PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.299.600
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

sit sam više ovih updejtova, svaki put kad upalim komp skida hrpu updejtova, da mogu najrađe bi ih isključio. više se ekipa ne može skupit kak spada , jedan skida updejt, drugi ne može igrat, treci kuka, , ruku na srce alpha je radila vrhunski.

Moj PC  
0 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi 2x scope je pre sexy. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

jedan solo win nakon 2 druga mjesta.

 

ostanem 1na1 u najmanjem krugu, bacio dvije bombe i pogode okvir prozora, jedva ostao ziv zona me skoro pojela al sam uspio kill napraviti da bi mi ostao 1hp.

 

sve ukupno 8 killeva i 5hs.

 

vidim neka nova zelena krv nije ni plava. ovo se jos bolje vidi.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dennocro kaže...

jedan solo win nakon 2 druga mjesta.

 

ostanem 1na1 u najmanjem krugu, bacio dvije bombe i pogode okvir prozora, jedva ostao ziv zona me skoro pojela al sam uspio kill napraviti da bi mi ostao 1hp.

 

sve ukupno 8 killeva i 5hs.

 

vidim neka nova zelena krv nije ni plava. ovo se jos bolje vidi.

 

 

Blue blood.. Pozabavili su se ovim patchom i o tom.
Uglavnom, na dva si načina mogao uključiti plavu krv i olakšati si prednost da bolje vidiš hitove

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
dennocro kaže...

jedan solo win nakon 2 druga mjesta.

 

ostanem 1na1 u najmanjem krugu, bacio dvije bombe i pogode okvir prozora, jedva ostao ziv zona me skoro pojela al sam uspio kill napraviti da bi mi ostao 1hp.

 

sve ukupno 8 killeva i 5hs.

 

vidim neka nova zelena krv nije ni plava. ovo se jos bolje vidi.

 

 

Blue blood.. Pozabavili su se ovim patchom i o tom.
Uglavnom, na dva si načina mogao uključiti plavu krv i olakšati si prednost da bolje vidiš hitove

 ukljucio sam plavu neki dan, i sad vidim da je zelena. ocito su prebacili iz plave u zelenu ili se meni nesto poremetilo

7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja kupio igru prije 2 dana, odigrao 5 partija, 1. partiju uletio u red zone i spržilo me, mislio tamo je akcija čim se nešto crveni 

ajde skupio 2-3 killa, ići će to pomalo, totalno mi je čudan ovakav mod igre sa 100 igrača na mapi, a ne vidiš nigdje nikog 

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja nezz dal je to cheat ili sta, cucim u grmlju i lik me hs i ubije, kasnije gledam kc i jasno vidi samo mene znaci nevidi ni travu ni grmlje ni nista???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Marcek555 kaže...

Ja nezz dal je to cheat ili sta, cucim u grmlju i lik me hs i ubije, kasnije gledam kc i jasno vidi samo mene znaci nevidi ni travu ni grmlje ni nista???

Čini mi se da nakon 500m (možda čak 1000m metara, neka me netko ispravi ako sam u krivu) vise ne vidis foliage, tj. travu i grmlje - tako da ako si mu bio daleko nije čudo da ti grmek nije pomogao

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Marcek555 kaže...

Ja nezz dal je to cheat ili sta, cucim u grmlju i lik me hs i ubije, kasnije gledam kc i jasno vidi samo mene znaci nevidi ni travu ni grmlje ni nista???

 Trava i buseni ne renderiraju nakon otprilike 200m, grm bi trebao biti renderan. Svejedno, ekipa već dobro razazanje da li je grm "okupiran" ili nije, pogotovo ako imaju 4x ili 8x - može i puška viriti van iz grma itd.

 

Ali mogao je biti i cheat, naravno.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ajde bitanga naporan si vise s tim.Ak ti se ne svida odi igraj nesto drugo sta dosadujes s tim cheatevima.Ovdje ima chitera ko i u svakoj igri.Ja nisam vidio chitera valjda 100 gejmova,igram samo fpp.Neznam sta se svi zale na to,na tpp ih ima al ovdje jako rijetko.U 600h sam naletio na par odkad igram fpp.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Ajde bitanga naporan si vise s tim.Ak ti se ne svida odi igraj nesto drugo sta dosadujes s tim cheatevima.Ovdje ima chitera ko i u svakoj igri.Ja nisam vidio chitera valjda 100 gejmova,igram samo fpp.Neznam sta se svi zale na to,na tpp ih ima al ovdje jako rijetko.U 600h sam naletio na par odkad igram fpp.

 Bez brige. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Vidim da nemas nista pametno za reci
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Vidim da nemas nista pametno za reci

 Kad nemam sugovornika na istoj razini, suzdržavam se. Btw nitko te nije pitao za mišljenje, a osjetio si se pozvan komentirati. Zanimljivo.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Zanimljivo je da si dosao na ovu temu sr** po igri i kolko ima chitera.Nisi nista pametno ni rekao.Znali smo i prije da ima chitera.Al ih nema tolko kolko neki pisu u ovoj temi
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Zanimljivo je da si dosao na ovu temu sr** po igri i kolko ima chitera.Nisi nista pametno ni rekao.Znali smo i prije da ima chitera.Al ih nema tolko kolko neki pisu u ovoj temi

Ja nisam ništa pametno rekao? Dao sam vam link na kojem se otvoreno prodaje hack na izvolte. Dao sam kratki opis onoga što čit omogućuje. Dao sam najmanje dva primjera koja sam osobno doživio u zadnjih par dana, i spreman sam proslijediti death cam svakome tko zatraži.

Uvažavam sugovornike i ne govorim im da seru po temi. Mili, osim što ti je moć opažanja slabija strana, ni dedukcija ti nije jača.

Ja te pozivam da ti doprineseš temi osim što braniš čitere, da ne povučem težu optužbu. A ako te osobno ja živciram, imaš opciju za blokadu forumaša pa slobodno prisnaži na nju i ne vrijeđaj.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
samo jedno pitanje.Jel to biko mozda u tpp modu? jer ocito vecina hackova radi samo u tpp-u.
Gdje sam ja tebe vrijedao?
Samk sam iznio stav da smatram da nema tolko chitera kolko se pise po forumima i redditu.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Imam 200h gamea i do sada sam naletio na 1 cheatera.Slucajnost,sreca ili jednostavno ljudi nemaju pojma igrat pa ginu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...

Samk sam iznio stav da smatram da nema tolko chitera kolko se pise po forumima i redditu.

Kako nema kad su ovi nedavno banirali par milijuna u par dana?!!

Što misliš zašto svakih par dana izbacuju patcheve i skoro u svakom neki anticheat kurac bude?!

 

Čista računica je bila kad su objavili brojke o čiterima da u prosjeku imaš 1 ili 2 na serveru - sasvim dovoljno da sjebu igru ostalim igračima.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da ali vecina tpp.Kad igrate tpp eu 80 igraca su kinezi.Dok kod fpp-a nekad nije ni jedan na serveru i puno je ugodnije igrati.Za tpp se slazem da je pun chitera svaki drugi game me ubi i naravno nick neki brojevi standardno.

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
Imam 200h gamea i do sada sam naletio na 1 cheatera.Slucajnost,sreca ili jednostavno ljudi nemaju pojma igrat pa ginu?

To što si naletio na samo jednog čitera je čisto tvoje subjektivno mišljenje.

Što zbog toga što ne kužiš, što zbog toga što te nije briga.

Ali tvrditi da u PUGB-u nema čitera i da ovi koji se žale na njih ne znaju igrati je u najmanju ruku vrijeđanje.

Ovaj put te neću prijaviti Piratu, ali pazi se.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Loool...Vrijedjanje?Ne vidim ovdje nista losega.Ima cheatera,ali ovdje se meni cini da ljudi ne vole da ginu,pa onda okrivljuju cheatere.A ako nekoga vrijedja sto ja mislim da neznaju igrat,to znaci da bi trebali malo posjetiti Real life...Jer ako ih ovakve stvari smetaju,onda nesto nije bas uredu.I btw...Ako koga treba prijaviti,ti bis trebao bit prvi radi jezika u prijasnjim kom...Lp
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 14:28 (Endymon).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
dennocro kaže...
sudy_freak kaže...
dennocro kaže...

jedan solo win nakon 2 druga mjesta.

 

ostanem 1na1 u najmanjem krugu, bacio dvije bombe i pogode okvir prozora, jedva ostao ziv zona me skoro pojela al sam uspio kill napraviti da bi mi ostao 1hp.

 

sve ukupno 8 killeva i 5hs.

 

vidim neka nova zelena krv nije ni plava. ovo se jos bolje vidi.

 

 

Blue blood.. Pozabavili su se ovim patchom i o tom.
Uglavnom, na dva si načina mogao uključiti plavu krv i olakšati si prednost da bolje vidiš hitove

 ukljucio sam plavu neki dan, i sad vidim da je zelena. ocito su prebacili iz plave u zelenu ili se meni nesto poremetilo

Jesu, kako sam rekao, i jedan line su spomenuli Fixed Blue Blood tako nešto.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
Loool...Vrijedjanje?Ne vidim ovdje nista losega.Ima cheatera,ali ovdje se meni cini da ljudi ne vole da ginu,pa onda okrivljuju cheatere.A ako nekoga vrijedja sto ja mislim da neznaju igrat,to znaci da bi trebali malo posjetiti Real life...Jer ako ih ovakve stvari smetaju,onda nesto nije bas uredu.I btw...Ako koga treba prijaviti,ti bis trebao bit prvi radi jezika u prijasnjim kom...Lp

Ti bi me prijavio zato što pišem na hrvatskom, čitko s razmacima, točkama, zarezima, kvačicama i ostalim za razliku od tebe koji si očito bio bolestan na dane kada su u školi učili pravopis?!

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja bi!

Sigurno ti smeta kuča, znaći, ćekati, neznam, sljediti, lijubav.

Nazi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Ajde bitanga naporan si vise s tim.Ak ti se ne svida odi igraj nesto drugo sta dosadujes s tim cheatevima.Ovdje ima chitera ko i u svakoj igri.Ja nisam vidio chitera valjda 100 gejmova,igram samo fpp.Neznam sta se svi zale na to,na tpp ih ima al ovdje jako rijetko.U 600h sam naletio na par odkad igram fpp.

 Kako stigneš tako puno igrat jbt

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Problem je što je teško znati tko je cheater. Može koristiti jednostavno radar na drugom monitoru ili tabletu da vidi protvnike. Bio onaj neki streamer koji slučajno pokazao radar na monitoru pokraj sebe, a drugi pak minimizirao igru i vidjelo se kako koristi ESP :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Glavas_ZG kaže...
Doca15 kaže...
Ajde bitanga naporan si vise s tim.Ak ti se ne svida odi igraj nesto drugo sta dosadujes s tim cheatevima.Ovdje ima chitera ko i u svakoj igri.Ja nisam vidio chitera valjda 100 gejmova,igram samo fpp.Neznam sta se svi zale na to,na tpp ih ima al ovdje jako rijetko.U 600h sam naletio na par odkad igram fpp.

 Kako stigneš tako puno igrat jbt

 ja od 500 mečeva jedan ocigledan citer, ubio me s 2km preko najvece planine u pubg-u(jedini kojeg sam iprijavio), ostale nemogu reci da sam ih primjetio, eksponencijalno me vise zivciraju bugovi u igri!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja sam dosad oko cca 15 cheatera prijavio, svakog sam zapisao, dodao u steam, proslo je vec 3 mj, nisu banani...iako su zasigurno cheateri jer ovo ni killcam nije tolko zbugan sta su oni napravili
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovo nije normalno koliko sam vec gb skino na te patcheve...bokte vise sam potrosio na skidanje i cekanje u igri da zapocnem igrati nego sto sam zapravo uzivao u samom igranju! 9gb patch pa kaj donosi 97 novih mapa i 700 novih oruzja s 16k teksturama?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 20:52 (Stjepanj).
Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj rezime ove yebene igre

 

 

I još jedan..

#camping #camping #camping

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 21:04 (sudy_freak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice