Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 95.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Pozdrav, koji je najboljii patch za CPY piratsku verziju, instalirao sam PTE 5.0 ali ocito da ne pali na toj verziji ??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
jasa88 kaže...

@Ermin po meni je najbolji patch Smoke patch zasad.

 

E da, imam problem sa PES2017, imam ga na steam orginal verziju i neće da mi starta. Kao pojavi se kao mali bijeli prozor momentalno, i poslije tog ništa.. 

 

Edit : probao sam uninstal igru, pobrisao sve foldere od nje itd. Ali neće, jeli tko možda imao sličan problem

 

 

S.O.S :) 

 

Pomoć? 

JH
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Pozdrav. Kupio dva dzojstika za pes 2017. Odem na select side i odaberem stane ali nikako nemogu izbaciti tipkovnicu,nju mogu samo lijevo ili desno,nepostoji sredina kao za ova dva dzojstika.

Molim pomoc kako izbaciti tipkovnicu i igrati samo na dva dzojstika?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
jasa88 kaže...
jasa88 kaže...

@Ermin po meni je najbolji patch Smoke patch zasad.

 

E da, imam problem sa PES2017, imam ga na steam orginal verziju i neće da mi starta. Kao pojavi se kao mali bijeli prozor momentalno, i poslije tog ništa.. 

 

Edit : probao sam uninstal igru, pobrisao sve foldere od nje itd. Ali neće, jeli tko možda imao sličan problem

 

 

S.O.S :) 

 

Pomoć? 

Jesi uspio riješiti problem i kako? I meni se isto događa, sad mi kaže  "unable to initialize steamapi". 

Gledam po netu, našao sam par "rješenja", ali nula bodova. Još mi Windows start menu zabrljavio od skidanja svega i svačega.

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ekipa molim hitnu pomoć. Izbacuje mi error FDDN532, a sutra bi trebao imati mini turnir :(

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice