Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 95.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

PES 2017 Release Date: September 20, 2016,The PES 2017 Release Date has been confirmed on several sites as September 20, 2016. At least digitalspy and totalsportek leaked pes17 date release, nothing is official yet.

 

Today, another gif showing us the artistic stage has been revealed:https://media.giphy.com/media/leL8lt9JKpD8Y/giphy.gif

 


 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

 po samim cijenama preordera možemo zaključit kakvu igru cemo dobit ove godine na PC 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Baš iz toga razloga bi volio da ih EA pokopa sa Frostbite engine-om.

 

Tolike godine utučene u PES, da bi se na kraju osjećao kao građanin 3. reda.

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

https://twitter.com/Adam_Bhatti/status/746610547932663808

 

Iz ove rasprave na Twitteru je jasno vidljivo da ni ove godine PC neće dobiti igru jednaku konzolaškoj verziji. 

 

 

Majke mi, više je zaslužan Konami nego EA što ja igram Fifu.

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Hahaha, panjine prve klase. Srećom nabavlja se Neo čim bude dostupan pa možda upiknem PES umjesto FIFE.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ništa se ne piše u ovoj temi? U zadnjih par tjedana je izašao trailer i danas masu videa samog gameplaya. Mogu reći da igra grafički izgleda nevjerojatno. Imaju poseban ugovor sa Barcom pa su njihove igrače skenirali, i doslovno izgledaju kao u stvarnosti, dosad to još nisam vidio u igrama. Ljudi koji su probali igru kažu kako je odlično odrađena. Samo šteta što to neće biti ista igra na PC-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
antimadridista kaže...

Ništa se ne piše u ovoj temi? U zadnjih par tjedana je izašao trailer i danas masu videa samog gameplaya. Mogu reći da igra grafički izgleda nevjerojatno. Imaju poseban ugovor sa Barcom pa su njihove igrače skenirali, i doslovno izgledaju kao u stvarnosti, dosad to još nisam vidio u igrama. Ljudi koji su probali igru kažu kako je odlično odrađena. Samo šteta što to neće biti ista igra na PC-u.

 Navijam za to da se PES vrati starim slavnim danima, ali gameplay mi ne izgleda nešto, sve je nekako ultra brzo, animacije su nekako nezgrapne i nerealne. Složit ću se, grafički izgleda fenomenalno, ali to je samo šminka, gameplay je ono što zadržava i što je najbitniji dio sportskih simulacija.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Izgleda solidno. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2016 10:00 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Na PC ce izgledat solidno dok na konzolama odlicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
antimadridista kaže...

Izgleda solidno. 

Izgleda brže nego fifa? Teško je nešto reći gledajući. Ja sam zamjetio ovo ti ono, treći nešto treće i dok osobno ne probam igru ne mogu znati na čemu sam.

No svake godine me pes sve više podsjeća na fifu...

14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Za PC će portati PS3 verziju 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ja sam prosle godine igrao Pes 16 na PS4 i na PC razlika je nebo i zemlja. A jbg vide devovi gdje je zarada i gdje se vise igra na kraju dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ne treba zaboraviti da je EA godinama radio istu stvar PC igračima u vrijeme PS3/Xbox 360 konzola kad su PC igrači uredno dobivali port sa PS2 verzije igre. Sve do FIFA-e 12 mislim. Pa onda kad su prešli na novi Ignite engine također su ignorirali PC na jednu godinu sa tvrdnjom da su prosječna računala preslaba za novi engine, da bi godinu poslije promijenili odluku. Nažalost tako je, oni gledaju na zaradu, a PES se ionako ne prodaje u toliko velikim količinama, čak ni na konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ne izgleda loše, grafički stvarno dobro izgleda, neke animacije su stvarno odlične ali opet, gameplay sam po sebi mi nije nešto, opet se "kližu" po terenu, okreće se kao da igrač nema nikakvu masu, udarci su dosta loše napravljeni, barem po ovome što vidim, takneš kocku a on ju ispali da ju ne možeš niti vidjeti, sve u svemu, daleko je to od fife još ali treba probati demo pa vidjeti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2016 19:15 (Tommy_123).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...

Za PC će portati PS3 verziju 

 Super, mogli su portati i PS2 verziju... tako da nije loše kako je moglo biti..

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Pokusavaju napravit igru slicnu Fifa-i jer misle da ce tako privuci igrace.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

[quote author=zlac link=thttp://forum.cropes.org/index.php/topic,15064.msg270298.html#msg270298 ]

Jedan dulji gameplay-slash-intervju video s Mesijom



Na zadnjem pitanju (zadnjih nekoliko minuta) se napokon nešto saznalo o razlikama po platformama:
1. Gameplay - identičan gameplay na svim platformama
2. Sadržaj - smanjen broj stadiona/cut scena na PS3, identičan i potpun sadržaj i za PC i nove konzole
3. Vizuali - PS4 > PC > PS3

Dva od tri za nas kriminalce ...

[/quote]

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2016 16:02 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
plavi08 kaže...

[quote author=zlac link=thttp://forum.cropes.org/index.php/topic,15064.msg270298.html#msg270298 ]

Jedan dulji gameplay-slash-intervju video s Mesijom



Na zadnjem pitanju (zadnjih nekoliko minuta) se napokon nešto saznalo o razlikama po platformama:
1. Gameplay - identičan gameplay na svim platformama
2. Sadržaj - smanjen broj stadiona/cut scena na PS3, identičan i potpun sadržaj i za PC i nove konzole
3. Vizuali - PS4 > PC > PS3 
Dva od tri za nas kriminalce ...

[/quote] 

 lol...pa ne vjeruješ valjda tom lažljivcu Adam Bhattiu,kreten blokira svakog sa svoje liste na twitteru tko go da mu postavi bilo kakvo pitanje vezano za pc verziju  :)

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

PES 2017 Gamescom trailer

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Izgleda solidno, jedino što mi je zapelo za oko je Giroud sa petom zabija. To se rijetko viđa.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Maxi16 kaže...

Izgleda solidno, jedino što mi je zapelo za oko je Giroud sa petom zabija. To se rijetko viđa.

 Zato postoje video igre, da i nemoguće postane moguće...

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

24.08.2016. izlazi demo PES 2017

 

Demo će sadržavati devet momčadi: Atletico Madrid, Arsenal, Barcelonu, Boca Juniors,l River Plate, Corinthians, Flamengo te reprezentacije Njemačke i Francuske. Same momčadi bazirane su na sastavima iz svibnja 2016. pa ne očekujte da ćete u njima naći nove igrače koji su došli u ljetnom prijelaznom roku. Igrat će se na dva stadiona – Camp Nou i Neu Sonne Arena.

 

 

10 minuta gameplaya

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 21:45 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Jedva cekam da ga popljujes 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Nadam se da ću ga moći lijepo igrati,jer mi je 16naestica i na mom kompu radila na zakucanih 60 fps,rijetko ispod(1080p,medium)

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
movie kaže...

 

 

 

 

10 minuta gameplaya

 

 Pogledajte im oči, oni su drogirani!!!

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
jovial kaže...

 Pogledajte im oči, oni su drogirani!!!

 To je samo pozitivna nervoza pred tekmu...

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017
Zahtjevi su isti kao i prošle godine:

System Requirements
MINIMUM:
OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
Processor: Intel Core 2 Duo @ 1.8 GHz (AMD Athlon Ⅱ X2 240 or equivalent processor)
Memory: 1 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon X1600 / Intel HD Graphics 3000 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 9 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card

RECOMMENDED:
OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 SP1 / Vista SP2
Processor: Intel Core i3 530 (AMD Phenom Ⅱ X4 925 or equivalent processor)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850 / Intel HD Graphics 4000 or better
DirectX: Version 9.0c
Storage: 9 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card


http://store.steampowered.com/app/456610/


Licence ..
https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

MD White, MD White!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

PES je ostao i bez Juventusa i bez Bayerna u jednoj godini. Vrhunski hahah

šumski put je bio ravan.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
dreammaker kaže...

PES je ostao i bez Juventusa i bez Bayerna u jednoj godini. Vrhunski hahah

 Ne samo to, nego i španjolska liga bez licenci, ja stvarno neznam šta oni rade, prodaju poluproizvod,
kupiš za 30-ak eura, pa kasnije gledaj za patcheve koji ubacuju grbove i ostale stvari, stvarno ove godine od mene nema novaca za Konami. 
P.S cijena navedena za PC pošto na istom i igram.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice