PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.296.224
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Tomo apsolutno potpisujem, igra je tako dobre mehanike i zvuka te osječaja pri pucanju da veseli i nikakvog sci fi elementa osim onih nakaradnih pederskih boja na dodacima no to se viđa i po gradu jel.

Iz svoga iskustva najviše je aimbota i no recoill pucanja, masa ih je, također wallhack je isto sveprisutan te uz to 3je teško ih je eliminirat no bude i toga :)

3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Wiz3m4n kaže...

Tomo apsolutno potpisujem, igra je tako dobre mehanike i zvuka te osječaja pri pucanju da veseli i nikakvog sci fi elementa osim onih nakaradnih pederskih boja na dodacima no to se viđa i po gradu jel.

Iz svoga iskustva najviše je aimbota i no recoill pucanja, masa ih je, također wallhack je isto sveprisutan te uz to 3je teško ih je eliminirat no bude i toga :)

 takve obozavam, na 32" i 4k se vide iz aviona

16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam na 48 i 4k šta misliš kako je tek meni 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Bok,

 

nakon dvije godine pauze vraćam se PUBG-u. 

U igri imam cca 700h od prije. Zadnje sam igrao 2. sezonu

Najviše igram duo s frendom ali poželimo se nekad i squada pa ako ima zainteresiranih, javite se.

Do sad sam odigrao nekih 15 gameova i čak donio jednu piletinu. Nismo loši ali nam treba malo da se vratimo i polovimo sve novotarije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG nije više fora za mene barem, po meni su sjebali igricu sa raznim i nepotrebnim update, kad se sjetim koja euforija je bila prije 3-4 godine i kakvi su gejmovi bili ehhh..

 

E sad jedino ako imas ekipu sa kojom bi igrao ono cisto iz zabave da ubijete vrijeme pa vrijedi ajde, ali ovako competitive da se guras i boris za rank, po meni je to gotovo u ovoj igri.

 

Jedino sto prolazi jos je taj jebeni PUBG Mobile kojeg forsiraju nenormalno i jos im ne pada igranost, rokaju redovne update, evente igra se drzi na vrhu dosta dugo, zbog Mobile je ugasen PUBG Lite za PC.

3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je i dalje odlican, stovise od pocetka su ga poprilicno nadogradili samo eto ponekad zna biti musica s tim njihovim žblj engineom. Vjerujem da ce pubg2 rasturiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Code za 200 G-Coin-a koji vrijede mjesec dana (aktivira se unutar igre SHOP - ITEMS - pa dolje lijevo ADD BONUS/GIFT CODE):

PUBGTALK2

Moj PC  
3 0 hvala 6
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Tko će ga znat.
Moguće da kao i prije što je bilo da nakon patcha igra radi super tjedan-dva i onda se skrši.

 

Btw. vratio se u PUBG nakon godine+ (ponovne ne aktivnosti) i ovo mi je do sad možda i najbolji doživljaj igre.

Ako izuzmemo Early access i 2017./2018.

Nakon prvotnih nekoliko desetaka gejmova prilagodbe i nadilaženja skill gapa koji se utvrdio otkako nisam igrao, jako mi je zabavna ponovno.

FPP svi modovi.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
TomoR kaže...

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Tko će ga znat.
Moguće da kao i prije što je bilo da nakon patcha igra radi super tjedan-dva i onda se skrši.

 

Btw. vratio se u PUBG nakon godine+ (ponovne ne aktivnosti) i ovo mi je do sad možda i najbolji doživljaj igre.

Ako izuzmemo Early access i 2017./2018.

Nakon prvotnih nekoliko desetaka gejmova prilagodbe i nadilaženja skill gapa koji se utvrdio otkako nisam igrao, jako mi je zabavna ponovno.

FPP svi modovi.

 a da...pogledam te nekad,tocnije tvog suigraca :D

 

kod njega sam prvi put i vidio tu igru,to jedino i igram,koliko bila losa ili dobra,meni je najbolja

...potpis nije potreban...
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...
sudy_freak kaže...
TomoR kaže...

Ne znam je'l do zadnjeg patch-a igre, ili do toga što sam ovih dana dobio i novi router, ali više nemam (za sad) onaj problem čekanja da se nakon završetka meča vratim u Lobby.

Tko će ga znat.
Moguće da kao i prije što je bilo da nakon patcha igra radi super tjedan-dva i onda se skrši.

 

Btw. vratio se u PUBG nakon godine+ (ponovne ne aktivnosti) i ovo mi je do sad možda i najbolji doživljaj igre.

Ako izuzmemo Early access i 2017./2018.

Nakon prvotnih nekoliko desetaka gejmova prilagodbe i nadilaženja skill gapa koji se utvrdio otkako nisam igrao, jako mi je zabavna ponovno.

FPP svi modovi.

 a da...pogledam te nekad,tocnije tvog suigraca :D

 

kod njega sam prvi put i vidio tu igru,to jedino i igram,koliko bila losa ili dobra,meni je najbolja

heehe ne moram ni pokušati pogoditi :)

hvala hvala

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Upravo dobio poruku da sam banan do sutra da mi je acount pod istragom, jbte igram igru od early acessa i nikad vecih problema i sad ovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
A puno prijava si dobio
Ili možda od nekih određenih partnera dobio prijavu…

I meni tako prije mjesec dva bilo…

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Borise prestani koristit cheatove :)))))

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Your mind is like a parachute! Useless unless its open
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2023 11:26 (Super64).
 
3 0 hvala 1
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Znaci ova nova mapa je poluproizvod, pustopoljina od 8x8km, nigdje ikakve veze s icim bolje da su napravili neku nakrcanu 4x4mapu nego ovo njesra! prijevoznih sredstava ni za lijeka!

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je Rondo baš jako igriv. Ne pamtin baš puno end game situacija di je random shift zone me potira na čistinu nekome na klanje, šta mi je nekako najbitnija stavka kod odabira najbolje mape.

 

To s autima je istina, ima ih jako malo, al sad kad polako već znan di ih ima i kad iman par najdražih drop mista, nije mi to više problem toliko.

Divide et impera!
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ni meni se ne sviđa Rondo, bolji su bomboni RondoC

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Wiz3m4n kaže...

Ni meni se ne sviđa Rondo, bolji su bomboni RondoC

nije mi jasno da u random map se non stop vrti nova mapa a ima posebno samo za nju, koliko moras biti retard da to smislis

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

srećom ima leave game

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Slazem se sa vama, bas je naporan taj RONDO. Non stop je u opticaju.

Znam nekad po 15min izgubit samo kaj izlazim iz lobbya jer mi se ova mapa ne igra.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Već sam 4x imao situaciju da je end zona na sredini one visoke planine gdje nema šanse da se popneš, a drugi tim je gore...i naravno sveki put me bluezone s*ebe na kraju... 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

neki update...market? to samo na rondo mapi?

 

gade mi se te fantazije zato i ne igram razne druge BR igre

 

bio sam protiv bluechipa i onog tacticala,pa su srecom nesto i ukinuli,a ovo nema sanse da igram...

 

jednostavno volim obicno a ne neke fantazije,vracanja mrtvih i slicno...di toga ima

 

 

edit:

 

emergency cover jos jedna retardirana stvar dodana...nasred njive si,nemas cover i onda ti padnu stvari s neba za cover...o sunce ti jebem

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2024 7:46 (DaNiTo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

neki update...market? to samo na rondo mapi?

 

gade mi se te fantazije zato i ne igram razne druge BR igre

 

bio sam protiv bluechipa i onog tacticala,pa su srecom nesto i ukinuli,a ovo nema sanse da igram...

 

jednostavno volim obicno a ne neke fantazije,vracanja mrtvih i slicno...di toga ima

 

 

edit:

 

emergency cover jos jedna retardirana stvar dodana...nasred njive si,nemas cover i onda ti padnu stvari s neba za cover...o sunce ti jebem

Plus što po prvi put otkako ja pratim objavljuju patch notes nakon što update izađe na live server.
Ma ovo je lakrdija

 

EDIT: objavili su

 

EDIT2: jedina bitna promjena

  • Fixed an issue where characters, upon experiencing a crash while moving, continue to move and become invulnerable - and once they reconnect, the character would return to the location before the crash.


Koja hrpa budalaština je dodana.
Ajme meni. Samo dodatno kompliciraju stvari umjesto da ostanu vjerni core biznisu koji su napravili najbolje od svih.
Pucanju i realizmu.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2024 8:14 (sudy_freak).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Imam skoro 8000 sati u igri, igrao sam praktički svaki dan bar po sat-dva, ali ovo je postalo teška koma.

 

Napravio uninstall... Sretno svima koji dalje igrate.

 

EDIT:

Baš malo gledao Rolli-a, dobio pobjednički kill tako da je bacio 3 flare-a (koji "zovu" zaklon") i ubio zadnjeg lika s tim (tj. njegov teammate je dobio kill, ali svejedno).

 

Mislim da još nije na YT, otišao čovjek spavat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2024 12:33 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma ja igram i dalje,nisam dobar ali igram ranked jer tamo nema tih sranja
A druge igre za mene nema
...potpis nije potreban...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Novi update stiže noćas.

 

Patch Notes - Update 29.1

 

Tko igra?

https://steamcommunity.com/id/CROghostkeeper/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

 izbaci me usred gamea...odma u killfeed pise moje ime i removed from game..gotovo :D tako da ne mora znacit kad nekog izbace da je cheater...jednostavno nesto mi trokira igra i ne mogu igrat...

pubg pubg
...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2024 15:57 (DaNiTo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice