PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.298.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Vikendi (snjezna mapa) je vec online , uvijek sam imao lagane fps dropove tako da ti ne mogu nista reci sta se tice toga.Primjetio sam da su promjenili slijetanje sa padobranom i prilikom skakanja iz aviona.Nisam citao patch notes.Da li mozda itko zna jel se moze mute-at odredenog igraca u teamu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
exer1234 kaže...

ne znam za vas, ali meni nova mapa na test serveru radi cudno

 

1. fps nisu kao na ostalim mapama

2. neki lag postoji

3. igrivost je malo cudna

 

ne svidja mi se, odigrao sam ukupno 2 partije i to je to

 

kad ce ta mapa u fullu?

 Ovo je bio fix za sve što si nabrojao na test severu

Origin/Steam/YouTube : Dom1natoRRR
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Vikendi (snjezna mapa) je vec online , uvijek sam imao lagane fps dropove tako da ti ne mogu nista reci sta se tice toga.Primjetio sam da su promjenili slijetanje sa padobranom i prilikom skakanja iz aviona.Nisam citao patch notes.Da li mozda itko zna jel se moze mute-at odredenog igraca u teamu?

 ... esc - team management i izaberes koga ces mutat.... izi....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Užasno igra radi za sada.
Toliki desync, toliko svega da je to strašno.. Nadam se uskorom fixu jer je neigrivu na Vikendiju

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

promjeni full screen mode iz full screen u fullscreen windowed i onda vrati na fullscreen. Meni pomogne, lag nestane itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni trenutno radi tip top, slično ko i prije update-a, shooting wise.

Live and let live.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

aha nisam znao da je izasla u full modu, bas skidam sad pa cemo vidjeti

 

iskreno malo sam se zasiti PUBGA, poceo igrat nesto drugo i eto

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 20:57 (exer1234).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Da

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... uz fullscreenfix radi sasvim ok... istina da sam "lezecem policajcu" poslao metak iz m24 od cela do supendare i NISTA, ali ne odustajem, ne igra mi se apsolutno nista drugo osim pubga....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra itko na PS4 PUBG? Ja uzeo neki dan i za sad je čist u redu. Nema desynca, stabilni serveri, match nalazi full brzo, uživancija....

Take it easy lads! | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Bome finalna verzija Vikenda radi za barem 15+fps-a avg. bolje naspram one u test serveru nisam to ocekivao.Inace ugodaj cista 10-tka bas volim bauljati po mapi!lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Prespora je mapa..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
drakula789 kaže...
Prespora je mapa..

 Apsolutno, sanhok i dalje No1, mapa Vikendi izgleda prekrasno daleko ispred ostalih po izgledu, ali brate mili sporo se odvija igra, i veliki problem imaju sa spawnom DMR,SR, dogodi se da zaredam gejmove sa ekipom gdje nitko nema DMR ili SR a lutamo velike gradove, Mini 14 nisam vidio u 20tak partija. Po mome osobnome mišljenju 4x4 je najbolje samo da nema previše šume kao na Sanhoku, recimo jedan Erangel na 4x4 savršenstvo i gejmovi od dvadesetak minuta bilo bi idealno. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 9:56 (BeLLicus).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jackfrags - New PUBG Map is Awesome! ( It has Dinosaurs too )

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... Vikendi je prespor?... decki di vi skacete i lutate?.... skocite na Castle ili Dino park, pa onda recite jel igra prespora.... Sanhok nikad nisam i nikad necu svarit, ulice su preuske, nakrcana brdima i zbunjem, nakon prve faze svi kempaju i cekaju da im netko naleti...

 

EDIT: Stjepko, stavi u nvidiji na performance, dobit ces jos koji frejm vise, a sve izgleda isto....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 11:06 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ma dobi se mozda 1-2 frejma zanemarivo to je korisno u benchmarcima gdje je fps jako visok pa je bitan svaki bod ovdje na perfomance se objekti pojavljuju a na hquality je to puno ljepse tj lod(level of detail) je puno duzi a za bolji pregled, mirnu i ostru sliku bez titranja mi je to puno bitnije da vidim neprijatelja, aa sam stavio na najjace, scale na 120%@1440p ostalo vise manje na high i low imam u prosjeku sad oko 90fpsa, no mislim da cu nazad na 1080ti samo zbog pubga.
Kaj se tice brzine gameplaya slazem se dosta sporo, Shankok mi je brutalan radi toga i loot je stvarno los na Vikendima, tko pokupi neki snajpercic postaje lagani op na mapi.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 11:26 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jel ima ekipe za squad?
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... dakle, nakon izlaska Vikendija vratilo se vise od 300K igraca..... vise od cijele jedne BF zajednice .....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

... dakle, nakon izlaska Vikendija vratilo se vise od 300K igraca..... vise od cijele jedne BF zajednice .....

 A kad ono na 300k ljudi dva snipera i 5 DMRova na Vikendiju

14 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pozz,  moze li neko objasnit kako je moguce da npr kad imam sve settingse na very low, low igra radi losije (fps manji i dropa cesce) 
nego kad stavim AA npr na High , texture medium i još nešto medium..

imam gtx 1060 6gb, intel i5 7600 i 8gb rama
Mislite li da bi trebao staviti još 8gb rama? Ne kažem da je to razlog nego i to pitam jer mi se čini..?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...

... dakle, nakon izlaska Vikendija vratilo se vise od 300K igraca..... vise od cijele jedne BF zajednice .....

 A kad ono na 300k ljudi dva snipera i 5 DMRova na Vikendiju

 ...ali barem nisu dirali i shebali TTK ..... igjica ajkadica za 150 kunica, a ti dao svih deluxe 400 .....

intelpro kaže...

Pozz,  moze li neko objasnit kako je moguce da npr kad imam sve settingse na very low, low igra radi losije (fps manji i dropa cesce) 
nego kad stavim AA npr na High , texture medium i još nešto medium..

imam gtx 1060 6gb, intel i5 7600 i 8gb rama
Mislite li da bi trebao staviti još 8gb rama? Ne kažem da je to razlog nego i to pitam jer mi se čini..?

 .... fullscreen fix, maximun render frames ahead 1.... imas i na prosloj i ovoj stranici.... a rama bi ti trebalo, to sigurno....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
intelpro kaže...

Pozz,  moze li neko objasnit kako je moguce da npr kad imam sve settingse na very low, low igra radi losije (fps manji i dropa cesce) 
nego kad stavim AA npr na High , texture medium i još nešto medium..

imam gtx 1060 6gb, intel i5 7600 i 8gb rama
Mislite li da bi trebao staviti još 8gb rama? Ne kažem da je to razlog nego i to pitam jer mi se čini..?

 .... fullscreen fix, maximun render frames ahead 1.... imas i na prosloj i ovoj stranici.... a rama bi ti trebalo, to sigurno....

 fullscreen fix je samo prebacit na fs windowed pa vratit na fullscreen?

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...

... dakle, nakon izlaska Vikendija vratilo se vise od 300K igraca..... vise od cijele jedne BF zajednice .....

 A kad ono na 300k ljudi dva snipera i 5 DMRova na Vikendiju

 ...ali barem nisu dirali i shebali TTK ..... igjica ajkadica za 150 kunica, a ti dao svih deluxe 400 .....

intelpro kaže...

Pozz,  moze li neko objasnit kako je moguce da npr kad imam sve settingse na very low, low igra radi losije (fps manji i dropa cesce) 
nego kad stavim AA npr na High , texture medium i još nešto medium..

imam gtx 1060 6gb, intel i5 7600 i 8gb rama
Mislite li da bi trebao staviti još 8gb rama? Ne kažem da je to razlog nego i to pitam jer mi se čini..?

 .... fullscreen fix, maximun render frames ahead 1.... imas i na prosloj i ovoj stranici.... a rama bi ti trebalo, to sigurno....

 pa kako će sjebati TTK kad nema puški na podu za lootati, nema puški ne treba ti niti TTK 

točka točka točka a vratili su TTK, ali to ne znači da ako jedna igra sjebe nešto mora i druga točka točka točka

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 17:32 (Jack Sparrow).
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
intelpro kaže...
Tallahassee kaže...
intelpro kaže...

Pozz,  moze li neko objasnit kako je moguce da npr kad imam sve settingse na very low, low igra radi losije (fps manji i dropa cesce) 
nego kad stavim AA npr na High , texture medium i još nešto medium..

imam gtx 1060 6gb, intel i5 7600 i 8gb rama
Mislite li da bi trebao staviti još 8gb rama? Ne kažem da je to razlog nego i to pitam jer mi se čini..?

 .... fullscreen fix, maximun render frames ahead 1.... imas i na prosloj i ovoj stranici.... a rama bi ti trebalo, to sigurno....

 fullscreen fix je samo prebacit na fs windowed pa vratit na fullscreen?

 

 

da čini se da su povukli taj bug s test servera.

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 pa kako će sjebati TTK kad nema puški na podu za lootati, nema puški ne treba ti niti TTK 

a vratili su TTK

 

 .... dobro si to rekao - puske ..... kak vi to ono zovete - vodeni pistolji je tam u ajkadici??? takav neki termin tuberi koriste.... vratili a? e sad sam i ja zbog tebe sretan , a oce vratit igrace? pa cist sumnjam.... krepana macka od ajkadice koda ju je sleper pregazio....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni ova nova mapa fantastična.

Predivan krajolik, loot taman, veličina mape taman

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ma loot je u teskoj banani...ako pokupis tipa SLR sijes smrt po mapi...cak i kad ga pokupis municiju(tj vise od 1 sanzera) nekad nemrem pronaci prije krepamlp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
intelpro kaže...

 fullscreen fix je samo prebacit na fs windowed pa vratit na fullscreen?

 ....da....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

... dakle, nakon izlaska Vikendija vratilo se vise od 300K igraca..... vise od cijele jedne BF zajednice .....

 ova mapa vrijedi više od cijelog bf5 samo strah me to napisat u bf temi kao bivši bf fanatik 

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...
Tallahassee kaže...

... dakle, nakon izlaska Vikendija vratilo se vise od 300K igraca..... vise od cijele jedne BF zajednice .....

 ova mapa vrijedi više od cijelog bf5 samo strah me to napisat u bf temi kao bivši bf fanatik 

 ... isto hehe, predivan osjecaj biti bivsi bf fanatik.... ali nemoj tako jako, pa cijeli stozer EA stoji iza tog djelca, slogana "if you dont like it, dont buy it" pa koji marketinski mag se toga mogao sjetiti? klinjo iz vrtica????....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice