PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.295.371
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel jos netko primjetio da se sad nakon sto se igra srusi u dosta vecem postotku se nemrete vratiti vise u igru, pukne vas samo u meni i ajmo sve iz pocetkalp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa ovaj Apex je za decu....kao i Fortnite....ja neznam koji je prosjek godina na ovom topicu ali meni je to too much jbga i pubg jedva žvačem ali mi je zabavan.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...

Pa ovaj Apex je za decu....kao i Fortnite....ja neznam koji je prosjek godina na ovom topicu ali meni je to too much jbga i pubg jedva žvačem ali mi je zabavan.

 Ne prestanemo se igrat kada ostarimo, nego ostarimo kada se prestanemo igrat.

Sreća je put, a ne odredište.
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
goodie kaže...
gnomisa kaže...

Pa ovaj Apex je za decu....kao i Fortnite....ja neznam koji je prosjek godina na ovom topicu ali meni je to too much jbga i pubg jedva žvačem ali mi je zabavan.

 Ne prestanemo se igrat kada ostarimo, nego ostarimo kada se prestanemo igrat.

 E tu se slažem. Više sam mislio na to da je Apex zapravo neki hibrid CODa i Overwatcha. Kao takav mislim da ipak više cilja na mlađu publiku. PUBG je i dalje king "realističnijeg" BRa. Fortnite i Overwatch igra moja kćer. Ne znači da su to loše igre ali ja se tamo nikak ne vidim. Ja uz PUBG već godinama igram ARMU3 a generacija sam Operation Flashpointa i prvog CODa i BFa. Igrao bi Post scriptum i Squad ali nemam treutno ekipu koja to igra a solo baš i ne ide u tim igrama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 13:40 (gnomisa).
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Obrisao sam nekoliko posljednjih postova koji su se svodili na besmislana prozivanja i vrijeđanja. Kartona nije bilo, ali ako mislite opet nastaviti u istom stilu, bit će ih...

 

Držite se teme!

...
Moj PC  
4 0 hvala 4
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kakve to veze ima jedno s drugim što je Apex šareniji od PUBG-a i da automatski cilja na klince kao target skupinu igrača? To kaj je Apex šareniji od PUBG-a ne znači da je automatski za decu, ak ćemo već tako, mega šarenilo je u Fortnite, a Apex ima lijepu grafiku koja me podsjeća na UT 2k4, a tu igru nisu igrale male bebe, nego istrenirani igrači koji su te headshottali ako ti je glava provirila jedan pixel. Kad uđete u bilo koju igraonu u RH nećete vidjeti klince da deru Apex, već Fortnite, ali opet, prije bi rekao da koja igra kome paše je stvar osobnih preferencija, ja ne igram Fortnite jer me nervira base building i s te strane mi je Apex daleko kvalitetniji BR, iako su oboje šareniji od PUBG-a.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 21:26 (Putn1k).
 
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... wacky jacky.... spreeezy.... wtfmoses.... chockotacko..... pogodite sta igraju....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

.... wacky jacky.... spreeezy.... wtfmoses.... chockotacko..... pogodite sta igraju....

 Igraju ono što se traži od njih za promociju igre i za pare. Nisu to nikakavi gameri, oni žive od toga. To je biznis. Jasno da će klinci slinit kad netk ood njihovih jubito junaka kaže "Vau pa ovo je super!". Samo klik i onda još kupnja igre a spriziju lovica u džep.

 

Putn1k kaže...

Kakve to veze ima jedno s drugim što je Apex šareniji od PUBG-a i da automatski cilja na klince kao target skupinu igrača? To kaj je Apex šareniji od PUBG-a ne znači da je automatski za decu, ak ćemo već tako, mega šarenilo je u Fortnite, a Apex ima lijepu grafiku koja me podsjeća na UT 2k4, a tu igru nisu igrale male bebe, nego istrenirani igrači koji su te headshottali ako ti je glava provirila jedan pixel. Kad uđete u bilo koju igraonu u RH nećete vidjeti klince da deru Apex, već Fortnite, ali opet, prije bi rekao da koja igra kome paše je stvar osobnih preferencija, ja ne igram Fortnite jer me nervira base building i s te strane mi je Apex daleko kvalitetniji BR, iako su oboje šareniji od PUBG-a.

 

 

 Nije stvar šarenila nego cijeli pristup igre CODovski itd....arkadoidni

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 9:36 (gnomisa).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Cista popularizacija megapopularnih cartoon look igara od strane placenih youtubera i slicnih modernih mazanja ociju nevinih adolescentima praznih mozgova, zamislite PUBG u cartoon stilu poput Simpsona, ma LUDNICAAAAA rekli bi oni i eto par milijona preko noci. Sad jos samo cekamo Sims izvedbu BR-a.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
4 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da je ponovo opao broj igraca u PUBG. Nisam gledao tamo statistiku, al mi koju sec duze trazi game.

 

A ovi twitch streameri naravno da ce igrat ovo jer im je izvor zarade. A igra ko igra sumnjam da ce zazivit, ceka je ista sudbina kao i Blackout. Na pocetku hype i onda ponovo se svi vracaju Fortnitu i PUBGU. Jedino sto je free pa joj produzi zivotni vijek, al cim ovi streameri prestanu igrat i igraci ce.

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Danas sam propao kroz strop u PUBG...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Danas sam propao kroz strop u PUBG...

 Pasti možeš kroz pod. A kroz strop možeš jedino poletjeti :)

 

Imaš snimljeno? To bi bilo interesantno za vidjeti. I sigurno bi objavili oni YouTube kanali koji skupljaju takve snimke.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nazalost nemam snimljeno , dogodilo se na vikendi u trokatnici.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...
Cista popularizacija megapopularnih cartoon look igara od strane placenih youtubera i slicnih modernih mazanja ociju nevinih adolescentima praznih mozgova, zamislite PUBG u cartoon stilu poput Simpsona, ma LUDNICAAAAA rekli bi oni i eto par milijona preko noci. Sad jos samo cekamo Sims izvedbu BR-a.lp

Bubne on obučen u šarenog klauna na Vikendiju s pofarbanim Uzijem i ostane živ.

 

Za PUBG, Apex, Fortnite i slične igre treba sličan skillset, pošto su sve te igre pucačine. Način na koji nadograđuju inicijalnu premisu FPS-a je drugačiji. PUBG teži realističnijem gameplayu kojeg neće nikad postići jer mu to ni nije cilj, ali će biti dovoljno blizu da zadovolji taj minimalni aspekt nekakve proizvoljne realnosti, i to je ok. Apex, Fortnite itd. opet nadograđuju taj FPS/BR žanr na drugačiji način i dodaju neke dodatne elemente taktike. To što je neka igra šarena ne znači niti da je za decu niti da je automatski loša samo zato jer joj je color paleta šarolika. Kad malo bolje pogledamo, sve su igre u biti za decu jer ona imaju puno više vremena za igranje od, primjerice, starih prdonja kojima je PUBG možda draži od Apexa u kojem im se glava trese od živčanoće kad moraju procesuirati vertikalni movement.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 16:11 (Putn1k).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG je najveće smeće od svih trenutno popularnijh BR-ova i to je činjenica. Igra je bila popularna samo zato što je to ustvari bio prvi pravi BR. Da je kojim slučajem izašao prvi fortnite, cod ili apex koji su odlično ispolirani nitko ne bi ni pogledao ovo govno od PUBG-a(sjetite se samih početaka PUBG-a, a nije ni sada puno bajnija situacija sa igrom na svim aspektima). U detalje mi se više neda ići. Poruka za one koji brane igru: izvucite vaše glave iz guzice. Pusa. Lp 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 16:49 (Baldurion).
Moj PC  
1 6 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...

PUBG je najveće smeće od svih trenutno popularnijh BR-ova i to je činjenica. Igra je bila popularna samo zato što je to ustvari bio prvi pravi BR. Da je kojim slučajem izašao prvi fortnite, cod ili apex koji su odlično ispolirani nitko ne bi ni pogledao ovo govno od PUBG-a(sjetite se samih početaka PUBG-a, a nije ni sada puno bajnija situacija sa igrom na svim aspektima). U detalje mi se više neda ići. Poruka za one koji brane igru: izvucite vaše glave iz guzice. Pusa. Lp 

 Ja uopće nisam BR publika i PUBG je daleko najbolji. Jasno, u početku je bio neoptimizirano smeće i ima dosta cheatera....Igram igre na kompu od 90ih. Valjda imam neko jebeno iskustvo. Prošao sam sve moguće naslove. BTW, moja 12g klinka je instalirala APEX danas na plejki i oduševila se 

Usput budi rečeno igrao bi Squad i Post scriptum da imam s kim mislim da je to ono kaj mi najviše odgovara. I kad smo kod igara...pucačine uveć dugo nisu moje primarne igre, ja igram simulacije.

Nego, vratimo se mi PUBG temi. Šarena oružja su tu kao custom skinovi i sigurno su na neki način podilaženje mlađoj publici zato sam i napisao da mi je PUBg još i podnošljiv u odnosu na druge djetinjarije a ni to mi nije totalni deal braker koliko arkadni pristup igrama. Ima ga i PUBG ali u manjoj mjeri nego drueg BR igre. U tome i je caka.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 17:31 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Sta bi bilo da je bilo...Igram sa kolegom pubg i ok mi je..Fortnite nisam nikad ni igrao niti zelim da mi netko gradi zid pred facom.Blackout je svejedno propali projekat i nije vrijedan spominjanja.Ring of Elysium sam igrao i igra je ok posto je free.Apex sam odigrao samo jednu rundu ubili su boga u meni i vise mi se nije ni dalo privikavat na igru...

Edit:Opet smo poceli Miro kada vidi nahebali smo!Drzite se teme.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 17:34 (MGloc).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...
Baldurion kaže...

PUBG je najveće smeće od svih trenutno popularnijh BR-ova i to je činjenica. Igra je bila popularna samo zato što je to ustvari bio prvi pravi BR. Da je kojim slučajem izašao prvi fortnite, cod ili apex koji su odlično ispolirani nitko ne bi ni pogledao ovo govno od PUBG-a(sjetite se samih početaka PUBG-a, a nije ni sada puno bajnija situacija sa igrom na svim aspektima). U detalje mi se više neda ići. Poruka za one koji brane igru: izvucite vaše glave iz guzice. Pusa. Lp 

 Ja uopće nisam BRpublika i PUBG je daleko najbolji. A igram igrena kompu od 90ih. Valjda imam neko jebeno iskustvo. Prošao sam sve moguće naslove. BTW, moja 12g klinka je instalirala APEX danas na plejki i oduševila se 

 

 

 I kakve to veze ima? Vidio sam klince koji su igrali GTA ili Postal pa ne znači da je igra za djecu. 

 

Kakve su glupave usporebe. Apex i PUBG oba dva imaju Rating T ili ti 16. To što si ti klinki dao od igra ispod ratinga je tvoja odgovornost.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 17:33 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...

 BTW, moja 12g klinka je instalirala APEX danas na plejki i oduševila se  

 Ajd, bar da netko u familiji ima dobar ukus. 

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Putn1k kaže...
gnomisa kaže...

 BTW, moja 12g klinka je instalirala APEX danas na plejki i oduševila se  

 Ajd, bar da netko u familiji ima dobar ukus. 

 Bas to haha, apex izasao nit prije tjedan dana, a vec radi 10 puta bolje nego pubg, da ne govorim kak je zabavnija 

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

..... "nisam BR publika i PUBG je daleko najbolji"..... ali nisam taj koji ce to ustvrditi ako to ne igram.... i svaka daljnja rasprava je besmislena....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
gnomisa kaže...
Baldurion kaže...

PUBG je najveće smeće od svih trenutno popularnijh BR-ova i to je činjenica. Igra je bila popularna samo zato što je to ustvari bio prvi pravi BR. Da je kojim slučajem izašao prvi fortnite, cod ili apex koji su odlično ispolirani nitko ne bi ni pogledao ovo govno od PUBG-a(sjetite se samih početaka PUBG-a, a nije ni sada puno bajnija situacija sa igrom na svim aspektima). U detalje mi se više neda ići. Poruka za one koji brane igru: izvucite vaše glave iz guzice. Pusa. Lp 

 Ja uopće nisam BRpublika i PUBG je daleko najbolji. A igram igrena kompu od 90ih. Valjda imam neko jebeno iskustvo. Prošao sam sve moguće naslove. BTW, moja 12g klinka je instalirala APEX danas na plejki i oduševila se 

 

 

 I kakve to veze ima? Vidio sam klince koji su igrali GTA ili Postal pa ne znači da je igra za djecu. 

 

Kakve su glupave usporebe. Apex i PUBG oba dva imaju Rating T ili ti 16. To što si ti klinki dao od igra ispod ratinga je tvoja odgovornost.

 U tome i je kvaka. Apex bi komotno mogao imati 12 rating.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

@Baldurion

 

Smijesna cinjenica. ARMA 2 sa BR modom, DayZ , H1Z1 molim te , kojeg su zanra ove igre ? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 23:05 (PiDzI).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Trap - PUBG Logic (Snow footsteps on Vikendi) | Viva La Dirt League (VLDL)

 

Hmm, nisam vidio još ni jednog "dečka" u snijegu, ali možda ne gledam dovoljno dobro 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...

 U tome i je kvaka. Apex bi komotno mogao imati 12 rating. 

 I ? Asseto Corsa ima rating 3 pa nije dječja igra xd

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
loky4i4 kaže...
gnomisa kaže...

 U tome i je kvaka. Apex bi komotno mogao imati 12 rating. 

 I ? Asseto Corsa ima rating 3 pa nije dječja igra xd

 Recimo to ovako. Nikad neću prihvatiti igru u kojoj mi ne bude ništa kad skočim sa 15m visine na pod, gdje imam križić prek cijelog igrača kad ga dobro naciljam, gdje vidim jebene ikone na friendly igračima, gdje trebam ispucati 100 metaka u tijelo da nekog ubijem, gdje mi netko sagradi nekakavi jebeni shield u roku pola sekunde nakon što počnem pucati po njemu i gdje su mape 3x3 km (ok ,kod BR igara su veće mape radili). Kakav je to immersion? Ako je to nekom fora ja nemam ništa protiv. Kad sam bio klinac bilo je i tada "SF" igara ali onda su to bile konkretno i žanrovski takve a ne neki podilazeći šareni žanr koji ne pripada nigdje već samo da zgrnu pare i da jutjuberi zgrnu pare hvaleći ta sranja. Tko je dovoljno star da se sjeća prvih BFova i CODova i njemu će nešto biti jasnije. Igre su sve gore i gore. Osim po grafici. Za 10g valjda niti neće biti igara na kompu. Samo konzole. Operation flashpoint je bila neka prekretnica kod realizma. ARMA3 ima neku combat sim notu, balistika je ok itd ali ima i svojih mana. Jasno tu su i popularni modovi tipa DAYZ i sl. Ili su to bili. Ali kažem te igre niti nisu moje primarne igre, igram žanr koji igra valjda 7% ukupne gaming populacije ako i toliko (IL2 GB, DCS World, ROF, IL2 BOB) gdje je dugačak learning curve, zahtjeva dosta skilla i taktičkog razmišljanja i za koji treba insvestirati veću lovu kako u komp tako i u dodatnu opremu (periferiju) bez koje to nije to.

Uz PUBG igre koje sam mogao "prožvakati" jer nisu bile totalna arkada su Red orchestra 2, AArmy i Insurgency. Danas bi to bili Squad i Post Scriptum ali njih nema baš puno smisla igrati solo. Od svih tih BR sranja meni je PUBG nekako najmanje arkadan i zabavan je, pogotovo kod timske igre. Podilazi i on mlađoj publici ali ne u mjeri da bi prestao igrati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 17:34 (gnomisa).
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... SJW... ajmo dalje....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Trap - PUBG Logic (Snow footsteps on Vikendi) | Viva La Dirt League (VLDL)

 

Hmm, nisam vidio još ni jednog "dečka" u snijegu, ali možda ne gledam dovoljno dobro 

 Meni isto nije jasno to s otiscima koraka u snijegu...vidim ih iza sebe i onda nestanu. Nikad nisam naišao na tuđe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.2.2019 20:20 (gnomisa).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dva rusa i čeh me teamkillali, imao sam samo VSS...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... koraci postali otisci koraka nesto potom, uredbom..... jos nije dovoljno, s obzirom da BR nije moj djir.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice