PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.296.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

Ne znam zašto više napadš momka. To što je nekad koristio cheat ne znači da ga opet i u ovoj igri koristi. Možda ej samo "uhvatio ruku" i bolje igra od većine. Mislim da svatko zaslužuje drugu priliku. 

Mučki provokatoru :D

 Pobrkao si me s nekim. Na originu sam MRSKI-OKUPATOR :) 

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rocinante2112 kaže...

 Nisi skuzio poantu njihovog ranta...Sada je vaulting dostupan svima (ne samo onima koji mogu savrseno izvest jump),tako da skillcap je bio viši jer je to bila jos jedna mehanika (doduse nisam poklonik). Sada kad je svima dostupno oni smatraju da su izgubili edge jer svi sad to mogu radit. TO je čovjek i rekao na streamu...

Meni je bolje ovako jer ono mi je bilo krajnje nerealno,a i dovodit ce do više engagementa u gradovima jer ce se cut svako razbijanje,što je opet  super!

 Kakav skillcap kakve gluposti prije se samo bind dva key u isto vrijeme, "skill" je bio stisnuti u sprintu SPACE i sam character uradi crouch jump, a poslje 99% tih streamera i ostalih skillera bi koristilo 3rd party macro program za istu funkciju. "skill" nemojte me nasmijavat, za aim nema se sta reci ali ovo je smijurija....

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
8 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Hahahaahaa crouch jump zahtjeva skill, sta jos necu cuti, sletiti vrlo precizno na odredenu zgradu takoder zahtjeva veliki talent i skill jer moras izracunat u glave razne matematicke proracune
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

Ne znam zašto više napadš momka. To što je nekad koristio cheat ne znači da ga opet i u ovoj igri koristi. Možda ej samo "uhvatio ruku" i bolje igra od većine. Mislim da svatko zaslužuje drugu priliku. 

Mučki provokatoru :D

 Pobrkao si me s nekim. Na originu sam MRSKI-OKUPATOR :) 

Meni si oduvijek bio MRSKI-PROVOKATOR

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...
mrsmith kaže...
MRSKI kaže...

Ne znam zašto više napadš momka. To što je nekad koristio cheat ne znači da ga opet i u ovoj igri koristi. Možda ej samo "uhvatio ruku" i bolje igra od većine. Mislim da svatko zaslužuje drugu priliku. 

Mučki provokatoru :D

 Pobrkao si me s nekim. Na originu sam MRSKI-LEVAT :) 

Meni si oduvijek bio MRSKI-LEVAT 

Evo da te isporavim.

 

Ps.zanima me zasto su mi pojedini postovi izbirsani?Pogotovo di je slika od malog citercica di se pristojno zahvaljuje na citu.Mislim nije nista lose,treba posebna tema za citere i velikim slovima ime upisivat u nju kad se otkrije + zabrana komentiranja na svim temama.

A on umisto da suti jos se okolo bahati i pametkuje (inace sliku nebi ni stavio da nije tako).

 

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

Evo da te isporavim.

 

Ps.zanima me zasto su mi pojedini postovi izbirsani?Pogotovo di je slika od malog citercica di se pristojno zahvaljuje na citu.Mislim nije nista lose,treba posebna tema za citere i velikim slovima ime upisivat u nju kad se otkrije + zabrana komentiranja na svim temama.

A on umisto da suti jos se okolo bahati i pametkuje (inace sliku nebi ni stavio da nije tako).

 

 

 Ne kužim zašto je obrisano.

 

Pa nisi mu otkrio pravi identitet ili objavio njegovu sliku, nego samo da je registrirani na čiterskom forumu i zahvanjuje na hackovima. 

Što sad mu je po nosu jer je varao u igri i bio uhvačen? Ajmo obrisati pola BF3 i BF4 teme onda.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 11:14 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG: Vaulting Test Server & Updates!

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 Ne kužim zašto je obrisano.

 

 Neko od admina ugledao svoj nick na popisu tamo 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 15:19 (hrka11).
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam u toku, što je organiziran neki turnir na kojem je pobijedio bivši cheater?

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

dok nema snimki s turnira nema smisla raspravljat.

 

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Putn1k kaže...

Nisam u toku, što je organiziran neki turnir na kojem je pobijedio bivši cheater?

Da,ali zakasnio si jer su neke poruke izbrisane kao i slike.

Tako da zaboravi.

Rocinante2112 kaže...

dok nema snimki s turnira nema smisla raspravljat.

 

Kakve snimke,o cem ti pricas?

Zasto ce nam snimke?Niko ne prica da je koristio cit sada,o tom tema nije bila od pocetka.I nemoj se petljat bezveze,jer nisi upucen od bf3 i 4 do sada.

 

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Citajuc zadnjih par strana neupitno je da je nešto fishy,makar u proslosti bilo.
Snimke s turnira (bilo bi lijepo da postoje ipak,jer je to turnir) bi uvelike pomogle. Makar da se vidi kak to prva 3 covjeka igraju,da se nešto mozda naucit iz toga itd..

 

O cem ti pricas stari moj?

7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ljudi napravili lokalni turnir da se malo zabave, a vi odmah u razotkrivanje velike obmane.

 

Ovo sa vaultingom je u skladu sa zdravim razumom, a ne da dođem na stream i vidim lika kako skače kroz prozore koda je žaba, a ja moram izlaziti i ulaziti kroz vrata. I onda se još čudim kako mi je lik koji je bio na katu iznad mene došao iza leđa, a nije sišao niz stepenice. Hebote igra za koju moraš gledati guidove i namještati tipke da bi mogao izlaziti i ulaziti kroz prozore, nešto što developeri uopće nisu ni namjeravali kao feature.

 

I dobro, jel ti streameri čitaju ili ne na kraju? Vidim za onoga Shrouda se počelo sumnjati jer lik ponekad igra kao da zna gdje su neprijatelji u svakom trenutku. A da ne kažem kako u pola sekunde otkrije od kuda netko puca po njemu.

 

Mislim ako je onaj lik čitao na Overwatch world cupu, a masa streamera je sama priznala da se na streamanju može bez problema čitati i da znaju da se to uvelike radi onda očito ti ljudi ne prezaju pred nikakvim potencijalnim kaznama. E sad da li je to ono kao i u sportovima, svi koriste pa i ja, a najebe samo onaj kojeg uhvate ili je zbilja da samo neki čitaju, a neki su doista nevjerojatno dobri tijekom dužeg perioda.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rocinante2112 kaže...

Citajuc zadnjih par strana neupitno je da je nešto fishy,makar u proslosti bilo.
Snimke s turnira (bilo bi lijepo da postoje ipak,jer je to turnir) bi uvelike pomogle. Makar da se vidi kak to prva 3 covjeka igraju,da se nešto mozda naucit iz toga itd..

 

O cem ti pricas stari moj?

 nekoliko postova gore sam stavio link od polufinala i finala.

bio je live stream. 

6 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozdrav ekipo, 

 

htio bih Vas obavijestiti da smo napravili PUBG-CROATIA forum na kojemu možete saznati sve nove informacije o PUBG-u. Na forum se možete logirati putem steam accounta te je on napravljen sa ciljem da se na jednom mjestu prikupi [B] PUBG zajednica gdje se možete predstaviti, pisati svoje impresije o samoj igri, tražiti partnera za DUO ili SQUAD te sve što niste znali,a htjeli bi pitati. Nismo profesionalci, ali je zato uvijek sa nama zabavno. Ima nas svakakvih, početnika/rasturača, zaposlenih/nezaposlenih, srednjoškolaca/studenata... i uvijek gledamo da se svi zajedno zabavimo. Pošto nas je dosta oldschool napravili smo i Teamspeak server pa eto pozivam sve koji su zainteresirani i koji nas žele upoznati da nam se pridruže.

Za sva pitanja uvijek mi se možete obratiti na steamu ili na Ts-u (nick Prinz_Von_Agram) pa me slobodno bez straha kontaktirajte. Ne grizem iako volim papati. 

Forum: https://pubg.com.hr/
Teamspeak: server address-- ts.pubg.com.hr
Steam: Prinz_Von_Agram ili butters+ 

P.S. Nadam se da će barem netko od Vas sa foruma doći na Pubg forum i Ts da se zabavimo.

Lijepi pozdrav

 

 https://www.tsviewer.com/promotion/dynamic_sig/sig.php/clan468x60_all/1103786.png

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 0:29 (Prinz1986).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Vidim da dosta ekipe s bf-a igra ovu igru.Jel se meni uopce isplato to igrati s ovim kompom?

I5 3350p

8Gb ddr3

HD 7850 2gb gddr5 

Hvala.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da!

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Vidim da dosta ekipe s bf-a igra ovu igru.Jel se meni uopce isplato to igrati s ovim kompom?

I5 3350p

8Gb ddr3

HD 7850 2gb gddr5 

Hvala.

 Morat ces pogledat kako podestiti igru i graficku da bi je mogao ugodno igrati. Sve ce ti biti na very low ali ionako i ekipa s najboljim masinama igra na very low.

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

moraće smao podesit page file ako nema SSD za ucitavanje tekstura. Other than that sve stavi na low i vozi

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rocinante2112 kaže...

moraće smao podesit page file ako nema SSD za ucitavanje tekstura. Other than that sve stavi na low i vozi

 ne igram na ssdu, pa nisam morao podesit page file...radi igra normalno, testni server pubga sam stavio na ssd i mogu reci da ne vidim razliku u perfomansama...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
Rocinante2112 kaže...

moraće smao podesit page file ako nema SSD za ucitavanje tekstura. Other than that sve stavi na low i vozi

 ne igram na ssdu, pa nisam morao podesit page file...radi igra normalno, testni server pubga sam stavio na ssd i mogu reci da ne vidim razliku u perfomansama...

 OVISNo kolko RAM-a imas i kojih. Ja imam 8gb DDR3 na 1600 pa sam morao. Igra ucitava sve dok slijecem,a prije sam imao štucanje i po dobrih 1-3 minute nakon sletanja (ne uvijek,ali često)

 

 A i ovisi kako je bio prije poriktan...

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 19:52 (Rocinante2112).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rocinante2112 kaže...
dado16 kaže...
Rocinante2112 kaže...

moraće smao podesit page file ako nema SSD za ucitavanje tekstura. Other than that sve stavi na low i vozi

 ne igram na ssdu, pa nisam morao podesit page file...radi igra normalno, testni server pubga sam stavio na ssd i mogu reci da ne vidim razliku u perfomansama...

 OVISNo kolko RAM-a imas i kojih. Ja imam 8gb DDR3 na 1600 pa sam morao. Igra ucitava sve dok slijecem,a prije sam imao štucanje i po dobrih 1-3 minute nakon sletanja (ne uvijek,ali često)

 

 A i ovisi kako je bio prije poriktan...

 a je istina, kod mene je 12 gb u pitanju iako na laptopu imam 8 gb i radi normalno isto...

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 21:08 (dado16).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dado16 kaže...
Rocinante2112 kaže...
dado16 kaže...
Rocinante2112 kaže...

moraće smao podesit page file ako nema SSD za ucitavanje tekstura. Other than that sve stavi na low i vozi

 ne igram na ssdu, pa nisam morao podesit page file...radi igra normalno, testni server pubga sam stavio na ssd i mogu reci da ne vidim razliku u perfomansama...

 OVISNo kolko RAM-a imas i kojih. Ja imam 8gb DDR3 na 1600 pa sam morao. Igra ucitava sve dok slijecem,a prije sam imao štucanje i po dobrih 1-3 minute nakon sletanja (ne uvijek,ali često)

 

 A i ovisi kako je bio prije poriktan...

 a je istina, kod mene je 12 gb u pitanju iako na laptopu imam 8 gb i radi normalno isto...

 manja reza na laptopu,manje su teksture koje se ucitavaju,logično.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Rocinante2112 kaže...
dado16 kaže...
Rocinante2112 kaže...
dado16 kaže...
Rocinante2112 kaže...

moraće smao podesit page file ako nema SSD za ucitavanje tekstura. Other than that sve stavi na low i vozi

 ne igram na ssdu, pa nisam morao podesit page file...radi igra normalno, testni server pubga sam stavio na ssd i mogu reci da ne vidim razliku u perfomansama...

 OVISNo kolko RAM-a imas i kojih. Ja imam 8gb DDR3 na 1600 pa sam morao. Igra ucitava sve dok slijecem,a prije sam imao štucanje i po dobrih 1-3 minute nakon sletanja (ne uvijek,ali često)

 

 A i ovisi kako je bio prije poriktan...

 a je istina, kod mene je 12 gb u pitanju iako na laptopu imam 8 gb i radi normalno isto...

 manja reza na laptopu,manje su teksture koje se ucitavaju,logično.

 fhd, 1920x1080...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

sto ljudi sto čudi.

 

PUBG radi kako hoce kako kome hoće :D

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

e to si u pravu...I svaki patch kad dode drukcije radi..

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 0:04 (dado16).
8 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad uopće izlazi igra ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

kažu 12ti mjesec 1.0 peč.

Bio je par dana na test serveru,ljudi su odusevljeni uglavnom,,sad cekamo na live branch da ga roknu.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG MYTH BUSTERS: Pistol Run speed, Redzone & Sniping 2000 meters - 
EPISODE 1

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice