PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.856
|
čitano: 1.310.625
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

meni od novog patcha nece niti ući u igru, samo mi baci windows neki prozor kao error memory bla bla....vidim i po forumima hrpetina ljudi ima isti problem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 12:08 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pogledaj na google kako da povecas virtualnu memoriju. Mozda ti to resi problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

meni od novog patcha nece niti ući u igru, samo mi baci windows neki prozor kao error memory bla bla....vidim i po forumima hrpetina ljudi ima isti problem.

Imaš botlnek, zato neće.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Pa nije ni cudo da vam igra ne radi dobro kada ovaj prvi ima ok procesor ali krs graficku a ovaj drugi ima dobru graficku ali krs procesor. 

 

Ja sam isto imao i5 2500k i prodao sam ga i uzeo ovaj i7 2600k i sada je prica kudi kamo bolja. 

 

goodie Ti sa i5 imas bootleneck i to dosta veci nego sto sam ja imao. Evo sada sam bas gledao tebi je skoro 20% bootleneck na cpu. Menjaj to dok jos moze da se proda taj procesor i doplati malo i uzmi ko moj.

 

HAM7A2 A ti imas 21% bootleneck na gpu tako da bi njega morao da menjas da bi ti igra radila bolje. 

 sta bi ja trebao reci sa fx 6300, pa mi igra sasvim pristojno radi.... igra nije dobro optimizirana po 550 put i u tom je problem....ne u procesoru, ne u graficki(osim ak imas rivu tnt 2, naravno da ti nece radit).... Objasni mi kak moze na obicnom pentium procesoru i hd 5000 na laptopu igra raditi cca 30 do 40 fpsa, a dok na i7 proc-u i 960m graficki jedva 15 fpsa....a vidljivo je iz vedra neba da je ovaj drugi bolji...

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 14:13 (pirat).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

imam ja botleneck, ali prije ovog patcha je sve radilo kako treba, tako da nije do toga.

Ali isključio sam death cam i replay pa se situacija popravila.....ali nije to još uvijek dobro.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

to mi nikad nije bacalo do jučerašnjeg patcha i sad niti ne mogu pokrenut igru, super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Players, we are aware that some players are experiencing crashes or other issues after the latest anti-cheat update. We seek your understanding and patience while we do our best to resolve the issues.

https://twitter.com/PUBG_help/status/972446290557640704

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

meni od novog patcha nece niti ući u igru, samo mi baci windows neki prozor kao error memory bla bla....vidim i po forumima hrpetina ljudi ima isti problem.

 I meni se sinoć također desila ista situacija, kliknul na ok i dalje sve normalno ...

15 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Heh. Posvadjase se ljudi zbog jednog neoptimiziranog ***** zvanog PUBG

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Players, we are aware that some players are experiencing crashes or other issues after the latest anti-cheat update. We seek your understanding and patience while we do our best to resolve the issues.

https://twitter.com/PUBG_help/status/972446290557640704

 Koji su mlatimudani debili, dodaju nekakav anticheat koji toliko spusti performanse  da se ne može igrati, a cheateri u porastu. Čini mi se da su hakeri uvijek korak ispred njih.

Jučer objave tvit da je kod njih nekakav text editor bio kriv za pad performansi pa preporucavaju da se pogase aplikacije koje ne trebate dok igrate... kreteni

BF3 [G] Pamark
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 14:13 (pamark).
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

http://steamcommunity.com/app/578080/discussions/1/1698293255125031793/

 

nevjerovatno ali ova metoda mi je pomogla i sad sve radi najnormalnije a na prvu sam mislio da je neki malware

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodie kaže...

imam ja botleneck, ali prije ovog patcha je sve radilo kako treba, tako da nije do toga.

Ali isključio sam death cam i replay pa se situacija popravila.....ali nije to još uvijek dobro.

 Zato sto u pocetku igra nije bila toliko jos natrpana raznoraznim pecevima i sada novim anticit sistemom pa sve to utice na samu igru i stabilnost fps. Ono sto mogu da ti kazem iz licnog iskustva da je moj graficka iz podpisa prodisala posle zamene procesora tako da ce i tvoja sigurno. Ono sto bih ti savetovao je da gledas ili neki i7 2700k ako moze da se kod vas nabavi po povoljnoj ceni ako ne onda gledaj i7 2600k a ne bi bilo lose posto imas ok maticnu da gledas dugorocnije pa da ides na i7 3770k ako si u mogucnost. Generalne razlike izmedju ova tri procesora sto sam ti naveo nisu neke velike ali zato u ceni sigurno da ce biti drasticnih osilacija. Pa u kranjem slucaju i7 2600k ce ti zavrsi posao i bices miran sigurno jos 2 godine bez ulaganja a onda moraces ko i ja da menjas na nesto bolje tipa neki i7 7700k polovan ce tada vec moci da se nadje.

 

Mrgude nisam se ja posvadjao sa nikim nego ocigledno je da neki ljudi ovde imaju manjak kulture koje im nije usadjeno u vaspitanje i najranije detinjstvo pa sada idu ko muve bez glave i misle da mogu da sa svima pricaju ko na pijaci. 

 

Samo sto taj isti ne zna da ce jednog dana tako negde nesto da lane pa ce ga neko dovati nece znati za sebe posle batina kojih dobije, ali dobro to je njegov problem kada mu je jezik brzi od pameti. 

7 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Šta pričate vi koji imate 1000€+ računalo o nekom bottlenecku i tim glupostima. Ostalima pa i meni je igra radila sasvim normalno prije novog updatea na 70+ fpsa, a sada je većinom 40 i manje što je neigrivo. Inače imam 1050Ti + G4560. Jednostavno igra je neoptimizirana, a ni developeri ne znaju izbacit anticheat da ne utječe na perfomanse u igri.

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...
goodie kaže...

imam ja botleneck, ali prije ovog patcha je sve radilo kako treba, tako da nije do toga.

Ali isključio sam death cam i replay pa se situacija popravila.....ali nije to još uvijek dobro.

 Zato sto u pocetku igra nije bila toliko jos natrpana raznoraznim pecevima i sada novim anticit sistemom pa sve to utice na samu igru i stabilnost fps. Ono sto mogu da ti kazem iz licnog iskustva da je moj graficka iz podpisa prodisala posle zamene procesora tako da ce i tvoja sigurno. Ono sto bih ti savetovao je da gledas ili neki i7 2700k ako moze da se kod vas nabavi po povoljnoj ceni ako ne onda gledaj i7 2600k a ne bi bilo lose posto imas ok maticnu da gledas dugorocnije pa da ides na i7 3770k ako si u mogucnost. Generalne razlike izmedju ova tri procesora sto sam ti naveo nisu neke velike ali zato u ceni sigurno da ce biti drasticnih osilacija. Pa u kranjem slucaju i7 2600k ce ti zavrsi posao i bices miran sigurno jos 2 godine bez ulaganja a onda moraces ko i ja da menjas na nesto bolje tipa neki i7 7700k polovan ce tada vec moci da se nadje.

 

Mrgude nisam se ja posvadjao sa nikim nego ocigledno je da neki ljudi ovde imaju manjak kulture koje im nije usadjeno u vaspitanje i najranije detinjstvo pa sada idu ko muve bez glave i misle da mogu da sa svima pricaju ko na pijaci. 

 

Samo sto taj isti ne zna da ce jednog dana tako negde nesto da lane pa ce ga neko dovati nece znati za sebe posle batina kojih dobije, ali dobro to je njegov problem kada mu je jezik brzi od pameti. 

 Uh sto si se uvrijedo za jednu riječ... Onda nije za tebe forum :) ... Nebi nikome nista preporucio da nadograduje pc radi ove igre...neka oni prvo nju fixaju

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Osobno,gledam ovo za nove mape i nisam bas sretan sto ce biti dosta male.Meni ova sadasnja velicina mapa je pun pogodak.Mozes taktizirat na nacin da ne zelis odmah u gun fight,nego mozes se i izgubit malo.Ali niti to te ne osigurava od drugih ljudi.Ovo mi vise lici kao da ce biti neki competitive gdje se neces moc niti malo sakrit,jer ce uvjek biti sranja.Po meni bilo bi bolje da su mape vece.Onaj koji hoce mogu odmah u fight a oni koji nece,mogu malo se izgubit.Ovako gubis skoro jedan dio taktike,radi velicine mape.Ovako ce vise licit na nekakav rising storm vietnam ili BF,COD.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
Osobno,gledam ovo za nove mape i nisam bas sretan sto ce biti dosta male.Meni ova sadasnja velicina mapa je pun pogodak.Mozes taktizirat na nacin da ne zelis odmah u gun fight,nego mozes se i izgubit malo.Ali niti to te ne osigurava od drugih ljudi.Ovo mi vise lici kao da ce biti neki competitive gdje se neces moc niti malo sakrit,jer ce uvjek biti sranja.Po meni bilo bi bolje da su mape vece.Onaj koji hoce mogu odmah u fight a oni koji nece,mogu malo se izgubit.Ovako gubis skoro jedan dio taktike,radi velicine mape.Ovako ce vise licit na nekakav rising storm vietnam ili BF,COD.

 Jedna ce biti manja mapa 4x4, a druga ce biti kao ove sada 8x8. Mozda bi bilo dobro da izbace brzo jos jednu 4x4 pa da se moze izabrati zelis li igrati na manjim ili na vecim mapama. Mislim da im ne bi bilo ludo da naprave PUBGsurvival, znaci da nema kruga, a da ubace zobije i kraftanje. I da naprave PUBGKOTH, 4 tima od 25 ljudi se bori za dominaciju na odredjenom dijelu mape. I onda mozda da naprave mix PUBGKOTHsurvival, znaci KOTH sa zombijima.

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

 

Samo sto taj isti ne zna da ce jednog dana tako negde nesto da lane pa ce ga neko dovati nece znati za sebe posle batina kojih dobije, ali dobro to je njegov problem kada mu je jezik brzi od pameti. 

Jel ti to meni prijetiš ili i ja imam botlnek pa mi mozak ne procesira tvoj riječi kako treba?!

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Od zadnjeg patcha (jucer navecer) mi ne zeli loadati pubg. Igrica se pokrene, cujem zvuk, mogu shift+tab stisnuti, mogu uci u settingse i restartati lobby, ali ne zeli proci onaj prvi loading screen (slika u prilogu)
Ima li tko slicnih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Pa nije ni cudo da vam igra ne radi dobro kada ovaj prvi ima ok procesor ali krs graficku a ovaj drugi ima dobru graficku ali krs procesor. 

 

Ja sam isto imao i5 2500k i prodao sam ga i uzeo ovaj i7 2600k i sada je prica kudi kamo bolja. 

 

goodie Ti sa i5 imas bootleneck i to dosta veci nego sto sam ja imao. Evo sada sam bas gledao tebi je skoro 20% bootleneck na cpu. Menjaj to dok jos moze da se proda taj procesor i doplati malo i uzmi ko moj.

 

HAM7A2 A ti imas 21% bootleneck na gpu tako da bi njega morao da menjas da bi ti igra radila bolje. 

 Taj "bootleneck" je ubačen u zadnjem patchu? Zašto ga ne maknu ponovo van iz igre ako ljudima stvara probleme?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Službena izjava.

"Nije do naše igre. Do vas je. Pogasite sve živo u pozadini i radit će. Nećemo revertat patch jer blokira cheatere"

Koji kreteni i koje odluke majko božija.

 

Odo instalirat Fortnite dok ne riješe ovo sranje.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Da da cpu usage je opasno dignut, sva sreca imam dovoljno jezgara i poprilican takt no svejedno osjeti se "lag" pogotovo gdje je veca guzva...mogu misliti kako tek ide ovima s losijim komponentama, stvarno sranje! Idioti!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa neznam sta ocekuju ljudi sa slabim kompom.Da im igra leti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

A cuj s nekakvom gtx 1050ti bi igra trebala raditi uredno na 60fps-a, losa optimizacija engina sad +extra impakt na cpu pogotovo onima s 4 jezgre ce doci do previsokog cpu loada pa nece ostati za grafu onda dode do gpu BN i u kurcu si...jedan gta5 postize i od 3x do 5x veci framerate s istom konfom tako da ljudi ocekuju da ak im gta5 leti ovo bi trebalo explodirati od kolicine frejmova.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 20:46 (Stjepanj).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...
Pa neznam sta ocekuju ljudi sa slabim kompom.Da im igra leti?

 A sto je pojam slabog kompa...ako ti 99% igara radi super, a pubg ne, da li je to slab komp?..... Pa ovo je najgora optimizacija ikad, cak ni gta IV nije imao toliko problema kad je tek izasao, a i crysis u ono vrijeme je ok radio...bar si znao imas 30 fpsa i to je to, nema skakanja i nakon patcheva jos gorih perfomansi...

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ZeNGe_CRO-mt kaže...

http://steamcommunity.com/app/578080/discussions/1/1698293255125031793/

 

nevjerovatno ali ova metoda mi je pomogla i sad sve radi najnormalnije a na prvu sam mislio da je neki malware

citiram sam sebe, ali ako netko nemoze pokrenut igru nakon novog updatea nek skine ovaj file kroz rar, skopira ga u glavni folder igre i igra poslije toga radi najnormalnije.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...
Asteroid1979 kaže...

Pa nije ni cudo da vam igra ne radi dobro kada ovaj prvi ima ok procesor ali krs graficku a ovaj drugi ima dobru graficku ali krs procesor. 

 

Ja sam isto imao i5 2500k i prodao sam ga i uzeo ovaj i7 2600k i sada je prica kudi kamo bolja. 

 

goodie Ti sa i5 imas bootleneck i to dosta veci nego sto sam ja imao. Evo sada sam bas gledao tebi je skoro 20% bootleneck na cpu. Menjaj to dok jos moze da se proda taj procesor i doplati malo i uzmi ko moj.

 

HAM7A2 A ti imas 21% bootleneck na gpu tako da bi njega morao da menjas da bi ti igra radila bolje. 

 Taj "bootleneck" je ubačen u zadnjem patchu? Zašto ga ne maknu ponovo van iz igre ako ljudima stvara probleme?

Reci mi da se salis? Ako nije to upitanju onda pitaj google sta je bootleneck! 

Ukratko to ti je kada procesor ne moze da prati graficku u radu i obratno.

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Skilledžija kaže...
Asteroid1979 kaže...

 

Samo sto taj isti ne zna da ce jednog dana tako negde nesto da lane pa ce ga neko dovati nece znati za sebe posle batina kojih dobije, ali dobro to je njegov problem kada mu je jezik brzi od pameti. 

Jel ti to meni prijetiš ili i ja imam botlnek pa mi mozak ne procesira tvoj riječi kako treba?!

Ko se tebi uopste obraca???

 

Kada te budem citirao kao sada onda se tebi obracam a dogod ne vidis svoje ime nego necije drugo znaci da niko sa tobom ne komunicira.

 

I samo mi reci na osnovu cega si zakljucio da bas tebi neko preti? Lepo procitaj ponovo poruku pa ces videti da se obracam mrgudu i kazem da ako dado nastavi tako zustro da druge vredja da ce jednom da naj*be zbog toga sto mu je jezik brzi nego pamet. A ja nisam taj koji ce da se razracunava sa njime niti bilo kime drugim.

12 godina
protjeran
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Reci mi da se salis? Ako nije to upitanju onda pitaj google sta je bootleneck! 

Ukratko to ti je kada procesor ne moze da prati graficku u radu i obratno.

Joj daj prestani pricat stvari koje na razumijes...Pricas o bootlonecku napamet i to ono sto si procitao na netu...

 

Ja sam do prije 2 patcha imao zakucanu Rx-icu sa Fx-om na 4.3 Ghz na 99% prakticki cijelo vrijeme u i to sa fpsom izmedu 55 i 85, vecinu vremena stabilnih 60...Nakon zadnjeg patcha (ili predzadnjeg manjeg updatea) doslovno nema stabilnog fpsa i zauzeca grafe...Zauzece mi pada cak na 0% i onda opet raste na 95% ili 99%, ali pada nenormalno opet na 60%, 45% pa i manje, a i s tim fps-ovi odose u krasni...

 

Neznam sto su napravili, ali cini mi se da su poceli opet vise stvari unistavat nego popravljat...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 4:50 (Tomo53nja).
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ak se “pola svijeta” žali da nije nekaj u redu sa zadnjim patchem onda brate mili šta filozofirate.pa igra je najveće sranje u svemiru kad smo kod optimizacije ali je s druge strane isto toliko zabavna.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Fala k*rcu

https://twitter.com/pubg_help/status/972729991724240896?s=21

 

PC players, despite its effectiveness in blocking cheats, we have decided to roll back our latest live server update. We will continue to resolve some compatibility issues caused by it. There will be a small patch to download. We apologize for the inconvenience.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice