dvije ruke mogu narojiti mečeve kada sam imao tenkove i DPS-ove koji su igrali "protect the president" i nisu protivnicima dopustili niti jednom da me dotaknu. U svim ostalim mečevima se moraš pobrinuti sam za sebe, najčešće pobjeći do svojeg najbližeg teammate i nadati se da će ovaj vidjeti što mu donosiš.  Flankeri i diveri su me ubijali usred moje momčadi bez da ih je itko uopće okrznuo. U takvoj organizaciji igrati Zenyattu je samoubojstvo i igrač manje za svoju momčad.

Wack kaže...
To si bogme u pravu kada bi samo tvojih top 10 napravili doduse nitko od nas ostalih se ne bi mogao ugurati ti si greatest of all time.

Poput one nedavno kada si vidio buducnost gdje ce se Genji i Tracer nerfati a ne Mercy i junk ali naravno to se samo dogodilo u tvojoj glavi jer su mercy i junk dobili nerfs.

 Wack, već smo utvrdili da se puno više toga događa u tvojoj glavi nego u mojoj, čemu je i ovaj post dokaz.

 

Just click on her head.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

U tvojoj glavi su Tracer i genji trebali dobiti nerfs a ne junk i mercy,nerfs su izasli live i vidimo tko je mentalno nestabilna osoba sa poremecenom perspektivom bar kad je OW u pitanju.
Jedan od mnogih puta sto si dokazao da nemas pojma o cemu pricas i tu si gdje jesi drzeci left click,pusa scrubic :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Meni je zenyatta super heroj. Obicno nikad nisam switchao sa DPS-a, ni kad sam throwao, ali sad se sve promijenilo. Desnim klikom napravim damage protivnickom healeru i moj DPS ga lako dovrsi, a sve sto je potrebno je line of sight! Mogu lako healat genjija kad ode u protivnicki tim (klasicni genji igrac) bez da se izlozim opasnosti ili se zajebavam sa ciljanjem kad mi radi saltoje doble triple jumpove u zraku i ne znam kaj. Ulta je lagani deny bilo kakvog gravitona, blejda ili slicno i mogu se spasit iz situacija kad umirem ili kad mi tim mora contestat payload. Obicno se drzim na laganoj distanci od tima i bezveze punim desni klik ako mi naleti tracer ili genji da mu ga odmah spakujem u usta. Trudim se bit pokraj drugog healera da kad mi se to dogodi da mi i pomogne. Ako winston skoci na mene predvidjam gdje ce skocit prije nego sleti pa se odmah pocnem micat od njega, dajem mu discord, i punim right click i call-outam timu da mi pomogne i obicno crkne. 

 

Sve u svemu predobar heroj i u potpunosti shvacam zasto ga stalno igraju u ow leagueaeu. Gdje je bio mojih proslih 5-6 sezona kolko igram da ga nisam igrao? Najbolje mi je igrati u kombinaciji s anom jer nanoboost i transecentdece su najmocnije ulte.

aka carrycopter
 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Zen i Ana su fanasticni heroji dizajn im je odlican,pogotovo Zenu jer ti si vise debuffer i DPSer nego pure healer,mimo ulte healnje ti je bacis i switchas targete za healing,ostalo de-buff i dmgas tko ima dobar aim sa Zenom smrtonosan je Tracera i Genjija skoro da 1 shotas ako dobro odradis debuff-HS-melle.

Isto tako preporucio bi ovaj kanal svima koji su 3k ili manje ja sam dosta stvari ovdje naucio,ne vjerujem da ce high ranked igraci vidjeti ista sto vec ne znaju ali meni je mnogo pomoglo vidsi kratki i jasni.

https://www.youtube.com/user/KarQGames/videos

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 11:23 (Wack).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

U tvojoj glavi su Tracer i genji trebali dobiti nerfs a ne junk i mercy,nerfs su izasli live i vidimo tko je mentalno nestabilna osoba sa poremecenom perspektivom bar kad je OW u pitanju.
Jedan od mnogih puta sto si dokazao da nemas pojma o cemu pricas i tu si gdje jesi drzeci left click,pusa scrubic :)

 Ne odgovaraj više na moje postove, dosta si trollao i zagađivao ovu temu. Na niti jedan moj argument nisi kritički razumno replicirao ili ponudio smisleni protuargument. Stalno vrtiš istu traku unatoč nebrojeno prezentiranim činjenicama i dokazima. Suočen sa istinom napadaš ad hominem na privatnoj razini na nivou djece iz osnovne škole.

 

Kada budeš došao do middle diamonda, kada budeš imao 800+ sati, kada budeš pogledao koju OWL utakmicu i kada budeš prostudirao službeni forum, youtube feedback i bilo zajednice onda se dođi ovdje javiti sa kreativnim prijedlozima za poboljšanje ove igre. Do tada, jedino što možeš jest ono što si i do sada radio - blebetao gluposti bez temelja u stvarnosti, ispaljivao nebuloze uopće ne shvaćajući o čemu se raspravlja zbog nedostatka znanja o igri i njezinom funkcioniranju, izvlačio iz konteksta kao pokušaje diskreditacije i napadao na privatnoj osnovi nadajući se da ćeš time pažnju skrenuti na osobu, a ne na ono što ona govori.

 

Da se sve ono što sam ja ovdje rekao implementira u igru, igra bi bila mnogo balansiranija i zabavnija za igrati, no mnogo ljudi ovdje nema dovoljno iskustva u njoj da bi to shvatili. Ali zato ako nemaš dovoljno iskustva u nečemu ne vrijeđaš onoga što zna što radi, već slušaš, gledaš i učiš.

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Jeste li što igrali CTF? Mene su smjestili na 3200 sr. Igram uglavnom Bastiona i pobjedio sam negdje 7/10 placementa. Lucio mainovi ulaze u CTF sa velikim smješkom.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Wook ti si man child  ili neki balavac od 16 godina koji koristi velike rijeci da bi ispao pametan a u sustini si obicni mali arogantni tupson i vrijeme je da te blockam,sto si rekao sam dosta si zagadjivao ovaj topic svojim glupostima i plakanju o nerfanju balansiranih heroja,zavrsio sam sa mentalno nestabilnom osobom poput tebe,nema svrhe voditi bilo kakav razgovor.


Da ne idem u off topic samo sa ovim trollom sta mislite koji ce novi heroj ja se nadam nekome tank bruiseru ali sa obzirom da ni jedan defensive heroj novi nije izasao prije da bi to moglo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Da ne idem u off topic samo sa ovim trollom sta mislite koji ce novi heroj ja se nadam nekome tank bruiseru ali sa obzirom da ni jedan defensive heroj novi nije izasao prije da bi to moglo.

 osobno se nadam nekom tenku ili čak i supportu, da se proširi pool i da bude super zabavan za igranje, da mi nije tlaka igrat te uloge (Moira mi je jako fun though)

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Najmanje zelim novoga defense heroja jer pokazali su da ovi koje su do sada napravili ili su dosadni i useless na vecim rankovima i pro playu ili samo annoying za igrati vs njih.
Iako najvise igram dps heroje isto tako bi volio najvise da bude neki tenk ali ne super defanzivan nego bruiser neki kao diva,hog i  njima slicni.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Developer Update | PTR Hero Changes | Overwatch

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ovo je istina :D  

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 14:19 (morbida).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Patch - Sombra, Doomfist & Mei BUFFED [Patch In A Minute]

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Developer Update | Introducing Brigitte | Overwatch

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Brigitte Guide - Getting Started [Overwatch New Hero]

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

20tak partija ove sezone i svaka je odlučena ili pickanjem Genjia ili Phare. Izbrisao sam igru pošto je idioti već mjesecima nemogu balansirati kako spada.

 

I iako su novi heroji (Brigitte, Moira) i stari heroji koji su sada viable (Junk) uspjeli barem donekle staviti Genjia pod kontrolu, Pharah je u međuvremenu izašla iz svih okvira normalnosti pošto su svi ti heroji protiv nje u potpunosti beskorisni. Ako ja u low diamond - high platinum nemogu dobiti jednog dovoljno dobrog hitscan igrača da skine Pharu s neba onda očito postoji određeni problem. Pharah treba easy mode countera, a ne da ju se jedino može kontrirati sa hitscan herojima s kojima trebaš igrati svaki dan po 4 sata da bi je izdominirao. Ista stvar sa Tracer, a to govorim zato što je moj rank nikad puniji jebenih smurfova koji sa Tracericom u potpunosti unište igru, a reliable counter protiv nje ne postoji. A da ne spominjem kako je situacija još gora ako neprijatelj igra Tracer-Sombra kombinaciju. Jer ako taj duo zna što radi oni samostalno, bez supporta ostatka momčadi mogu riješiti cijelu protivničku momčad.

 

Ništa to, dok ponovno ne dobijemo nekog solo carry heroja kao što je bio Roadhog prije nerfanja ovu se igru isplati paliti samo ako imate brdo živaca za potrošiti. U suprotnome možda bolje na hlađenje na R6S ili BF1.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

20tak partija ove sezone i svaka je odlučena ili pickanjem Genjia ili Phare. Izbrisao sam igru pošto je idioti već mjesecima nemogu balansirati kako spada.

 

I iako su novi heroji (Brigitte, Moira) i stari heroji koji su sada viable (Junk) uspjeli barem donekle staviti Genjia pod kontrolu, Pharah je u međuvremenu izašla iz svih okvira normalnosti pošto su svi ti heroji protiv nje u potpunosti beskorisni. Ako ja u low diamond - high platinum nemogu dobiti jednog dovoljno dobrog hitscan igrača da skine Pharu s neba onda očito postoji određeni problem. Pharah treba easy mode countera, a ne da ju se jedino može kontrirati sa hitscan herojima s kojima trebaš igrati svaki dan po 4 sata da bi je izdominirao. Ista stvar sa Tracer, a to govorim zato što je moj rank nikad puniji jebenih smurfova koji sa Tracericom u potpunosti unište igru, a reliable counter protiv nje ne postoji. A da ne spominjem kako je situacija još gora ako neprijatelj igra Tracer-Sombra kombinaciju. Jer ako taj duo zna što radi oni samostalno, bez supporta ostatka momčadi mogu riješiti cijelu protivničku momčad.

 

Ništa to, dok ponovno ne dobijemo nekog solo carry heroja kao što je bio Roadhog prije nerfanja ovu se igru isplati paliti samo ako imate brdo živaca za potrošiti. U suprotnome možda bolje na hlađenje na R6S ili BF1.

 Pa pharu nije tesko kontrirati ako te hitscani ne idu imas dvu zaleti joj se u facu sa matrixom i raketama i uz pomoc hitscana je se lako zavrsi. Sve se moze kontrirati samo je potrebno znanje. A ako te ne idu hitscani u ow onda ces biti los i u R6 i u BF1 kad tamo trebas imat dobar aim.

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Da je to tako kako ti kažeš onda bi se svi zaletali s DVom i riješavali Pharu bez problema. Za sve je potrebno znanje...... no shit.

 

No ovdje je problem da ti moraš imati masu više znanja i koordinacije da bi kontrirao Pharu nego što ona mora imati da bi ubijala tvoj tim. I opet govorim, low diamond (15% najboljih igrača) i hitscan igrači koji je nemogu držati pod kontrolom. Reci mi kojom to logikom raspolažeš da ti ove brojke ne govore da je ona OP?

 

Ajde da je to gold ili low platinum pa u redu, ali ovo je diamond što znači da je ona OP za preko 75% ukupne populacije....

 

No osim toga, još je jedan veći problem. Svi heroji koji su "lakši za igranje" i s kojima i prosječan OW igrač može dogurati visoko u ranku su totalno beskorisni protiv Phare. Moira, Junk, Brigita, Mercy, Rhein, Winston....0 bodova protiv Phare. To je najveći problem, jer da bi ju kontrirao moraš igrati high skill floor heroje poput Mcreea, Widow i Soldiera, a da bi s njima postao dovoljno dobar da riješavaš Pharu moraš ili igrati igru na poslu ili biti nezaposlen pa igrati cijeli dan doma.

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Brigitte Skins, Highlight Intros + All Cosmetics! [Overwatch]

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

Da je to tako kako ti kažeš onda bi se svi zaletali s DVom i riješavali Pharu bez problema. Za sve je potrebno znanje...... no shit.

 

No ovdje je problem da ti moraš imati masu više znanja i koordinacije da bi kontrirao Pharu nego što ona mora imati da bi ubijala tvoj tim. I opet govorim, low diamond (15% najboljih igrača) i hitscan igrači koji je nemogu držati pod kontrolom. Reci mi kojom to logikom raspolažeš da ti ove brojke ne govore da je ona OP?

 

Ajde da je to gold ili low platinum pa u redu, ali ovo je diamond što znači da je ona OP za preko 75% ukupne populacije....

 

No osim toga, još je jedan veći problem. Svi heroji koji su "lakši za igranje" i s kojima i prosječan OW igrač može dogurati visoko u ranku su totalno beskorisni protiv Phare. Moira, Junk, Brigita, Mercy, Rhein, Winston....0 bodova protiv Phare. To je najveći problem, jer da bi ju kontrirao moraš igrati high skill floor heroje poput Mcreea, Widow i Soldiera, a da bi s njima postao dovoljno dobar da riješavaš Pharu moraš ili igrati igru na poslu ili biti nezaposlen pa igrati cijeli dan doma.

 Vidis sta se dogodi kad Mercy mainovi dodu u diamond a zapravo ne mogu pogodit zid sa 5 metara :) l2p issue. Ako si prelos da bi mogao skinuti Pharah, gubi igre i doci ces s vremenom gdje pripadas odnosno u Silver i tamo ces biti ok. Ja mainam McCreeja zadnje 2 sezone i nemam uglavnom apsolutno nikakvih problema s pharah, dapace, natjeram ju na switch nakon prvih minutu-dvije. S Widow ista stvar. Jedini problem je ako je Pharmacy a meni nitko iz mog tima ne pomaze, ali i to se da rijesiti s Deadeye.

13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Mali tip: kad nejde drukcije uzmi pharu da kontriras pharu

aka carrycopter
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

WTF 10 000 ahead of you in queue???

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Zemljanin kaže...

WTF 10 000 ahead of you in queue???

 Nakon svakog patch restarta je tako, što se čudiš?

9 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
Zemljanin kaže...

WTF 10 000 ahead of you in queue???

 Nakon svakog patch restarta je tako, što se čudiš?

 Igram OW vec ohoho vremena i nikad nisam na to naletio :-), valjda sam mel srecu hehe

Battlenet - TheProdigy#2234
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja sam ove sezone odlučio igrati tj. pickati ono kaj hoću u compu (a da to ima smisla naravno), bilo to DPS, tank ili heal. Jer mi je dosta da uvijek ja budem taj koji flexa i popunjava rupe. Fino insta-lockam ono kaj mi se igra tu rundu i to je to, nek se ostali prilagode, jer ako sam već platio igru da barem onda igram ono kaj želim. I naravno to se pokazalo kao odlična taktika ako vam je cilj da čim više padnete u SRu, umjesto uobičajnog winrate-a 48-52% sad sam fino na 26%, ali ne smeta mi previše. I ne može se baš reći da "suckam" sa herojima koje odaberem kad u većini slučajeva pokupim medalje u kategorijama u kojima bi i trebao. Ukratko: ajmo taj role-select.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice