PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.296.277
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

....esports industry awards - streamer godine je - dr disrespect

dc hejter
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 

Mislim ne optužujem nikoga, nisam niti gledao to, ali me nasmijalo kad se sjetim da ga ekipa ovdje baš i ne voli od kad je dobio ban na BF3 ili 4.

A slucajno je dobio ban...nije on nista radio,sta ti je.

Pojavio se na ts-u niti je prica ni nista,zna je skiknit ili prommraljt nesto(skontali smo da se o nekakvom balonji radi) i to je to.U bf-u nije znao trcat kamoli igrat.

Posle toga nije vise na ts dolazio ali je poceo igrat ko pr0...skida sve pogledom.Sto je najgore igrao je na serverima gdje smo i mi bili,a srica niko nema puno sati svi njubine pa niko ne moze skontat nista i jos se pravdat u chatu i kunit da nije nista,a imali smo i snimaka prije i onda op ban.Ma daj odj...bi.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 13:35 (hrka11).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mislim da ljudi na ovo forumu neće baš biti zadovoljni kad saznaju tko je osvojio PUBG regionalni turnir 

Misliš na Sansen's turnir?
Ili neki drugi? 

Aha, da, da.. cure su organizirale to :D
Neka, nisam upratio jer sam bio odsutan..

 

To su kako vidim bile kvalifikacije?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mali dojmovi nakon igranja na test serveru - dakle vaulting (ovo me uglavnom i zanimalo) je ono sta je stvarno falilo u ovoj igri, radi dobro i nemam promjedbi. Sad se vecina nece morat mucit sa crouch jump kombinacijom i igra u urbanom podrucju dobija novu dimenziju za sve, a ne samo majstore crouch jumpanja kroz prozor. Mozete na vecini kuca zaboraviti na vrata . Ono sto sam skuzio bez da sam znao za tu promjenu, a VELIKI je minus i to treba prije izlaska finalne verzije promjenit, NA STARO! Zvuk vozila - promjenjen ali hebeno PRETIH. Kao sto je kisa nerealno glasna sad su vozila nerealno tiha.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi zvuk vozila je dosta  bolji, samo bi trebali povecati sound range, mislim i da hoce. Fizika voznje je sada genijalna, nakon sto sam sjeo za motor s prikolicom vozio sam dok nije nestalo goriva, haha. A vaulting ce okrenuti igru na glavu, ono nigdje vise nisi siguran. Sights and scopes overhaul je odlican. Ako niste skinuli test server skinite i probajte, igra nije velika, oduseviti ce te se. 

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Novi zvuk vozila je dosta  bolji, samo bi trebali povecati sound range, mislim i da hoce.

 Ako ti likovi dodju iza ledja sa djipom na par metara, a ti mislis da su u camcu udaljeni stotinjak metara? Ne znam sta je tu bolje. To nisu stvarno trebali dirat, to je sasvim bilo u redu.

 

Shroud je vec snimio video sa svim promjenama, pa prosudite sami, ak ne mislite probat

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 16:56 (Super64).
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
Evil Access kaže...

Novi zvuk vozila je dosta  bolji, samo bi trebali povecati sound range, mislim i da hoce.

 Ako ti likovi dodju iza ledja sa djipom na par metara, a ti mislis da su u camcu udaljeni stotinjak metara? Ne znam sta je tu bolje. To nisu stvarno trebali dirat, to je sasvim bilo u redu.

 

Shroud je vec snimio video sa svim promjenama, pa prosudite sami, ak ne mislite probat

 Zvuk je prije bio neko brundanje, pogotovo na bagiju neizdrzivo, sada to puno bolje zvuci, ali valjda je to subjektivno. "samo bi trebali povecati sound range" sta ti nije jasno iz ovoga sto sam napisao?!

...
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
sudy_freak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mislim da ljudi na ovo forumu neće baš biti zadovoljni kad saznaju tko je osvojio PUBG regionalni turnir 

Misliš na Sansen's turnir?
Ili neki drugi? 

Aha, da, da.. cure su organizirale to :D
Neka, nisam upratio jer sam bio odsutan..

 

To su kako vidim bile kvalifikacije?

organizirala je ekipa sa PUBG croatia

a sansen (cure) su dale svoj custom server na korištenje i streamale

u subotu su bile kvalifikacije 2 grupe - svaka po cca 70-80 igrača (najboljih 38 iz svake je prošlo u finale)

2 matcha. 1. match TPP a 2. match FPP

 

nedjelja finale - 3 matcha

1. TPP

2. FPP

3. FPP (po izboru gledatelja)

 

video kvalifikacije: 

video finale: 

 

BTW. bio sam 7. na turniru :D

10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

dobar je ovaj moj cit, niti nakon 700 sati nisam dobio banancinu 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nego pitanje jedno. Kolko puta su vas ubile/pogodile ove eksploozije u crvenom krugu ?

Ja imam nekoh 200 sati i uvijek strepim kad sam u crvenom bilo pješke il u autu, al me nikad nije pogodio.

15 Nikad
7 Jednom
16 Dva puta
9 Tri ili više
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
Jack Sparrow kaže...

Mislim da ljudi na ovo forumu neće baš biti zadovoljni kad saznaju tko je osvojio PUBG regionalni turnir 

Misliš na Sansen's turnir?
Ili neki drugi? 

Aha, da, da.. cure su organizirale to :D
Neka, nisam upratio jer sam bio odsutan..

 

To su kako vidim bile kvalifikacije?

 To je organizirala ekipa iz PUBG Croatia (tocnije admini), Sansen je bila komentatorica (i to dobra) i ona je nama omogucila da i mozemo igrat (napravila je custom server).

U subotu su bile kvalifikacije, i prvih 38 iz A grupe i prvih 38 iz B grupe su igrali u finalu u nedjelju. 12 i 3 slika

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 19:00 (hahhaajaads).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

 Zvuk je prije bio neko brundanje, pogotovo na bagiju neizdrzivo, sada to puno bolje zvuci, ali valjda je to subjektivno. "samo bi trebali povecati sound range" sta ti nije jasno iz ovoga sto sam napisao?!

 A ja prije napisao da je zvuk vozila pretih. I sta tebi nije jasno? Ti to zoves sound "range". Mislim

مرګ ژوبله
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

na neki nacin se i slazem sa evilom, dosta se tesko cuje dacia ili bagi na maloj udaljenosti

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hahhaajaads kaže...

dobar je ovaj moj cit, niti nakon 700 sati nisam dobio banancinu 

 Rugaj se ti s tim...ti si ga dobio i obiljezen si posle u svakoj igri,ocito samo ti ne shvacas s to,a svi koji znaju za to rugaju se s tobom ovde...koji jadn...k majko.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 23:10 (hrka11).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS Myths Finale

 

GUIDE: How to PROPERLY use VAULTING (Patch 1.0 feature) in PLAYERUNKNOWN's 
BATTLEGROUNDS (PUBG)

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...
Evil Access kaže...

Novi zvuk vozila je dosta  bolji, samo bi trebali povecati sound range, mislim i da hoce.

 Ako ti likovi dodju iza ledja sa djipom na par metara, a ti mislis da su u camcu udaljeni stotinjak metara? Ne znam sta je tu bolje. To nisu stvarno trebali dirat, to je sasvim bilo u redu.

 

Shroud je vec snimio video sa svim promjenama, pa prosudite sami, ak ne mislite probat

 Najjaci pocetak...Skakanje kroz prozor razbija staklo???Ma sta...Ovaj ocito skace kroz prozore i vrata doma,bez da razbije ista....Koji debil.A ovaj drugi that sucks dude!Ovakvima treba zabraniti da igraju.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

....esports industry awards - streamer godine je - dr disrespect

 Vidim, jako visoki standardi 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
Super64 kaže...
Evil Access kaže...

Novi zvuk vozila je dosta  bolji, samo bi trebali povecati sound range, mislim i da hoce.

 Ako ti likovi dodju iza ledja sa djipom na par metara, a ti mislis da su u camcu udaljeni stotinjak metara? Ne znam sta je tu bolje. To nisu stvarno trebali dirat, to je sasvim bilo u redu.

 

Shroud je vec snimio video sa svim promjenama, pa prosudite sami, ak ne mislite probat

 Najjaci pocetak...Skakanje kroz prozor razbija staklo???Ma sta...Ovaj ocito skace kroz prozore i vrata doma,bez da razbije ista....Koji debil.A ovaj drugi that sucks dude!Ovakvima treba zabraniti da igraju.

 Nisi skuzio poantu njihovog ranta...Sada je vaulting dostupan svima (ne samo onima koji mogu savrseno izvest jump),tako da skillcap je bio viši jer je to bila jos jedna mehanika (doduse nisam poklonik). Sada kad je svima dostupno oni smatraju da su izgubili edge jer svi sad to mogu radit. TO je čovjek i rekao na streamu...

Meni je bolje ovako jer ono mi je bilo krajnje nerealno,a i dovodit ce do više engagementa u gradovima jer ce se cut svako razbijanje,što je opet  super!

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Here we go

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Sta je ovo neki highschool turnir bio? Nema ni jedne poznate osobe ...Slivinjo the Cheater, prvak kvarta!

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...

Sta je ovo neki highschool turnir bio? Nema ni jedne poznate osobe ...Slivinjo the Cheater, prvak kvarta!

 Ima 1 poznata, koja ima nesto oko 350 solo winova a to je spreezy (https://www.youtube.com/channel/UCNUfNaego-snWXd8vygfpAg), ovi drugi su nepoznati ali jako dobri igraci

Battleog - 191silvinjo
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Probao tko testni server? kakvi su vam dojmovi. Motor zvuci ko da ima 553454354 kubika :D

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
blackdevil kaže...

Probao tko testni server? kakvi su vam dojmovi. Motor zvuci ko da ima 553454354 kubika :D

Jučer igrao s ekipom.

Ok je, koliko mi se čini, nešto su oko servera radili jer više nije primjetno da NA serveri bolje rade od EU.
Možda nam konačno na EU serveri budu radili kako spada.



Vaulting je zakon. Nisam naišao na niti jedan glitch ili slično. Radi super, jedino što kod kuća koje imaju WC s kadom, kroz mali prozor se izvana može uskočiti, dok izlazak iz WC-a nije moguć 

Balistika pušaka je brutalna. Na long range  gađati s AR-om je sasvim drugačije. Da ne pričam o SMG-u na 200-300+ metara.
Dosta je realnije i teže pogoditi. Kalaš sa smanjenim recoilom je vrh!

 

I 8x optika koju možeš zoom in/out 

 

 

Što se zvukova tiče, zakon je!
Sad konačno možeš razlikovati s udaljenosti već, bez nagađanja koje je vozilo. Stvarno je zvuk drugačiji.
Škripa kočnica kad staješ vozilom je ZAKON!

 

Sve u svemu, smrdi na dobar update.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.11.2017 14:50 (sudy_freak).
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
hahhaajaads kaže... 

Nisam znao za igru dok si ti nabijao sate ? Kupio sam je 1 dan, znaci cim je dosla na steam.  btw, nauci pricat/pisat hrvatski

Ma ti si kralj...naj si bolji i cast nam je sto si u temi ovde.Bravo!!! Opet ne kontas nista.Poznato je da oni koji se u raspravi vataju gramatike da nemaju sta rec,a i nije ovo gramaticki forum.

 

Evo vam slika kako mali silvinjo zahavljuje na cheatu ili objasnjenju kako koristit neda mi se detaljno citat.Procitan si davno.

 

 Mozda on jest citer, mozda i nije, gledao sam njegov POV i ne bih rekao.

Nije da ga branim, ali zasto si ti registriran na taj forum?

 

usput, svi ste bili pozvani na turnir, ljepio sam tu. Mogli ste se pokazati, ali lakse je pricati na forumu nego pokazati u igri :D

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodye kaže...

usput, svi ste bili pozvani na turnir, ljepio sam tu. Mogli ste se pokazati, ali lakse je pricati na forumu nego pokazati u igri :D

 

Kakav turnir i ko ovdje prica o turniru? Ne kontam okle te sad s tim.Svaka cas za turnir ali to nije tema pa izvini ali nemoj se petljat.

 

Ko kaze da sam registriran na forum?Ovo imam link u privatni porukam i vec prije je dobio ban na bf4 i 3.

 

koristi li cit sad u pubg-u ili ne ne znam...nek radi sta oce,ja samo ocu rec da citer ostaje uvik citer i on nikako skontat to nego se jos hvali toliko o njegovu mozgu.

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam zašto više napadš momka. To što je nekad koristio cheat ne znači da ga opet i u ovoj igri koristi. Možda ej samo "uhvatio ruku" i bolje igra od većine. Mislim da svatko zaslužuje drugu priliku. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Ne znam zašto više napadš momka. To što je nekad koristio cheat ne znači da ga opet i u ovoj igri koristi. Možda ej samo "uhvatio ruku" i bolje igra od većine. Mislim da svatko zaslužuje drugu priliku. 

A tako i je,upravu si.

Duboko se izvinjavam,sve ok.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MRSKI kaže...

Ne znam zašto više napadš momka. To što je nekad koristio cheat ne znači da ga opet i u ovoj igri koristi. Možda ej samo "uhvatio ruku" i bolje igra od većine. Mislim da svatko zaslužuje drugu priliku. 

Mučki provokatoru :D

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma ne moraš biti regan da bi našao preko googla arhivu, zapravo je tolko bio bedast da se registrirao tamo sa originalnim nickom, pa kad upišeš njegov nick iz BF-a 4 odmah ga pronađe na forumu sa free cheatovima. I što je još gore ovo za što je zahvaljivao čak nije bio BF3 i BF4 gdje je dobio ban, nego hack za Call of Duty.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Koliko ljudi ovdje koristi cit pa suti. Mislis super igrac, nevjerojatan skill ma da kako da ne, mislim ima ih, ali citera ima puno vise.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice